PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدردانی و تشکر

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۱۷, 23:25
درود بر همه امروزی ها

در این تاپیک از کاربران یا مدیرانی که زحماتی در جهت رفع مشکلات کاربران و یا پیشرفت کمی و کیفی سایت کشیده اند و با پسند زدن پستها و حتی دادن امتیاز نمیتوان حق مطلب را ادا کرد تشکر و قدردانی میکنیم

اول از همه لازم میدونم از همه مدیران عزیز و کاربرانی که در این چند وقته که سایت افتتاح شده برای جون گرفتن سایت تلاش کردند و وقت و انرژی گذاشتند صمیمانه تشکر کنم ، اگر قرار باشه تک به تک اسم بیارم شاید خدایی نکرده کسی از قلم بیوفته
از همه دوستانی که حرمت گذاشتن و با بزرگواری اینجا شروع به فعالیت کردند صمیمانه تشکر میکنم به امید اینکه روزی این زحمات شما به بار بنشینه :Rose:

ارادتمند

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۱, 16:50
سلام و درود بر همه امروزی ها

لازم دونستم در این تاپیک از زحمات امیر حسین عزیز Darkfish سرپرست سایت ، در زمینه ترجمه ، تولید و انتشار مقالات منحصر به فرد تا به امروز ، که نقش بسیار به سزایی در آمار سایت داشته تشکر کنم

البته این تشکر ویژه حمل بر این نشه که زحمات بقیه کاربران و مدیران نادیده گرفته شده ، همه دوستان در اندازه خودشون زحمات زیادی برای شروع به کار و جوانه زدن امروزی کشیدند اما کار امیر حسین چون خاص بوده اینجا عنوان کردم

محسن عزیز معاون سایت در دسته بندی های اولیه و کامل کردن انجمنهای ماهیگیری و آبشور بسیار زحمت کشیدن که همینجا تشکر میکنم
مسعود عزیز در دسته بندی های موبایل و تبلت و همینطور معرفی محصولات بسیار مفید بودند و از نظر انجام وظایف مدیریتی از نظر من در تیم مدیریت تک بودند
مهدی بزرگوار در انجمن گیاهی
علی و محمد رضای عزیز در انجمن آکواریوم آب شیرین

و بسیاری از کاربران و دوستان که در جهت پیشرفت درست سایت قدم برداشتند

از همگی ممنونم

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۱, 20:02
سلام
من هم دنبال یک تاپیک میگشتم از زحمتهای خودت حامد عزیز و همینطور امیرحسین که واقعا" زحمت میکشه و وقت میزاره تشکر و قدردانی کنم و پیشنهاد میکنم به امیر حسین لقب کاربر جاودانه داده بشه تا اولین نفر باشه و بلکه گوشه ای از زحماتش جبران بشه
موفق باشید

mohammad91
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 15:09
سلام.میخواستم از زحمات اقا حامد عزیز برای زحماتشون
و تاپیک های بسیار جالب و مفیدی که باز میکنند تشکر کنم

masih
۱۳۹۲-۰۵-۱۵, 18:07
من میخواستم ازهمین تریبون از اقاحامد گل وامیرحسین عزیز تشکر ویژه ب عمل بیارم دلیلشم برای همه مبرهنه دیگ نیازی نیست عرض کنم

DarKfish
۱۳۹۲-۰۹-۲۴, 09:03
خواستم از این تاپیک استفاده کنم و از مدیران عزیز تشکر کنم،
همه ی مدیران زحمت زیادی برای سایت میکشن ، اما کار مدیر nazgol (مدیر بخش گیاهان و سازه های شیشه ای) منحصر به فرد هست.
حمزه جان، از اینکه با حوصله مطالب رو آماده میکنی و بر بخش خودت مسلط هستی، واقعا ممنونم.
امیرحسین

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۹-۲۴, 20:30
خواستم از این تاپیک استفاده کنم و از مدیران عزیز تشکر کنم،
همه ی مدیران زحمت زیادی برای سایت میکشن ، اما کار مدیر nazgol (مدیر بخش گیاهان و سازه های شیشه ای) منحصر به فرد هست.
حمزه جان، از اینکه با حوصله مطالب رو آماده میکنی و بر بخش خودت مسلط هستی، واقعا ممنونم.
امیرحسین

ممنونم امیر جان ..... نظر لطفته ، کار خاصی نمیکنم ، هر چی که میدونم سعی میکنم اینجا قرار بدم .

