PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید مکمل برای افزایش وزن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 08:06
سلام به همه دوستان

من به دلیل مشکل گوارشی که دارم نمیتونم غذا با حجم زیاد مصرف کنم و پیش دکتر تغذیه هم که رفتم گفت باید مکمل مصرف کنی تا جبران بشه.ولی متاسفانه بهم گین آپ رو معرفی کرد که با پرس

و جوهایی که کردم دیدم مکمل جالبی نیست.

یه مدت یه نوع پروتئین وی مصرف کردم و باشگاه هم میرفتم که حدود 3 کیلویی اضافه کردم.

من تا چند هفته پیش 65 کیلو بودم ولی یهو یه کاهش وزن داشتم و به 61 رسیدم ولی این هفته که باز خودمو وزن کردم دیدم 59 شدم. و به نظر باید یه مکمل مصرف کنم. الان به باشگاه هم دسترسی

ندارم و نمیتونم باشگاه برم.

خب با این توضیحاتی که دادم میخوام یه مکمل بگیرم گفتم پیشنهاد دوستان رو هم بدونم.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 22:33
سلام به همه دوستان

من به دلیل مشکل گوارشی که دارم نمیتونم غذا با حجم زیاد مصرف کنم و پیش دکتر تغذیه هم که رفتم گفت باید مکمل مصرف کنی تا جبران بشه.ولی متاسفانه بهم گین آپ رو معرفی کرد که با پرس

و جوهایی که کردم دیدم مکمل جالبی نیست.

یه مدت یه نوع پروتئین وی مصرف کردم و باشگاه هم میرفتم که حدود 3 کیلویی اضافه کردم.

من تا چند هفته پیش 65 کیلو بودم ولی یهو یه کاهش وزن داشتم و به 61 رسیدم ولی این هفته که باز خودمو وزن کردم دیدم 59 شدم. و به نظر باید یه مکمل مصرف کنم. الان به باشگاه هم دسترسی

ندارم و نمیتونم باشگاه برم.

خب با این توضیحاتی که دادم میخوام یه مکمل بگیرم گفتم پیشنهاد دوستان رو هم بدونم.

ممنون

سلام ، ندیده بودم پست رو ممنون که یادآوری کردی
شما باید با دقت بیشتری انتخاب مکمل داشته باشی علی جان بخاطر مشکلی که خودت اشاره کردی

دقیق بگو که مشکل گوارشیت چی هست یکسری از مکملهایی که برای شرایط شما خوبه مثل همین پروتئین وی یا گین اپ و ... خودشون باعث افت و خیزهای گوارشی میشن
باید اول ذائقه خودت رو بشناسی و هدفمند انتخاب کنی
اما پیشنهاد من برای تحقیق که بینی نسبت به شرایطت چطوره کربوکمپلکس هست

ورزش هم حتما نیاز به باشگاه نداره ، شما با یک میله که بشه بهش بارفیکس بری و شنا سوئدی روی زمین مسطح و .... خیلی کارها میتونی انجام بدی
فقط مزیت باشگاه این هست که وقتی وارد میشی مکلفی (به قول معروف) به ورزش کردن

کاهش وزنی هم که بهش اشاره کردی غیر طبیعی هست به این شدت ، یا ترازوها با هم فرق داشته و خطا داده یا لباس .... و یا مقدار زیادی آب از دست دادی

من همیشه توصیه کردم و میکنم در مصرف آب افراط کنید هیچ ضرری جز دستشویی رفتن ( با معذرت) چند بار بیشتر برای شما نداره اما در عوض فواید بی شماری داره و برای سلامتی خیلی مفیده

من زمانی که جدی تر ورزش میکردم در حین تمرین ، خونه و ... بطری آب دسترسم بود و مرتب آب میخوردم الان کمتر شده اما باز هم نسبت به یک آدم معمولی بیشتر آب میخورم اینطور بهت بگم که بعد از هر وعده غذایی اگر 3 لیوان آب نخورم اصلا اون غذا بهم نمیچسبه

پس این رو هیچوقت فراموش نکن زیاد آب بخور ، سالم باش
اگر بخوام فواید آب خوردن زیاد (نه در حد ترکیدن هاااا) رو بگم یک روز طول میکشه اما از ساده ترینهاش حفظ تعادل الکترولیتها در خون ، تنظیم فشار خون ، تنظیم غلظت خون و مقدار هموگلوبین و گلبول قرمز (تو این زمینه که دیگه خودت استاد کاری) ووووو برای شما هم که مشکل گوارشی داری خیلی خوب و مفید و دستگاه گوارش رو تشویق به فعالیت منظم میکنه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 16:02
سلام ممنون حامد جان

والا اگه اسم بیماری رو بخای بهش میگن ibs که اصلا حساب کتاب حالیش نمیشه و در حال حاضر هم درمان خاصی نداره. با بیمار های زیادی مثل خودم رابطه داشتم که

هرکدوم علائم خاصی داشتن ولی چیزی که بین همه مشترکه اینه که در صورت قرار گرفتن در شرایط استرس زا روده تحریک میشه و درد های شدیدی داره و ... ولی من در پرایط

دیگه ای هم این درد ها به سراغم میاد که بسیار بسیار دردش بیشتره و اونم وقتیه که غذارو مقدار کمی تند بخورم و یا اینکه حجم غذا زیاد باشه. الان تقریبا چندین ساله که غذا

رو خیلی کم حجم میخورم .مثلا برنج باشه زیاد بخورم اندازه یه کف دست و شام هم فقط مقداری خرما + شیر و پودر سنجد + عسل یا شیره انگور ( فرمولو داری؟؟؟ اینو در اثر

تحقیقات بسیار به دست اوردم ) . واسه همینکه نمیتونم غذا با حجم زیاد بخورم دنبال مکمل هستم. اگه میشه یکم اطلاعات در مورد این کربوکومپلکس واسم بذار (از کجا تهیه

میشه + قیمت + وزنش و... )

این کاهش وزن رو هم داشتم حامد جان با یک ترازو هم وزن کردم. البته دلیلش بیشتر همین دوری از خونه و غذای نامناسب و یه سری مشکلاتی بود که چند وقت پیش برام

پیش اومد که از نظر عصبی فشار وحشتناکی روم بود.

هههیی کجایی جوونیی؟ چه روزایی بود روزایی که داش علی روی شیاپجانگ کری میخوند !!!

ببخشید زیاد شد.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 16:27
اصلا چیز خاصی نیست خودت میتونی کنترلش کنی فقط با اراده ، ورزش و تغذیه مناسب
قیمت که میدونی وضعیت چطوره و اصلا نمیشه اظهار نظر کرد
ترومس شرکت bsn هم با این تفاسیری که گفتی میتونه خوب باشه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 16:44
ممنون حامد جان

وقتی ورزش میکنم و خسته میشم کلا حس میکنم بدتر میشم.

دارم یه سری تحقیقات هم انجام میدم ولی نکته جالبی که بهش رسیدم تاثیر مثبت نوشابه روی این بیماریه.

یعنی قیمت بالا پایین میشه ؟؟؟ حدود این دوتایی که میگی رو میشه بگی و اینکه چطور قابل تهیه هستن ؟؟؟

بعد دلیل اینکه این دو مورد رو توصیه کردی چی هستش ؟؟؟ چه مزیتی دارن ؟؟

ببخشید اذیتت میکنم.ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 17:07
من مواردی از این بیماری دیدم علی جان ، تقریبا شایع هست
و دلیلش هم تغذیه نا مناسب به همراه استرسه ، همونطور که میدونی برای کنترل یک بیماری اولین قدم حذف کردن عوامل بیماری هست من هم چند وقتی سوئ هاضمه داشتم و اذیتم میکرد که منشائش عصبی بود و گفتم که درستش میکنم وقتی توی خونه اینطور میگفتم که خودم درستش میکنم ، میگفتن بابا بیا برو دکتر غد بازی در نیار
اما واقعا درستش کردم ، یعنی اینطور بهت بگم علی یک وقت از روز میشد در اثر سوئ هاضمه فکر میکنردم الان یه تیکه اجر توی شکممه و دقیقا صبح زود از سوزش بسیار شدید معده از خواب میپریدم و علاجی نداشتم که تا یخچال خودم رو سینه خیز برسونم
اما قابل کنترل هست ، من با منظم کردن مایعات و خوردن آب و همینطور بهتر جویدن غذا و با حوصله خوردن و از همه مهمتر با ترک نوشابه و همراه اینها با ورزش کردن این مشکل رو پشت سر گذاشتم

شما هم بزرگش نکن برای خودت
اول از همه دلیلش رو بگم بهت که چرا با نوشابه بهتری ، معده شما تنبل شده برای ترشح اسیدها و آنزمیهای لازم برای هضم اولیه غذا و نوشابه داره توی این کار کمک میکنه با جرئت بذارش کنار و بزن توی سر معده و بگو که از کمک خبری نیست خودت باید کارت رو انجام بدی ;)
بعد هم وعده های غذایی رو سبک کن و تعداد رو زیادتر و بسیار با حوصله و با آرامش غذا بخور
هله هوله و غذای آماده رو هم بذار کنار ؛ بعد از وعده غذایی تا نیم ساعت آب نخور و بعد از اون حتما آب بخور
صبح اول وقت که بیداری میشی چند جرئه آب بخور و یک ربع بعد حتما صبحانه بخور ، هیچوقت صبحانه رو حذف نکن
سعی کن گوشت قرمز رو کم بخوری فعلا و از گوشت سفید استفاده کنی
معجونی که درست میکنی برای شب خوبه اما سنگینه
سعی کن از سبزیجات و سالاد حتما استفاده کنی روزانه و همینطور میوه رو فراموش نکن

شما اینها رو رعایت کن خوب نشدی طبابت رو میبوسم میگذارم کنار ;)
نیاز به مکمل نخواهی داشت فعلا ، قدرت اراده رو دست کم نگیر

ولی واقعا 98% جامعه پزشکی ما بی سواد به تمام معنی هستند یک جریان رو برات تعریف کنم حالا که انگشتام گرم شده
دایی دارم که حدودا 50 و خورده ای سن داره ژینکوماستی شده بود و از اینجا کوبید و رفت یزد دکتر متخصص غدد ، قبلش هم آزمایشهاش رو دیده بودم سطح تستسترونش پایین اومده بود گفتم نرو این همه راه رو بهت میگم چیکار باید باکنی که خوب شی کوبید و رفت
اونجا جناب دکتر با کلی کبکبه و دبدبه برای تستسترون پروپیونات تجویز کرده بود
در صورتی که تجویز درست hcg بود برای این مورد و رعایت رژیم غذایی

انگشتام درد گرفت اینقدر تایپ کردم وای بحالت عمل نکنی و خوب نشی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 18:50
من شرمنده انگشتاتم. بده ماساژ بدم.

حامد من الان 5 ساله که با این بی معرفت درگیرم و نمیدونی که چ بلاها این دکترت به سرم اوردن و چ دردها که نکشیدم. اخرش هم یکی از پزشک ها گفتش الکی خودت اذیت نکن درست نمیشه فقط باید باهاش

کنار بیای.

من کلا با سبزیجات مشکل دارم و کاهو و کلم کلا تعصیله و قرمه سبزی که دیوانش بودم رو هر وقت میخورم تا چند روز گریپاچم.

صبحانه فقط کافیه یه تیکه نون بخورم دیگه فااااتحه.ولی اگه بعد از دو سه ساعت بعد بیدار شدن بخورم بهتر کنار میام.

چیپس پفک سوسیس کالباس و.. سالهاست که تعطیله و نوشا به رو هم اخیرا متوجه تاثیر مثبتش شدم.

حامد اب ناشتا باعث درد مفاصل میشه.تست شده این قضیه.

خداییش اگه دکتر میشدی چی میشد هااا. جدی گفتم اینو شوخی نبود.

کلا مث اینکه از داستان مکمل دور شدیم. به نظر خودم که در حال حاضر با این کاهش وزن تقریبا 6 کیلویی نیاز به مکمل دارم حالا بازم هرچی شما بگی.حدود قیمتو نگفتا حامد.یهو دیدی کلا بی خیال اضافه وزن

شدم;)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 19:08
علی جان این درد مونده که به اینجا رسیده
دکترهای امروزه خدا نکنه یه کیس ( به قول خودشون ) گیرشون بیوفته بگی اخ معدم میگن بخوام اندوسکوپیت کنیم

آب ناشتا در صورتیکه زیاد باشه و بعدش چیزی نخوری بله ، اما گفتم چند جرعه بخور و حتما 15 دقیقه بعد صبحانه بخور
تو اگه نزدیک من بودی درستت میکردم

علی از قیمت الان هیچ اطلاعی ندارم اما قدیمها و زمان دلار 1200 کربو کمپلس 2 کیلویی 50 تومن بود (الان *3 کن) و ترومس 2 کیلویی هم همین حدود

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 19:36
مرسی حامد جان.

اخ گفتی که اگه در دسترست بدم که دنیام تغییر میکرد.همیشه کنارم کمبود یکی مث خودتو که چیز ازش یاد بگیرمو حس کردم.

خب اینجور که میگی قیمتا الان امپر چسبوندن.

چند وقت پیش رفتم یه مغازه ای که کلا کارش همین مکملاست توی زاهدان. یه بروشور بهم داد که قیمتاشون هم حدود 60 بود.یه چنتاشو میگم ببین اصلا ارزش مصرف کردنو دارن.

مسیو وی - سوپر وی - وی البومین

گلدن وی - پیور وی - ایزو وی

کربو مس1 و 2

برا همشون یه سری فواید نوشته که همشون مث همن حالا نمیدونم فرقشون چیه.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 22:36
اسمها که اورجیناله جنس رو نمیدونم :d

کربو مس بدردت میخوره و همینطور وی آلبومین

بقیه وی ها به احتمال 99% تقلبی هستند

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۲۰, 13:44
ممنون حامد داداش

خب اگه هر دوتای اینارو داشت کدومو بگیرم بهتره؟؟؟ اینکه قیمتش حدود 60 هستش. کلا قیمت اینا همین حدوده یا بخاطر جنس نامرقوبش قیمتش پایینه؟؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۲۰, 13:56
خواهش

من چند وقتیه اصلا از بازار قیمتهای مکمل اطلاعی ندارم علی جان
شما تنها کاری که میتونی الان انجام بدی این هست که موقع خرید دقت کنی به پلمب که دستکاری نشده باشه و گاز داشته باشه زیر پلمب

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 18:32
این هفته رفتم پیش یه مکمل فروش و وی البومین و کربو مس 1 و 2 رو قیمت کردم.

وی البومین رو میداد 69 و کربومس ها رو حدود 25 فکر میکنم میداد.

خب الانکه تقریبا 20-25 روز از تمرین میگذره به نطرتون کی برم تو کار مکمل و اینکه کدومو بگیرم.

