PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 19:41
سلام به همه

دوستان بگید که شما از چه انتی ویروسی استفاه میکنید و دلیل انتخابتون رو هم بگید.

اول من :

من چند ساله که از nod 32 ورژن 4 استفاده میکنم و ازش راضی هستم و خداروشکر تاحالا واسه ورود ویروس به سیستمم مشکلی برام پیش نیومده و خیلی راحت هر چند وقت کداشو میگیرم و راحت هم آپدیت

میشه.کلا ازش راضی هستم.چند وقت ورژن های جدیدش رو نصب کردم ولی خوشم نیومد ازشون.شاید چون سر در نیاوردم ازشون.

مرسی

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 19:57
سلام دوستان

من قبلا از نود استفاده می کردم تا پارسال به خاطر لود سریع و...
اما یک دفعه متوجه شدم یکی از قالبهای پی اچ پی بی بی رو هاردم
شل داره و فقط کاسپرسکی توانست اون رو وچند تا ویروس دیگه رو
شناسایی کند بعد اون فقط از کاسپرسکی سکیوریتی استفاده می کنم.

موفق باشید

DarKfish
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 20:58
سلام،
بنده هم عین رضا به Nod علاقه ی وافر داشتم تا اینکه با ویروس ها طرح رفاقت ریخت و حسابی منو مایوس کرد.
norton ورژن های جدیدش بی نظیر بود ولی به خاطر تحریم ایران مشکل باهاش پیدا کردم
و در آخر Kaspersky رو گرفتم که ازش راضی هستم.
iransetup.com آنالیز همشو داره که خوبی ها و بدیهاشون چیه. دانلودم میتونی بکنی.

mahdi3000
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 21:09
سلام دوستان

من نود 32 داشتم . کاسپر اسکای داشتم . Avg هم داشتم
همگی رو بخاطر اینکه حوصله دنبال یوزر و پسورد گشتن نداشتم گذاشتم کنار و 2 ساله که از آنتی ویروس ایرانی شید استفاده میکنم و خیلی راضی هستم . برای یکسال و یک کامپیوتر 10000 تومن

aligator
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 21:37
سلام
من برعکس همه کسپر رو به خاطر افتضاح کردن سرعت سیستم ولش کردم وبه نود پناهنده شدم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 22:58
نود خوبه به شرط اینکه یا اورجینالش رو داشته باشی یا هر روز آپدیت کنی
کاسپر هم همینطور اما در لوود و اسکن به نود نمیرسه ولی جاهایی قدرتمندتر از نود عمل میکنه

من قدیمها یکبار ویروس وحشتناکی توی هاردم افتاد که مغزم ضربان میزد از بس اطلاعات مهم بود برام هیچ آنتی ویروسی نتونست پاک کنه اون ویروس رو جز پاندا الان نمیدونم بعد از 5 سال ( از ورژن 2008 استفاده کردم ) وضعیتش چطوریه

در حال حاضر از نود استفاده میکنم + کاسپر سکیوریتی روی سیستمها و لپ تاپ

اما به گفته مهدی موافقم ، این انتی ویروس ایرانی چکیده دیتابیس های بهترین آنتی ویروسهاست و طراحان عزیز وطنی سرکی به دیتابیس های نود ، کاسپر وووو کشیدن ;)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۱۷, 23:23
با آدرسی که امیر حسین معرفی کرد با این آنتی ویروس آشنا شدم TrustPort

که تا حال اسمش رو نشنیده بودم ، آنالیزش رو پسندیدم
حالا حتما دانلود و نصب میکنم و نتیجه رو اعلام خواهم کرد

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۱۸, 21:27
سلام
من برای لپ تاپم از کاسپر اصل استفاده می کنم سرعت کمی پایین میاره اما ارزش شو داره چون واقعا قوی هست و من ازش راضی هستم.

aligator
۱۳۹۲-۰۸-۱۷, 21:54
بچه ها نود رو سیاهم کرده فکر کنم...:D'oh:
یه سری فعالیت های مشکوکی رو توی سیستم میبینم،دائمأ هم نود داره به فایلهای سیستمی حمله میکنه،یه سری رو پاک کرده وویندوز رو به هم ریخته،یه سری رو هم مدام داره پیام میده که من نمیتونم پاکش کنم...
مجبورم ویندوز عوض کنم،میخوام انتی ویروس رو عوض کنم.
الان اوضاع کسپر چطوره؟نسخه های قفل شکسته اپدیت میشن؟اپدیتش مشکل خاصی داره؟
انتی ویروس دیگه ای رو پیشنهاد میدید؟
ممنون

sharifi
۱۳۹۲-۰۸-۱۷, 22:21
سلام علی آقا
از نظر اینکه کسپر آپدیت میشه یا نه که میتونم بگم بله آپدیت میشه.
به نظرم آنتی ویروس خوبیه ولی نسخه آخرش که رو سیستم ادارم نسبه خیلی سنگینه...
آویرا و بیت دفندر رو که قبلا استفاده کردم خوب بودن
خودم هم رو لپ جدید به لطف خدا و ویندوز 8 اورجینالش ، نورتون آنتی ویروس نصبه و خدا رو شکر آپدیت هم میشه...:d

aligator
۱۳۹۲-۰۸-۱۷, 22:31
سلام علی آقا
از نظر اینکه کسپر آپدیت میشه یا نه که میتونم بگم بله آپدیت میشه.
به نظرم آنتی ویروس خوبیه ولی نسخه آخرش که رو سیستم ادارم نسبه خیلی سنگینه...
آویرا و بیت دفندر رو که قبلا استفاده کردم خوب بودن
خودم هم رو لپ جدید به لطف خدا و ویندوز 8 اورجینالش ، نورتون آنتی ویروس نصبه و خدا رو شکر آپدیت هم میشه...:d
سلام
دقیقأ مشکل من با کسپر همین گرفتن سرعتش هست.
نورتون سرعتش چطوره؟کار کردن باهاش چطور؟
ممنون

sharifi
۱۳۹۲-۰۸-۱۷, 22:40
سلام
دقیقأ مشکل من با کسپر همین گرفتن سرعتش هست.
نورتون سرعتش چطوره؟کار کردن باهاش چطور؟
ممنون
نسخه های قدیمی که از نورتون نصب کرده بودم خیلی سنگین بود و به همین دلیل کلا قیدشو زدم.
ولی این نسخه که رو ویندوز 8 نصبه خیلی سبکه!مواقعی که میزارم رو آپدیت یا اسکن ، انگار نه انگار که داره کار میکنه!
به نظرم تمامی نسخه های نورتون حالا کاربر دوست بوده و کارکردن باهاش آسونه...

aligator
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 13:22
سلام
دوستان کسی در مورد انتی ویروس Comodo اطلاعاتی داره؟
مثلأ افت سرعت برای سیستم به وجود میاره یا نه؟
رتبه خوبی بین انتی ویروس ها داره یا نه ؟
و....

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۳۰, 14:24
سلام
دوستان کسی در مورد انتی ویروس comodo اطلاعاتی داره؟
مثلأ افت سرعت برای سیستم به وجود میاره یا نه؟
رتبه خوبی بین انتی ویروس ها داره یا نه ؟
و....
سلام
بسیار هم عالی
اما کومودو رو بنظر من توی رتبه انتی ویروس ها قرار نداره
آنتی هک یا ماروال میشه نامیدش
افت سرعت تا زمانی که روی گزینه ی آماده به کار باشه داره
اما گزینه های دیگه ای هم داره مثلا وقتی میخوای بازی کنی میزنی گزینه بازی که کاری به سرعت سیستم نداره
ولی بنظرم در کنارش باید آنتی ویروس هم باشه
آنتی ویروس و کومودو در کنار هم مشکلی ندارن
من خودم نود و کومودو رو با هم داشتم
اما الان دیگه نصب نکردم حالشو ندارم :d
موفق باشی

aligator
۱۳۹۳-۰۴-۱۴, 03:34
دوستان.نظرتون.در.مورد Microsoft Security Essentials چیه؟ به.نظرتون.میتونه.جایگزین. خوبی.برای.نود و.... باشه؟

aligator
۱۳۹۳-۰۴-۱۴, 14:54
دوستان.نظرتون.در.مورد Microsoft Security Essentials چیه؟ به.نظرتون.میتونه.جایگزین. خوبی.برای.نود و.... باشه؟
خب تحقیقاتی رو در این مورد داشتم و توی سایتهای مختلف تحقیق کردم ؛ظاهرأ این انتی ویروس ضعفهایی در مورد فایر وال و همچنین ایمیل ها و ... داره که مقداری محبوبیتش رو کم میکنه و نهایتأ به پیشنهاد ادمین یکی ازین سایتها با Symantec.Endpoint.Protection اشنا شدم،این نرم افزار نسخه رایگان شرکتی هست که انتی ویروس نورتون رو تولید میکنه و هم از لحاظ اپدیت کردن و هم امنیت در سطح قابل قبولی هست و حسن بزگی هم که داره ایرانی ها به راحتی میتونن اپدیت روزانه رایگان ،بدون هیچ دردسری داشته باشند ...

ایشالا امشب خودم نصب و استفاده میکنم و در صورتی که مشکلی رو در اون دیدم اعلام میکنم ...

اساتید هم در صورتی که نظر یا مقایسه ای در مورد هر کدوم از این 2 انتی ویروس دارند،خوشحال میشم که من رو هم از نظراتشون بهره مند کنند .
ممنون

Rezaei
۱۳۹۳-۰۴-۱۴, 23:08
متاسفانه اصلا شناختی ازش ندارم علی جان
توی همین تاپیک تجربیات کار کردن باهاش رو بگی خیلی خوبه

محمدمحسن
۱۳۹۳-۰۴-۱۷, 09:06
سلام من از آنتی ویروش (شید) استفاده میکنم

ازش خیلی زاضیم ویروس هایی که اکثر انتی ها پیدا نکردن رو شید با دو متور جستجو به راحتی پیدا

و بایگانی یا حذف یا خنثا میکنه .

متور های شید (avira)و(nod32) هستند .که من به صورت سالانه 12000هزارتومان خریداری کردم.

http://azadupload.com/uploads/server-3-92/azadupload.com14047977052191.jpg

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۴-۱۸, 20:24
خوب بچه ها
منم شید استفاده میکنم
خیلی راضیم ازش
سرعت سیستم رو هم شاید خیلی خیلی کم پایین بیاره
بنظرم همین بهترینه فعلا واسه ما ایرانیا
حمایتی هم میشه :d

aligator
۱۳۹۳-۰۴-۱۸, 20:30
من تو هفته ای که گذشت یه چرخی بین انتی ویروسا زدم ولی هیچی رو بهتر از نود پیدا نکردم و مجددأ برگشتم سر خونه اول http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
در نهایت یه نود 6 نصب کردم و یه نرم افزار ESET PureFix رو هم نصب و فعال کردم؛با کمک ESET PureFix روزانه بدون دردسر نود یوزر و پس میگیره و اپدیت میشه.خلاصه خیلی راضیم...http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۴-۱۸, 20:32
علی کاشکی شید رو نصب و استفاده میکردی بعد میومدی نظر میدادیاینجوری نمیشه باید از همه استفاده کنی ویروسای مختلف رو هم روش تست کنیمخصوصا تروجان هایی که از ایمیل میادخانمان سوزن ها

aligator
۱۳۹۳-۰۴-۱۹, 02:47
یحیی جان شید به نظرم چیزی از خودش نداره...
بانک اطلاعاتیش که رسمأ بانک نود هست!!! تنها کاری که کرده اینه که با 2 تا بانک اطلاعاتی اسکن میکنه!واین به موضوع طبیعیه که هر کدوم از انتی ویروس ها یه سری فایل رو بهتر شناسایی کنند...
در کل من باج به شاه دزد نمیدم! با تکیه بر توان بازوی خودم دزدی میکنم:Winking:

حالا خدا رو چه دیدی! اگه شید قفل شکسته و اپدیت رایگان پیدا کردم امتحان میکنم:Laughing 2:

محمدمحسن
۱۳۹۳-۰۷-۰۷, 09:27
سلام داداش علی

از سایت شید میتونی شید رو برای ازمایشی یک ماهه دریافت کنی تست کنی خوشت میاد بری عضویت بخری

اما روش دیگه که فایل نصبی آزمایشی شید رو در سیستم ذخیره کن هرموقه اخطار داد نیاز به روز رسانی داره

پاک کن دوباره نصب کن . تا مدتی کارتو راه مندازه .

بعد که دوست داشتی عضویت بخر . مدت من ۱ سال اینجوری سر کردم بعد خریدم آخه تست من با یک ماه جواب نداد به یک سال کشید

بعدش راضی شدم :158::Blushing:

m_darkoob
۱۳۹۳-۰۷-۰۷, 21:01
اوست رایگان انتی ویزوس خوبیه فقط کافیه بری توی سایت ثبت نام کنی
یکسال هست استفاده میکنم خوب بوده

aligator
۱۳۹۳-۰۷-۰۹, 20:05
فعلأ نود 6 رو به وسیله نرم افزار اپدیت خودکار نصب کردم و هر روز بدون مشکل اپدیت روزانه میگیره ...
ولی برام جالب شده این انتی ویروس شید که توی ایران و به صورت پولی اینجوری طرفدار داره!!!
انشالله روی سیستم مغازه تستش میکنم ببینم چجوریاس!
ممنون از دوستان

hessam a
۱۳۹۳-۰۷-۱۳, 03:11
من از نود 7استفاده می کنم لاینسس 1ساله خریدم.به اضافه فایروال کومودو.البته فایروال رو برای اسکن فعال می کنم چون هر دو فعال باشن سرعت در حد لاکپشت میاد پایین.اما طبق اطلاعاتی که در زمینه هک و ویروس ها دارم کاسپر اسکای قوی ترین انتی ویروسه.