PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره انتخاب بخاری مناسب آکواریوم آب شیرین

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۲۷, 12:24
سلام به همه دوستان
ببخشید اگر نام یا جای پست نامناسب است جایی پیدا نکردم که مشکلات رو در مورد بخرای بزارم.
بخاری من خراب شده مثلا روی 25 میزارمش دمای آب رو به 30 یا 31 میرسونه.
میشه درستش کرد؟چه جوری؟
موفق باشید

™@я€z
۱۳۹۲-۰۲-۲۷, 12:37
سلام
الیاس جان فکر نکنم خراب باشه اگر دما رو ثابت نگه می داره چون
ترموستات اکثر بخاری های چینی دقیق نیستنددرضمن با چه دماسنجی اندازه گرفتی؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۲-۲۷, 17:53
سلام الیاس داداش.

سعی کن سوالت رو در موضوع تاپیکت بگونجونی الیاس جان.این موضوعی که انتخاب کردی خیلی کلیه.

کمترین درجه بخاریت 25 هستش؟؟؟

خب بخاری ها در حجم های مختلف دماهای مختلی میدن داداش.فکر میکنم بخاریت واسه تانکت زیاده.باید یه ضعیف ترشو برمیداشتی.خب حالا که گرفتی و اگه کمترین درجش 25 هستش که فکر نکنم دیگه بشه کاریش کرد.مگه هر ده دیقه یه پارچآب بریزی تو تانک !!!:d

موفق باشی داداش

مدیران گرامی موضوع اصلاح بشه لطفا

elias.kh
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 11:04
سلام
الیاس جان فکر نکنم خراب باشه اگر دما رو ثابت نگه می داره چون
ترموستات اکثر بخاری های چینی دقیق نیستنددرضمن با چه دماسنجی اندازه گرفتی؟
سلام
با این دما سنج ها که به شیشه می چسبند

سلام الیاس داداش.

سعی کن سوالت رو در موضوع تاپیکت بگونجونی الیاس جان.این موضوعی که انتخاب کردی خیلی کلیه.

کمترین درجه بخاریت 25 هستش؟؟؟

خب بخاری ها در حجم های مختلف دماهای مختلی میدن داداش.فکر میکنم بخاریت واسه تانکت زیاده.باید یه ضعیف ترشو برمیداشتی.خب حالا که گرفتی و اگه کمترین درجش 25 هستش که فکر نکنم دیگه بشه کاریش کرد.مگه هر ده دیقه یه پارچآب بریزی تو تانک !!!:d

موفق باشی داداش

مدیران گرامی موضوع اصلاح بشه لطفا
سلام
علی جان مطلب رو به مدیر سایت اطلاع دادم و خودشون تصمیم گرفتند.
بخاری شما نمی دونم ولی بخاری من تا اونجایی که دیدم دما آب رو تا 18 درجه می رسونه.
من رفتم ماهی فروشی گفت برای تانکشما این بخاری مناسب است حالا اگر فکر میکنید زیادی بزرگه عوضش می کنم.
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۲-۲۸, 11:34
شما به ازای هر لیتر 1 وات بخاری در نظر بگیر ، اگر بخاریی که تهیه کردی روی دمای تعیین شده خاموش یا روشن نمیکنه (حالا با تلورانس 1 درجه زیاد مهم نیست) خرابه و قابل تعمیر هم نیستند
بهتره به فکر بخاری جدید باشید
یک مارک بخاری با جداره فلزی توی بازر اومده که من ازش راضی هستم و سفارش هام رو هم همه رو از همین میگیرم به اسم asian star چیز تاپ و درجه یکی نیست اما بین جنس های چینی خوب بوده

mogahi
۱۳۹۲-۱۰-۱۴, 18:15
دمن اکثر بخاریهایی که استفاده کردم با مارک سوبو بودن اگر اشتباه نکنم با مارک اسیان استار یکی هست .
بهترین مدلی که توشون دیدم المنت ها داخل 4 تا لوله باریک شیشه ای بود که تو لوله اصلی بود حالا سوالم اینه که مدل فلزی همین مارک بهتره یا همین مدلی اکه استفاده میکنم . تو سایت نسیم کالا 200 وات و300 واتشو داره ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۱۴, 18:16
بخاری های فلزی بخاطر دائمی بودن کاور المنتها و نشکن بودنش به نظر من بهتر هست

mogahi
۱۳۹۲-۱۰-۱۴, 21:38
درسته پس یه سوال دیگه تانک های تکثیر من اکثرا 50*50*50 هسان یا 45*45*50 هستن یهنی آب حدود 90تا 115 لیتر بخاری 200 فلزی 14500 هست و بخاری رشینگ شیشه ای 150 وات 9000 تومن چون فعلا حدود 5 تا دیگه نیاز دارم فلزی 200 وات بزارم یا 150 وات شیشه ای

™@я€z
۱۳۹۲-۱۰-۱۴, 22:08
درسته پس یه سوال دیگه تانک های تکثیر من اکثرا 50*50*50 هسان یا 45*45*50 هستن یهنی آب حدود 90تا 115 لیتر بخاری 200 فلزی 14500 هست و بخاری رشینگ شیشه ای 150 وات 9000 تومن چون فعلا حدود 5 تا دیگه نیاز دارم فلزی 200 وات بزارم یا 150 وات شیشه ای

عزیز شما که اهواز هستید فکر نکنم وات بالا به کارتون بیاد و اکثرا هوا گرماه
البته بستگی به محیط شما داره و همینطور هزینه برق اگر بتونید وات پایین
تر بگیرید تو هزینه برق صرفه جویی میشه