PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش آکریفلاوین (موجود نیست)

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 10:31
پست قدیمی و محصول موجود نمیباشد

سلام و درود بر همه امروزی ها

آکریفلاوین ماده اصلی تشکیل دهنده داروهایی مثل سراآمینپور ، تترا جنرال تونیک و ... هست و همونطور که حتما اکثر دوستان میدونند برای درمان ناهنجاری ها و بیماری های خارجی ماهی از قبیل انگل کلومناریس ، انگلهای آبششی و پوستی ، کدر شدن چشم و ... کاربرد دارد بخاطر مقرون به صرفه نبودن خرید داروهای شرکتی تترا و سرا برای استفاده سالن سفارش مقداری از آکرفلاوین رو دادم که پودر این ماده رو با ساخت شرکت مرک آلمان به دستم رسید

برای استفاده دوستان و امروزی ها تصمیم به معرفی این محصول گرفتم

100میلی لیتر محلول آکریفلاوین 1500 تومان
برای درمان به ازای هر لیتر آب مخزن قرنطینه 4 میلی لیتر از این محلول را اضافه و بدون نیاز به سیفون 2-4 روز (بسته به روند بهبود ماهی ) حمام دهید .
ترکیب و ساخت این محلول در شرایط کاملا استاندارد و استریل با آب مقطر آزمایشگاهی انجام شده است

مزایا :
- درمان با این محلول بسیار راحت تر و موثرتر (بخاطر استفاده از دوز استاندار پودر آکریفلاوین نسبت به لیتر آب ) از درمان با داروهای شرکتی ست
- بدون ضرر و عوارض جانبی برای انسان و ماهی

هزینه پست عادی : 3000 تومان + هزینه مقدار داروی درخواستی واریز به حساب و پیگیری از طرق پیام خصوصی

شماره کارت بانک ملی ایران :

شماره حساب:

پیگیری فقط از طریق پیام خصوصی
هزینه ارسال پستی به عهده خریدار میباشد

لینک منبع برای توضیحات آکریفلاوین

http://www.fish-disease.net/Medications/Acriflavin.htm

Behi
۱۴۰۰-۰۷-۰۷, 20:08
سلام و درود بر همه امروزی ها

آکریفلاوین ماده اصلی تشکیل دهنده داروهایی مثل سراآمینپور ، تترا جنرال تونیک و ... هست و همونطور که حتما اکثر دوستان میدونند برای درمان ناهنجاری ها و بیماری های خارجی ماهی از قبیل انگل کلومناریس ، انگلهای آبششی و پوستی ، کدر شدن چشم و ... کاربرد دارد بخاطر مقرون به صرفه نبودن خرید داروهای شرکتی تترا و سرا برای استفاده سالن سفارش مقداری از آکرفلاوین رو دادم که پودر این ماده رو با ساخت شرکت مرک آلمان به دستم رسید

برای استفاده دوستان و امروزی ها تصمیم به معرفی این محصول گرفتم

100میلی لیتر محلول آکریفلاوین 1500 تومان
برای درمان به ازای هر لیتر آب مخزن قرنطینه 4 میلی لیتر از این محلول را اضافه و بدون نیاز به سیفون 2-4 روز (بسته به روند بهبود ماهی ) حمام دهید .
ترکیب و ساخت این محلول در شرایط کاملا استاندارد و استریل با آب مقطر آزمایشگاهی انجام شده است

مزایا :
- درمان با این محلول بسیار راحت تر و موثرتر (بخاطر استفاده از دوز استاندار پودر آکریفلاوین نسبت به لیتر آب ) از درمان با داروهای شرکتی ست
- بدون ضرر و عوارض جانبی برای انسان و ماهی

هزینه پست عادی : 3000 تومان + هزینه مقدار داروی درخواستی واریز به حساب و پیگیری از طرق پیام خصوصی

شماره کارت بانک ملی ایران :
6037991464466717
شماره حساب:
0101859297006

بنام حامد رضایی نژاد

حداقل میزان سفارش 500 میلی لیتر
برای تیم مدیریتی سایت 200 میلی لیتر دارو علاوه بر سفارش داده شده به عنوان هدیه ارسال میگردد

پیگیری فقط از طریق پیام خصوصی
هزینه ارسال پستی به عهده خریدار میباشد

لینک منبع برای توضیحات آکریفلاوین

http://www.fish-disease.net/Medications/Acriflavin.htm

سلام وقت بخیر.عزیز چطوری باید سفارش بدم.
خیلی خیلی احتیاج مبرم دارم

Behi
۱۴۰۰-۰۷-۰۸, 01:57
جناب رضایی من ۳۳۰۰۰هزارتومان واریز کردم.. واسه دادن آدرس جهت ارسال چکار باید بکنم ..ممنون

Rezaei
۱۴۰۰-۰۷-۰۸, 23:43
جناب رضایی من ۳۳۰۰۰هزارتومان واریز کردم.. واسه دادن آدرس جهت ارسال چکار باید بکنم ..ممنون
بسیار عذرخواهی میکنم ازتون
پست اگر دقت کنید خیلی قدیمیست و محصول موجود نیست
مبلغ واریز شده به حساب مبدا شما برگشت داده شد