PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه یو سی بروزر

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:15
سلام
یکی از محبوبترین برنامه هایی که برای مرورگر موبایل در اینترنت استفاده میشد یو سی بروزر بود که هم سرعت بالایی داشت و هم قابلیت عبور از ف ی ل ت ر ی ن گ رو داشت اما متاسفانه چند روزیست قطع شده اول اینکه دلیل قطع شدن چیست و دوم آیا جایگزین مناسب سراغ دارید؟
ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:25
سلام
یکی از محبوبترین برنامه هایی که برای مرورگر موبایل در اینترنت استفاده میشد یو سی بروزر بود که هم سرعت بالایی داشت و هم قابلیت عبور از ف ی ل ت ر ی ن گ رو داشت اما متاسفانه چند روزیست قطع شده اول اینکه دلیل قطع شدن چیست و دوم آیا جایگزین مناسب سراغ دارید؟
ممنون
سلام محمد رضا جان
احتمالا دلیل قطع شدن (مطمئن نیستم اما چون برای بیشتر سرویسها این اتفاق افتاده ) بسته شدن تعداد زیادی پورت و ip در اینترنت کشور هست

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:31
سلام
ممنون

سلام
برای من قطع نشده اما خیلی اختلال پیدا کرده.اما یک مرور گر دیگه می تونه one browser باشه
ولی به گرد پای uc نمیرسه

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:42
سلام
برای من قطع نشده اما خیلی اختلال پیدا کرده.اما یک مرور گر دیگه می تونه one browser باشه
ولی به گرد پای uc نمیرسه
دارم این برنامه رو ولی خاصیت عبور از ف ی ل ت ر رو نداره

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:48
دارم این برنامه رو ولی خاصیت عبور از ف ی ل ت ر رو نداره

چرا عزیز داره همین الان تستش کردم :Raised eyebrow:ورژن شما چنده؟

mohamadrad
۱۳۹۱-۱۲-۰۸, 22:56
opera mobile هم مثل یو سی عمل میکنه
اون رو تست کنید

--------- ادغام پست ------------

opera mobile هم مثل یو سی عمل میکنه اون رو تست کنید

amir2012
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 09:20
مشکلی نداره ها
همین الان امتحان کردم

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 13:06
سلام
منم با یوسی باز میکردم بعد نشد رفتم مینی یوسی زو نصب کردم ولی الان چند روزه با اونم نمیشه

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 22:14
چرا عزیز داره همین الان تستش کردم :Raised eyebrow:ورژن شما چنده؟
میشه لینک دانلود بدید برای من از ف ی ل ت ر عبور نمیکنه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 22:25
میشه لینک دانلود بدید برای من از ف ی ل ت ر عبور نمیکنه

از آدرس زیر میتونی آخرین ورژن رو دانلود کنی محمد رضا جان

http://handheld.softpedia.com/progDownload/UCWEB-Java-Download-66878.html

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 23:01
از آدرس زیر میتونی آخرین ورژن رو دانلود کنی محمد رضا جان

http://handheld.softpedia.com/progDownload/UCWEB-Java-Download-66878.html
مرسی حامد جان فکر کنم این جوا باشه و برای من اندروید هست و فکر میکنم مشکل همین باشه جوا عبور میکنه اما اندروید نه درسته؟

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۰۹, 23:14
سلام
جدا از بحث موبایل الان بعضی مواقع با برنامه هایی مثل فری گیت و.... هم نمیشه وارد فیس شد
برای شمام اتفاق افتاده؟؟؟
برای این چه راه حلی دارید؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۰, 08:35
مرسی حامد جان فکر کنم این جوا باشه و برای من اندروید هست و فکر میکنم مشکل همین باشه جوا عبور میکنه اما اندروید نه درسته؟

محمد رضا جان من تجربه زیادی از اندروید ندارم اما باید جاوا رو ساپورت کنه !!