PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جنیون در ویندوز 7

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:09
سلام دوستان چند روزی هست با ویندوزم مشکل پیدا کردم که چند نمونه از مشکلاتشو میگم خدمتتون
سیستم خیلی دیر بالا میاد و تا کامل بالا نیاد مانیتور روشن نمیشه
عکسهای پشت زمینه رو خود به خود عوض میکنه و ...
امروز هم این پیغام Windows 7 build 7601 this copy of windows is not genuine پایین صفحه بالای زمان حک شده
لطفا" راهنماییم کنید ممنون

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:17
سلام دوستان چند روزی هست با ویندوزم مشکل پیدا کردم که چند نمونه از مشکلاتشو میگم خدمتتون
سیستم خیلی دیر بالا میاد و تا کامل بالا نیاد مانیتور روشن نمیشه
عکسهای پشت زمینه رو خود به خود عوض میکنه و ...
امروز هم این پیغام Windows 7 build 7601 this copy of windows is not genuine پایین صفحه بالای زمان حک شده
لطفا" راهنماییم کنید ممنون

سلام آقا

بعد از نصب - کراکش رو اجرا کردی یا نه ؟

در ضمن باید حالت Update رو از کار مینداختی تا ارور Genuine نده

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:19
سلام
در تکمیل فرمایشات دوست عزیز هم من بگویم: که این نوشته
Windows 7 build 7601 this copy of windows is not genuine نشانه این هست که کرک ویندوز پریده
عکس پشت زمینه هم به خاطرلایسنس تغییر پیدا می کند خلاصه اگر کرک جدید نصب نکنید تا چند روز دیگه کلا
دسترسی به ویندوز هم دیگه نمی تونید داشته باشید.
پیروز باشید

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:23
سلام آقا

بعد از نصب - کراکش رو اجرا کردی یا نه ؟

در ضمن باید حالت Update رو از کار مینداختی تا ارور Genuine نده
سلام
مهدی جان خودم نصب نکردم ولی 6 ماهه دارم استفاده میکنم مشکلی نداشت 3 4 روزه اینطوری شده

--------- ادغام پست ------------

سلام
در تکمیل فرمایشات دوست عزیز هم من بگویم: که این نوشته
Windows 7 build 7601 this copy of windows is not genuine نشانه این هست که کرک ویندوز پریده
عکس پشت زمینه هم به خاطرلایسنس تغییر پیدا می کند خلاصه اگر کرک جدید نصب نکنید تا چند روز دیگه کلا
دسترسی به ویندوز هم دیگه نمی تونید داشته باشید.
پیروز باشید

ممنون دوست عزیز حالا چطوری میتونم کرکش کنم؟

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:24
سلام
مهدی جان خودم نصب نکردم ولی 6 ماهه دارم استفاده میکنم مشکلی نداشت 3 4 روزه اینطوری شده

خب حالا که شش ماه استفاده شده پس بهتره که ویندوز رو تازه کنی و بعد کراکش رو هم نصب کنی . بعدش آپدیت اتوماتیک رو هم از کار بنداز تا دیگه اذیت نکنه

موفق باشی

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:25
سلام

خواهش می کنم حقیقت من ندارم اما تو گوگل یک سرچ کنید آخرین ورژن را پیدا کنید.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:28
سلام

محمد رضا جان الان دسترسی ندارم به برنامه ها ، شرکت هستند
فردا یک تاپیک باز میکنم برای دانلود و آموزش رفع مشکل جنیون و برای هدایت کاربرها لینکش رو اینجا هم قرار میدم

موفق باشید

mohamadrad
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:50
آقای قدیری برنامه زیر رو هم امتحان کنید:
windows seven loader 2.0.6

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 14:59
سلام حامد جان

ببخشید باز با سوالای بی شوادیم اومدم.

این مشکل genuine چی هست ؟؟؟ یکم در موردش توضیح میدی؟؟؟ اگه این مشکل پیش بیاد چی میشه؟؟؟ ببخشید

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 15:18
سلام حامد جان

ببخشید باز با سوالای بی شوادیم اومدم.

این مشکل genuine چی هست ؟؟؟ یکم در موردش توضیح میدی؟؟؟ اگه این مشکل پیش بیاد چی میشه؟؟؟ ببخشید

ممنون

سلام علی جان

سئوالت رو در جای مناسبی نپرسیده بودی ، یک تاپیک آموزشی بود
این تاپیک برای طرح سئوال در این مورد وجود داشت

برای غیر معتبر شدن ویندوز از نظر مایکروسافت این مشکل پیش میاد ، کلا ویندوزهای 7 که در حال حاضر نصب میشن دستکاری شده هستند و به همین دلیل برای آپدیت که به شکل دستی یا اتوماتیک اقدام بشه ماکروسافت ویندوز رو نا معتبر میکنه
در صورتیکه تاریخ داخلی ویندوز هم مدت زیادی ازش گذشته باشه ممکنه این مشکل پیش بیاد

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۱۰, 11:17
سلام
حامد جان تمام مراحل جنیون رو که آموزش دادی انجام دادم ولی متاسفانه باز پیغام سر جاشه و سیستم بالا میاد پیغام جنیون و آپدیت آنلاین میده ممنون میشم راهنماییم کنی

mohamadrad
۱۳۹۱-۱۲-۱۰, 11:28
به control panel و بعد sistem and securiry و بعد windows update و توی زیر بخش هاش روی turn automatic or on off کلیک کن و روی نوار باز شونده کلیک کن و روی never chek for updat همون گزینه آخری کلیک کن و بعد عملیات جنیون رو انجام بده

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۰, 15:50
سلام
حامد جان تمام مراحل جنیون رو که آموزش دادی انجام دادم ولی متاسفانه باز پیغام سر جاشه و سیستم بالا میاد پیغام جنیون و آپدیت آنلاین میده ممنون میشم راهنماییم کنی

اگر بعد از خاموش کردن آپدیت آفلاین و ریستارت مجدد جنیون باز پیغام داد نشونه این هست که ویندوزت آپدیت ماکروسافت رو گرفته و هیچکدوم از جنیونهای فعلی روش کار نمیکنه ( در آپدیتهای ماکروسافت جنیونهای منتشر شده رو قطع میکنند ) و چاره ای جز تعویض ویندوز نمیمونه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۹-۰۷, 20:20
سلام بچه ها

من امروز یک ویندوز 7 ریختم ولی پایینش پیغام windows is not genuine رو نوشته....خواستم با این روشی که حامد گذاشته مشکلش رو حل کنم ولی wat fix رو که اجرا میکنم صفحه مشکی کوچیکی باز میشه و مینویسه os not campatible و بعد از چند لحظه میره....

الان باید چه کنم دوستان؟؟؟

از کجا مطمئن بشم سیستمم مشگل جنیون داره؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۹-۱۱, 21:34
احتمالا دی وی دی ویندوز خیلی قدیمی بوده علی جان

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۹-۱۸, 17:52
سلام

دوستان یه ویندوز سون بود مال یکی از دوستان مشکل جنیون پیدا کرده بود من همون دوتا فایلی که حامد گذاترو گرفتم ریختم روش و همون روند رو انجام دادم کاملا جواب داد و ویندوز مثل روز اولش شد....

البته ویندوز دوبار ریست میشه...یک باز بعد از اجرای Wat fix یک بار هم بعد از نسب ویندوز لودر.....بار دوم که ویندوز ریست میشه هیچ مشکلی نداره و اگه والپیپر رو درست کنید و سیستم رو دوباره ریست کنید دیگه والپیپر تغییر نمیکنه و اون پیام جنیون ویندوز هم میره....

موفق باشید