PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دربی 76 تهران (استقلال - پرسپولیس)

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۲, 22:57
این تاپیک مثل صدای کوتی ماندگار و به عنوان گوشه ای از تاریخچه دربی ها در آینده ای نه چندان دور به عنوان سند و مدرک و مرجع استدلال معرفی خواهد شد :Big grin::Solicitation:

دربی 76 تهران ، جمعه 6 بهمن ماه 1391 ساعت 15

اینجا در امروزی

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۳, 00:51
حامد جان شمشیرو از رو بستیا!
شرمنده اپلود سنتر خراب بودبرا همین مستقیم کپیش کردم

http://emruzi.com/up/uploads/13591167961.jpg

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۰۳, 17:27
نکات خواندنی دربی 1 :

اولین بازی : پرسپولیس ۰ _ استقلال ۰
اولین اخراجی دربی : رضا وطنخواه ( پرسپولیس )
اولین مربیان دربی :پرویز دهداری (پرسپولیس) ،ایرج دانای فر (استقلال )
اولین هت تریک دربی : همایون بهزادی (پرسپولیس)
اولین بازیکن خارجی دربی : آلن ویتل (پرسپولیس)
اولین گلزن خارجی دربی : (عیسی ترائوره ) پرسپولیس
اولین گل دربی : احمد منشی زاده (استقلال)
صدمین گل داربی : یحیی گل محمدی (پرسپولیس)
سریع ترین گل داربی : علی سامره (استقلال ) ثانیه۳۸
دیرترین گل داربی : مازیار زارع (پرسپولیس) دقیقه۹۴
رکورد بیشترین بازی در داربی
علی پروین (پرسپولیس) : ۲۰ بازی بازیکن ، ۲۲ بازی سرمربی
افشین پیروانی (پرسپولیس) : ۱۸ بازی
علی جباری (استقلال ) : ۱۷ بازی

پر تماشاچی*ترین بازی استقلال و پرسپولیس در سال۱۳۶۲ بود.در آن بازی که ۱۵ مهر در ورزشگاه آزادی انجام شد بیش از ۱۲۵ هزار نفر شاهد این دیدار بودند.

قاطع ترین برد و پرگل ترین بازی : پرسپولیس ۶ _ استقلال ۰

رکورد بی شکستی : احمدرضا عابدزاده در ۸ مسابقه با پیراهن پرسپولیس و ۵ مسابقه با پیراهن استقلال بدون شکست بوده است .

محبوب ترین و منفور ترین بازیکن : مهدی هاشمی نسب

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۳, 17:52
احمد رضا عابدزاده در داربی سال 73 سه گل از استقلال خورد و اون بازی هم 3-1 تموم شد
چندبار جمله رکورد بی شکست بودن عابدزاده رو خوندم اما متوجه نشدم این رکورد رو چجوری حساب کردن ، در کل دوران بازی گری و در بازی ها مختلف ؟ بازهای پشت سر هم ؟ یا کلا ؟

برای جمعه و روز بازی من لپ تاپم رو میبرم خونه و جلوی تلویزیون وایرلس آنلاینم
کسانی که میخوان توی این تاپیک در لحظه بازی آنلاین باشیم و کار جدیدی رو در عرصه انجمن انجام داده باشیم اعلام امادگی کنند

حضور مدیران الزامیست

DarKfish
۱۳۹۱-۱۱-۰۳, 20:00
استقلالي: ما ٢٢ با برديم شما ١٧ بار/ لنگي :خوب ما ٦ تا زديم/ استقلالي: ما رفت و برگشت برديمتون/لنگي : خوب ما ٦ تا زديم/ استقلالي: علي سامره ثانيه ٣٠ بهتون گل زد/ لنگي: خوب ما ٦ تا زديم/ استقلالي : ما ٢ بار قهرمان اسيا شديم/ لنگي : خوب ما ٦ تا زديم/ استقلالي: ما بين ٣٥٠ تيم برتر فيفا ٢١٢ اميم اما شما اصلا تو رده بندي نيستيد/ لنگي: خوب ما ٦ تا زديم/ استقلالي: افتخارات ما تو ليگ برتر بهتر از شماست / خوب ما ٦ تا زديم /استقلالي: حالت خوبه؟/ لنگي خوب ما....

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۱-۰۳, 20:33
استق لال: ما دسته یک رفتیم/ سرورت : خوب ما هم 6 تا زدیم استق لال: ما بازی که شما 9 نفره بودید رو مساوی کردیم/ سرورت: خوب ما 6 تا زدیم استق لال: ما بازی 2 هیچ که شما 10 نفره بودید رو تو 10 دقیقه با باخت 3 بر 2 عوض کردیم/ سرورت : خوب ما هم 6 تا زدیم

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۵, 23:02
سلام
کسانی که برای بازی فردا اینجا انلاین میشن اعلام آمادگی کنند

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 00:52
سلام
من70%هستم

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 02:02
فقط وفقط 12ساعت دیگه.......
البته خدا رحم کنه با قضاوت قهرمانی!!!!!!!!!!!!!
http://emruzi.com/up/uploads/13591163571.jpg (http://emruzi.com/up/)

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 07:28
سلام

منم تنهام اینجا و کنار امروزی های عزیز دربی رو نگا میکنم. دوستان آجیل جووورههه؟؟؟؟؟:Winking:

اوووووو اوووووو :120:

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 11:29
دوساعت ونیم دیگه........
:137::137::137::133::133::133:

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:19
رفقا کیا هستن؟؟؟؟

--------- ادغام پست ------------

بچه ها باورتون نمیشه تلوزیونم سوخت.:Surprised:

دیگه روشن نمیشه. واای خدای من این چه بلایی بود :At wits end:

آخه مگه میشه؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:28
علی کابل برق رو تست کن ، امیدوارم اتفاقی نیوفتاده و اگر قراره بسوزه بعد از دربی باشه

هستم

پرسپولیسیها چرا نیستن ؟ ، اینطور اصلا حال نمیده که

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:34
روشن شد.آقا روشن شد. دیگه قلبم داشت میزد بیرون.

نمیدونم چش شد یهو.

آره کجان پرسپولیسیااااا

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:48
به گزارش ايسنا، سرخابي*هاي پايتخت تا دقيقه*هاي ديگر هفتاد و ششمين شهرآورد تهران را به داوري محسن قهرماني برگزار مي*کنند.

در ترکيب پرسپوليس نيلسون، سيد جلال حسيني، مهدي مهدوي*کيا، مهرداد پولادي، حسين ماهيني، رضا نورمحمدي، رضا حقيقي، محمد نوري، مارکو پروويچ، غلامرضا رضايي و کريم انصاري*فرد ديده مي*شود.

در ترکيب استقلال هم نام بازيکناني چون سيد مهدي رحمتي، خسرو حيدري، پژمان منتظري، فرزاد حاتمي، علي حمودي، مجبتي جباري، حسن اشجاري، جواد نکونام، عباس محدرضايي، اميرحسين صادقي و آرش برهاني به چشم مي*خورد.

هفتاد و ششمين داربي تهران از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي*شود.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:49
مهرداد پولادی به احتمال زیاد توی این بازی اخراج میشه ، یه پیشبینیه ، نمیدونم درست از آب در بیاد یانه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:55
:Laughing::Laughing 2: استقلال تیم نیست مسعود جان ، باشگاهه
تیم همون پرسپولیسه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 13:56
به احترام قرآن 1 دقیقه سکوت

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:00
ایول عادل گزارش میکنه.خوشم میاد

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:02
منم اومدم
چرا از دیروز تا حالا هیچ اثری از لنگیا نیست؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:04
گرخیدن داداااش

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:05
حق دارن
http://emruzi.com/up/uploads/13591159901.jpg (http://emruzi.com/up/)

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:10
ووواااااایی بعدی گله

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:10
جای شکرش باقیه که خیابانی نیست ، 15 دقیقه اول همیشه بازی شکل و شمایل نداره

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:11
حامد پس کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:14
بچه ها به نظرتون فرهاد میاد تو زمین؟؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:16
بعضیا آقا وسط شدن

من لپ تاپ رو فراموش کردم از مغازه بیارم خونه و سیستم هم اتاق هست برای اینکه که آنلاین گذارش نمیکنم

بعد از بازی که پرسپولیسی ها رویت نمیشن خواه نا خواه لااقل تشریف میاوردن در حین بازی زیارتشون میکردیم

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:17
قلعه نویی گفته بود فرهاد برای 25 دقیقه آمادست ، احتمالا نیمه دوم میاد

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:24
اخه این خیلی بی مزه شد!!!!!!!!!!
الان فقط 3تا استقلالی اینجان!
لااقل میومدید از اینا همه کریی که خوندین حراست میکردین؟

همه این تصاویر داره از فیس کپی میشه
دوستانی که به فیس دسترسی دارن شاکی نشن!لدفن!
http://emruzi.com/up/uploads/13591157202.jpg (http://emruzi.com/up/)

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:29
بیا زورشون نمیرسع دارن نارنجک میزنن

من عکسی نمیبینم داداش

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:33
یعنی کلأ هیچ کدوم از عکسا رو ندیدی؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:36
نه داداش.ی مربع کوچیک میاد فقط

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:36
باید بذاری توی آپلود سنتر ، فیس چون شیل تره اینجا دیده نمیشه عکسها تا با چیز پی ان کانکت نباشی

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:43
خب من فقط الان میتونم 2تاشو ویرایش کنم
اگه میشه امکانشو بده تا بقیشو هم ویرایش کنم

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:48
ای بابا نیمه اول که بی مزه تموم شد.ان شاا... نمیه دوم.

بروبچ بفرما چااااییی

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 14:50
خوب نیمه اول با برتری نسبی استقلال تموم شد امیدوارم نیمه دوم بازی جوندارتری رو ببینیم و ...

خب من فقط الان میتونم 2تاشو ویرایش کنم
اگه میشه امکانشو بده تا بقیشو هم ویرایش کنم

پستهای خودت رو مشکلی نداری ، از صفحه ویرایش پیشرفته استفاده کن ، همه برای ویرایش ارسالهای خودشون دسترسی دارند

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 15:00
دو تا تیم هیچ کدوم خوب بازی نکردند ، منظورم از برتری نسبی بازی گردونی بهتر استقلال بود
پرسپولیسی ها که یا زیر توپ میزدن و یا بازی مستقیم

توپ رو گاهی استقلال بهتر میچرخوند

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 15:01
به به
اقا مسعود!
داداش نترس ما برعکس لنگیا مرام غریب چزونی نداریم
با خیال راحت بشین ونیمه دومو با ما ببین

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 15:04
مسعود یه سرک کشید و دوباره جیم زد

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 15:52
روی هم رفته بازی بسیار متوسط و یخی بود

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 16:00
بله
روی هم رفته با نگرفتن پنالتی برای پرسپولیس
استقلالی ها دوباره یه نفس عمیق از ته دل کشیدن و خیالشون حداقل تا دربی بعدی راحته

بله حق با شماست
نیست تمام 4-5 تا بازی قبلی رو پرسپولیس برده ، از اون لحاظ میگی فکر کنم

امیدوارم جام حذفی بخورن به هم که دیگه مساوی معنی نداشته باشه

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 16:38
خب در پایان این مساوی رو به خودم وتیمم تبریک میگم
این بهترین نتیجه برای سپاهان بود

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 16:42
سلام بچه ها

من نیمه اولو به زور چنتا کودئین تونستم نگا کنم و پیشتون باشم ولی نیمه دوم دیگه بی حال شدم و با چشم بسته فقط بازیرو گوش دادم.

بازی جالبی نبود.طبق معمول حدس میزدیم که از ترس اتوبوسا و خیابونا اینجور نتیجه ای رقم زده بشه.

امیدوارم که حذفی باز به هم بخوریم.

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 16:58
علی جان چیز جدیدی نگفتی
منم که کدئین نخورده بودم به خاط گرمای بیش از حد بازی از تلوزیون فاصله گرفتم وبه رخت خواب پناه بردم
یه جورایی فقط صدای بازیو گوش میکردم ولی اصلأ اتفاقی نیوفتاد که بتونه منو بکشونه پای تلوزیون به غیر از 2بار

HEAVENLY
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 18:07
تبریک میگم به پرسپولیسیا که حداقل بازی بهتری داشتند ولی حالا دیدیم که اونی که قبل بازی دربی صدر بود واقعا حقش صدر جدوله نه این دو تیم شما که از ترس اصلا بازی خوب ارائه نمیدن:Big grin:

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 20:05
والا خجالت هم خوب چیزیه با کمک قهرمانی یک مساوی گرفتند تیرک و رحمتی هم که اصلا" نقشی تو بازی نداشتند 45 دقیقه هم اصلا" دفاع نکردند حالا برای حذفی کری میخونند اولا" ببینید از پس سپاهان بر میاید هرچند که اصلا" تابلو نیست که دوباره بازیتون تو آزادی افتاد بعد بیان کری بخونید مثل بچها رفتید سازمان لیگ گفتید بازیکن جدید پرسپولیس هنوز یک هفته نشده قرارداد بسته نباید بازی کنه برای حذفی هم داش علی هست هم بازیکن جدیدمون که میگن تو لیگ چین ستاره بوده

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 20:13
خبر ها حاکی از اینه که مقامات تراکتور سازی به سازمان لیگ شکایت کردن و خواستار این شدن که دیگه بازی هاشون روز قبل بازی استقلال نباشه
و اظهار داشتن:

خسته شدیم از بس رفتیم صدر جدول و دوباره اومدیم پایین!!
مسعود جان ، با معذرت اون پست سوره و آیه ... رو من حذف کردم ، از نظر من اینجور طنزها توهین به قران هست
لطفا دیگه از این ارسالها نداشته باشیم از طرف هیچکس
ممنون

والا خجالت هم خوب چیزیه با کمک قهرمانی یک مساوی گرفتند تیرک و رحمتی هم که اصلا" نقشی تو بازی نداشتند 45 دقیقه هم اصلا" دفاع نکردند حالا برای حذفی کری میخونند اولا" ببینید از پس سپاهان بر میاید هرچند که اصلا" تابلو نیست که دوباره بازیتون تو آزادی افتاد بعد بیان کری بخونید مثل بچها رفتید سازمان لیگ گفتید بازیکن جدید پرسپولیس هنوز یک هفته نشده قرارداد بسته نباید بازی کنه برای حذفی هم داش علی هست هم بازیکن جدیدمون که میگن تو لیگ چین ستاره بوده
به به داداش محمد رضا خوبی داداش ، کجا بودی این چند روز ؟
داشتی مقدمه چینی میکردی برای غیبت صغری بعد داربی ؟ :Laughing::Winking:
حین بازی هم که نیومدی !
استادیوم بودی نکنه ؟

اصلا اسم جام حذفی میاد شما مور مورتون نمیشههههه ؟ یاد 3-بوق پارسال نمیوفتین ؟
بازی هم جز اون 7-8 دقیقه ای که روی دروازه استقلال فشار اومد همه گردش میدون از استقلال بود
خداییش هم هیچ کدوم از تیمها کار خاصی انجام ندادن

استقلال که سپاهان رو میزنه توی آزادی ، گرچه سپاهان تیم خوبیه و از پرسپولیس هم بهتره
من هم صمیمانه دعا میکنم که تیم شما بتونه ذوب اهن رو بزنه و بعد هم از سد داماش رد بشه که فینال دیدنی باشه
خیلی دوست دارم فینال بخوریم به هم

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 20:49
سلام حامد جان توکه میدونی من آخر هفته میرم تهران خونه پدر مادرم چرا میگی غیبت داشتی حالا که اینطور شد به نکتهای زیر توجه کن اینها حرفهای مردم تو اینترنت هست
مرگ برمافیای فوتبال
مرگ تیمی که معلوم نیست چطور؟؟(البته کاملا معلومه!!) با22گل زده توی 22بازی صدرنشینه
تیمی که کافیه واسه برد یه گل بزنه چون واسه حریفش پنالتی گرفته نمیشه (توی 5بازی آخر اس اس 5پنالتی واسه حریفاش نگرفتن) ضمنا گلهای سالم حریفش هم افساید اعلام میشه
مرگ بر فوتبال کثیف ایران

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 21:00
به به.......
دوستای گلم!
بازم خدا رو شکربااین مساوی مجالی برای رهایی از پناه گاهاتون پیدا کردین!
نترسین داداش ما استقلالی ها خیلی با مرام تر از این حرفاییم.نیازی نیست با این کارا بهانه تراشی کنین برا بازگشت مفتضحانتون
ما به روتون نمیاریم........

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۶, 21:05
سلام حامد جان توکه میدونی من آخر هفته میرم تهران خونه پدر مادرم چرا میگی غیبت داشتی حالا که اینطور شد به نکتهای زیر توجه کن اینها حرفهای مردم تو اینترنت هست
مرگ برمافیای فوتبال
مرگ تیمی که معلوم نیست چطور؟؟(البته کاملا معلومه!!) با22گل زده توی 22بازی صدرنشینه
تیمی که کافیه واسه برد یه گل بزنه چون واسه حریفش پنالتی گرفته نمیشه (توی 5بازی آخر اس اس 5پنالتی واسه حریفاش نگرفتن) ضمنا گلهای سالم حریفش هم افساید اعلام میشه
مرگ بر فوتبال کثیف ایران

همیشه از این حرف و حدیث ها زیاد بوده
امسال حال اینا رو میگن ، پارسال چی ؟ سال قبلش چی ؟ نه قلعه نویی در کار بود نه ...

بازم که تیمتون 12 شد که پارسال :Smug: امسال انشالله با تلاشهای بی وقفه سردار رتبه تک رقمی بیاره لااقل
:Big grin:

فدای سرت داداش هر چی فوتباله ، میدونم و میدونی که فقط برای تنوع و سرگرمیه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 15:51
این تاپیک تا صبح 4 شنبه (2 روز بعد از برنامه 90) بازه و بعد از اون بسته خواهد شد
شاید بعد از 90 هم کسی اظهار نظری در مورد این بازی داشت