PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در زمینه نحوه ایجاد فلاور باکس

علی بختیاری
۱۳۹۱-۰۹-۲۸, 18:45
سلام رفقا

این درسته ک فلاور باکس از جفت گیری تگزاس و پرته؟؟؟ من که بعید میدونم. من بچه های تگزاس و پرت رو دیدم اصلا شبیه باکس نیسن.به نظرم باکس از جفت شدن پرت و فلاور هورن بوجود میاد.

Rezaei
۱۳۹۱-۰۹-۲۸, 18:53
سلام رفقا

این درسته ک فلاور باکس از جفت گیری تگزاس و پرته؟؟؟ من که بعید میدونم. من بچه های تگزاس و پرت رو دیدم اصلا شبیه باکس نیسن.به نظرم باکس از جفت شدن پرت و فلاور هورن بوجود میاد.

علی جان پستت جای درستی نبود انتقال دادم به این تاپیک

متاسفانه همه گفته ها و شنیده ها در حد حدس و گمان هست
و مسلما فقط دو ماهی در شکل گرفتن یک هیبرید نقش نداشته و تعداد بیشتری بوده
نمیشه رد کرد که پرت و تگزاس بی نقش بودن در به وجود آمدن فلاور کوتوله یا باکس اما اگر به همین راحتی هم بود که همه الان تکثیر میکردند

ماهی هایی که در هیبرید سازی نقس اصلی رو تا به امروز ایفا کردند رو انشالله در یک تاپیک معرفی میکنم

keyvan14468
۱۳۹۱-۰۹-۲۸, 19:21
سلام رفقا

سلام
از جفت گیری مستقیم نمیشه گفت
ماهیهای هیبرید از چند نوع بوجود میان یعنی با نسل کشی کردن
مثلا فلاور هورن از میداس تگزاس پرت خونی بوجود امده ولی ریشه اصلیش میداسه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۰۹-۲۸, 19:44
سلام

ممنون حامد جان.
من در جواب چیزی ک دوستمون گفته بود ک از جفت زدن تگزاس و پرت بوده این حرفو زدم واسه همین تو اون بخش بود.ببخشید.

یا علی

rohollajalili
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 06:53
سلام به استادان عزيز
دو روز پيش مغازه يه فلاور باكس برا يكي از دوستان گرفتم كه بعد از يك روز ديدم سفيدك زده اونو تو تانك قرنطينه گذاشتم و دماي آب رو تا 30 درجه رسوندم و نمك و فيلتر و سنگ هوا هم براش گذاشتم مي خواستم بدونم همين كافيه يا از دارو هم استفاده كنم
بعد هم عكس فلاور رو ميگذارم ببينم ارزش كار كردن و نگهداشتنشو داره فلاور خوبيه يا نه چون من اطلاعات كمي در باره فلاور دارم
عكس فلاور

http://emruzi.com/up/uploads/136651430449831.jpg

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 09:58
سلام به استادان عزيز
دو روز پيش مغازه يه فلاور باكس برا يكي از دوستان گرفتم كه بعد از يك روز ديدم سفيدك زده اونو تو تانك قرنطينه گذاشتم و دماي آب رو تا 30 درجه رسوندم و نمك و فيلتر و سنگ هوا هم براش گذاشتم مي خواستم بدونم همين كافيه يا از دارو هم استفاده كنم
بعد هم عكس فلاور رو ميگذارم ببينم ارزش كار كردن و نگهداشتنشو داره فلاور خوبيه يا نه چون من اطلاعات كمي در باره فلاور دارم
عكس فلاور

با توجه به سایزش که به نسبت بخاری میشه فهمید ماهی بدی نیست ، عالی نیست اما خوبه
من هنوز توی ایران فلاور باکس عالی ندیدم

کارهایی رو هم که برای بیماری کردی خوبه اما کافی نیست بهتره از یک داروی جنرال هم در کنارا ینها استفاده بشه
بهترین دارو هم سرا پروتازول هست
اگر در دسترس نیست
از سرا امینپور یا تترا جنرال تونیک یا آزو مجیک هم میتونید استفاده کنید در صورتیکه به مشاوره بیشتر در مورد بیماری لازم داشتید در بخش بیماریها لطفا مطرح کنید