PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی نود 32 سایتی رو بلاک میکنه چیکار باید بکنیم ؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۰۴, 19:23
سلام

امیدوارم سوالمو جای درستی پرسیده باشم.

وقتی بعضی از سایت هارو باز میکنم فورا نود اونهارو بلاک میکنه و نمیذاره باز شن.تا جایی که من میدونم این سایت ها یوزر پسوورد های نود رو میذارن و واسه همین هم بلاک میشن.

حالا میخواستم ببینم اگه همچین مشکلی پیش اومد و خواستیم اون سایت رو باز کگنیم باید چیکار کنیم ؟؟؟

مرسی

amir2012
۱۳۹۲-۰۱-۰۴, 19:27
این آموزش رو از سایت p30download گرفتم http://emruzi.com/up/uploads/13641406301.jpg

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۰۴, 19:57
من نود رو باز کردم و f5 رو زدم اما هیچ تغییری حاصل نشد. از ورژن 4 استفاده میکنم

--------- ادغام پست ------------

خب یه کاری کردم درست شد.

از بخش setup رفتم antivirusand antispyware بعد email client protection و web access protection رو disable کردم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۱-۰۵, 00:07
من نود رو باز کردم و f5 رو زدم اما هیچ تغییری حاصل نشد. از ورژن 4 استفاده میکنم

--------- ادغام پست ------------

خب یه کاری کردم درست شد.

از بخش setup رفتم antivirusand antispyware بعد email client protection و web access protection رو disable کردم

دو دلیل میتونه داشته باشه که F5 کار نکرده
1- با لپ تاپ کار مینی و f5 با استفاده از FN کار میکنه که در این حالت نوشته F5 آبی رنگه و باید اول کلید FN رو بگیری و بعد F5 رو بزنی
2- قبل از زدن f5 پنچره در حالت فعال باشه یعنی با موس روی پنجره یک کلیک کن تا دستورات صفحه کلید مربوط به همون پنجره بشه

کاری که انجام دادی خطرناک هست یعنی اگر شما وارد سایت بشید که بد افزار داره دیگه آنتی ویروست عمل نمیکنه و اون بد افزار میتونه به راحتی روی سیستم بنشینه

حتما هم لزومی نداره که f5 رو بزنی برای وارد شدن به advanced setup (همون کاری که با زدن f5 انجام میدی) روی آیکن آنتی ویروس کنار ساعت ویندوز راست کلیک کن و مستقیم همین گزینه رو انتخاب کن