PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید تستر آب

elias.kh
۱۳۹۲-۰۱-۰۸, 08:46
سلام دوستان
می خواستم برای آکواریوم خودم تستر بخرم ولی نمی دونم چه مارکی بهتر یا این تستر باید چه پارامتر هایی رو اندازه بگیره یا تستر ها رو جدا جدا بگیرم یا یک محصول که چنتا پارامتر رو اندازه بگیره؟
لطفا راهنمایی کنید و اگر دوستان وسیله ای داشتن که نمی خواستن داخل بازارچه قرار بده.
ممنون

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۰۱-۰۸, 11:34
سلام دوستان
می خواستم برای آکواریوم خودم تستر بخرم ولی نمی دونم چه مارکی بهتر یا این تستر باید چه پارامتر هایی رو اندازه بگیره یا تستر ها رو جدا جدا بگیرم یا یک محصول که چنتا پارامتر رو اندازه بگیره؟
لطفا راهنمایی کنید و اگر دوستان وسیله ای داشتن که نمی خواستن داخل بازارچه قرار بده.
ممنون

سلام الباس جان
داداش اول شما بفرمایید تستر چی می خواین بخرید؟ph & dh & no2
اول نوع پارامتری که قصد اندازه گیری اون رو دارید بفرمایید.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۱-۰۸, 11:38
همون طور که محسن جان گفتند باید هدف شما مشخص باشه

چه ماهی هایی نگهداری میکنید ( هر ماهی به شرایط خاص آب نیاز داره و به طبع به فاکتورهایی بیشتر حساسه) و اینکه در چه درجه ای از قیمت ، دقت و ... مورد نیازتون هست

بهترین تسترهای آب پکیج کامل تستر شرکت سرا هست که برای آب شور استفاده میشه و به شکل محلول هستند (قیمت رو در حال حاضر اطلاع ندارم)

elias.kh
۱۳۹۲-۰۱-۰۸, 12:58
سلام الباس جان
داداش اول شما بفرمایید تستر چی می خواین بخرید؟ph & dh & no2
اول نوع پارامتری که قصد اندازه گیری اون رو دارید بفرمایید.
سلام
ممنون که کمک می کنید.
راستشو بخاید نمی دونم کدوم مهتر تا اون پارامتر رو بگیرم و خودم یک محصول از شرکت تترا پیداکردم که شش تا پارامتر رو اندازه می گره.
آیا این محصول خوبه؟
این هم عکس: http://emruzi.com/up/uploads/13644627291.jpg (http://emruzi.com/up/)

--------- ادغام پست ------------

همون طور که محسن جان گفتند باید هدف شما مشخص باشه

چه ماهی هایی نگهداری میکنید ( هر ماهی به شرایط خاص آب نیاز داره و به طبع به فاکتورهایی بیشتر حساسه) و اینکه در چه درجه ای از قیمت ، دقت و ... مورد نیازتون هست

بهترین تسترهای آب پکیج کامل تستر شرکت سرا هست که برای آب شور استفاده میشه و به شکل محلول هستند (قیمت رو در حال حاضر اطلاع ندارم)
سلام
ممنون از اینکه کمک می کنید.
همون طور که گفتم نمی دونم کدوم پارامتر مهم تر است.
ماهی های من دوتا سیلور دالر،یک اسکار، یک پنگوسی ، دو تا لجن خوار

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۰۸, 13:16
سلام الیاس جان.

من زیاد با این کیت ها سرو کاری نداشتم ولی به نظرم با توجه به این ماهی هایی که شما دارید احتیاجی به این چیزا نداری.هر ده روز یه سیفون یک سوم بزن و نمک بدون ید به ازای هر ده لیتر یک قاشق چای خوری هیچ مشکلی پیش نمیاد و شرایط اب تانکت خیلی خوب میمونه.

موفق باشی