PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تیم ملی ایران

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۱۰, 17:27
تبادل نظر در زمینه بازها و ... تیم ملی ایران در این تاپیک

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 07:36
امروز چهارشنبه 24 آبانماه ، مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل ، ساعت 19 در ورزگاه آزادی ایران-ازبکستان

نظر خودتون رو در باره این بازی ائم از ترکیب ، تاکتیک ، نتیجه و ... میتونید اینجا به بحث بگذارید به نظر من ایران اگر طبق روال بازهای بی طراوت گذشته پیش بره حداکثر بتونه این بازی رو مساوی تموم کنه مگر اینکه اتفاق خاصی در ترکیب و تاکتیک تیمی آقای کیروش افتاده باشه

DarKfish
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 08:40
به نظر منم مساوی میشه با اینکه فکر کنم ایران همه بازیکنان خوبشو داشته باشه، بازی رفت که واقعا شانس بود ، خصوصا نبود لژيونرهای ازبک ها به خاطر محرومیت afc ..الان سخت تره. ایشالا که پیروزی رو بگیریم، هرچند،
من دوست دارم کلا ایران ببازه تو فوتبال، پرسپولیس و استقلال هم سقوط کنند، کلا بودجه ی فوتبال رو بدن به ورزشهای پرمدال و جذاب،
مثل شنا، ژیمناستیک ، دومیدانی... تو فوتبال واقعا استعداد نداریم !:162:
البته با مغذرت از اهالی فوتبال

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 17:24
کارلوس کي*روش براي بازي امشب ايران مقابل ازبکستان ترکيب زير را انتخاب کرد:

سيد مهدي رحمتي، پژمان منتظري، سيد جلال حسيني، خسرو حيدري، مهرداد پولادي، جواد نکونام، آندو تيموريان، محمد نوري، اشکان دژاگه، محمدرضا خلعتبري و رضا قوچان نژاد

بازي تيم ملي مقابل ازبکستان ساعت 20 امشب 24 آبانماه 91 در ورزشگاه آزادي آغاز مي شود.

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 17:27
من فقط حیرونم این کی روش چطور اسم خودش رو گذاشته مربی حرفه ای !!!!
محمد نوری در باشگاه خودش از اول فضل تا الان 90 دقیقه بازی نکرده باید فیکس تیم ملی باشه اما اونوقت از حقیقی یا نظری (هافبکهای فجر) هیچ خبری در تیم میلی نیست

Amir Masood
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 17:30
اقا حامد بازی ساعت 8 برگزار میشه

amooemad
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 17:52
سلام
بله بازی ساعت 20 هست نه 19!!
حامد جان فکر میکنم دیگه نمیشه از توانایی و تجربه و اعتبار کارلوس کی روش بد حرف زد! هرچی باشه سرمربی رئال مادرید, سرمربی پرتقال و چندین سال توی منچستر دستیار فرگوسن بوده. به نظر من اگه کی روش میدونست توی ایران چه خبره عمرا نمیومد اینجا! الانم فقط میخواد به هر طریقی شده نتیجه کسب کنه تا اون سابقه درخشانش زیر سوال نره. مشکل فوتبال ایران اصلا استعداد و بازیکن و مربی و هزینه نیست. اینجا فقط مشکل مدیریت وجود داره.

