PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف زبان فارسی نوکیا 701 بعد از آپدیت

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 19:27
سلام دوستان

من امروز گوشیمو به سیستم وصل کردم دیدم نوکیا سویت یه پیام داد که اپدیت جدید گوشیتون موجوده منم زدم روش و بعدش هم درخواست شروع داد منم install رو زدم و شروع به آپدیت کرد و بعد از

چند دیقه که بک آپ گرفت و نصب کرد زد کوشی ریست شد و تغیرات جالبی توی گوشی اتفاق افتاد و چنتا نرم افزار هم اضافه کرد و سرعت گوشی خیلی رفت بالا.کلا باحال شد گوشی اما الان زبان

فارسی نداره دیگه. حالا میخواستم ببینم چه طور میشه طبان فارسیو بهش اضافه کنم؟؟ یکی از دوستان گفتش که بده بیرون دوباره واست فلش بزنن تا اضافه بشه.نمیشه خودم کاریش کنم؟؟؟

ممنون

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 19:45
سلام دوستان

من امروز گوشیمو به سیستم وصل کردم دیدم نوکیا سویت یه پیام داد که اپدیت جدید گوشیتون موجوده منم زدم روش و بعدش هم درخواست شروع داد منم install رو زدم و شروع به آپدیت کرد و بعد از

چند دیقه که بک آپ گرفت و نصب کرد زد کوشی ریست شد و تغیرات جالبی توی گوشی اتفاق افتاد و چنتا نرم افزار هم اضافه کرد و سرعت گوشی خیلی رفت بالا.کلا باحال شد گوشی اما الان زبان

فارسی نداره دیگه. حالا میخواستم ببینم چه طور میشه طبان فارسیو بهش اضافه کنم؟؟ یکی از دوستان گفتش که بده بیرون دوباره واست فلش بزنن تا اضافه بشه.نمیشه خودم کاریش کنم؟؟؟

ممنون
علی جان توسط box باید زبا به دستگاه اضافه بشه
هر مغازه داری هم box نداره
1000 تومن میگیرن و برات اضافه میکنن

با فلش زدن هم احتمال داره درست بشه ولی فلش زدن برای گوشی خیلی سنگینه و نباید به خاطر هر چیز جزئی کل گوشی رو زیر و رو کرد

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 19:50
مرسی مسعود جان

اخه امروز تازه اودم خاش و تا اخر هفته نمیرم زاهدان.

باشه ان شاا.. اخر هفته میدم تعمیرات برام بریزه خیالمم راحت تره.

مرسی داداش.

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۱۳, 22:07
سلام دوستان-علی جان اینم به حرفهای مسعود جان اضافه کنم که اگر مجبور شدی فلش کنی حتما بگو همین ورژن جدید باشه که حداقل دوباره دانگرید نشه در ضمن هنگام آپدیت از همه چی اطمینان داشته باشید چون ممکنه دیگه گوشی شما بالا نیاد وآسیب جدی ببینه مخصوصا گوشی های نوکیا.

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۵, 18:27
سلام

مرسی رضا جان.

ببخشید منظورت از دانگرید چی بود؟؟؟

در هنگام آپدیت چه طور باید از همه چیز اطمینان پیدا کنم؟؟؟

مرسی

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۱۵, 20:24
سلام مرسی رضا جان.ببخشید منظورت از دانگرید چی بود؟؟؟در هنگام آپدیت چه طور باید از همه چیز اطمینان پیدا کنم؟؟؟مرسیسلام خواهش می کنم علی جان.منظورم جایی هست که فلش رو. انجام میده که اون آخرین ورژن آپدیت رو که شما انجام دادید داشته باشه و ورژنش همون قدیمیه نباشه.هنگام آپدیت نکاتی که باید دقت نمایید :ورژن جدید آپدیت حتما با مدل گوشی شما سازگاری داشته باشه،اینترنت شما بدون قطع و وصلی باشه.شارژ گوشی شما کامل باشه اگر با کامپیوتر آپدیت رو انجام می دهید حتما برق اضطراری داشته باشه که یکدفعه برق قطع نشه.که اگر به این نکات توجه نکنید ممکنه گوشی شما دیگه بالا نیاد و هزینه تعمیرش از خود گوشی بیشتر بشه!!!موفق باشید