PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولد محمد رضا قدیری عزیز مبارک

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 11:25
با اطلاع رسانی یک از عوامل غیور اطلاعاتی سایت با خبر شدیم که امروز همان روزی ایست که چند وقت پیش قرار بود باشه و نبود (اونهایی که جریان رو میدونند که فبها ، اونهایی هم که نمیدونن از اونهایی که میدونن بپرسند:d)

محمد رضای عزیز تولدت رو تبریک میگم و امیدوارم سالهای سال در کنار خانوده با شادکامی و خوشبختی زندگی کنی

اینجا همه چیز جوره و از هفت دولت آزاد
محمد رضا هم الانه که دیگه با یک کارتن دلستر خارجی و کیک از راه برسه

امروز تولد محمدرضا در امروزی ست و امیدوارم امروز بهترین روز زندگی امروزی محمدرضا در امروزی و بیرون از امروزی با امروزی ها و بدون امروزی ها باشه و هیچوقت امروز و امروزی رو از یاد نبره
(صورت مسئله این بود برای تولد محمدرضا یک جمله بسازید که 7 تا امروزی داشته باشه ، موفق شدم)

اول کلی نوشته بودم و بعد از ارسال پرید ، دستی در کار است احتمالا ;)

محسن بهزادی
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 11:43
سلام
من تا کیک نخورم توی اون شیپورا فوت نمیکنم
اینم از شمع ها....
ای داد بی داد دی دی چی شد؟
تو گرمای عسلویه همشون ذوب شدن!!!!
تولدت مبارک محمد رضا جان
ایشالله هر جا باشی در پناه حق خوشحال و شاد و سلامت باشی
انشاالله

DarKfish
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 11:48
تولدت مبارک محمدرضا جان
ایشالا سالیان دراز و بابرکت در کناره خانواده و امروزی باشی! :*

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 12:16
من هم تولد آقای محمد رضا گل را تبریک می گویم و امیدوارم سالهای طولانی وبا شادکامی در کنار خانواده و دوستان زندگی کنید.

aligator
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 12:30
سلام
محمد رضا جان منم تولدتو بهت تبریک میگم
ایشالا که سالیان سال به خوبی وخوشی وبا سر فرازی زندگی کنی
یه کم ازون کیک رو هم به ما بدی کارمون حل میشه...

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 13:13
منم که همون عامل نفوذی بودم و قبلا هم تبریک گفتم
ولی در کل بازم میگم:
تولد مبارک اٌوووستاددددددددد

HEAVENLY
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 13:13
به به به به
محمدرضا جان تولدت مبارک داداش امیدوارم که سالیان سال با خوبی وخوشی زندگی کنی و از تمام ثانیه های عمرت لذت ببری
سهم کیک مارو هم بده ها همشو به حامد ندی...
ارادتمند

mahdi3000
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 13:27
تولدت مبارک باشه آقای قدیری :Applause:

همیشه شاد و خوشبخت و موفق باشی :7:

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 14:19
ســـــــلاااام.

به به چه کار باحالی.

منم تولدتون رو تبریک میگم اقای فدیری عزیز . امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید. سهم کیک مارو هم بدید دیسکسا بخورن !!!!!

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 21:02
سلام به همه دوستان امروزی و تشکر فراوان بخاطر لطفتون و بخاطر اینکه بیاد من بودید و خوشحالم در جمع دوستان گلی مثل شما هستم اگه بخوام براتون کیک نگه دارم احتمال تا زمان رسیدن شما خراب میشه ولی برای هر کدوم دوستان یک دیسکس کنار گذاشتم تشریف بیارید ببرید :214::d موفق باشید

™@я€z
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 21:21
سلام به همه دوستان امروزی و تشکر فراوان بخاطر لطفتون و بخاطر اینکه بیاد من بودید و خوشحالم در جمع دوستان گلی مثل شما هستم اگه بخوام براتون کیک نگه دارم احتمال تا زمان رسیدن شما خراب میشه ولی برای هر کدوم دوستان یک دیسکس کنار گذاشتم تشریف بیارید ببرید :214::d موفق باشید

آقا محمد رضا قدیری گل خوب بچه ها راهشون دوره می خواهید دیسکس ها رو به نیابت از بچه ها بدهید به من
که باهم همشهری هستیم....:-*:1::d

محمد رضا قدیری
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 21:26
آقا محمد رضا قدیری گل خوب بچه ها راهشون دوره می خواهید دیسکس ها رو به نیابت از بچه ها بدهید به من
باشه به شرطی که یکی یکی ببری در خونشون تحویل بدی :d

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۲-۲۳, 23:06
اقا رضا ادرس خونه رو برات فرستادم
فقط حواست باشه جاده لغزنده ست برف اومده
اروم و پیوسته بیا دیسکسا اذیت نشن

منتظرم:d

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۲۴, 00:18

سلام

دیسکس رو که میدونی باید گله ای نگهداشت یکی یکی هم که تلف میشن حیونا ، من دارم میام محمد رضا دیسکسها رو تحویل بگیرم حداقل پیش من باشند امانت نگه میدارم و چند وقت یکبار عکس میگذارم برای بچه ها
سر انگشتی حساب کردم حدود 10 نفر توی این تاپیک پست دادن :d

obito
۱۳۹۱-۱۲-۲۴, 00:40
تولدت مبارک

ABOLFAZL
۱۳۹۱-۱۲-۲۴, 09:40
آروز دارم دلت از غصه ها خالی شود سهم تو از زندگی یک عمر خوشحالی شود.

تولد مبارک