از همه ی مدیرا و کاربرای فعال سایت هم تشکر میکنم . :7:

Rezaei
۱۳۹۲-۱۱-۱۹, 21:39
خواستم از اینجا و به این وسیله از کاربر Nili بخاطر زحمتی که در ایجاد مطالب اختصاصی یا گردآوری مطالب و ترجمه از سایتهای مختلف میکشند و از نزدیک شاهد این همت و پشتکار گیریشون هستم ( خانمم هستند ) تشکر کنم

Nili
۱۳۹۲-۱۱-۱۹, 22:01
خواستم از اینجا و به این وسیله از کاربر Nili بخاطر زحمتی که در ایجاد مطالب اختصاصی یا گردآوری مطالب و ترجمه از سایتهای مختلف میکشند و از نزدیک شاهد این همت و پشتکار گیریشون هستم ( خانمم هستند ) تشکر کنم

خواهش ميشه حامد جون;) کارى نمى کنم اينجا همه بچه ها زحمت مى کشن مخصوصا خودت

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 09:34
سلام به همه

چند وقته بعد از تعویض سرور و زحمت های حامد جان برای سایت هروقت صفحرو رفرش میزنم اصلا متوجه نمیشم که صفحه رفرش شده..... سرعتمون عالی و خوبه....درسته تشکر کردن ما جایی رو نمیگیره و جواب زحمت های حامد جان نیست ولی فقط خواستم همینجا بگم که همه قدر زحمت های حامد جانو بدونیم...دستت درد نکنه داداش.....:tu@:

علی بختیاری
۱۳۹۳-۰۹-۲۳, 11:43
سلام به همه

چند روزی هست که حامد جان زحمت کشیدن و اپلود سنتر سایت رو تغیرااتی بهش دادن و امکاناتی رو خریداری کردن براش......من از اون روز باهاش کار نکرده بودم ولی از دیشب که دارم باهاش کار میکنم متوجه اسونی کار با این اپلودسنتر شدم و اینکه خیلی هم سرعتش بیشتر شده....میخواستم اینجا از حامد عزیز برای زحمت هایی که کشیده تشکر کنم.....:@i):

بامشاد
۱۳۹۳-۱۰-۰۲, 12:07
سلام
همین الان که چنتا عکس رو اپلود کردم دیدم واقعا سرعت بالاست.....
پس وظیفه دونستم به عنوان کوچیکترین عضو این انجمن از اقا حامد عزیز بابت اپلود سنتر جدید و پاسخ گویی سریع به مشکلات کاربران سایت تشکر کنم.
خوش باشی اقا حامد:tu@:

Morteza.g
۱۳۹۶-۰۱-۳۰, 23:44
با سلام خدمت همه بزرگواران
ببخشید میخواستم بدونم با اینکه اینهمه تعداد اعضا زیاد هستش چرا مطالب جدیدی به سایت اضافه نمیشه و میشه گفت سایت از یه تاریخی به بعد تقریبا کاملا خوابیده
و اعضا فعالش خیلی کم شدن
البته من تازه وارد سایت محسوب میشم و هنوز فعالیتی نداشتم که برای بقیه بتونم ایراد یا اشکالی بگیرم
فقط خواستم بدونم چرا کسی مطلب جدیدی نمیزاره

فقط باید همون مطالب قبلی رو خوند و ازشون استفاده کرد و به طرح پرسش و پاسخ پرداخت یا باز هم فعالیت از سر میگیرید و مطالب جدید میزارید
چون وارد نیستم که چطور با مدیریت و اعضا اصلی صحبت کنم اینجا تایپیک گذاشتم
البته در نظر دارم اگه در توانم باشه در هر بخشی هر اطلاعاتی وه داشته باشم اضافه کنم ولی اکثر مطالب گفته شدس مگه کسی خبره تر باشه و بتونه چیز مفیدی اضافه کنه
البته ناگفته نمونه از زحمات تمام اساتید سپاسگذارم که این حجم از اطلاعات رو اینجا گردآوری کردند
یا حق

hasoo
۱۳۹۶-۰۲-۰۶, 15:37
سلام دوست عزیز
خوش آمدید
والا از وقتی که بحث فضای مجازی با موبایل و... داغ شد دیگه اعضا کم کم روی اوردن به اونجاها و سایت ها با توقف مواجه شدن.
البته ناگفته نمونه بعضی از اعضا هم کم لطف شدن
یکیش خودم:d
ان شاالله درست میشه

Morteza.g
۱۳۹۶-۰۲-۰۶, 15:46
سلام دوست عزیز
خوش آمدید
والا از وقتی که بحث فضای مجازی با موبایل و... داغ شد دیگه اعضا کم کم روی اوردن به اونجاها و سایت ها با توقف مواجه شدن.
البته ناگفته نمونه بعضی از اعضا هم کم لطف شدن
یکیش خودم:d
ان شاالله درست میشه
سلام بزرگوار
والا من خودم جز فعالان فضای مجازی لاین و تلگرام محسوب میشم ولی چون داشتم درباره بونسای تحقیق میکردم تو نت با این سایت اتفاقی آشنا شدم
مطالب ارزنده و خوبی داره واقعا ولی حیف که نیستند که کاملترش کنند

از طرفی گویا یاهو مسنجر هم خراب شده و دسرسی به اعضا وجود نداره
کاش بخشی ایجاد بشه جز قسمتهای دسترسی که آی دی تلگرامی چیزی بزاریم که قابلیت دسرسی بروز بشه
البته باز تشخیصش با شماست
من از اونجایی که مطالب ماهیگیری جمع آوری کردم مدت مدیدی برای خودم و از اونجا که خیلی علاقه به ماهیگیری دارم سعی دارم که بخشش رو تکمیلتر کنم البته نمدونم در چه حد میتونم موفق باشم

امیدوارم رونق قبلی به این سایت برگرده و به دوران شکوفایی سابق برسه و حتی شکوفاتر بشه

یا حق