فرق کربومس 1و2 چیه کلا؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 19:08
باید بروشور روی محصول رو ببینم تا بتونم بگم تفاوت کاراییشون چی هست

حداقل باید 2 ماه دوران آمادگی جسمانی رو طی کنی که بدنت اماده عضله سازی باشه نه ذخیره چربی ، بعد مکمل مصرف کنی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۳, 21:21
سلام

امروز رفتم یه جایی مکمل هم داشت بعد میگفت نماینده مکمل های champion هستش و قیمتاش هم بالا بود.یه نمونشو که بهم نشون داد یک کیلو و هشتصد فک کنم بود میگفت 180 تومن.این جنسش چطوره میارزه اصلا؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۱۳, 23:09
سلام

امروز رفتم یه جایی مکمل هم داشت بعد میگفت نماینده مکمل های champion هستش و قیمتاش هم بالا بود.یه نمونشو که بهم نشون داد یک کیلو و هشتصد فک کنم بود میگفت 180 تومن.این جنسش چطوره میارزه اصلا؟؟
چه مکملی ؟ چامپیون که برند تولید کنندش هست و از اساس از برندهای درجه 2-3 و تولید شده در جهان سوم هست

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۴, 08:28
نمیدونم حامد جان.فقط روش نوشته بود چمپیون و ساخت امریکا هم زده بود و روش هم به فارسی توضیحات داشت!!!!/:) بعد میگفت ساخت امریکاست با مجوز بهداشت.کلا از یارو خوشم نیومد یه جوری انگار میخواد جنس بند کنه.دیشب امارشم که دراو.ردم ازش خوب تعریف نمیکردن.قیمتش هم بالا بود و بیخیالش شدم .فقط خواستم یکم اطلاعات در مورد این مارک داشته باشم.اگه بخوام دوره بردارم فک کنم همون وی البومینه بهتر باشه قیمتشم مناسب بود.

مرسی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۱۴, 09:35
مکملهای چامپیون ساخت شرکت ساترن هستند که خود این شرکت اعلام کرده که محصولاتش تاییده dfa (یک چیزی شبیه سازمان بهداشت ایران که در آمریکاست) رو نداره
اکثرا هم که مصرف کردن از کیفیت پایین محصولاتش ناراضی بودن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۲۶, 18:35
سلام

می خواستم ببینم میشه کراتین رو تنها مصرف کرد؟؟؟یا حتما باید در کنارش کربو یا پروتئین مصرف کرد؟؟ اگه تنها مصرف بشه بعد از قطع مصرف کلا اثر افزایش وزنش میره ؟؟؟؟ چون تا جایی که شنیدم بیشتر افزایش وزنی که میده برای تجمع اب در بافت هاست.

الان با این کاهش وزنی که دوباره برای این چند روز بیماری داشتم کلا حالم گرفته شد و اصلا جون تمرین ندارم.گفتم اگه بشه یه کراتین بخورم تا شاید اوضام بهتر بشه.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۲۶, 18:45
سلام

می خواستم ببینم میشه کراتین رو تنها مصرف کرد؟؟؟یا حتما باید در کنارش کربو یا پروتئین مصرف کرد؟؟ اگه تنها مصرف بشه بعد از قطع مصرف کلا اثر افزایش وزنش میره ؟؟؟؟ چون تا جایی که شنیدم بیشتر افزایش وزنی که میده برای تجمع اب در بافت هاست.

الان با این کاهش وزنی که دوباره برای این چند روز بیماری داشتم کلا حالم گرفته شد و اصلا جون تمرین ندارم.گفتم اگه بشه یه کراتین بخورم تا شاید اوضام بهتر بشه.
کراتین اگر واقعا کراتین باشه افزایش وزن محسوسی نمیده و فقط کیفیت تمرین رو بالا میبره و به ریکاوری کمک میکنه
کراتینهای تقلبی که دگزا قاطی دارند یا هورمون باعث افزایش وزن بی کیفیت ( آب میانبافتی) میشن

شما همون یک کربوی خوب بگیر بدون کراتین مصرف کن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۲۶, 19:12
ممنون حامد جان

اگه بخوام دوره بردارم که کلا همرو میگیرم.قرار شد یه کراتین و یه ال ارژنین و وی البومین رو بگیرم.گفتم اینو برای بهتر شدن تمرینا استفاده کنم چون بدنم خیلی ضعیف شده.اینجور که میگی اگه دگزا هم داشته باه که فاتحم خوندست.همینجوری تا یه باد میخوره بهم سرما میخورم دیگه دگزا هم مصرف کنم .....

نمیدونم.

از شنبه باز تمرینارو شروع میکنم ببینم چی میشه.دقیقا مث یه مورچه میمونم که یکم از یه دیوار بالا میره باز میوفته پایین.

ممنون

d-a-r
۱۳۹۲-۰۴-۲۸, 07:42
سلام می خواستم بدونم این پودرایی مثل gain up رو طریقه درست مصرف کردنشون چه طوره ؟
روی قوطی 1800 گرمیش زده 6 پیمانه (معادل 220 گرم) رو در 550 میلی لیتر اب حل نموده و مصرف کنید
اگه این جوری که این گفته مصرف بشه حداکثر 9 روز می کشه یعنی هر 9 روز باید یه قوطی بخریم ؟!