--------- ادغام پست ------------

به نظر منم مساوی میشه با اینکه فکر کنم ایران همه بازیکنان خوبشو داشته باشه، بازی رفت که واقعا شانس بود ، خصوصا نبود لژيونرهای ازبک ها به خاطر محرومیت afc ..الان سخت تره. ایشالا که پیروزی رو بگیریم، هرچند،
من دوست دارم کلا ایران ببازه تو فوتبال، پرسپولیس و استقلال هم سقوط کنند، کلا بودجه ی فوتبال رو بدن به ورزشهای پرمدال و جذاب،
مثل شنا، ژیمناستیک ، دومیدانی... تو فوتبال واقعا استعداد نداریم !:162:
البته با مغذرت از اهالی فوتبال
سلام
راه اینکه در ورزشهای مدال آور هزینه بشه این نیست که فوتبال حذف بشه. علی دایی چند وقت پیش یه حرف خیلی قشنگی زد. اگه واقعا فکر میکنید همه مردم به ورزشهای مدال آور بیشتر اهمیت میدن پس چرا مثلا برای کشتی سالن 5هزار نفری میسازن اما برای فوتبال 100هزارنفری؟ واقعا فکر میکنی اگه تیم والیبال پرسپولیس و استقلال بازی کنن صد هزار نفر تماشاگر میاد؟ کریستیانو رونالدو یا از اون قدیمی تر مارادونا معروف تره یا مثلا کورتانیدزه(کشی)؟ باید به علاقه مردم هم توجه بشه در کنارش برای ورزشهای مدال آور هم سرمایه گذاری و برنامه ریزی بشه

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 18:06
سلام
بله بازی ساعت 20 هست نه 19!!
حامد جان فکر میکنم دیگه نمیشه از توانایی و تجربه و اعتبار کارلوس کی روش بد حرف زد! هرچی باشه سرمربی رئال مادرید, سرمربی پرتقال و چندین سال توی منچستر دستیار فرگوسن بوده. به نظر من اگه کی روش میدونست توی ایران چه خبره عمرا نمیومد اینجا! الانم فقط میخواد به هر طریقی شده نتیجه کسب کنه تا اون سابقه درخشانش زیر سوال نره. مشکل فوتبال ایران اصلا استعداد و بازیکن و مربی و هزینه نیست. اینجا فقط مشکل مدیریت وجود داره.

جالبه شما سایت ورزش 3 رو نگاه کنی در برنامه بازی ها زده 19 ، اما در خبر برگزاری باز 20 هست احتمالا 19 باید از ساعت تابستونی باشه که اصلاح نشده
بحث خیلی گسترده هست عماد جان ، کی روش درسته در رئال مربگیری کرده و ... اما بازیکن خوب و مربی خوب دو مقوله جدا از هم هستند دقیق یادم نیست اما بعد از کی روش فک کنم دلبوسکه با همون تیم تونست قهرمان اروپا بشه ، چرا کی روش نتونست ؟
شکی نیست که توانایی های خوبی داره این مربی اما به نظر من اونقدر که ما ایرانی ها بزرگش میکنیم نیست

مربی کلمنته یا مربی دیگه ای دقیق مطمئن نیستم گفته بود کدوم مربی هست که اجازه داشته باشه با تیمهایی مثل بارسا و رئال موفق نباشه ، مربی خوب به نظر من به مربی میگن که از حداقل امکانات و بازیکن متوسط بیشترین کارایی رو بگیره

توی مربی های ایرانی یکی مثل مجید جلالی و عبدالله ویسی رو قبول دارم قلعه نویی هم بد نیست اما هوش اون دوتا رو ازش ندیدم مرزبان هم مربی خوبیه
اما توی خارجیها به نظر من ونگر جز بهترین مربیان دنیاست طرفدار آرسنال نیستم ، اصلا ، اما مدیریت و کوچش رو دوست دارم

در آخر این بحث یه سئوال دارم ، به نظر شما اگر رئال رو الان دست کی روش بدن (بارسا رو که عمرا بذارم دستش بدن :Nailbiting:) چه اتفاقی میوفته میتونه با این بازیکنان تراز اول نتایج نزدیک به مورینیو بگیره ؟

