PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم یاب شدن گین آپ !!

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:14
سلام به همه

من چند وقته دنبال نوعی گین آپ کودکان میگردم ولی هرجا میرم میگن اصلا دنبالش نگرد که پیدا نمیشه.این قضیه همه جا

هست؟؟؟ یا فقط شهر ما اینجوریه؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:32
گین آپ کودکان ؟ تا حال نشنیدم علی جان

به نظرم برای بچه اگر هست از شربتهای مولتی ویتامین خارجی که توی بازار هست و اشتها رو هم افزایش میده استفاده کنید + غذای بچه حاوی خرما (سرلاک)

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:36
آره حامد جان منم نشنیده بودم ولی بچه یکی از همکارا دکتر بهش داده بوده و مصرف میکرده ولی الان پیدا نکرده و به من گفت و رفتم زاهدان هرچی گشتم پیدا نکردم.همچین چیزی بود ولی پیدا نمیشد. بچه 7

سالشه. و میگه از وقتی اینو میخوره 1.5 اضافه کرده.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:40
آره حامد جان منم نشنیده بودم ولی بچه یکی از همکارا دکتر بهش داده بوده و مصرف میکرده ولی الان پیدا نکرده و به من گفت و رفتم زاهدان هرچی گشتم پیدا نکردم.همچین چیزی بود ولی پیدا نمیشد. بچه 7

سالشه. و میگه از وقتی اینو میخوره 1.5 اضافه کرده.

از طرف من توصیه کن بهش که دنبالش نگرده
گین آپ برای این سن حتی اگر مخصوص رده سنی ساخته شده باشه به دلیل پایین آوردن متابولیسم بچه و همینطور اشتها اصلا چیز مناسبی نیست

کاری رو که بهت گفتم بهش پیشنهاد کن

سرلاک رو با شیر مخلوط کنند و به بچه داده بشه به همراه هر شب یک قاشق غذاخوری از شربت مولی ویتامین - یک شربت دیگه هم هست که برای دلناز گرفتم و خیلی عالی بود به دیسکس ها هم میدم حتی ، فروگلوبین بسیار عالی و کامله

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 18:46
ممنون حامد جان .حتما فردا میگم بهش. یه سوال ؟؟؟ نخندیااا

اینو بزرگتر ها هم استفاده کنن خوبه؟؟

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 21:57
ممنون حامد جان .حتما فردا میگم بهش. یه سوال ؟؟؟ نخندیااا

اینو بزرگتر ها هم استفاده کنن خوبه؟؟

بله علی جان خوبه
مخصوصا برای خانوم هایی که دچار کم خونی و رنگ پریدگی میشن حاوی ترکیبات آهن و گروه ویتامین بی هست

رسپینا
۱۳۹۴-۰۲-۱۸, 09:51
سلام نظرتون درابره استفاده گین آپ بزرگسالان برای افزایش وزن چیه؟عوارض نداره؟بعد از وزن گیری برگشت پذیر که نیست؟

رسپینا
۱۳۹۴-۰۲-۲۶, 22:39
کسی نبود جواب مارا بده؟

Rezaei
۱۳۹۴-۰۲-۲۷, 00:58
سلام نظرتون درابره استفاده گین آپ بزرگسالان برای افزایش وزن چیه؟عوارض نداره؟بعد از وزن گیری برگشت پذیر که نیست؟
ببخشید من ندیده بودم این پست رو

گین آپ اسم یک کربوپروتیین هست که الان دیگه متاسفانه با کیفیت و اصلش گیر نمیاد

مصرفش در صورتیکه استاندارد و مطمئن باشه و به عبارتی زیر زمینی ساز نباشه عوارض نداره و بهتره که حتما همراهش فعالیت ورزشی داشته باشید
کلا نقطه هدف کربوپروتیینها وزن دادن به بدن هست برای کسانی که کمبود وزن دارند