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۲۸, 08:48
سلام می خواستم بدونم این پودرایی مثل gain up رو طریقه درست مصرف کردنشون چه طوره ؟
روی قوطی 1800 گرمیش زده 6 پیمانه (معادل 220 گرم) رو در 550 میلی لیتر اب حل نموده و مصرف کنید
اگه این جوری که این گفته مصرف بشه حداکثر 9 روز می کشه یعنی هر 9 روز باید یه قوطی بخریم ؟!
بله دقیقا درسته و این دز استاندار ورزشکاری هست که در تمرین پرفشار هست
شما حداکثر میتونید این مقدار رو به نصف کاهش بدید و در غیر این صورت و اینکه دلتون بسوزه این مقدار رو در روز مصرف کنید و بخواید کش بدید انگار پولتون رو دور ریختید

بهترین نتیجه رو با دز خود شرکت میتونید بگیرید ، روزشکاران حرفه ای گاهی تا دوبرابر هم این مقدار رو افزایش میدن ( التبه نه برای گین آپ چون نیازی به استفاده از این مکمل ابتدایی ندارند ، برای مصرف پروتئین ها بیشتر)

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۷-۰۸, 16:47
سلام

حامد جان میخواستم ببینم نطرت در مورد مکمل های سای تک (یا سای تچ ) چیه؟؟؟ البته من خودم ندیدم.یکی از دوستان میخواست بگیره گفتم صبر کنه اول ازت بپرسم که ناجور نباشه یه وقت...

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۰۹, 08:19
سلام

حامد جان میخواستم ببینم نطرت در مورد مکمل های سای تک (یا سای تچ ) چیه؟؟؟ البته من خودم ندیدم.یکی از دوستان میخواست بگیره گفتم صبر کنه اول ازت بپرسم که ناجور نباشه یه وقت...

ممنون
متوسط و در حد کاربرد معمولی هستند و به شکل حرفه ای نمیشه روشون حساب باز کرد
بهترین برند بازار bsn هست در حال حاضر

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۰۴, 16:58
سلام حامد جان

یکی از دوستان 3 ماهه که تمرین رو شروع کرده و بدنش هم خوب فرم گرفته بود و حالا میخواد یه دوره برداره اگه میشه یه راهنمایی بکن داداش....قد 175 وزن 68

از این مارک bsn مثل اینکه یکی گیر اورده بود....به نظرت اصلی هستن که با همین شروع کنه؟؟؟؟ بعد میگفت مربیش خیلی روی گلوتامین تاکید داره....بگیره اونم؟؟؟ ال ارژنین رو هم میتونه کنارش مصرف کنه؟؟؟

--------- ادغام پست ------------

بعد دنبال امپول تستسترون و یه چیز دیگه ام بود .....اینا مشکل نداره مصرفشون؟؟؟ من خودم که بهش گفتم زیاد دور امپول نره....در چه شرایطی از اینا استفاده میشه؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۴, 17:28
سلام على جان
براى شروع پروتيين و کراتين مونوهيدرات
به هيچ وجه استرويد مصرف نکنه
مگر اينکه هدف قهرمانى داشته باشه و اصولى اينکار انجام بشه که به نظر من حتى براى اون هم ارزشش رو نداره
گلوتامين و آرژنين هم مشکلى نداره مصرفش با هم و با پروتين
خوب هم هست

پست براى تست با تاپاتالک

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۰۴, 17:48
ممنون حامد جان.....اگه قرار باشه بین گلوتامین و ال ارژنین یکی رو برداره به نظرت کدومو مصرف کنه بهتره؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۴, 20:07
ممنون حامد جان.....اگه قرار باشه بین گلوتامین و ال ارژنین یکی رو برداره به نظرت کدومو مصرف کنه بهتره؟؟؟
خواهش ميکنم على جان
گلوتامين

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۰۵, 15:09
خیلی ممنون حامد جان

این بنده خدا میگه مربیم یه مارکی رو بهم توصیه کرده به اسم phd و گفته از این مارک بگیرم.... نظرت در موردش چیه؟؟؟ خوبه همینو بگیره؟؟؟ که دورش بشه پروتئین و گلوتامین و کربو منو هیدرات؟؟؟؟

بعد دوتا سوال دیگه.....

چرا اول با پروئتین شروع کنه؟؟؟ مثلا چرا کربو نگیره؟؟؟یا کربو پروتئین؟؟؟(فک کنم ترکیبشون هم هستش)

بعد کراتین مونو هیدرات با کراتین معمولی چه فرقی داره؟؟؟

ممنون داداش

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۰۵, 19:53
phd اگر از محصولات اورجینال خود شرکتش باشه خوبه

کربوپروتین همونطور که از اسمش معلومه ترکیب کربوهیدارت پیچیده و پروتین هست که حداقل من محصول با کیفیتی توی این رنج سراغ ندارم و فقط بدرد کسانی میخوره ( از نظر من ) که کمبود وزن شدید دارند و میخوان سریع وزن بگیرند و کیفیت وزن هم مهم نیست براشون

کراتین های توی بازار اکثرا منو هیدارت هستند و درصد جذب منوهیدارت در بدن بالاتره
پروتین برای عضله سازی نیاز مبرم بدن هست و مهمترین ترکیب غذایی یک ورزشکار به حساب میاد