amooemad
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 18:49
شما اگه دقت کنی مورینیو هم افتخارات چندان زیادی با این تیم به دست نیاورده. منظورم از زیاد به نسبت بازیکنائیه که داره. رئال آخرین بار همون سال فکر کنم 2001بود که با دلبوسکه قهرمان اروپا شد دیگه نتونست این مقامو به دست بیاره. به نظرم ملاک ما برای خوب یا بد بودن مربیهای خارجی نباید افتخاراتشون باشه. چون اونجا سیستم شایسته سالاریه و وقتی فلان مربی رو به عنوان سرمربی مثلا رئال انتخاب میکنن یعنی حتما توانایی و لیاقت این کارو داشته. نه اینجا که مربی تمی قهرمان رو تحویل میگیره میبره همون مرحله گروهی با یک مساوی و دو باخت اوتش میکنه سال بعد میشه سرمربی تیم جوانان!!! :) البته هر دومون میدونیم که نتیجه گرفتن یا نگرفتن یک تیم به مسائل زیادی ربط داره که نه موضوع بحثه نه ما توانایی بررسی اونو داریم :)

Amir Masood
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 21:22
و اینگونه بود که ما باختیم تا دوباره همه چی به اما و اگر ها برگرده

http://emruzi.ir/up/uploads/13529191101.jpg (http://emruzi.ir/up/)

Rezaei
۱۳۹۱-۰۸-۲۴, 22:14
گفتم نتایج عماد جان ، نه افتخار

با این شرایط تاکتیکی به نظر من به هیچ وجه لیاقت صعود به جام جهانی رو نداریم
کاری که الان تیم ملی انجام میده تیم ملی علی پروین خیلی بهتر و اصولی تر انجام میداد ، شاید شما یادتون نباشه اما زمانی که علی پروین مربی تیم ملی بود و بازیکنی مثل علی دائی تازه کشف شده بود بازیکنای دیگه ای از قبیل نادر محمدخانی ، احمدرضا عابدزاده ، فرشاد پیوس ، سیروس قایقران ، سید مهدی ابطحی و ... بازی میکردند
اون زمان هم وقتی تیم ملی عقب بود یه قد بلند سر زن مثل علی دایی میفرستاندن جلو و هی توپ میریختن روی دروازه ، با این تفاوت که گاهی یک چشمه های تاکتیکی و 4 تا پاس سالم هم از تیم میشد دید

کسی که در سیستم شایسته سالار رشد کرده باشه بعیده که خودش شایسته سالاری رو بذاره کنا ، من اطلاعات فنیم از فوتبال اندازه یک پسر بچه علاقمند بیشتر نیست اما کاملا مشخصه که کی روش یا نمیخواد توی ایران اساسی کارکنه (حالا به هر دلیلی ، مالی و .... ) یا اندازه اسمش بزرگ نیست و میترسه تغییرات بده من یک استقلالیم اما به جرات و با شهامت اعلام میکنم اینجا که حقیقی فجر در حال حاضر از نکونام بهتر بازی میکنه و به تیم آهنگ میده

امشب بزرگترین نقطه ضعف تیم ملی عدم بازی سازی بود و اشتباههای شخصی خیلی زیاد از بازیکنهایی مثل فولادی ، نوری ، خلعتبری و روی گل خورده هم که خیلی تمیز دوتا دفاع وسط جا موندن

تنها یک مورد رو تیم ملی امشب اجرا کرد ، بازی فیزیکی و درگیرانه اما توی همون بازی درگیرانه گیر کرد و نتونست وقتی صاحب توپه بازی رو باز و شناور اداره کنه ، اون زمان هم با خودش درگیر بود

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۲۴, 21:22
در ادامه رقابت*هاي فوتبال غرب آسيا و از گروه اول اين رقابت*ها امشب 2 ديدار برگزار شد که طي آن تيم* ملي کويت با لبنان و عمان با فلسطين ديدار کرد؛ در مسابقات امشب تيم*هاي کويت و عمان توانستند با نتيجه مشابه 2 بر يک به ترتيب برابر تيم هاي لبنان و فلسطين به برتري دست پيدا کنند.

