PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره انتخاب دوربین عکاسی مناسب

amooemad
۱۳۹۱-۱۰-۲۳, 18:04
سلام
با اجازه مدیرا و کاربرای محترم امروزی احساس کردم جای این تاپیک در سایت خالیه.
یه دوربین عکاسی که بشه باهاش از فاصله 500متر یا بیشتر با وضوح عکس گرفت چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟ چه مارکی رو پیشنهاد میکنین؟ حدود قیمتش رو هم اگه میشه بدین. ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۲۳, 21:27
سلام

اسم تاپیک رو با اجازت عوض کردم عماد جان که مناسبتر باشه
همه چیز بستگی یه هزینه ای که میخوای انجام بدی داره ، شما اگر میخوای با این کیفیت زوم و عکس داشته باشی وارد رنج عکاسی حرفه ای و دوربینهای Dslr میشی و باید دوتا هزینه انجام بدی و 1- دوربین 2- لنز

حالا هزینه ای رو که در نظر داری برای خرید دوربین (حداکثرش رو) بگو تا بتونم توی رنج قیمتی یک مدل مناسب بهت معرفی کنم.

amooemad
۱۳۹۱-۱۰-۲۴, 16:51
من قیمت خاصی رو در نظر ندارم فقط خواستم بدونم اگه بخوام یه همچین چیزی داشته باشم باید چقدر خرج کنم؟!!

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۲۴, 18:25
من قیمت خاصی رو در نظر ندارم فقط خواستم بدونم اگه بخوام یه همچین چیزی داشته باشم باید چقدر خرج کنم؟!!

برای خود دوربین از یک میلبیون و هشتصد به بالا و برای لنز هم 18-34mm از یک میلیون و ششصد به بالا

mpoorhosein
۱۳۹۲-۰۱-۰۵, 14:36
دوستان با 300تومن چه مارک دوربین هایی قابل خریداری

Rezaei
۱۳۹۲-۰۱-۰۵, 14:41
دوستان با 300تومن چه مارک دوربین هایی قابل خریداری
با این وضعیت دلار و اقتصاد ، canon a810 رو با حدود 260 میتونید تهیه کنید اما انتظار زیادی ازش نداشته باشید