PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید wildfire s

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۷, 19:26
سلام دوستان

من بعد از گشتن تو گوشی ها با این قیمتا تصمیم گرفتم برم سراغ یه گوشی متوسط و به نظرم این گوشی خوب اومد.
در کل نظرتون چیه؟؟؟

توی معایبش نوشته بود cpu ضعیف داره.یعنی در چ حد ضعیفه؟؟ یعنی تو اجرای نرم افزار ها مشکل داره؟؟؟ یا مثلا تو اجرای بازی کم میاره؟؟؟ من زیاد اهل بازی نیستم ولی شاید هر از چند گاهی یه بازی هم

بریزم(خیلی مهم نیست) نرم افزار های کاربردی اندروید برام مهمه و اینکه میشه به اندروید 4 و بالاتر ارتقاش داد یا نه و اینکه برای این ورژن اندرویدی که روش هست نرم افزار کاربردی زیاده یا نه؟؟؟ از نرم افزار نیمبوز

خیلی استفاده میکنم و چت باهاش مهمه. دوربین و فلاشش هم در حد معمول باشه واسم کافیه.

ممنون

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۲۷, 19:50
سلام علی جان
این که میگن سی پی یوش ضعیفه یعنی اینکه برای زمان حال ضعیفه
چون زمان خودش انچنان هم بد نبوده
ولی در حال حاضر به شدت سی پی یوش پایینه
دوربینش راضی ککنده هست در حد یه دوربین 5 مگاپیکسلی
تاچش هم خوبه
ولی دکمه پاور خیلی زود دچار مشکل میشه بعد یه مدت
سایز صفحه نمایش پایینه 3.2 اینچ و با اینکه سایز صفحه کمه رزولوشن هم کمه که این یعنی کیفیت نه چندان خوب صفحه نمایش

ولی گوشی خوش دستی هستش
به نظر من به درد افرادی میخوره که با گوشی فقط تماس میگیرن و اس ام اس میفرستن و میخوان یه گوشی لمسی داشته باشن

به اندروید 4 هم اپدیت نمیشه

شما بودجتو به من بگو من بهت گوشی معرفی میکنم

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۷, 19:59
ممنون مسعود جان.

یعنی اون دکمه پاورش زود خراب میشه ؟؟

من حدودای 400 تا 500 میخوام واسه گوشی بدم.

یعنی این اندرویدی که داره واسش نرم افزار کاربردی کمی وجود داره؟؟؟ تو اجرای نرم افزار ها مشکل داره؟؟؟

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۲۷, 20:09
ممنون مسعود جان.

یعنی اون دکمه پاورش زود خراب میشه ؟؟

من حدودای 400 تا 500 میخوام واسه گوشی بدم.

یعنی این اندرویدی که داره واسش نرم افزار کاربردی کمی وجود داره؟؟؟ تو اجرای نرم افزار ها مشکل داره؟؟؟
سلام
اره عمر اون دکمه کمه
و چون اپدیت نمیشه مسلما برنامه خوریش هم خوب نیست
جدا از این سی پی یو 600 واقعه کمه

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۲۷, 22:56
سلام
علی جان واقعأ الان با500تومن شما نمیتونی یه گوشی معقول بخری
به نظر من اگه شرایطشو داری پولتو تا سطح700برسون.
منم چون همین چند وقته میخواستم گوشی بخرم همه این گوشیا رو برسی کردم ودیدم هرچقدر هم که بخوای توقعاتتو پایین بیاری اخرش باید در حدود 700پول بدی
البته من به شدت از گوشی ها وکلأ اجناس سامسونگ بدم میاد وگر نه میشه توی گلکسی ها یه گوشی معقول توی رنج 600هم پیداکرد.......
با این وجود اگه هنوز توی همون رنج میخوای دنبال گوشی بگردی به نظر منxperia mini یکی از بهترین گزینه هاس .
موفق باشی

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:01
سلام

ممنون بچه ها

نمیدونم بچه ها.واقعا ادم میمونه چیکار کنه.به نظر خودم واسه من 700 زیاده که برای گوشی بدم.نمیدونم.شایدم مجبور شدم هزینه بیشتری رو به گوشی اختصاص بدم.