SAMISTAR
۱۳۹۳-۰۵-۲۳, 21:56
سلام
من 23 سالمه و 53کیلووزنمه قدم 178 خیلی لاغرم میخواسم بدونم مکمل افزایش وزن بم معرفی کنین
درضمن یه دوره MUSCLE NITRO (https://www.google.com/search?client=firefox-a&hs=a8L&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=MUSCLE+NITRO&spell=1&sa=X&ei=jf7sU8ySOOSd0QXY4ICgBA&ved=0CBsQvwUoAA&biw=1366&bih=634) مصرف کردم خیلی مکمل خوبی بود اشتهامو زیاد میکرد وزنم حدود 10 کیلو تو دوماه بالا برد ولی به علت مریضی دوباره لاغر شدم

Rezaei
۱۳۹۳-۰۵-۲۳, 23:37
سلام
من 23 سالمه و 53کیلووزنمه قدم 178 خیلی لاغرم میخواسم بدونم مکمل افزایش وزن بم معرفی کنین
درضمن یه دوره MUSCLE NITRO (https://www.google.com/search?client=firefox-a&hs=a8L&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=MUSCLE+NITRO&spell=1&sa=X&ei=jf7sU8ySOOSd0QXY4ICgBA&ved=0CBsQvwUoAA&biw=1366&bih=634) مصرف کردم خیلی مکمل خوبی بود اشتهامو زیاد میکرد وزنم حدود 10 کیلو تو دوماه بالا برد ولی به علت مریضی دوباره لاغر شدم
در صورتيکه سابقه تمرينى خوبى داريد ترومس از شرکت بى اس ان رو پيشنهاد ميکنم
و اگر مبتدى هستيد همه کربوها ميتونن کمک کنند

Rezaei
۱۳۹۳-۰۵-۲۳, 23:37
سلام

SAMISTAR
۱۳۹۳-۰۵-۲۴, 00:36

سایتی خاصی هس که من بتونم این ترومس که گفتین تهیه کنم.درضمن این مکمل به صورته پودره؟مکمل قبلیم MUSCLE NITRO (https://www.google.com/search?client=firefox-a&hs=a8L&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&q=MUSCLE+NITRO&spell=1&sa=X&ei=jf7sU8ySOOSd0QXY4ICgBA&ved=0CBsQvwUoAA&biw=1366&bih=634)به صورت قرص بود

Rezaei
۱۳۹۳-۰۵-۲۴, 08:40
سايتى سراغ ندارم ميتونيد سرچ کنيد
بله پودره

elias.kh
۱۳۹۵-۰۶-۲۴, 12:03
سلام
من یک سوال کلی داشتم
این مکمل ها ضرر نداره ؟ یا اثرات جانبی ؟

Rezaei
۱۳۹۵-۰۶-۲۴, 14:04
سلام
من یک سوال کلی داشتم
این مکمل ها ضرر نداره ؟ یا اثرات جانبی ؟

در صورتیکه مکمل اصل و با تاریخ معتبر باشه و همینطور بر اساس نیاز و با شناخت کافی مصرف بشه ، خیر

elias.kh
۱۳۹۵-۰۶-۲۴, 14:39
در صورتیکه مکمل اصل و با تاریخ معتبر باشه و همینطور بر اساس نیاز و با شناخت کافی مصرف بشه ، خیر

یک سوال دیگه
مکمل ها ضروری هستید ؟ یا کار رو راحت تر می کنند ؟

Rezaei
۱۳۹۵-۰۶-۲۴, 15:27
یک سوال دیگه
مکمل ها ضروری هستید ؟ یا کار رو راحت تر می کنند ؟
مکمل غذایی اسمش همراهش هست ، یعنی برای تغذیه سلولها و جذب مواد غذایی کمک میکنند و کار اصلی رو مواد غذایی انجام میدن

برای کسانی که جدی تمرین میکنند و هدفهایی از قبیل کاهش وزن اصولی یا افزایش یا .... دارند ضروری هست
کسانی که فقط جهت حفظ آمادگی بدنی و سلامت ورزش میکنند ، خیر ضرورتی نداره

hasoo
۱۳۹۵-۰۹-۰۹, 12:06
سلام
نمیدونم جای دقیق سوالم اینجاست یا نه و اگه نبود انتقال بدین لطفا.
حامد جان مدیر باشگاهمون سه تا مکمل رو بهم پیشنهاد داد. حالا خواستم نظرت رو در مورد این ها بدونم. اینم بگم به اصل بودنشون اطمینان دارم.
1- کراتین
2- آمینو اسید
3- مکمل پروتین وی
میخوام بدونم اینا کارکردشون چیه هر کردوم
مضررات و معایبشون چیه
محاسنش چیه
آیا اینا در رشد بدنی موثر هستن . من نمیخوام چاق بشم و بد ریخت . فقط میخوام عضله سازی بشه.
نمیخوام ضرر داشته باشه برای بدنم.
اینم بگم کمی مشکل معده ای هم دارم، با خوردن اینا مشکل برام ایجاد نمیشه؟
دیگه ببخشید سوالا زیاد شد

