PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لوازم سالن تکثیر

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:12
سلام

تصمیم گرفتیم لوازم سالن تکثیر رو بفروش بذاریم اگه از دوستان کسی تمایل داره پیام خصوصی بده.

پایه ها که از لوله گالوانیزه هستن و در ابعاد 100*40 و به صورت دو طبقه و سه طبقه ساخته شدن و برای 50 تانک فضا دارن.

تقریبا 10-15 تا از تانک هاش هم هست که قابل استفادست.بیوفیلتر هاشون هم هست.

پمپ های هواش هم هست که اگه کسی خواست میتونم مشخصات دقیقشون رو هم بدم.

HEAVENLY
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:24
در مورد تجهیزاتشون علی جان بگو و مشخصات کامل بذار لطفا
بخاری و فیلتر و پمپ هوا...
ارادتمند

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:34
اقا علی من قصد دارم سالن تکثیر کوچکی بزنم
پس اگه با من راه بیایی قیمت خوب بدی من خریدارم البته یه روز باید ببینم وسایل اصلاً خودت را دوست عزیز

جزئی هم میدی

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:38
بخاری یه تعداد کمی سالم مونده .شاید 7-8 تا. و فیلتر اینترنال هم حدود 10 تایی هست ولی بیوفیلتراش کامله.

کلا لوازم جانبی زیاد نداره چون بیشتررشو تو مغازه به عنوان دست دوم رد کردم ولی الان پمپ هاش هست که مشخصات دقیقشونو نگاه میکنم و میذارم. و بیشترین چیزی که به نظرم الان ارزش داره پایه ها هستش که از جنس لوله گالوانیزست و چند ساله داره کار میکنه و هیچ آسیبی ندیده.

--------- ادغام پست ------------

والا جزئی نمیدونم باید با این دوستم صحبت کنم.

آره یه روز بیا بریم تو انبار مغازه هستن نگاشون کن. من 5 شنبه هفته دیگه میام زاهدان بریم ببینیم.البته اگه زودترم میخوای ببینی هماهنک میکنم برو یه نکاهی بنداز. تانک برای تکثیر هم زیاد هستش توشون.یه متری هستن و از وسط به دو قسمت 50 سانتی تقسیم شدن.

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:43
مشخصات کامل هم بذار تا من با دوستان مشورت بکنم

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۰, 18:50
به نظرم همه مشخصاتو دادم ابوالفضل جان.اگه چیز خاصی مد نظرته بگو توضیح بدم داداش.

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۱۱, 07:26
اندازه دقیق تانک ها
مدل و ولت بخاری ها
مدل و نوع فیلتر اینترنال
تعداد پایه ها
مشخصات پمپ هوا ها

برای من فرقی نداره صبر می کنم بیایی یا برام هماهنگ کن برم ببینم
کجاش کجا هست

--------- ادغام پست ------------

قیمت هم بذار

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۲, 19:26
بچه ها مدلای پمپا ایناست.

هایلا aco-318

هایلا aco-388d

ریزان aco-018

این ریزان رو اصلا استفاده نکردم و آکبنده.

تانک ها هم 12 تاشون هست که بیشترشون تقسیم شدن از وسط

پایه ها رو هم که گفتم برای 50 تا تانک 100*40 گنجایش دارن. بیشترشون سه طبقن و چنتایی هم دو طبقه

توی سه طبقه ها 6تا تانک جا میشه و دو طبقه ها 4 تا گنجایش داره.

تعداد تقریبا 60-70 تا بیوفیلتر

تعداد بخاری و فیلتر اینترنال دقیق مشخص نیست.ولی بخاری ها همه 150 و 200 وات هستن و اینترنال ها هم تقریبا باید 10 تا باشن.

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۱-۱۳, 09:49
ممنون علی جان
این وسایل کجا هست یه هنماهنگی بکن برم ببینم
ولی فکر نکنم بتوانم از همه ی پایه های استفاده کنم چون فعال می خواهم از یه اتاق 12 متری برای شروع استفاده کنم فکر نکنم جا بشه همه
این اکواریوم ها چند سال میشه ساختی به چسبش میشه اطمینان کرد چون میگن باکتری میگره و...