پيش از مسابقات امشب هر 4 تيم کويت، فلسطين، لبنان و عمان 3 امتيازي بودند و اگر امشب يک بازي اين گروه مساوي مي*شد در آن صورت ايران شانس اين را داشت که به عنوان بهترين تيم دوم از سه گروه نيز به مرحله بعد صعود کند، اما با توجه به اينکه دو بازي امشب برنده داشت فقط بايد اميدوار باشيم که بحرين و عربستان مساوي کنند و ايران با اختلاف 2 گل برابر يمن پيروز شود تا بتوانيم راهي مرحله دوم رقابت*ها شويم.

در ادامه اين رقابت*ها فردا هم دو مسابقه برگزار خواهد شد که طي آن ملي*پوشان ايران به مصاف يمن خواهند رفت و بحرين با عربستان ديدار مي*کند تا تکليف تيم*هاي صعود کننده به مرحله دوم مشخص شود.

تيم ملي ايران در گروه دوم رقابت*ها پس از تيم*هاي عربستان و بحرين در جايگاه سوم قرار دارد.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۱۱, 21:24
به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، کارلوس کي روش 26 بازيکن را به تيم ملي دعوت کرد.

اسامي اين 26 بازيکن به شرح زير است: عليرضا حقيقي، رحمان احمدي، شهاب گردان، خسرو حيدري، حسين ماهيني، پژمان منتظري، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني، محمد نصرتي، مهرداد پولادي، پژمان نوري، جواد نکونام، اميد ابراهيمي، آندرانيک تيموريان، مهرداد اولادي، مجتبي جباري، احسان حاج*صفي، يعقوب کريمي، آرش افشين، سيد جلال رافخايي، فرزاد حاتمي، محمدرضاخلعتبري، غلامرضا رضايي، رضا قوچان*نژاد، مسعود شجاعي، اشکان دژاگه.

بازيکنان دعوت شده به تيم ملي بايد روز پنج*شنبه، ساعت 16 خود را به کادر فني تيم ملي در هتل آزادي معرفي کنند.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۱۸, 17:26
ایران 5 - لبنان 0

بازی بدی نبود ، اما روزگار رو ببین که به جایی رسیدیم برای پیروزی به لبنان باید بیایم خوشحالی کنیم
بازم جای شکرش باقیه که سرود گوشنواز " وزرشکار پیروز باشید " رو بعد از بازی پخش نکردن

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۸, 17:39
سلام

درسته بردیم ولی به نظر من فقط همین بازی رو بردیم و بیشتر تکیه به افراده نه کار تیمی.

ولی خوب تیم ملیمونه دیگه خوشحال شدیم.

amooemad
۱۳۹۱-۱۱-۱۸, 17:40
سلام
امروز که داشتم بازی رو میدیدم با خودم فکر کردم اونایی که یه روزی به علی دایی فوحش میدادن یا همین الان معتقدن که گلهاش اصلا ارزش نداره چون به تیمایی مثل مالدیو و لبنان زده شده (هرچند علی دایی تو اون بازی 17تایی زیاد گل نزد یکی یا دوتا زده بود) حالا بیان ببینن که فورواردای الان ما که میگن از علی دایی تکنیکی ترن همون کارو نمیتونن بکنن! چندین وقته گلهای تیم ملی رو یا مدافعین میزنن یا هافبکا

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۰۶, 22:53
نلو وينگادا دستيار کيروش شد
نلو وينگادا، سرمربي اسبق پرسپوليس که سابقه هدايت عربستان را نيز دارد، فردا (سهشنبه) به کادر فني تيم ملي ملحق ميشود.

به گزارش ايسنا ، وينگاداي پرتغالي که آخرين حضورش در چين بوده پس از توافق با کيروش امشب عازم دوبي ميشود و فردا صبح در جمع مليپوشان خواهد بود. او در تمرينهاي فردا عصر هم حضور دارد.

وينگادا قرار است در بازيهاي باقي مانده تيم ملي ايران در رقابتهاي انتخابي جام جهاني 2014 برزيل کيروش را همراهي کند.

