PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور میشه speed dial در chrome ایجاد کرد؟

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۱, 18:25
سلام دوستان

من روی بروزر کرومم کلی اسپید دایال داشتم ولی یهو نمیدونم چی شد که همشون پرید !!! و الان فقط صفحات پر بازدیدو نشون میده. هرچی ور میرم باهاش یادم نمیاد چطوری دفعه پیش ایجادشون کرده بودم. اگه میشه یه راهنمایی به منه بی سواد بدین.

مرسی

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۱, 20:24
سلام دوستان

من روی بروزر کرومم کلی اسپید دایال داشتم ولی یهو نمیدونم چی شد که همشون پرید !!! و الان فقط صفحات پر بازدیدو نشون میده. هرچی ور میرم باهاش یادم نمیاد چطوری دفعه پیش ایجادشون کرده بودم. اگه میشه یه راهنمایی به منه بی سواد بدین.

مرسی

علی جان از تنظیمات برو روی bookmarks و گزینه اول رو تیک بزن ( shift+ctrl+B رو هم بگیری همینکار رو انجام میده )روی هر سایتی رفتی و خواستی مثل اسپید دیال داشته باشی ctrl+D رو بزن
بوکمارک میشه و زیر نوار ادرس همیشه جلوی دستت هست

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:07
سلام

ممنون حامد جان اینم جالب بود. ولی منظورم اون اسپید دایال هایی هستش که وقتی کروم رو باز میکنم همشون میان رو صفحه اول و میشه برای هر کدوم عکس گذاشت. دفعه پیش یادمه خیلی راحت این کارو

کردم ولی الان نمیشه.

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:16
سلام علی جان
منظورتون رو اگر درست متوجه شده باشم شما تو همون تب جدید از پایین صفحه می تونید بین برنامه و
بیشترین موارد بازدید شده سوئیچ کنید

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:30
سلام رضا داداش

ممنون داداش. آره میشه اونجا بین most visit و apps سویچ کرد.ولی به نظرم یه صفحه دیگه ام بود که میشد اسپید دایال ایجاد کرد و عکس هم میشد برای هرکدوم قرار داد.در صفحه apps میشه اسپید دایال گذاشت ولی با اونی که من میگم فرق داره.

--------- ادغام پست ------------

ایــــول فهمیدم

رفتم setting و بعد extension و گزینه new tab رو enable کردم راه افتاد.

ممنون از همه

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:36
سلام رضا داداش

ممنون داداش. آره میشه اونجا بین most visit و apps سویچ کرد.ولی به نظرم یه صفحه دیگه ام بود که میشد اسپید دایال ایجاد کرد و عکس هم میشد برای هرکدوم قرار داد.در صفحه apps میشه اسپید دایال گذاشت ولی با اونی که من میگم فرق داره.

--------- ادغام پست ------------

ایــــول فهمیدم

رفتم setting و بعد extension و گزینه new tab رو enable کردم راه افتاد.

ممنون از همه

البته برای دوستانی که مثل علی جان میخوان فعال کنند و احیانا پیدا نکردند گزینه رو :

باید افزونه speed dial گوگل کروم رو قبلش نصب کرده باشید که گزینه مورد اشاره علی رو بتونید پیدا کنید

گرچه نظر شخصی من رو اگر بخواید بوکمارک بار رو ترجیح میدم به یک دلیل خیلی بزرگ : هر زمان که نیاز داشته باشید جلوی دستتونه و نیاز به کلیک new tab ندارید و یک حسن دیگه هم که داره گزینه های بیشتری رو میتونه داخل خودش جا بده

موفق باشید