قیمت هم بگو برای پایه ها و اکواریوم ها

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۱۳, 11:17
سلام

این وسایل مال مرکز تحقیقات شیلات زابل بود که برداشتیمشون.باشه این هفته که اومدم بریم ببینیمشون.فقط شمارتو واسم بفرست دادا.

من تقریبا یه سال ازشون استفاده کردم و قبلش هم نمیدونم چند وقت کار کرده ولی حالا حالاها کار میکنه.مخصوصا اون نصف شده ها خیلی برای تکثیر به دردت میخوره.حالا اگه خواستی راه بندازی میتونم تجربه هایی که تو این مدت تو بازار زاهدان و کلا کار داشتمو در اختیارت بذارم هرچنند استادای زیادی هستن اینجا.اتفاقا دیشب یکی دیگه از بچه ها هم زنگ زد برا وسایل که اونم همون اخر هفته میاد ببینتشون.شاید اونم یه تعدادیرو برداره.آخه به این دوستم گفتم میگه اگه تیکه تیکه بدم ناقص میشه و بعد میمونه و کسی بر نمیداره و میخواد همرو یه جا رد کنه.

واسه قیمت هم همونجا صحبت میکنیم داداش

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 09:36
سلام علی جان
این وسایل رو هنوز هم داری؟
پمپ هوا داری ؟
این پایه هارو میشه از هم جدا کرد؟
فیلتر هاست از چه نوع اند؟(سطلی یا ...)
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 17:29
سلام دانش اموز گرامی ;)

اکواریوم هارو همرو دادم الیاس جان.

پایه ها هنوز نصفشون هست.

پمپ ها دوتاشون هست.

پایه هارو نمیشه جدا کرد الیاس جان به هم جوش خوردن.ولی تعدادی یک طبقه تعدادی دو طبقه و تعدادی هم سه طبقه هستن.

فیلتر ها از نوع بیوفیلتر هستند ولی نمیدونم چیزی مونده یا نه.

این عکس رو هم بین عکسای قدیمیم پیدا کردم از سالن.مال اولایی بود که راش انداخته بودیم.

http://emruzi.com/up/uploads/136888554428341.jpg (http://emruzi.com/up/)

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 18:33
سلام دانش اموز گرامی ;)

اکواریوم هارو همرو دادم الیاس جان.

پایه ها هنوز نصفشون هست.

پمپ ها دوتاشون هست.

پایه هارو نمیشه جدا کرد الیاس جان به هم جوش خوردن.ولی تعدادی یک طبقه تعدادی دو طبقه و تعدادی هم سه طبقه هستن.

فیلتر ها از نوع بیوفیلتر هستند ولی نمیدونم چیزی مونده یا نه.

این عکس رو هم بین عکسای قدیمیم پیدا کردم از سالن.مال اولایی بود که راش انداخته بودیم.

http://emruzi.com/up/uploads/136888554428341.jpg (http://emruzi.com/up/)

سلام سرباز گرامی;)
مدل پمپ ها و قیمتی که می فروشی؟
پایه هر کدوم چنتا آکواریوم ظرفیت دارن و قیمت رو هم بگو؟
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 19:11
ااییی الیاس بلااا.

این دوتا پمپی که مونده یکی 75 و یکی 200 هستش الیاس جان.مدل هاشون توی پستای اول هستش.

پایه ها دوتاش دوتایی هستش و بقیه 4 تایی و چند تا هم 6 تایی. به ازای هر جای تانک 10 تومن قیمت گذاشتن.مثلا 6 تایی رو 60 میدن.

بازم سوالی بود در خدمتم.

یا علی

سپنتا
۱۳۹۲-۰۳-۰۷, 17:38
پایه ها هنوز موجوده ؟؟؟ کجا میشه بازدید کرد ؟؟