کيروش به خاطر محروميت دو جلسهاي از سوي فيفا که يک جلسه از آن در بازي با ازبکستان سپري شده، براي بازي با قطر نميتواند روي نيمکت تيم ملي بنشيند.

منبع:ورزش3

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۶, 22:59
به این میگن هم وطن
ببینید چه هوای هم وطنش رو داره ، برای یک هموطن بیکار اشتغال ایجاد کرده و دلار وارد کشورش میکنه ، یاد بگیرید

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۰۶, 23:12
به این میگن هم وطن
ببینید چه هوای هم وطنش رو داره ، برای یک هموطن بیکار اشتغال ایجاد کرده و دلار وارد کشورش میکنه ، یاد بگیرید
عزیزم ببین همه چیز جنبه مالی نداره;)
بنده خدا اومده صلواتی ودر راه رضای خدا کمک کنه.....;)

نلو وينگادا اظهار داشت: من روز چهارشنبه ساعت 11 صبح به دبي ميآيم تا با توجه به شرايط حساس تيم ملي ايران به کيروش کمک کنم و او را در ادامه راه ساپورت کنم.

به گزارش فارس ، وي افزود: مطمئن باشيد هرچيزي که به ذهنم برسد را به کيروش خواهم گفت تا او بتواند بهترين استفاده را از اين موضوع داشته باشد، من دوست دارم کيروش حتماً موفق باشد.

وي در پاسخ به سوالي که آيا تيم ملي ايران ميتواند به جام جهاني صعود کند يا خير، گفت: من مدتي در فوتبال ايران کار کردهام و سعي ميکنم حضورم به تيم ملي ايران کمک کند، من با کيروش دوستي زيادي دارم و از دوستان نزديک او هستم، بايد الان به دوستم کمک کنم که موفق شود.

وي افزود: هر تيمي که بخواهد به جام جهاني برود کارش سخت است، من باز هم ميگويم در اين شرايط قراردادي و تعهدي با ايران ندارم ولي به عنوان کسي که در ايران مربيگري کردم، تيم ملي شما اين شانس را دارد که بتواند به جام جهاني صعود کند، اين پتانسيل را دارد، من فقط به خاطر دوستي با کيروش ميخواهم کمک کنم، همين و بس، نه مسئله ديگري، انشاءا... بقيه صحبتهايم را پس از رسيدن به دبي و ديدن کيروش و بچههاي تيم ملي انجام خواهم داد.

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۳-۰۶, 23:13
از اینها هم آبی برای ایران گرم نمیشه آسونترین گروه ما بودیم همه امکانات هم در اختیار کیروش هم بود وینگادا و غیره هزینه الکی هست

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۰۷, 09:11
عزیزم ببین همه چیز جنبه مالی نداره;)
بنده خدا اومده صلواتی ودر راه رضای خدا کمک کنه.....;)

نلو وينگادا اظهار داشت: من روز چهارشنبه ساعت 11 صبح به دبي ميآيم تا با توجه به شرايط حساس تيم ملي ايران به کيروش کمک کنم و او را در ادامه راه ساپورت کنم.

به گزارش فارس ، وي افزود: مطمئن باشيد هرچيزي که به ذهنم برسد را به کيروش خواهم گفت تا او بتواند بهترين استفاده را از اين موضوع داشته باشد، من دوست دارم کيروش حتماً موفق باشد.

وي در پاسخ به سوالي که آيا تيم ملي ايران ميتواند به جام جهاني صعود کند يا خير، گفت: من مدتي در فوتبال ايران کار کردهام و سعي ميکنم حضورم به تيم ملي ايران کمک کند، من با کيروش دوستي زيادي دارم و از دوستان نزديک او هستم، بايد الان به دوستم کمک کنم که موفق شود.

