PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای استفاده از کف خورها در تانک لارو ها

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۱-۳۱, 20:37
سلام دوستان

یکی از مشکلاتی که همیشه در تانک لارو ها دیدم خرده غذاها و غبار هایی بوده که در کف تانک لاروها جمع میشن و به کف میچسبن و در هنگام سیفون هم خوب جدا نمیشن.

حالا میخواستم نظرتون رو در مورد استفاده کت ها و کف خورها در تانک لاروها بدونم . مثلا کت برنزه که اندازه کوچکی داره و تا جایی که میدونم لارو هارو هم نمیخوره.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۱-۳۱, 21:41
سلام
کت لاروها رو نمیخوره اما حرکات کت به لاروها استرس میده
بهتیرن راه تکثیر موفق سیفونهای مرتب و نگه داشتن کیفیت آب هست

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 15:22
ممنون حامد جان از نطرت

یعنی توی یه تانک 120 لیتری که 100 تا بچه گوپی توشه بازم استرس میده به بچه ها و در رشدشون تاثیر داره؟؟؟ من فکر میکنم تاثیری که در کنترل پس مونده های کف تانک و بهداشت تانک داشته باشه ارزشش رو

داره که از یه کت برنزه استفاده کنیم براشون.حالا اگه از وان و یا مخازن عمیق تر استفاده بشه که باز فکر میکنم بهتر باشه.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۰۱, 16:43
ممنون حامد جان از نطرت

یعنی توی یه تانک 120 لیتری که 100 تا بچه گوپی توشه بازم استرس میده به بچه ها و در رشدشون تاثیر داره؟؟؟ من فکر میکنم تاثیری که در کنترل پس مونده های کف تانک و بهداشت تانک داشته باشه ارزشش رو

داره که از یه کت برنزه استفاده کنیم براشون.حالا اگه از وان و یا مخازن عمیق تر استفاده بشه که باز فکر میکنم بهتر باشه.
میتونی امتحان کنی علی جان اما تجربه من بهم میگه که باعث ترس بچه ها و درست غذا نخوردنشون میشه ، در کلیپهای مختلف هم اگر دقت کنی به هیچ وجه لجنخوار توی تانک بچه ماهی نمیگذارند