Rezaei
۱۳۹۵-۰۹-۰۹, 18:03
سلام
نمیدونم جای دقیق سوالم اینجاست یا نه و اگه نبود انتقال بدین لطفا.
حامد جان مدیر باشگاهمون سه تا مکمل رو بهم پیشنهاد داد. حالا خواستم نظرت رو در مورد این ها بدونم. اینم بگم به اصل بودنشون اطمینان دارم.
1- کراتین
2- آمینو اسید
3- مکمل پروتین وی
میخوام بدونم اینا کارکردشون چیه هر کردوم
مضررات و معایبشون چیه
محاسنش چیه
آیا اینا در رشد بدنی موثر هستن . من نمیخوام چاق بشم و بد ریخت . فقط میخوام عضله سازی بشه.
نمیخوام ضرر داشته باشه برای بدنم.
اینم بگم کمی مشکل معده ای هم دارم، با خوردن اینا مشکل برام ایجاد نمیشه؟
دیگه ببخشید سوالا زیاد شد

سلام
1- کراتین برای بهبود عملکرد عضلانی
2- آمینو اسید هم که بسته به نوعش پروتیینهایی در اختیار بدن میگذاره
3- پروتیین وی هم مکمل پروتیینی هست و به ساخت عضله و ریکاوری کمک میکنه

مصرف هم زمان پروتیین وی و آمینو اسید برای شما توصیه نمیکنم
برای کسی هست که شدت تمرینات بسیار بالایی داره

پیشنهاد من حذف آمینو اسیده و البته نتیجه رو شما با نوع تمرینت رقم میزنی نه مکملها

سو هاضمه اگر داری پروتیین وی رو باید در وعده های متعدد مصرف کنی که به معده فشار نیاره

مشکل و عوارض خاصی از اصل این مکملها تا امروزی دیده نشده , مگر کسانی که مشکل کلیوی دارند و کراتین رو در دزهای بالا مصرف میکنند

hasoo
۱۳۹۵-۰۹-۰۹, 19:53
ممنون حامد جان
منظور از شدت تمرینات چیه؟
الان مثلا شدت تمریناتم چطوریه؟

Rezaei
۱۳۹۵-۰۹-۱۰, 16:04
ممنون حامد جان
منظور از شدت تمرینات چیه؟
الان مثلا شدت تمریناتم چطوریه؟
حسن جان تمرینات شدید یعنی تخلیه همه ی ذخایر گلیکوژن عضله ؛ یعنی بعد از تمرین اگر وزنه 2 کیلویی با اون عضله بخوای جابجا کنی برات سخت و دردناک باشه

hasoo
۱۳۹۵-۱۰-۱۷, 17:35
سلام
حامد جان یه تعریف کلی از کراتین برام شرح میدی؟
والا در مورد مضرات و مزایاش هرکی یه چی میگه! آدم رس در گم میشه
دیگه اینکه طریقه ی مصرف به چه صورت باید باشه؟(منظورم چه جوری خوردنشه نه دوز مصرفی)
بعضیا میگن آب زیاد بخورید و بعضیا میگن کم و....
خلاصه واسه ما مبتدی ها گیج کنندست

Rezaei
۱۳۹۵-۱۰-۱۷, 18:01
سلام
حامد جان یه تعریف کلی از کراتین برام شرح میدی؟
والا در مورد مضرات و مزایاش هرکی یه چی میگه! آدم رس در گم میشه
دیگه اینکه طریقه ی مصرف به چه صورت باید باشه؟(منظورم چه جوری خوردنشه نه دوز مصرفی)
بعضیا میگن آب زیاد بخورید و بعضیا میگن کم و....
خلاصه واسه ما مبتدی ها گیج کنندست
سلام
حسن جان

کراتین انواع آن ، لزوم مصرف و کاربرد (http://emruzi.com/showthread.php?t=4964)
مشاوره برای مصرف کراتین منوهیدرات (https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0ahUKEwiEn9fV663RAhWK2ywKHd82DJgQFggfMAE&url=http%3A%2F%2Femruzi.com%2Fshowthread.php%3Ft%3 D4876&usg=AFQjCNGOcCdZKeK7wPh_Z_xsokF0kLON8A&sig2=gq7qV6f-WTxJWaNn0d6rYg)

hasoo
۱۳۹۵-۱۰-۱۷, 18:32
ممنون از جواب سریعت حامد جان.
حالا سوالم اینه: اول اینکه دارم برنامه پیشنهادی رو میرم ولی احتمالا از این هفته شروع کنم به خوردن مکمل ها.
دوم اینکه ال آرژنین خارجی تو داروخونه ها هرچی گشتیم ندیدم! برند خاصی مد نظر هست که از جای دیگه تهیه کنم؟ و اینکه نوشته شده روزی دو عدد، حالا این دو عدد با دز 500 هست یا با دز 1000؟
در مورد گلوتامین نظرت چیه؟

Rezaei
۱۳۹۵-۱۰-۱۹, 19:31
ممنون از جواب سریعت حامد جان.
حالا سوالم اینه: اول اینکه دارم برنامه پیشنهادی رو میرم ولی احتمالا از این هفته شروع کنم به خوردن مکمل ها.
دوم اینکه ال آرژنین خارجی تو داروخونه ها هرچی گشتیم ندیدم! برند خاصی مد نظر هست که از جای دیگه تهیه کنم؟ و اینکه نوشته شده روزی دو عدد، حالا این دو عدد با دوز 500 هست یا با دوز 1000؟
در مورد گلوتامین نظرت چیه؟
خواهش
دوعدد با دز 1000

بیوتک آمریکایی اگر گیرت بیاد بگیر , سه راه گنجعلی خان یک مکمل فروشی هست ازش سوال کن
گلوتامین بر عکس باور و مصرفی که فعلا داره در دوران حجم هیچ کاربردی نداره و فقط در زمان آماده سازی و فصل مسابقات برای جلوگیری از تخریب بافت عضلانی بعد از تمرین باید استفاده بشه

hasoo
۱۳۹۵-۱۱-۰۲, 15:19
سلام
ببخشید سوالام سطحی هستن اما...
اینکه گفته شده یه وعده پروتیین! این یه وعده دقیقا چقدره؟ چطوری باید محاسبه کنیم؟
یا مثلا پنج گرم کراتین برابری میکنه با چه پیمونه ای؟!!

Rezaei
۱۳۹۵-۱۱-۰۳, 07:58
سلام
ببخشید سوالام سطحی هستن اما...
اینکه گفته شده یه وعده پروتیین! این یه وعده دقیقا چقدره؟ چطوری باید محاسبه کنیم؟
یا مثلا پنج گرم کراتین برابری میکنه با چه پیمونه ای؟!!
سلام
معمولا پودرها با خودشون پیمانه دارن
بعد از باز کردن با قاشق غذاخوری به آرومی پودر رو هم برنی پیمانه پیدا میشه

منظور از یک وعده هم همون یک پمانه یا یک اسکوپ هست

hasoo
۱۳۹۵-۱۱-۲۲, 17:45
سلام
بازم امدم با سوالای سطحی:d
روی کراتینم پیمونه ای نبود و یه قاشق چایی خوری به عنوان پیمونه استفاده می کنم و احساس میکنم کمتر از پنج گرم باشه! این قاشق چایی خوری باید چقد پر باشه؟
دوم اینکه BCAA+ چیه؟ چکار میکنه؟ و استفاده ش مزایا و معایبش چیه؟
سوم اینکه مارک ON چه جور مارکیه؟ به درد بخوره ؟ شناخته شده هست؟ و آیا اینکه توی داروخونه ها یافت بشه میشه به اصل بودنش اعتماد کرد؟

و آخر اینکه مثلا همین کراتین رو برای حل کردنش من میریزم توی یه بطری میزنم به هم و بطری رو تکون میدم اساسی.
این کارم باعث این نمیشه خاصیت پودر کم بشه؟

Rezaei
۱۳۹۵-۱۱-۲۲, 22:45
سلام
بازم امدم با سوالای سطحی:d
روی کراتینم پیمونه ای نبود و یه قاشق چایی خوری به عنوان پیمونه استفاده می کنم و احساس میکنم کمتر از پنج گرم باشه! این قاشق چایی خوری باید چقد پر باشه؟
دوم اینکه BCAA+ چیه؟ چکار میکنه؟ و استفاده ش مزایا و معایبش چیه؟
سوم اینکه مارک ON چه جور مارکیه؟ به درد بخوره ؟ شناخته شده هست؟ و آیا اینکه توی داروخونه ها یافت بشه میشه به اصل بودنش اعتماد کرد؟

و آخر اینکه مثلا همین کراتین رو برای حل کردنش من میریزم توی یه بطری میزنم به هم و بطری رو تکون میدم اساسی.
این کارم باعث این نمیشه خاصیت پودر کم بشه؟

یک در نوشابه پر , تقریبا 5 گرم هست

bcaa مجموعه ای چند آمینو اسید ضروری هست که به ریکاوری بعد از تمرین , افزایش توده عضلانی و بهبود تمرین کمک میکنه
این تعریف خلاصه ست اگر توی نت سرچ کنی ریز مطالب خوبی برای bcaa پیدا میکنی

مارک ON از برندهای قدیمی و معتبره اما امتاسفانه هیچ مکملی رو توی مملکت ما قطعی نمیشه گفت که اصلا , بخور به نیت اصل

بهترین راه برای حل کردن کراتین همین هست
برعکس , شما اگر کراتین رو خوب هم نزنی و محلول نشه ممکنه دفع بشه که علاوه بر دور ریختن فشار به کلیه رو هم به دنبال داره

hasoo
۱۳۹۵-۱۱-۲۳, 09:06
ممنون حامد جان
bcaa که گفتی من در مورد همشون یه تحقیقی میکنم ولی خب از گفتن و تا اینکه کسی عملا استفاده کرده و مثه شما وارد باشه خیلی فرق میکنه
من یه جورایی دنبال اوکی آخری از خودت هستم:d واسه همین نظرت رو جویا میشم.
یعنی ON رو شانسی بخریم بره؟ هیچ مشخصه خاصی نمیشه براش قایل بود؟ حتی داروخونه ها هم.....؟!!!!
دیگه اینکه یه سوالیم در مورد ال کارنیتین داشتم! این چیه؟ مناسب من هست؟

Rezaei
۱۳۹۵-۱۱-۲۳, 13:43
شانسی که نه حسن جان اما معادله های قیمت از سایتهایی مثل بادی بیلدینگ و ... با قیمت دلار و ... رو که دودوتا میکنی هیچ چیز جور در نمیاد و جز شک به فیک بودن راهی نمیمونه

ال کارنتین برای افزایش متابولیسم و چربی سوزی هست