PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلت یا گوشی؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 19:11
سلام به همه

امروز یکی از دوستام یه پیشنهادی داد بهم و یکم تو فکر فرو رفتم.

اینجا شرکت کرسی رایانه داره یه سری تبلت رو قسطی میده و شرایطش برام خوبه. میگم نظرتون چیه بجا گوشی یه تبلت بگیرم؟؟؟ یه مدل سامسونگ p3100 داشت که ازش خوشم اومد. راستی اینکه میگن دوربین

مثلا 2mb یعنی چی؟؟

دیمو و اورنج و p5100 هم داشت.

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 19:21
سلام
ادرس بده منم برم ببینم شرایط هم برام ارسال کن.دادا
دیگه از سونی اریکسون و ایسر خسته شدم.

در کل اگه تبلت هاشو خوبه و امکانات خوبه باشه منم میگم گوشی ول کن برو تبلت بگیر
امکاناتش هم بنویس تا ببینیم
دیمو که سیمکارت خور نیست اما یه مدل جدید اخیراً تبلیغ کردن سیم کارت دار و اندروید 4

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 19:35
ابوالفضل جان من اینو خاش دیدم نمیدونم طاهدانم هست یا نه. بپرسم ببینم اگه داشت بهت خبر میدم.

نمیدونم چ کنم. الان امیر مشخصات کاملشونو گذاشت.دستش درد نکنه.

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 19:51
سلام
با اجازه منم با پا وارد بحثتون بشم (البته پا هام تمیزه:d)

اقا علی اول از همه بگو شما برای چه چیزی قصد خرید گوشی یا تبلت داری؟؟
یا بهتر بگم
انتظاراتت از وسیله ای که میخوای بخری چیه؟؟

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 19:55
برای من
دوربین مهم نیست!
اتصال به اینترنت مهمه
نصب برنامه کاربردی و بازی و... الان چیزی دیگه به ذهنم نمی رسه
البته من برعکس اقا علی که بین گوشی و تبلت گیر کرده من بین تبلت و لپ تاپ گیر کردم:dd (2):

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 20:12
دوستای عزیز به یک نکته توجه داشته باشید که هر وسیله ای جای خودش و برای هدف خاصی طراحی شده ، که اگر فکر کنیم توقعاتی بیشتر از اون رو میتونه برآورده کنه بعدا ممکنه باعث پشیمونی بشه

به عنوان مثال مقایسه تبلت و لپ تاپ به هیچ وجه درست نیست در هیچکدوم از مشخصات شبیه هم نیستند : سخت افزار ، سیستم عامل (بعضی از تبلتها 8 ساپورت هستند) ، نرم افزار و ...
تبلت به منظور یک سیستم هوشمند کوچک و کار راه انداز همراه طراحی شده و درسته که بعضی کارها رو راه میندازه اما به عنوان مثال اگر شما بخواید یه پروژه اتوکد رو ویرایش کنید با تبلت امکانش هست ؟؟

و یا بحث موبایل و تبلت
درسته که سیمکارت میخورند بعضی از تبلتها و gprs رو پشتیبانی میکنند اما واقعا برای کاریی موبایل بزرگ هستند و جا گیر بیشتر به عنوان اتصال به اینترنت باید به پشتیبانی سیمارتش نگاه کرد تا صحبت تلفنی

همونطور که مسعود گفت باید اولا دید چه انتظاری از دستگاه دارید ، دوما چقدر میتونید هزینه پرداخت کنید و سوما شرایطتون برای کار کردن با این دستگاه چطوره

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 20:22
سلام امیر جان

آقایی شما.رو سر ما جا داری.

آره به نظرم چیزی که حامد میگه کاملا درسته.تبلت به عنوان یه تلفن همراه بزرگ و دستوپاگیره.همینشم یکم مرددم کرده بود.

من کار با اینترنت و نرم افزار های متنوع رو میخوام.دوربین هم برام مهمه که تو این تبلتا زیاد جالب نیست.

به نظرم دنبال همون گوشی برم بهتره.

راستی نگفتین قضیه این دوربین 2mb چیه؟؟؟

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 20:31
والله تا حال نشنیدم دوربین 2mb
فکر کنم منظورت mega pixel هستش که به اختصار MP مینویسن

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۷, 20:40
آره من هم از همین تعجب کردم.آخه جلو بقیه دوربینا نوشته بود mp ولی برا بعضیا نوشته بود MB .نمیدونم.