با این عیبی که مسعود گفت اون دکمش داره یکم دچار تردید شدم.آخه با امکانات و قیمتش تقریبا تصمیم گرفته بودم همینو بگیرم. سراغ این اکسپریایی که گفتی میرم ببینم چطوره.

مرسی

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:06
منم xperia mini رو میپسندم
البته در مقایسه با wildfire وگرنه اونم تفاوت چندانی با این نداره و قدیمی شده

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:12
ممنون مسعود داداش

خب حالا که شمام پیشنهادش میکنی میرم دنبالش ببینم چیا داره بعد واسش تاپیک میطنم.

بازم ممنون

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:31
همینجا ادامه بده علی جان
ولی همونطور که اون یکی علی گفت بودجت خیلی کمه و مسلما انتظاراتت از گوشی که میخری براورده نمیشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:39
اخه موضوع تاپیم واسه wildfire هستش. باشه

برای من دوربین 5 کافیه مسعود جان و همینکه بتونه نرم افزارهای اندروید رو رضایت بخش اجرا کنه خوبه.

رفتم دنبال اکسپریا مینی و جالب بود.

پردازندش بالا تر از این اچ تی سی بود و کلا خوشم اومد ازش فقط یه چیزی؟؟؟ گفته بود که صفحه کوچیکی داره و تایپ کردن باهاش سخته. یعنی خیلی ریزه و اذیت میکنه؟؟؟ آخه من معمولا با گوشی چت میکنم و سروکارم با نوشتن زیاده.

بعد اینکه میشه به نسخه های بالاتر هم ارتقاش داد یا نه؟؟؟

مشکل خاص دیگه ای نداره؟؟؟ بعد اینم مثل اون مینی پرو از کنار کشویی باز میشه ؟؟؟؟ فرقش با پرو چیه؟؟؟

ممنون

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 16:54
سلام
در مورد ارتقاع ورژنش اطلاعی ندارم
ولی پرو به گوشی هایی که زیرشون کیبورد دارن میگن
عیب بزرگ این گوشی صفحه نمایششه
برا همین اگه پروشو بگیری بهتره

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 17:25
ممنون علی جان

یعنی خیلی اذیت میکنه صفحش؟؟؟ آخه من از اینجور گوشی هایی که از بغل باز میشن و در کل از گوشی های کشویی زیاد خوشم نمیاد. نمیدونم. بذا بقیه بچه ها هم نظر بدن ببینم چی میشه. واقعا آدم میمونه.شیطونه میگه برو همون 5800 بگیرم خیالم راحت کنم آخه قبلا علاقه خاصی به این گوشی داشتم.. نمیشه رو 5800 آندروید نصب کرد؟؟:Big grin:

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 17:30
ببین به این میگن مینی!
من اولین بار که دیدمش یاد قوطی کبریت افتادم.....
برو دم یه موبایلی ببینش وبعد تصمیمتو بگیر.
موفق باشی

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 17:50
پرو یه کیبور کامل داره

ولی علی جان اگه از من میشنوی این گوشی نه میتونه برنامه خوری خوبی داشته باشه و نه برای مرور وب و تایپ کردن خوبه چون صفحش فقط 3 اینچه
و مسلما مشکل سازه
همونطور که قبلا گفتم این تریپ گوشی های به درد افرادی میخورن که میخوان با گوشی فقط تماس بگیرن و مسیج بدن
وگرنه به هیچ وجه به درد دیگه ای نمیخورن چون حتی به اندروید 2.3 هم اپدیت نمیشن دیگه چه برسه به اندروید 4
70 درصد برنامه های اندروید هم پیش نیاز ورژن اندروید 2.2 به بالا میخوان

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۱-۲۸, 18:03
ممنون مسعود جان

پس این مورد رو هم بیخیال میشم.

باشه میگردم ببینم چی میشه.

ممنون از راهنمایی های خوبتون بچه ها