PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای استفاده از باکس یونولیتی در پرورش ماهی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 18:01
سلام بچه ها

دوستان نظرتون در مورد استفاده از این باکس هایی که ماهی هارو توش میزنن و جابجا میکنن (اکاسیو ) برای سایز چیه؟؟؟

من هرچی فکر کردم دیدم گزینه بدی نیست و مقاومت بدنش رو هم چک کردم و پر اب کردمش و خیلی خوب و محکم بود.از نظر قیمتی هم بد نیست.کوچیکاش 7 و بزرگاش فک کنم

حدود 20 باشه.

به نظرم میشه یه شعله اکسیژن زد واسش و ماهی ریخت.تنها چیزی که یکم ذهنم رو مشغول کرد استفاده از بخاری بود که فکر کنم بشه واسه اونم یه فکری کرد.

نظرتون چیه؟؟؟

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 20:59
میتونی استفاده کنی علی جان به شکل موقت اما برای گزینه دائمی مناسب نیست
زیاد هم از نظر قیمتی با شیشه تفاوت نداره ( بزرگ 20 تومنی) از طرف دیگه عمر مصرف داره و دائمی نیست
دنبال راههای غیر متارف نباش علی جان ، به هر حال کسانی بودن که این راهی رو شما میخوای بری رفتن و پشت سر گذاشتند و احتمالا چیزهایی که به ذهن شما میرسه رو یا امتحان کردند یا حداقل سبک سنگین
از این باکسها غیر از انتقال فقط در کلیپها دیدم که جایی برای سید و رقم بندی کت فیش استفاده میشه که اون هم باز به دلیل وزن سبک و انتقال راحت هست

دوتا گزینه داری
اکواریوم
وان

که باید بر اساس هزینه و جای شما در سالن انتخاب داشته باشی
خودت رو گیج نکن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 21:17
ممنون حامد جان

خب به ذهنم میرسه این ایده ها و اینجا مطرح میکنم تا دقیقا از همون تجربه ها مطلع بشم.

مرسی

mbz
۱۳۹۲-۰۲-۱۵, 11:43
خوبی علی؟
استفاده نکن من قبلا امتحان کردم
چون نم میده این باکسها...

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۵, 18:06
سلام

ممنون.

بچه ها mbz ایلیا نیست؟؟؟؟!!!!!

یعنی اب کم میکنه؟؟؟؟ من هنوز قانع نشدم که چه دلیلی برای استفاده نکردنش هست.نمیدونم از نظر شیمیایی مشکل داره یا مشکل دیگه ای.... فقط گفته شد که مشکل داره!!!

ممنون

mbz
۱۳۹۲-۰۲-۱۵, 19:17
سلام

ممنون.

بچه ها mbz ایلیا نیست؟؟؟؟!!!!!

یعنی اب کم میکنه؟؟؟؟ من هنوز قانع نشدم که چه دلیلی برای استفاده نکردنش هست.نمیدونم از نظر شیمیایی مشکل داره یا مشکل دیگه ای.... فقط گفته شد که مشکل داره!!!

ممنون

mbz =ایلیا
همیشه:7: