PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت سایت یا امکانات ، کدامیک؟ (نظر سنجی)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 17:49
سلام و درود بر همه امروزی ها

ما در امروزی امکاناتی داریم که روی لوود صفحات اثر میگذاره مثل چت باکس ، قابلیت قرار دادن عکس در امضا و ...

و طبعا هر دو رو نمیشه کنار هم داشت ، شما اگر قرار باشه بین این دو گزینه یعنی سرعت بالای لوود صفحات و امکانات جانبی سایت یکی رو انتخاب کنید نظرتون چی خواهد بود
نظرات متفرقه خودتون در این زمینه رو هم میتونید در همین تاپیک ارسال کنید

نتایج این نظر سنجی در ورژن بعدی قالب امروزی اثر گذار خواهد بود

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:11
سلام

ممنون از حامد عزیز که نظر ما واسش مهمه.

به نظر من امکانات مهم تره. حالا سایت بجا اینکه 3 ثانیه ظول بکشه بالا بیاد 5 ثانیه طول بکشه به حال ماکه ساعت ها رو هدر میدیم فرقی نداره.

یه شوخی ::

اخه حامد . جان من سایت بدون چت باکس میشه؟؟؟ نه جان من ؟؟ خب شماکه میدونی 99 درصد فعالیت من توی چت باکسه !!!:d

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:14
سلام

ممنون از حامد عزیز که نظر ما واسش مهمه.

به نظر من امکانات مهم تره. حالا سایت بجا اینکه 3 ثانیه ظول بکشه بالا بیاد 5 ثانیه طول بکشه به حال ماکه ساعت ها رو هدر میدیم فرقی نداره.

یه شوخی ::

اخه حامد . جان من سایت بدون چت باکس میشه؟؟؟ نه جان من ؟؟ خب شماکه میدونی 99 درصد فعالیت من توی چت باکسه !!!:d

مشکل چت باکس الان اینه که یک فایل آجاکس که سایت اصلی و طراح این چت باکس از گوگل برای لوود قرار داده مشکل داره و دلیل مشکلات بعضی از بچ ها برای باز نشدن سایت هم همین بوده احتمالا و این مشکل هم بخاطر اختلالات اخیر اینترنت ایران اتفاق افتاده که اگر برطرف نشه ناچارا نمیتونیم از این چت باکس استفاده کنیم

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:20
خب اینجوری که میگی یه تعدادی از بچه ها سایت براشون باز نمیشه پس فعلا قضیه چت باکس منتفیه بالاخره حضور بچه ها مهم تره

--------- ادغام پست ------------

میشه جاش یه تاپیک گپ خودمونی امروزی ها رو راه انداخت

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:35
سلام عزیزان - آقا حامد عزیز هرچی رو با خودت می بری چت باکس رو نبر!! اما نمیشه از اون یکی چت باکس وی بی استفاده کرد؟اون هم سبکتره هم ساده تر یا به قول علی جان یک تاپیک خودمونی راه انداخت اما چت باکس یه چیز دیگه هست.باتشکر

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:43
سلام
حامد جان میدونی که تا 2 3 ماه دیگه مشکل سرعت اینترنت از این بدتر هم میشه میتونیم به صورت موقت چت باکس رو غیر فعال کنیم مشکل حل شد دوباره راه اندازی کنیم
موفق باشی

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 18:53
من سرعت رو به امکانات ترجیح میدم
چون برای ارسال همین پست کلی معطل شدم
که البته اشکال از اینترنت سراسری هست
با حرف اقا محمدرضا هم موافقم
چون اینترنت تا دو ماه دیگه به مرور سرعتش کم میشه تا جایی که قطعش کنن
پس به نظرم فعلا بتونیم سایت رو باز کنیم بهتره

ممنون

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 21:27
سلام
با وجود تمامی مشکلات اینترنت مخالف حذف چت باکس هستم.اویل چت باکس برام یه چیز بی معنی ومسخره بود چون خیلی از چیزا ازش پاک میشد و مرور گذشته امکان نداشت
ولی الان واقعأ میبینم خیلی بهتر از تاپیک گپ خودمونی هست چون یه جورایی با شلوغ شدن سایت بعضیا هستن که موضوع رو لوس میکنن وجدا از این موضوع به نظر من توی چت باکس ارتباط بین مدیرا وکاربرا تنگاتنگ تر هست
پس برای همین امکانات اینچنینی رو به سرعت ترجیه میدم
ممنون

mahdi3000
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 22:05
سلام دوستان

میگم مگه چند ساله که این سایت داره کار میکنه و مگه چند هزار کاربر فعال داره و مگه چند هزار تاپیک و پست و چند هزار عکس توشه که سرعت پایین اومده ؟

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 22:25
سلام دوستان

میگم مگه چند ساله که این سایت داره کار میکنه و مگه چند هزار کاربر فعال داره و مگه چند هزار تاپیک و پست و چند هزار عکس توشه که سرعت پایین اومده ؟

سلام عزیزان

آقا مهدی عزیز فکر نکنم این قضیه کندی ربطی به تعداد کاربر داشته باشه بلکه تو وی بی
یکسری هک هایی هست که سرعت لود سایت را کم می کنه و باعث میشه سایت
برای ما که اینترنت زغالی داریم باز نشه یا دیر باز بشه به خاطر همین آقا حامد برای
حذف این هک ها نظر سنجی گذاشتن.

موفق باشید

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 22:51
سلام به همه بهتر دیدم تک تک در مورد نظرها توضیح بدم

خب اینجوری که میگی یه تعدادی از بچه ها سایت براشون باز نمیشه پس فعلا قضیه چت باکس منتفیه بالاخره حضور بچه ها مهم تره

--------- ادغام پست ------------

میشه جاش یه تاپیک گپ خودمونی امروزی ها رو راه انداخت

علی جان اسم اون تاپیک رو نیار ;)

سلام عزیزان - آقا حامد عزیز هرچی رو با خودت می بری چت باکس رو نبر!! اما نمیشه از اون یکی چت باکس وی بی استفاده کرد؟اون هم سبکتره هم ساده تر یا به قول علی جان یک تاپیک خودمونی راه انداخت اما چت باکس یه چیز دیگه هست.باتشکر

هر کس ندونه تو خوب میدونی رضا جان که راه اندازی و بهینه کردن این چت باکس و تغییر گرافیکیش چقدر وقتم رو گرفته و هیچ چیز بدتر از این نیست که زحمت ادم هدر بره اما متاسفانه با محدودیتی که روی اینترنت گذاشتند یک فایل آجاکسش لوود نمیشه ( انگار ف یلتر کردند سورس رو ) و اون چت باکس که میگی مشکلات دیگه ای از قبیل قاطی کردن و .. داره

سلام
حامد جان میدونی که تا 2 3 ماه دیگه مشکل سرعت اینترنت از این بدتر هم میشه میتونیم به صورت موقت چت باکس رو غیر فعال کنیم مشکل حل شد دوباره راه اندازی کنیم
موفق باشی
آره درست میگی محمد رضا جان فعلا غیر فعالش کردم ببینیم اوضاع چطور میشه ، از سر گوگل هم نمیگذرند

من سرعت رو به امکانات ترجیح میدم
چون برای ارسال همین پست کلی معطل شدم
که البته اشکال از اینترنت سراسری هست
با حرف اقا محمدرضا هم موافقم
چون اینترنت تا دو ماه دیگه به مرور سرعتش کم میشه تا جایی که قطعش کنن
پس به نظرم فعلا بتونیم سایت رو باز کنیم بهتره

ممنون
ممنون ، من فکرکنم مشکلت از ایرانسل باشه مسعود ، از قند شکن استفاده کن گزارش بده ببینم چطوره (پ رو کسی ، نه از این معمولیا اگر برات ممکنه)

سلام
با وجود تمامی مشکلات اینترنت مخالف حذف چت باکس هستم.اویل چت باکس برام یه چیز بی معنی ومسخره بود چون خیلی از چیزا ازش پاک میشد و مرور گذشته امکان نداشت
ولی الان واقعأ میبینم خیلی بهتر از تاپیک گپ خودمونی هست چون یه جورایی با شلوغ شدن سایت بعضیا هستن که موضوع رو لوس میکنن وجدا از این موضوع به نظر من توی چت باکس ارتباط بین مدیرا وکاربرا تنگاتنگ تر هست
پس برای همین امکانات اینچنینی رو به سرعت ترجیه میدم
ممنون
حذفش نمیکنیم علی جان باید راه حل براش پیدا کنم ، به این شکل اگر قرار باشه فعال بذارمش کلا سایت رو فلج میکنه چون مرورگر بچه ها میخواد اسکریپ رو لوود کنه و گیر میکنه ، مگر اینکه همه از پیلتر شکن استفاده کنند که غیر معقوله

سلام دوستان

نه مهدی جان اصلا ارتباطی به تعداد کاربر نداره ، اگر یادت باشه و دیده باشی چند وقت پیش یک شات منتشر کردم در امار سایت که ظرف 10 ساعت بالای 1 میلیون کلیک داشتیم
این رو با جرات میگم و حاضرم مستند ثابت کنم که امکانات سخت افزاری و منابعی که امروزی در اختیار داره از هر فروم مشابهی که شما میشناسید بیشتر و بالاتر هست ، چون همه رو چک کردم
همین حالا شما توی run ویندوز این رو بزن ping emruzi.com -t و سرعت پاسخگویی سرور امروزی رو بر اساس میلی ثانیه ببین و برای سایتهای دیگری هم که میشناسی آدرسشون رو جای امروزی بزن ، ببین چطوره ، همشون تیم اوت دارند

سلام عزیزان

آقا مهدی عزیز فکر نکنم این قضیه کندی ربطی به تعداد کاربر داشته باشه بلکه تو وی بی
یکسری هک هایی هست که سرعت لود سایت را کم می کنه و باعث میشه سایت
برای ما که اینترنت زغالی داریم باز نشه یا دیر باز بشه به خاطر همین آقا حامد برای
حذف این هک ها نظر سنجی گذاشتن.

موفق باشید

هیچکدوم از هکها حذف نمیشه رضا جان فقط با این نظر سنجی دوست داشتم نظر بچه ها رو دقیق متوجه بشم
انشالله و بی نیت پیش قالبی برای امروزی به شکل اختصاصی طراحی خواهم کرد بعد از اینکه همه پروژه هایی که روی دستم هست رو انجام دادم ( احتمالا حدودهای یکساله شدن سایت پرده برداری بشه ) قالب فعلی ترجمه شده یک قالب انگلیسی هست و مشکلاتی داره که در طراحی خودم نخواهد بود

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 21:03
سلام
من میگم سرعت مهم تر است چون سرعت اینترنت ایران همون طور که گفتتد داره کم میشه پس از نظر من سرعت مهم تر است اما اگر می خواید امکانات رو کم کنید از نظر من دوباره نظر سنجی کنید تا امکاناتی که کمتر طرفدار دارن رو حذف کنیم.
موفق باشید

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 23:21
دوستان کسی نگفته که سایت نباید امکانات داشته باشه مشکل فقط همین 2 3 ماه هست که مشکل مختص امروزی نیست بلکه سراسریه این روزها سرعت یک لاکپشت قطع نخاع 15% از سرعت ایران بیشتره بعد 2 3 ماه همه چیز به روال عادی برمیگرده

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۹, 15:21
با تایید گفته محمدرضا این رو اضافه کنم که اگر قرار بود این امکانات رو نداشتیم از روز اول اضافه نمیشد

با این حساب ، سرعت سایه هم پایین نیست اگر بهتر از بقیه فرومها نباشه بدتر هم نیست
این نظر سنجی رو بخاطر این ایجاد کردم که بدونم نظر و فکر بقیه بچه ها چیه و هر چیز در چه اولویت اهمیتی براشون قرار داره

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۲۰, 20:14
سلام

چرا باز این چت باکس عزیز رفتش؟؟

بچه ها من الان دارم با اینترنت همراه اول ان میشم ( گوشیو وصل میکنم به لپ تاپ و با pc suit کانکت میشم ) یعنی فلاکتو ببینین ، ولی سایت مث بنز لود میشه.حتی چت باکس هم که بود خوب لود میشد.( ماشالله ماشالله بزنم به تخته )

الان هنوزم کسی هست که مشکل داشته باشه؟؟؟ کسی هست که وضعیتش فلاکت بار تر از من باشه؟؟؟