وي افزود: هر تيمي که بخواهد به جام جهاني برود کارش سخت است، من باز هم ميگويم در اين شرايط قراردادي و تعهدي با ايران ندارم ولي به عنوان کسي که در ايران مربيگري کردم، تيم ملي شما اين شانس را دارد که بتواند به جام جهاني صعود کند، اين پتانسيل را دارد، من فقط به خاطر دوستي با کيروش ميخواهم کمک کنم، همين و بس، نه مسئله ديگري، انشاءا... بقيه صحبتهايم را پس از رسيدن به دبي و ديدن کيروش و بچههاي تيم ملي انجام خواهم داد.

یقینا که مترجم درست ترجمه کرده ولی نمیدونم در زبان انگلیسی یا پرتقالی معنی انشالله چی میشه ، حیرون شدم
علی جان این روزها گربه در راه رضای خدا موش نمیگیره گه برسه به وینگادا که پرسپولیس رو تا پای کسر امتیاز کشوند

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۰۷, 11:14
واقعأ نمیدونی انشاالله به انگلیسی چی میشه؟
میشهInshallah!:2:;)

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 19:08
باز هم یک مشهدی تیم ملی ایران رو به جام جهانی رسوند.
ورود تیم ملی ایران رو به جام جهانی 2014 به همه ی دوستانم تبریک می گم.

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۱۵, 00:52
مهدي محمدنبي اظهار داشت: غنا براي برگزاري بازي دوستانه با تيم ملي پيشنهاد رسمي مطرح کرده است.

به گزارش فارس، وي افزود: از طريق واسطه ها فدراسيون ايتاليا هم خواهان برگزاري بازي دوستانه با ايران شده به شرط اينکه در مراسم قرعهکشي با ايران هم گروه نشود.

ورزش3

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۱۵, 23:01
نظرتون در مورد گروهمون چیه؟؟؟
به نظرتون میتونیم به عنوان تیم دوم صعود کنیم؟؟؟؟؟؟؟من که بعید میدونم...

http://emruzi.com/up/uploads/138636179865571.jpg (http://emruzi.com/up/)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۱۵, 23:47
نااميد نبايد بود
به نظرم گروه بدى نيست
هاشم بيک زاده که به آرزوش رسيد

ژاپن خيلى خوش شانس بوده با اين قرعه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۹-۱۶, 16:12
تیم دوم داش علی؟؟؟ یقینا به عنوان تیم اول خواهیم رفت....؛)

به نظر منم اگه مشکلی پیش نیاد و روز خوبمون باشه شانس تیم دوم رو داریم.....

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۱۶, 16:20
تیم دوم داش علی؟؟؟ یقینا به عنوان تیم اول خواهیم رفت....؛)

به نظر منم اگه مشکلی پیش نیاد و روز خوبمون باشه شانس تیم دوم رو داریم.....
علی یهو بگو منتظر جام باشیم داداش ;)

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۹-۱۶, 16:25
اره حامد جان چرا که نه.....

چند روز قبل بازی با ارژانتین باید دفترچه خاطرات فیگو رو بدن مسی بخونه بعد دیگه همه چی حله.....:158:

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۱۶, 18:01
مسی رو که سپردیم به هاشم ودیگه حله...
واما در مورد تیم دوم!ارجاعتون میدم به بازی با انگولا سال2006...
خداییش 2006 تیممون خیلی همانگ تر وقدرتمند تر بود ونتونستیم حتی از پس انگولا بر بیایم،حالا که دیگه خدا به خیر بگذرونه...

hesam
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 22:35
هر چند صعود سخته ولی میشه به بازیکنایی مثل دژاگه و قوچان نژاد امید داشت.

