PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکثیر اسفرانوس چطور امکانپذیره ؟

aligator
۱۳۹۱-۱۰-۳۰, 01:10
سلام
دوستان هر کی اطلاعاتی در مورد تکثیر-تعیین جنسیت وکلأ هر چیز مرتبط با اسفرانوس داره بگه
البته الان سوال من در مورد نحوه تشخیص جنسیت ونحوه تکثیرشون هست
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۰-۳۰, 07:10
سلام
عنوان تاپیک رو عوض کردم که با مقاله اشتباه نشه

در همه منابع داخلی و خارجی اینطور بیان شده که مثل همه گوارمی ها دیگه تکثیر میشه اما تا بحال نشنیدم کسی در ایران تکثیر کرده باشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۱, 18:58
سلام
بله مثل گوارامی ها تکثیر میشه ولی برای فضای زیادی ک احتیاج داره و خلق و خوی خشنی ک داره تکثبرش سخته.من یه جفت توی سالن داشتم و ی مدت هم روشون کار کردم ولی نتیجه ای نگرفتم ازشون و الان یک سالی میشه که تو اکواریوم یم پیتزا فروشین باهم ک مال یکی از دوستانم هست و تانکشون هم بزرگه ولی هیچ علائمی ندیده اونم.

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۱, 23:42
سلام
بله مثل گوارامی ها تکثیر میشه ولی برای فضای زیادی ک احتیاج داره و خلق و خوی خشنی ک داره تکثبرش سخته.من یه جفت توی سالن داشتم و ی مدت هم روشون کار کردم ولی نتیجه ای نگرفتم ازشون و الان یک سالی میشه که تو اکواریوم یم پیتزا فروشین باهم ک مال یکی از دوستانم هست و تانکشون هم بزرگه ولی هیچ علائمی ندیده اونم.
سلام
ممنون علی جان
لطف کن هر اطلاعاتی رو که در مورد تشخیص جنسیتشون به دست اوردی بزار
بازم ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 17:44
سلام ببخشید من این پست آخرو ندیده بودم.

من تا جایی که میدونم اسفرانوس نر جسه بطرگتری داره و معمولا برامدگی مشخصی روی سرش داره و اون بال های نخ مانند در اسفرانوس نر بلند تر هستند.کلا مشخصه از قیافه ماهی.البته باید بزرگ باشه.

موفق باشی