PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقا ورژن آندروید

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 18:25
سلام به همه

می خواستم ببینم اینکه میگن مثلا آندروید 2.3 تبدیل به اندروید 4 میشه چطوریه؟؟؟؟ میشه خودمون انجامش بدیم یا باید بدیم تعمیرات انجامش بده؟؟؟؟ بعد اینکه مشکلی پیش نمیاد برای گوشی؟؟؟ کلا ضرری نداره؟؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 18:57
سلام به همه

می خواستم ببینم اینکه میگن مثلا آندروید 2.3 تبدیل به اندروید 4 میشه چطوریه؟؟؟؟ میشه خودمون انجامش بدیم یا باید بدیم تعمیرات انجامش بده؟؟؟؟ بعد اینکه مشکلی پیش نمیاد برای گوشی؟؟؟ کلا ضرری نداره؟؟؟؟

ممنون
سلام
باید فایلها رو روی گوشی بریزی و نصب کنی
البته قبلش باید مطمئن باشی که ورژن سیستم عامل رو گوشیت پشتیبانی میکنه ، بعضی از گوشی ها با آندوید 4 مشکل دارند و درایورها رو کامل نمیشناسند مثلا htc onex درایور وایرلس و wifi رو نمیشناسه

قبلش حتما مطمئن شو

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 19:02
یعنی مثل نرم افزارها نصب میشه؟؟؟ آخه من شنیده بودم کار حساسیه و از اینجور چیزا!!!!

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۰۸, 19:42
سلام به همه

ممنون
سلاع علی جان
اول شما به من بگو اپدیت کردن کدوم یکی از برند ها؟؟؟
چون هر برند با اون یکی فرق داره
ولی به طور مثال سونی رو برات توضیح میدم

اول باید ببینی اخرین ورژنی که سونی برای گوشی تو داده بیرون چیه؟ اگر روی گوشی شما نصب بود که هیچ اگر هم که نبود
باید پی سی سویت رو نصب کنی روی کامپیوترت
بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کنی
خود پی سی سویت میگرده و اگر اپدیت جدید باشه به شما خبر میده که میتونید اپدیت کنید
بعد یه سری کار ها باید انجام بدی که خودش به صورت تصویری و مرحله به مرحله توضیح میده بعد باید فایل رو دانلود کنی که خودش انجام میده و بسته به گوشی از 150 تا 600 مگ باید دانلود بشه
بعد از اتمام دانلود باز یه سری کار دیگه که اون هم خودش به صورت تصویری توضیح میده رو باید انجام بدی و در اخر هم گوشی اپدیت شده
خیلی هم راحته

هیچ خطری هم نداره ولی اگر به دست ادم حرفه ای انجام بشه خیال ادم راحت تره

همونطور که اقا حامد گفت بعضی گوشی ها با بعضی اپدیت ها سازگاری ندارن
مثلا اپدیت روشون اجرا میشه ولی نقص دارن
بیشترین نقص هم مال همین وای فای گوشی ها هست

وقتی گوشی اپدیت میشه تمام گوشی عوض میشه مثلا وقتی از 2.3.4 به 4.0.4 برای اولین بار اپدیت کردم(پارسال)
انگار گوشی رو تازه خریده بودم و تا چند روز یادم میرفت چی کجا بود
کیفیت دوربین بهتر میشه سرعت بالا تر میره و میزان شارژ دهی هم همینطور
اصلا اپدیت میدن بیرون تا نقص های جزئی گوشی ها رو برطرف کنن

حالا در کنار این ها یه سری افراد که وار هستند میان رام های غیر رسمی خودشون رو میدن بیرون که اون دیگه کار هر کسی نیست و کاملا باید به گوشی خودتون وارد باشید تا بتونید اپدیت کنید
چون گوشی باید روت بشه و از طریق صفحه ریکاوری و بوت لودر این کار صورت بپذیره که یه اشتباه جزئی کافیه که گوشی شما به یه گوشکوب خوب تبدیل شه...!!!!

همیشه استفاده از رام های رسمی که سازنده گوشی خودتون بیرون میده مطمئن تره

اگر هم خودت دوست نداری انجام بدی
بده بیرون برات اپدیت کنن بسته به نوع گوشی از 7 تومن تا 30 تومن هم ممکنه بگیرن

موفق باشی