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 22:41
متأسفانه وخوشبختانه جای خالی بهترین دفاع وگلر ایران واقعأ احساس میشه...
متأسفانه چون واقعأ بازیکن در حد عقیلی ورحمتی نداریم،خوشبختانه چون کیروش نشون داد که حرفه ایه.
کیفیت وسن بازیکنان میانی هم که دیگه قربونش برم...
ارژانتین رو خدا رحم کنه وزیر10تا گل بخوریم،همونجوری که مجید جلالی میگفت به نظرم2امتیاز بتونیم بگیریم برای تیم فعلی نتیجه قابل قبولیه...

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۲۰, 23:14
فکر میکنم اگر تیم ملی در هافبک مخصوصا ، اگر جوونگرایی نداشته باشه و بخواد با همین ترکیب همیشگی بره جام جهانی؛ از زنگ تفریح هم یه چیزی اونطرفتر میشیم

aligator
۱۳۹۲-۱۱-۱۳, 17:37
يک منبع آگاه در فدراسيون فوتبال آفريقاي جنوبي اعلام کرد که توافق با کارلوس کيروش، سرمربي تيم ملي ايران براي هدايت تيم ملي آفريقاي جنوبي پس از جامجهاني 2014 برزيل صورت گرفته است و قرارداد وي از اول جولاي بسته خواهد شد.

به نقل از فارس،سرمربي سابق تيم ملي پرتغال و دستيار سرالکس فرگوسن پيش از اين در سالهاي 2000 تا 2002 هدايت آفريقاي جنوبي را بر عهده داشته است اما تا پايان کارش در تيم ملي ايران در رقابتهاي جامجهاني 2014 برزيل در اين تيم خواهد ماند.

ورزش3

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 16:27
نیمه اول بازی تیم ملی با بلاروس خیلی افتضاح بود در حد محلات بودش :113:

aligator
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 16:36
نیمه اول بازی تیم ملی با بلاروس خیلی افتضاح بود در حد محلات بودش :113:

شما از تیمی که به غرض ورزی و لج و لج بازی و حاشیه کشیده میشه انتظاری بیشتر از این داشتی؟
ای کاش 1% از غیرت فوتسالیا؛والیبالیستا،کشتی گیرا وووو... رو فوتبالیستا داشتن...

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 16:38
قوتبال ایران خیلی وقته به فنا رفته و روی پول میچرخه فقط
لاشخورا این همه پولی که میگیرن اگه به والیبالیستا یا رشته های دیگه داده بودن الان رکورددار جهانی بودیم
بی غیرتن دیگه

Rezaei
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 16:53
اینها همه دغدغشون الان رفتن به برزیل و بودن توی لیست نهاییه
به تنها چیزی که فکر نمیکنن بازی خوبه

مثل همه مردم که به هر طریقی میخوان پول در بیارن اینها هم راه دارمد خوبی که پیدا کردن فوتباله و جام جهانی رفتن کلی روی زندگیشون اثر میگذاره

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۲-۲۸, 17:37
اینا با این بازی میخوان برن خارجم بازی کنن چی بود این یه پاس سالم نمیتونستن بهم بدن :)_: جدا کیروش چی به اینا یاد میده من موندم فقط خدا کنه تو جام جهانی ده نفره دفاع کنن کم گل بخوریم ابرومون نره
حیف هزارتومان که بخوایی به اینا بدی

عجب سردردی گرفتم

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

فکرشو بکن کیروش بره سرمربی منچستر بشه با این ترکیب دفاعیش :Sily:

hashem_stark
۱۳۹۳-۰۲-۳۱, 13:38
همه دارن بهمون میخندن شدیم سوژه خنده رسانهای خارجی بعد وزیر ورزش میاد میگه لباس تیم ملی مشکل نداره کیروش مشکل داره یکی نیست به ایشون بگه عزیزمن اول خبرو خوب بخون بعدنظربده مدیرال اشپرت امده سرتمرین تیم ملی گفته این لباس مانیست این قلابیه اون وقت شما چی میگی
دوست داشتم یکی توپ فوتبال لیگ و به مدیرال اشپرت نشون میداد تا برق از سرش بپره

چه خبره تو این فوتبال:80: