PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : aligator عزیز زیر ذره بین سوم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 10:25
سلام و درود بر همه امروزی ها

چرخ گردون باز هم گشت و گشت ......
http://emruzi.com/up/uploads/136655732026091.jpg
این شما و این هم علی مظاهری عزیز آماده به زیر ذره بین

این تاپیک تا ساعت 00:00 بامداد 30 خرداد پذیرای شما دوستان خواهد بود و محکوم به ذره بین تا آخرین لحظه پاسخگوی شما عزیزان است

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 10:31
هندونه اول رو من برمیدارم این دفعه

مشخصات کامل + عکس

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 10:33
سلام
دوستان زمان اولین پاسخگویی ساعت 2امروز.
یعنی میخوام همچین نور ذره بین زیاد باشه که با عینک افتابی بشینم پشت سیستما!!!!!
ببینم چیکار میکنید!

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 12:04
سلام دادا علی
اول از همه بیوگرافی + عکس

حالا به این سوالا جواب یده:

1.قد؟
2.وزن؟
3.دمای بدن:d؟
4.از چه رنگی خوشت میاد؟
5.چه سبک اهنگی گوش میدی؟
6.خواننده مورد علاقه؟
7.از چه ادمایی خوشت میاد؟
8.نظرت درباره ی من؟
9.نظرت درباره ی سایت؟
10.نظرت درباره ی رئیس جمهور؟

فعلا همینا باشه تا بعد

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 14:12
سلام
من علی مظاهری متولد 72/6/16
دانشجو،در کنار درس شغل ازاد
چیز دیگه ای هم فعلأ به ذهنم نرسید.
اینم عکس:

http://emruzi.com/up/uploads/137137858850441.jpg (http://emruzi.com/up/)

سلام دادا علی
سلام عزیز
اول از همه بیوگرافی + عکس بالا هست
حالا به این سوالا جواب یده:

1.قد:185
2.وزن؟حدود 65
3.دمای بدن:d؟ خیلی پایین
4.از چه رنگی خوشت میاد؟ابی
5.چه سبک اهنگی گوش میدی؟هر چیزی به جز رپ
6.خواننده مورد علاقه؟بانو هایده
7.از چه ادمایی خوشت میاد؟همین که ادم باشه من ازش خوشم میاد!
8.نظرت درباره ی من؟هنوز هویتت برام تو پرده ای از ابهامه!شفاف سازی کن:-b
9.نظرت درباره ی سایت؟فوق العاده!
10.نظرت درباره ی رئیس جمهور؟حرف30یا30 ممنوع

فعلا همینا باشه تا بعد
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 15:46
ســـــــلااام داداش علیه گل. ااااا ایــــــــن علیـــــه.

چ بی خبر یهو کشوندنت زیر ذره بین علی داداش.چرا منو خبر نکردین بابا کلی طنابو سیم اماده کردیه بودم!!!!

خب خب خب.از کجا شروع کنیییی؟؟؟

زود تند سریع بگو ببینم.

1.چی شد که اومدی تو کار مرغو پرنده؟؟

2.چی شد که ماهی دار شدی؟؟؟

3.چی شد که رفتی تو کار موتور؟؟؟

4.نطرت در مورد پیشتاز 150؟؟؟ دیدی که.

5. فک کنم ادبیات میخوندی اره؟؟؟ چرا رفتی ادبیات؟؟؟

6.تصمیمت برای اینده؟؟؟

7.اون روز که زنگ زدم دقیقا داشتی چیکار میکردی؟؟؟

8.این عکست قبول نیست استتار داره.

خب چون تو کار مرغو اینا هستی 2 تارو بهت تخفیف دادم برو حال کن.

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 15:52
توی عکست با دمپایی هستی ولی جوراب پاته!!
با دمپایی کوهنوردی کردی؟؟
چرا علی فکر میکنه ادبایت درس میخونی در صورتی که اگه من معلمت بودم تجدیدت میکردم از بس که ضعیفی توی املا و انشا؟؟؟
این عکس ها رو با ارک اس میگیری؟؟
چرا اینقدر تار هستن عکس هات؟منم داشتم نمونه عکس هاشو دیدی اصلا اینطور نبودن؟؟

چند بار ازدواج کردی؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 16:27
علی بختیاری قرار نشد تیکه کلامهای ذره بینی منو بزنی تو پستت ف پس حق کپی رایت چی میشه؟ بریز به حساب یکمقدار تا اقدام قانونی نکردم

خوب خوب خوب
علی مظاهری عزیز

1- کدوم خیابون اصفهان مینشینید؟
2- دوست داری به چه سبکی بسوزونمت ؟
3- خیابان میر رو برای بچه های سایت به شکل ملموس توصیف کن
4- چرا این آواتار رو انتخاب کردی؟
5- چندبار تا حالا رفتی صفه ؟
6- یک پاراگراف کامل در وصف ذره بین با لهجه اصفهانی بنویس (مثل کوئیزهایی که امیر حسین برای نگارش زبان میگذاره)
7- یک اصفهانی در یک جمله
8- همین حالا که این سئوا رو میخونی یک عکس لایو در جواب سئوال بگذار
9- مسعود چرا اینقدر ادعای معلم املاییش میشه ؟ ;)
10- محبوب ترین ، جدی ترین ، متخصص ترین ، مرموزترین ، شیطون ترین چهره های سایت رو به ترتیب بنویس

فعلا برای دست گرمی اینها رو جواب بده تا نوبت به سوزوندن میرسه

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 16:50
ســـــــلااام داداش علیه گل. ااااا ایــــــــن علیـــــه. سلام.اره دیگه،چرا وحشت کردی؟:))

چ بی خبر یهو کشوندنت زیر ذره بین علی داداش.چرا منو خبر نکردین بابا کلی طنابو سیم اماده کردیه بودم!!!! کجاش بی خبر بود؟علی؟

خب خب خب.از کجا شروع کنیییی؟؟؟

زود تند سریع بگو ببینم.

1.چی شد که اومدی تو کار مرغو پرنده؟؟ چیز خاصی اتفاق نیوفتاد از بچگی یادمه مادر بزرگم داشت ما هم که بچه!عشق جوجه...

2.چی شد که ماهی دار شدی؟؟؟ یادمه یه شاگرد توی مغازه داداشم داشتیم این بنده خدا میخواست اکواریومشو رد کنه!منم ازش گرفتم وماهی دار شدم...

3.چی شد که رفتی تو کار موتور؟؟؟ داداشم توی این کار بو منم که اصلأ از موقعیت های هموار خوشم نمیومد...

4.نطرت در مورد پیشتاز 150؟؟؟ دیدی که. توی رنج موتور های متوسطه بازاره

5. فک کنم ادبیات میخوندی اره؟؟؟ چرا رفتی ادبیات؟؟؟ علی؟من؟ادبیات؟؟؟؟؟؟ من تجربی بودم ولی کنکور ریاضی شرکت کردم.

6.تصمیمت برای اینده؟؟؟ یه لیسانس فکستنی ومغازه ...

7.اون روز که زنگ زدم دقیقا داشتی چیکار میکردی؟؟؟ فکر کنم میخواستیم ناهار بخوریم..
8.این عکست قبول نیست استتار داره. همینشم به زور گذاشتم،التماس نکن ;)
خب چون تو کار مرغو اینا هستی 2 تارو بهت تخفیف دادم برو حال کن. دمت گررررررررررررررمممممممممم :[l3:
ممنون

توی عکست با دمپایی هستی ولی جوراب پاته!!
با دمپایی کوهنوردی کردی؟؟ اره،اخه باید توی اب راه میرفتیم.منم که کفشام جنس عالی!!!!!! هیچی دیگه فقط کفشا رو در اوردم واصلأ به فکر دراوردن جوراب نیوفتادم:1:
چرا علی فکر میکنه ادبایت درس میخونی در صورتی که اگه من معلمت بودم تجدیدت میکردم از بس که ضعیفی توی املا و انشا؟؟؟ خب علی اشتباه فکر میکنه!تقصیر من چیه؟عایا؟
این عکس ها رو با ارک اس میگیری؟؟ چون گوشی دستم ارک هست....
چرا اینقدر تار هستن عکس هات؟منم داشتم نمونه عکس هاشو دیدی اصلا اینطور نبودن؟؟نمیدونم!شاید چون تو حرفه ای هستی ومن مبتدی!

چند بار ازدواج کردی؟؟ هنوز خدا رو شکر هیچی :7:

ممنون

--------- ادغام پست ------------

علی بختیاری قرار نشد تیکه کلامهای ذره بینی منو بزنی تو پستت ف پس حق کپی رایت چی میشه؟ بریز به حساب یکمقدار تا اقدام قانونی نکردم

خوب خوب خوب
علی مظاهری عزیز

1- کدوم خیابون اصفهان مینشینید؟ خیابون گلستان خونه داریم ولی خدارو شکر دیگه اصفهان نیستیم ونقل مکان کردیم به نجف اباد
2- دوست داری به چه سبکی بسوزونمت ؟ شما هر جور که مایلی وصلاح میدونی عمل کن.ولی قبلش یه نگاه به این چشمای معصوم من بنداز!;;)
3- خیابان میر رو برای بچه های سایت به شکل ملموس توصیف کن. خـــــــــــیــــــــــــ ــلــــــــــــــــــــی خبس دادا،کی بریم؟
4- چرا این آواتار رو انتخاب کردی؟ هـــــــــــی،پیر شدیم تو این جوونی
5- چندبار تا حالا رفتی صفه ؟ زیاد!یه نگاه به حالت این دسته بنداز!زیاد:hi:
6- یک پاراگراف کامل در وصف ذره بین با لهجه اصفهانی بنویس (مثل کوئیزهایی که امیر حسین برای نگارش زبان میگذاره).دادایه ذره بین خیلی خبس.فکر میکونن کو خیلی دارن داداحرکات بازی در میارن. آ خیلی میسوزونندد.عام خبر ندارن کو ما بچا اصفون هیش رقمه کم نیمیاریم...
7- یک اصفهانی در یک جمله. ادرس نپرس :!):
8- همین حالا که این سئوا رو میخونی یک عکس لایو در جواب سئوال بگذار
:1::1::1:
9- مسعود چرا اینقدر ادعای معلم املاییش میشه ؟ ;) اخه دل بی غم ووقت زیاد همینه دیگه...;)
10- محبوب ترین ، جدی ترین ، متخصص ترین ، مرموزترین ، شیطون ترین چهره های سایت رو به ترتیب بنویس
محبوب ترین:علی بختیاری
جدی ترین:خودت
متخصص:همه به جز من
مرموز:رضا
شیطون:فکر نکنم اگه پاش بیوفته کسی رو دست خودم باشه :Cool:

فعلا برای دست گرمی اینها رو جواب بده تا نوبت به سوزوندن میرسه
خیلی ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 17:07
خب خب خب ( اصلانم کپی نیست.)

1. حامد راس میگه چرا این اواتارو انتخاب کردی؟؟ چرا من حس خوبی ندارم بهم ؟

2. فامیل نا تاحالا جوجه داده؟؟؟

3.هنوز اون اکواریوم دیواریای تو ترمینال کاوه هستش؟؟؟ چرا تو اونا پرت انداختن؟؟؟ به جون خودم گیر میکردن توش!!!

4.اولین باری که خودت تخم ها تبدیل به جوجه شدن کی بود چ حسی داشتی؟؟؟

5.موتور داری؟؟؟؟چی؟؟؟

6. اگه ادبیات نمیخونی پس چی میخونی؟؟؟

بقیشم واسه خاطر فامیلمون مبخشم بهت.

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 17:53
خب خب خب ( اصلانم کپی نیست.) خوبه بنده خدا توی امضاش نوشته کپی پیست فقط با اسم نویسنده!!!! :))

1. حامد راس میگه چرا این اواتارو انتخاب کردی؟؟ چرا من حس خوبی ندارم بهم ؟ کشته این جمله بندیتم!نسبت به من حس خوبی نداری؟؟ نسبت به ارواتار حس خوبی نداری؟؟

2. فامیل نا تاحالا جوجه داده؟؟؟ فکر کنم یکی :-*

3.هنوز اون اکواریوم دیواریای تو ترمینال کاوه هستش؟؟؟ چرا تو اونا پرت انداختن؟؟؟ به جون خودم گیر میکردن توش!!! ا ره هنوزم هستن وهنوزم نمیتونن توی اکواریوم بچرخن،هنوزم کسی به دادشون نرسیده....

4.اولین باری که خودت تخم ها تبدیل به جوجه شدن کی بود چ حسی داشتی؟؟؟ فکر کنم6یا 7سالم بود.خــیـــــــلـــی خوشحال بودم

5.موتور داری؟؟؟؟چی؟؟؟ اره،بلوچ150

6. اگه ادبیات نمیخونی پس چی میخونی؟؟؟ کامپیوتر!!!!!!!!! روم به دیوار...

بقیشم واسه خاطر فامیلمون مبخشم بهت.
بازم بیا ازین ورا
ممنون

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 20:32
سلام علی جان زیر ذره بین خوش می گذره دیدی من زیر ذره بین نرفتم این هم نتیجه شورش علیه مدیر محترم و با هوش و ... سایت (این تیکه برای اینکه زیر ذره بین بعدی نباشم لازم بود.)

برنامت برای ادامه راه؟

امیدت به اینده؟

ادم مذهبیی هستی یانه؟

نظرت راجب شلوار جین؟

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

اگه رئیس مجلس میشدی....؟

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

اگه استاندار............؟

اگه شهردار............؟

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

اگه مدیر یه مدرسه.........؟

اگه مستخدم مدرسه.........؟

تا کی من سوالای بی ربط بپرسم؟

علی این سوال ها برات آشنا نیست:d

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 20:35
سلام داداش علی گلم

1-چرا من مرموزم؟
2-نظرت در مورد اینکه شوخی جدی شد اومدی زیر ذره بین؟
3-یک بیت شعر بگو؟
4-چه حیوانی رو دوست داری؟
5-چه ماشینی رو دوست داری؟
6-حامدجان رو چند تا دوست داری؟

خوب فعلا همینها رو جواب بده حالا باهات کار دارم:^^::))

HEAVENLY
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 20:52
سلام علی جان. خوبی؟میسوزی؟:))
سوالای من:
1-چرا مرغ و خروس و پرندگان رو انتخاب کردی؟
2-اگه بهت بگن از اصفهان باید بری کدوم شهر ایران رو انتخاب مبکنی؟ و کدوم کشور رو انتخاب میکنی؟
3-اگه 20میلیارد بهت بدن باهاش چیکار میکنی؟ موبه مو بگو
4-چه ماشینی آرزوته؟ و چه رنگی؟
5-آرزوی دوردستت؟ آرزویی که میدونی به زودی برآورده میشه؟
6-چرا امروزی؟چرا حامد؟
7-آقا شما چرا اینهمه به مرغ و خروس علاقه داری؟
8-دوست داری بزرگنرین فارم ایران رو داشته باشی؟ اگه اره و اینطور بود چیکار میکردی؟ برنامه ت چی بود؟
9-اگه بگن با یکی از بچه ها قراره ملاقات کنی کدومو انتخاب میکنی؟فقط یکی و باید جواب بدی...
10-در مرود اینا برام بگو
.حامد
.علی خدادادی
.علی بختیاری
.مسعود
.امیرحسین
.آقا مهدی
.محمدرضا قدیری

11.با این کلمه ها جمله بساز. امروزی-حامد-علی بختیاری-مسعود-علی خدادادی-شیفت شب-پیشنهادات-تاپیک-اکواریوم-بزن و بکوب-شام و شیرینی-کباب بختیاری-فامیل علی بختیاری

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۶, 23:06
میبینم که کارها داره روی هم جمع میشه و دست گذاشتی روی دست

خوب بریم سر اصل مطلب

1- کلا با خودت چند چندی؟
2- بازی ایران کره رو پیشبینی کن؟
3- به نظرت اولین باری که مرغ تخم میگذاره چه حسی بهش دست میده
4- کدوم فصل؟ چرا؟
5- بزرگترین خلافی که کردی چی بوده ؟
6- پر رنگ ترین نقش رو در زندگیت چه کسی بازی میکنه ؟
7- سی و سه پل واقعا سی و سه پله ؟
8- از دانشجو بودن چه حسی بهت دست میده؟
9- چرا مسعود سئوالای بچگی دیگه نمیپرسه ;)
10- فکر کن الان 15 سال گذشته و قراره امروزی و جو و ... رو برای بچت تشریح کنی ، چی میگی بهش که متوجه بشه (توجه داشته باش درا ون لحظه نه نت دسترست هست که امروزی رو باز کنی نه کامپیوتر)
:oo:
زود جواب بده سئوالای بچه ها یخ نکنه

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 01:18
اوه اوه...
چه خبره!خوبه نگفتن من ورشکست شدم وشما طلبکارام باشین!!!!!!:__:
اقا من قبول ندارم،باید به من یه مدال کاربر پاسخگو داده بشه وگرنه از ادامه جوابها خبری نیست!گفته باشم;)

سلام علی جان زیر ذره بین خوش می گذره دیدی من زیر ذره بین نرفتم این هم نتیجه شورش علیه مدیر محترم و با هوش و ... سایت (این تیکه برای اینکه زیر ذره بین بعدی نباشم لازم بود.)
سلام
الیاس جان یه روز یه جوونی به یه پیرزن گفت حاج خانوم کمونتو چند؟(منظورش غوز کمرش بوده) پیره زنه گفت نخر جوون ،برات میارن!!!!
برنامت برای ادامه راه؟قبلأ گفتم

امیدت به اینده؟اگه اوضاع اقتصادی همینجوری قاراشمیش باشه خیلی زیاد

ادم مذهبیی هستی یانه؟از دید دیگران نه زیاد،ولی برای خودم طبق اسلامی که در موردش تحقیق کردم وبهش رسیدم عمل میکنم

نظرت راجب شلوار جین؟مگه به جز جین به چیز دیگه ای هم میشه گفت شلوار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟ بی ام دبلیو

اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟ حسابی اقتصادو به هم میریختم:d

اگه رئیس مجلس میشدی....؟ همینطور از دم طرحای الکی میدادم بیرون وکلی پول به جیب میزدم

اگه رئیس قوه قضاییه.......؟در این مورد واقعأ با مجرمین اشد برخورد ها رو داشتم

اگه استاندار............؟ جیبمو پر پول میکردم

اگه شهردار............؟ اون که دیگه خوراک رشوه گیریه...

اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟ تا میتونستم جلوی این طرح های الکی وبدون برنامه تحصیلی رو میگرفتم

اگه مدیر یه مدرسه.........؟کلأ این 2تا اخری رو به هیچ عنوان نمیشم ،چون اگه یه شاگرد مثل خودم به پستم بخوره برای هفت نسلم بسه....

اگه مستخدم مدرسه.........؟

تا کی من سوالای بی ربط بپرسم؟شما سوالا از خودت باشه ،تا هروقت خواستی قدمت روی چشم

علی این سوال ها برات آشنا نیست:d در صورت مشاهده مجدد کپی رایت بدون ذکر نام نویسنده ولینک منبع با شما اشد برخورد رو خواهم داشت....

ممنون

سلام داداش علی گلم
به به به اقا رضا:hi:
اقا زود تر از اینا منتظرت بودم....

1-چرا من مرموزم؟ چون کلأ چند وقتیه سر از کارات در نمیارم،کلأ نا محسوس شدی،حضورت فقط در پسند هاست،مدیر طوطی سانانی ولی دلت با ماهی بازیه،بازم بگم؟؟؟؟
2-نظرت در مورد اینکه شوخی جدی شد اومدی زیر ذره بین؟خودم میخواستم توی همین ذره بین اولیا باشم ولی دوست نداشتم قبل از حامد رضایی برم زیر ذره بین،البته حالا هم مشکلی نیست،دارم شیشه ذره بین بعدی رو برای حامد جان تراش میدم!
3-یک بیت شعر بگو؟ شانه هایت را برای /گریه کردن دوست دارم دوست دارم....
4-چه حیوانی رو دوست داری؟همه موارد
5-چه ماشینی رو دوست داری؟ توی داخلیا سمند ولی توی خارجیا خیلیاشونو...
6-حامدجان رو چند تا دوست داری؟2تا:212:

خوب فعلا همینها رو جواب بده حالا باهات کار دارم:^^::))
ممنون

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 01:55
سلام علی جان. خوبی؟میسوزی؟:))
سلام
نه داداش کولر روشن کردم،هوا مطبوعه:213:
سوالای من:
1-چرا مرغ و خروس و پرندگان رو انتخاب کردی؟ مرغ و خروس رو چون بیشتر باهاشون حال میکردم،ولی پرندگان رو چون نگهداری وتکثیرشون کم دردسر تر وبه صرفه تره
2-اگه بهت بگن از اصفهان باید بری کدوم شهر ایران رو انتخاب مبکنی؟ و کدوم کشور رو انتخاب میکنی؟مسلمأ دیگه توی ایران نمیمونم،شاید امریکا،شاید استرالیا
3-اگه 20میلیارد بهت بدن باهاش چیکار میکنی؟ موبه مو بگو.اگه مو به مو بگم که میان با دستبند میبرنم!!!
4-چه ماشینی آرزوته؟ و چه رنگی؟توی ایرانیا سمند ال ایکس سفید،توی خارجیا خیلی گزینه هست ورنگ ابی نفتی وقرمز
5-آرزوی دوردستت؟به نظر من هیچ ارزوی دور دستی وجود نداره... آرزویی که میدونی به زودی برآورده میشه؟ ایشالا اغاز برنامه نویسی وپروژه برداشتن.
6-چرا امروزی؟چرا حامد؟ چون واقعأ از همسایه ها وجو هرج ومرجشون خسته شده بودم ودنبال یه جای خوب میگشتم که به امروزی رسیدم،حامد چون واقعأ خیلی از چیزایی رو که از بقیه دیدم نداره ومخلص کلام توی این مدتی که بیشتر باهاش در ارتباط بودم خیلی از کار هاشو میپسندم
7-آقا شما چرا اینهمه به مرغ و خروس علاقه داری؟چرا تو انقدر به ماهی علاقه داری؟؟دقیقأ به همون دلیل
8-دوست داری بزرگنرین فارم ایران رو داشته باشی؟ اگه اره و اینطور بود چیکار میکردی؟ برنامه ت چی بود؟دوست ندارم چون گذاشتن کل سرمایه رو توی یک راهی که به اصطلاح به مال های بادی وفاقد اینده روشن ختم میشه رو یه اشتباه بزرگ میدونم،اینها یه طرف قضیه هست،طرف دیگشو که خودم از نزدیک دیدم خیلی بد تره....
9-اگه بگن با یکی از بچه ها قراره ملاقات کنی کدومو انتخاب میکنی؟فقط یکی و باید جواب بدی... اگه امنیت جانیم رو فراهم کنند با علی بختیاری
10-در مرود اینا برام بگو
.حامد [COLOR=#b22222]برعکس اینکه از کوره در میره یه وقتایی ولی توی دلش چیزی نیست
.علی خدادادی خیلی مودبه ویه خرده توی رویاهاش زندگی میکنه
.علی بختیاری پایه خنده،خیلی دوسش دارم
.مسعود معلم املاء
.امیرحسین عقایدش برام جالبه
.آقا مهدی مهدی امانو
.محمدرضا قدیری بزرگوار

[RIGHT]11.با این کلمه ها جمله بساز. امروزی-حامد-علی بختیاری-مسعود-علی خدادادی-شیفت شب-پیشنهادات-تاپیک-اکواریوم-بزن و بکوب-شام و شیرینی-کباب بختیاری-فامیل علی بختیاری
حامد به خرج مسعود مسئول شیفت شب برای علی بختیاری وفامیلشونو علی خدادادی یه مهمونی بزن وبکوب گرفت وکلی شام وشیرینی داد که از قضا شامش کباب بختیاری بود واین مهمونی به مناسبت بسته شدن تاپیک پیشنهادات بود ودر اخر شب هم یه اکواریوم به علی بختیاری برای به دست اوردن دلش از این ضایعه دادن:))

ممنون

میبینم که کارها داره روی هم جمع میشه و دست گذاشتی روی دست

خوب بریم سر اصل مطلب

1- کلا با خودت چند چندی؟من که صفرم ولی شمارش موقعیت هام از دستم رفته
2- بازی ایران کره رو پیشبینی کن؟ایران زور بزنه مساوی کنه
3- به نظرت اولین باری که مرغ تخم میگذاره چه حسی بهش دست میده! حس دوشیزگانی که مادام میشن:))
4- کدوم فصل؟ چرا؟ تابستون،چون فصل کارمونه
5- بزرگترین خلافی که کردی چی بوده ؟ حامد؟داشتیم؟
6- پر رنگ ترین نقش رو در زندگیت چه کسی بازی میکنه ؟ مسلمأ پدر ومادر
7- سی و سه پل واقعا سی و سه پله ؟ ایشالا که باشه...
8- از دانشجو بودن چه حسی بهت دست میده؟خفت،در به دری،بیچارگی...
9- چرا مسعود سئوالای بچگی دیگه نمیپرسه ;) حتمأ اینا سوالای کودک درونش بوده که الان دیگه دپرس شده:))
10- فکر کن الان 15 سال گذشته و قراره امروزی و جو و ... رو برای بچت تشریح کنی ، چی میگی بهش که متوجه بشه (توجه داشته باش درا ون لحظه نه نت دسترست هست که امروزی رو باز کنی نه کامپیوتر) از دید کاربرا یا مدیریت؟ از دید کاربرا که یه سایت نو پا که با وجود گذشت کمتر از یک سال کاملأ سایش روی سر رقباش افتاده...از دید مدیرا هم یه تیم مدیریت کار بلد.البته یکی از مدیراشونه فکر میکنم نهمیشون بوده اونو از لیست بزاریم کنار کادر مدیریتشون عالی میشد
:oo:
زود جواب بده سئوالای بچه ها یخ نکنه
اینم پاسخگویی سریع، فقط اینجا جنبه این همه نوشته رو نداشت،اگه قبل از ارسال کپی نمیزدم پاسخگویی این یکی بخش از بین میرفت!
ممنون

masih
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 07:42
سلام همشهری گل گلاب
داداش اولین ماهیت چی بوده؟
چ ماهیهایی داشتی؟؟
چندتا تانک داری؟
چراماهیارو میدی مرغات بخورن؟
چراتخم مرغ نمیدی به ماهیات؟
جنایاتی که تاالان انجام دادیو بگو
بیشتر کجایهای اصفهان میپلکی؟
باغوشخونه روبلدی؟
سر اکواریف رفتی؟امپراطور چی؟حتما امازونم رفتی؟ چجور ادمایی هستند؟
کدوم قسمت اصفهان زندگی میکنید>؟
بیزینس یعنی جی؟؟(این س.ال خیلی مهمه ها)
چرانیوتون رفت زیر درخت سیب؟
اهل تفریح هستی؟
ماشین داری؟؟موتور چی؟؟مدلشو بگو
پیست خورزوق رفتی؟؟ب نظرت چرانمیذارن دیگه موتور سنگین ببرن؟؟
هدف اون ماشینا که اون وسط میچرخن چیه؟
حاظری اگر یه مهمون ویژه واست بیاد وهیچی توخونه نباشه یه مرغاتو بکشی بپزی بذاری جلوش؟
نظرت راجع به دیزاین اکواریومهای استخر ستاره چیه؟
محمد عسگریو میشناسی؟میدونه چرامغازشو بست؟
ازچ ماشینی خوشت میاد؟؟
ازچ موتوری خوشت میاد؟
کلاموتوریاماشین؟
ب نظرت رودخونه رودوباره میبندن؟؟
اگ ببندن ادماخودشونو کجا خفه کنن؟
کسیو دوست داری؟؟گلوت پیش کسی گیره؟
تاحالا شده یه تیپ افتضاح بری بیرون حتی تادرخونه کسی که واست مهمه ببینتت؟
این اواتارت حس بدی به ادم میده نظرتوچیه؟
فعلا همینا کافیس دادا

DarKfish
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 09:34
سلام دوست من،
این چه ذره بینی هست که همش میخندی؟ فکر کنم دمای بالا و آب اسیدی رو دوست داری، خب منم یکم سردش میکنم:
1-سه تا از نقاط قوت سایت امروزی رو بگو که سایت های دیگه هرچی این درو اون در میزنن نمیتونن داشته باشن؟
2-کدوم بخش سایت رو بیشتر میخونی (به جز بخش خودت)
3-اگر یکی عضو سایت بشه و معلوماتش بهتر از تو باشه، جبهه میگیری یا حتی پیشنهاد میدی که به مدیرها اضافه بشه؟
4-به نظرت دوستای مجازی در حد مجازی خوبن یا میشه در دنیای واقعی هم بهشون اعتماد کرد؟
5-نوشتی عقاید امیرحسین برام جالبه، یه چندتاشو بگو و دلیلشو
6-به نظرت یزدی ها خسیسن یا اصفهانی ها؟
7-سرما رو حس نکردی هنوز؟
8-آدمی هستی که برنامه ریزی کنی و هدف بریزی یا هرچی شد همان شد؟!
9-یه انتقاد از من بکن و نظرتو در مورد فعالیت من
10- برات بهترین هارو آرزو میکنم و باید بگم که اخلاقیاتت هیچ ربطی به آواتارت نداره، پس عوضش کن.
در ضمن میتونی با خرید کرم حلزون مانع از پیری و چین و چروک ها بشی :|

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 13:34
سلام همشهری گل گلاب
سلام علکم ،سلام علکم ،خوش اومدی
داداش اولین ماهیت چی بوده؟ اولین که ازین ماهیای شب عید،ولی اولین ماهی اکواریومی گوپی بود
چ ماهیهایی داشتی؟؟ تقریبأ70درصد ماهیای عمومییی رو که ماهی فروشا میارن داشتم
چندتا تانک داری؟ تانک به کار یکی ولی بیکار4تا
چراماهیارو میدی مرغات بخورن؟ خب میمیرن وگوشتشون حیفسhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Laughing.gif
چراتخم مرغ نمیدی به ماهیات؟ اونم چون حیفس!!!!
جنایاتی که تاالان انجام دادیو بگو خیلی زیادن از بحث میزنن بیرون...
بیشتر کجایهای اصفهان میپلکی؟الان دیگه در حدی که یه سر به فک وفامیل ودوستان گذشته بزنم،اونم گه گداری بیشتر طرفای گلستان واشراق و...
باغوشخونه روبلدی؟ نه
سر اکواریف رفتی؟امپراطور چی؟حتما امازونم رفتی؟ چجور ادمایی هستند؟ من تا به الان از اصفهان به خاطر قیمتای فضاییش خرید نکردم!یادمه اون موقعا هم که اونجا زندگی میکردیم برای اخر هفته ها که میومدیم یه سر به مادر بزرگم بزنیم با بابام میرفتیم ماهی میخریدیم
کدوم قسمت اصفهان زندگی میکنید>؟الان خونه رو دادیم کرایه ولی اون روزا خیابون گلستان
بیزینس یعنی جی؟؟(این س.ال خیلی مهمه ها) در گویش اصفهانی وقتی میخوای به طرف یه چیزیو پیدا کنی وبگی اینه میگی بیز،اینس....http://emruzi.com/images/smilies/New/!).gif
چرانیوتون رفت زیر درخت سیب؟ برای اینکه فیزیکو سخت کنه...(کاشکی رفته بود زیر درخت نارگیلhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Laughing.gif)
اهل تفریح هستی؟ تا دلت بخواد
ماشین داری؟؟موتور چی؟؟مدلشو بگو ماشین که یه پراید ویه پارس داریم وکلأ خوانوادگیه،موتور یه بلوچ 150
پیست خورزوق رفتی؟؟ب نظرت چرانمیذارن دیگه موتور سنگین ببرن؟؟چون شده بود فاحشه خونه... بیا پیست نجف اباد اشنا زیاد دارم برات کارارو رو به راه میکنم،ترافیک خط استارتم کمتره
هدف اون ماشینا که اون وسط میچرخن چیه؟ دادا حرکات بازی
حاظری اگر یه مهمون ویژه واست بیاد وهیچی توخونه نباشه یه مرغاتو بکشی بپزی بذاری جلوش؟ صادقانه میگم اره
نظرت راجع به دیزاین اکواریومهای استخر ستاره چیه؟نرفتم
محمد عسگریو میشناسی؟میدونه چرامغازشو بست؟....
ازچ ماشینی خوشت میاد؟؟
ازچ موتوری خوشت میاد؟عاشق قیافهRR،وعاشق خوشدستیz1000
کلاموتوریاماشین؟ماشین
ب نظرت رودخونه رودوباره میبندن؟؟ 400%
اگ ببندن ادماخودشونو کجا خفه کنن؟ تاج سد خمیرون
کسیو دوست داری؟؟گلوت پیش کسی گیره؟ نه خداروشکر
تاحالا شده یه تیپ افتضاح بری بیرون حتی تادرخونه کسی که واست مهمه ببینتت؟نه
این اواتارت حس بدی به ادم میده نظرتوچیه؟ نظر هر کسی برای خودش محترمهhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Winking.gif
فعلا همینا کافیس دادا
دمد گرم

سلام دوست من، به به سلام جناب سر پرست،اقا ستاره سهیل شدی،همون روز اول منتظرت بودم.
این چه ذره بینی هست که همش میخندی؟ فکر کنم دمای بالا و آب اسیدی رو دوست داری، خب منم یکم سردش میکنم: به همه سختیای روزگار باید خندید...
1-سه تا از نقاط قوت سایت امروزی رو بگو که سایت های دیگه هرچی این درو اون در میزنن نمیتونن داشته باشن؟نظم،تیم مدیریت متحد ورفیق،نواوری هایی که توی فرومای فارسی زبان هنوز نتونستن کپ بزنن یا نهایتأ از اینجا کپ زدن
2-کدوم بخش سایت رو بیشتر میخونی (به جز بخش خودت) به خاطر علاقه ای که به گل وگیاه دارم بیشتر نوشته های حمزه رو دونبال میکنم،ولی تقریبأ80%تاپیکایی رو که بالا میان سر میزنم
3-اگر یکی عضو سایت بشه و معلوماتش بهتر از تو باشه، جبهه میگیری یا حتی پیشنهاد میدی که به مدیرها اضافه بشه؟ نه اتفاقأ چند وقتی هست که دارم دنبال یه کاربر کاربلد میگردم،ولی همیشه چیزایی رو که بلد نیستم در موردش تحقیق میکنم واگه دیدم شر و ور نمیگه حتمأ معرفیش میکنم
4-به نظرت دوستای مجازی در حد مجازی خوبن یا میشه در دنیای واقعی هم بهشون اعتماد کرد؟ اعتماد به اون معنی واقعیش به خیلی از دوستای حقیقیتم نمیتونی بکنی،چه برسه به مجازیاش....
ولی من تا حالا دوستای مجازی خوبی پیدا کردم،که در حد معقولشم بهشون اعتماد دارم
5-نوشتی عقاید امیرحسین برام جالبه، یه چندتاشو بگو و دلیلشو باید برات خصوصی کنم!میدونی که...:2:
6-به نظرت یزدی ها خسیسن یا اصفهانی ها؟ نه اتفاقأ همه جا ادم خسیس هست ولی چیزی که باعث شهره شدن اصفهانیا میشه خودبد بودنشونه... (یعنی خیرشون به اطرافیانشون نمیرسه...)
7-سرما رو حس نکردی هنوز؟ سرما که چرا اتفاقأ زیاد... خیلی....
8-آدمی هستی که برنامه ریزی کنی و هدف بریزی یا هرچی شد همان شد؟! نه اتفاقأ اکثر کارامو با برنامه ریزی انجام میدم ولی نه برنامه های خیلی بلند مدت
9-یه انتقاد از من بکن و نظرتو در مورد فعالیت من. چیز خاصی به ذهنم نمیرسه....شما یه پارچه اقاییhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Kiss.gif
10- برات بهترین هارو آرزو میکنم و باید بگم که اخلاقیاتت هیچ ربطی به آواتارت نداره، پس عوضش کن. همچنین،چشم
در ضمن میتونی با خرید کرم حلزون مانع از پیری و چین و چروک ها بشی :|
:))
بازم بیا وبهمون سر بزن.
ممنون

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 14:08
سلام علی جان
واقعا این ذره بین چه نعمتی ،حال میکنم باهاش
1 شغلت چیه؟
2 ازش راضی؟
3 دوست داشتی چی کاره بشی؟
4چی شد که این شغل رو انتخاب کردی؟
5 شماره کفشت چنده؟
6اولین حیونی که داشتی چی بود؟
7چه پرنده ای رو از همه بیشتر دوست داری؟
8آفرینش خدا در یک جمله خلاصه کن؟
9 اگر بگن برای مادر یک کلمه ی مترادف بنویس چی می نویسی؟
10 از مرگ می ترسی؟
اگه تکراری بود بازهم جواب بده
ادامه دارد:^^:

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 14:42
سلام علی جان
واقعا این ذره بین چه نعمتی ،حال میکنم باهاش.سلام،اره؟بزارمت زیرش حسابی حال کنی؟
1 شغلت چیه؟بابا حد اقل پستای قبلیو بخون،من تا کی جوابای تکراری بدم؟:162:
2 ازش راضی؟ خدا رو شکر...
3 دوست داشتی چی کاره بشی؟ از بچگی عاشق خلبانی بودم،البته نه با این تابوتای پرنده وطن!
4چی شد که این شغل رو انتخاب کردی؟ دیدم داداشم تا حدودی پستی وبلندیای اول کارو میتونه برام هموار کنه منم از این فرصت استفاده کردم
5 شماره کفشت چنده؟43
6اولین حیونی که داشتی چی بود؟ اگه مرغ نبوده باشه گوسفند(یه ببعی کوچیک که خودم با پستونک بهش شیر میدادم:d)
7چه پرنده ای رو از همه بیشتر دوست داری؟ اول قناری وبعد مرغ
8آفرینش خدا در یک جمله خلاصه کن؟ سراسر زیبایی...
9 اگر بگن برای مادر یک کلمه ی مترادف بنویس چی می نویسی؟ عشق حقیقی
10 از مرگ می ترسی؟ زیاد،یعنی از خود مردن نمیترسم،از عذابای اون دنیا میترسم
اگه تکراری بود بازهم جواب بده نه دیگه!!!!!!!!;)
ادامه دارد:^^:

بازم ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 16:29
بسیار هم خووب

1- سرنوشت را نمیتوان از نو نوشت یعنی چی ؟ کی مینویسه ؟ اگر خودت مینویسی ، خوش خط مینویسی؟ یا جدی نمیگیری
2- زیر ذره بین رفتم سخت تره یا روی صندلی داغ نشستن ؟
3- فکر کن علی مظاهری امشب قراره بره خواستگاری دختری که دوست داره ، چه حس و حالی داری ؟ پدر دختر هم آدم خشششششک
4- صبح بلند شی ببینی روباره روفته توی مرغدونی و .... همونجا سر صحنه دستگیرش هم بکنی ، چکار میکنی ؟
5- چرا بعضیا توی اصفهان چاه های توالت رو مثل در یک جای مهم قفل میکنند؟ (قدیما دیدم)
6- اونی که ضرب المثل اصفهون نصف جهون رو ساخت فکر میکنی از اصفهان بیرون رفته بود ؟
7- اگر بتونی مجوز موتور سنگین رو بگیری دوست داری چی سوار شی؟
8- چرا با وجود علی مظاهری در سایت بخش موتور سیکلت غیر فعاله؟
9- نصف شب پشه بالای سرت ویز ویز کنه چیکار میکنی ؟
10 - یه خانوم معقول ، محجوب و .... بیاد جلو و سلام کنه و بهت پیشنهاد ازدواج بده چیکار میکنی ؟ چی جواب میدی؟ احتمالا که نمیگی قصد ادامه تحصیل دارم ؟

یک سئوال منو جواب نداری که اینجا باید جواب بدی

نگفتی که بزرگترین خلافت چی بوده ؟

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 18:54
بسیار هم خووب

1- سرنوشت را نمیتوان از نو نوشت یعنی چی ؟ کی مینویسه ؟ اگر خودت مینویسی ، خوش خط مینویسی؟ یا جدی نمیگیری.خودمم هنوز توی این موضوع موندم،اگه سرنوشته که خب جبره!اگه نیست پس ملت چی میگن
2- زیر ذره بین رفتم سخت تره یا روی صندلی داغ نشستن ؟من که هیچ جایی روی صندلی داغ ننشستم،حالا خود شما زیر ذره بین چهارم یه برسی بکن وجواب رو به ما هم گذارش بده:Devil:
3- فکر کن علی مظاهری امشب قراره بره خواستگاری دختری که دوست داره ، چه حس و حالی داری ؟ پدر دختر هم آدم خشششششک. هیچی دیگه!پدرمو با رزم جامه میندازم جلو ومیشینم ببینم حاصل جنگ چی میشه...
4- صبح بلند شی ببینی روباره روفته توی مرغدونی و .... همونجا سر صحنه دستگیرش هم بکنی ، چکار میکنی ؟مسلمأ با کمال احترام وظرافت دمش رو میبرم ومیبرم تاکسیدرمی میکنم وبعد میفروشمش وبا پولش یه سری مرغ بهتر میخرم...
5- چرا بعضیا توی اصفهان چاه های توالت رو مثل در یک جای مهم قفل میکنند؟ (قدیما دیدم) الان که فاضلاب کشی شده،ولی قبلنا میبستن چون یه عادت بدی رو بعضی ها داشتن واونم این بود که زباله ولاش حیوونای مرده رو داخل چاه ها میریختن وموقع تخلیه مشکل ساز میشدن

6- اونی که ضرب المثل اصفهون نصف جهون رو ساخت فکر میکنی از اصفهان بیرون رفته بود ؟
مسلمأ....شما شک داری؟

7- اگر بتونی مجوز موتور سنگین رو بگیری دوست داری چی سوار شی؟
مجوز دارم وهر چی که بشه سوار میشم،ولی عاشق خوشدستیz1000ام

8- چرا با وجود علی مظاهری در سایت بخش موتور سیکلت غیر فعاله؟
چون ما فروشنده هستیم،مسلمأ هیچ اطلاعاتی از قطعات و... ندارم

9- نصف شب پشه بالای سرت ویز ویز کنه چیکار میکنی ؟
پتو رو میکشم روی سرم وحشره کشو میزنم توی برق
:))

10 - یه خانوم معقول ، محجوب و .... بیاد جلو و سلام کنه و بهت پیشنهاد ازدواج (http://emruzi.com/forumdisplay.php?f=247)
بده چیکار میکنی ؟ چی جواب میدی؟ احتمالا که نمیگی قصد ادامه تحصیل دارم ؟
چرا که نه!!!!!!!!

یک سئوال منو جواب نداری که اینجا باید جواب بدی

نگفتی که بزرگترین خلافت چی بوده ؟
یادمه علی بختیاری به یه پستم به کلی جواب نداد!،رضا نوشتن اون tm اسمشو یادم نداد!،منم به خودم اجازه میدم نخوام به این سوال جواب بدم
http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif

خیلی ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 19:48
خیلی هم خووب

پس اینها رو جواب بده

1- محصولاتی که از اون مزرعه قرار بود برداشت کنی چکار کردی؟
2- حالا که نمیگی بزرگترین خلافت چی بوده ، کوچکترین خافت چی بوده ؟
3- اولین خلافت رو کی مرتکب شدی؟
4- یک عکس از این موتوری که میگی خوش دسته بذار
5- مجوز موتور سنگین چطور گرفتی ؟ راهنمایی کن
6- از کی عضو چه سازمان یا نهاد اطلاعاتی هستی ؟ حاشا نکن از عینک آفتابیت کاملا مشخصه
7- اگر قرار باشه یکی از مرغها رو بکشی بینشون قرعه کشی میکنی یا راحت انتخاب میکنی ، نمیگی نه این یکی حیفس ؟;)
8- اصفهان یعنی چی؟ قربون دستت لغت داری معنی میکنی معنی فلاورجون رو هم بهمون بگو ، خیلی مشکوکم بهشون که قدیما ممکنه فلاور باز بوده باشن
9- تو اصفهان چندتا 4 راه هست که بهشون میگن 3 راه؟
10- چرا اخه اصفهان اینطوری ادرس میدن؟ به نظرت یه بنده خدا توی چهار باغ بالا آدرس دروازه شیراز رو بپرسه از کدوم طرف آدرسش میدن؟ میفرستند میدون امام حسین و از طرف بزرگمهرو بهشت رضوان دورش میزنند یا نه از جای دیگه ای ادرس میدن؟

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 20:25
سلام علی جان

خوب بخت باهات یار بود و من این چند وقته واقعا مشغولم و با ذره بین نمیتونم خوب
اونجوری که دلم می خواست بسوزونمت :d

1-چه رنگی رو دوست داری؟
2-نظرت در مورد من کلا چیه؟
3-اون عینکه رو چند خریدی؟
4-تو فروش با انصافی؟
5-اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
6-اگریه آدم بدی ازت کمک بخواهد بهش کمک می کنی؟
7-مورچه چندتا پا داره؟
8-با اینها جمله بساز:
رضا-حامد-گل- ماشین-دیدی گفتم-اصفهان

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 22:17
خیلی هم خووب

پس اینها رو جواب بده

1- محصولاتی که از اون مزرعه قرار بود برداشت کنی چکار کردی؟عاره؟قراره حرفهای پشت پرده زیر ذره بین بیاد عایا؟این بود عارمان های خودت؟؟؟ سر بسته بگم هنوز برج 4نشده!!
2- حالا که نمیگی بزرگترین خلافت چی بوده ، کوچکترین خلافت چی بوده ؟عبور از چراغ قرمزhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Oh%20go%20on.gif
3- اولین خلافت رو کی مرتکب شدی؟از 6-7سالگی که سوار موتور میشدم وبرا خودم جولان میدادم
4- یک عکس از این موتوری که میگی خوش دسته بذار.اگه جمعه با خونواده قرار پیکنیک نداشتیم ورفتم پیست توی تاپیک عکسام میزارم
5- مجوز موتور سنگین چطور گرفتی ؟ راهنمایی کن . به ماها چون همکاریم خیلی راحت تر میدن ولی برای افراد شخصی حدود300تومن وجه عضویت توی هیئت ومجوز عبور ومرور توی پیست وحدود150 هم اگه موتور داشته باشی برای دادن پلاک ورزشی ومجوز حرکت از خونه تا محل پیست باید بدی
6- از کی عضو چه سازمان یا نهاد اطلاعاتی هستی ؟ حاشا نکن از عینک آفتابیت کاملا مشخصه. حرف 30یا30 ممنوع:Cool: ولی اینو بدون دونستن همه چیز همیشه به نفع ادم نیست!!!!!:Cool:
7- اگر قرار باشه یکی از مرغها رو بکشی بینشون قرعه کشی میکنی یا راحت انتخاب میکنی ، نمیگی نه این یکی حیفس ؟;) نه اتفاقأ راحت جدا میکنم.
8- اصفهان یعنی چی؟ قربون دستت لغت داری معنی میکنی معنی فلاورجون رو هم بهمون بگو ، خیلی مشکوکم بهشون که قدیما ممکنه فلاور باز بوده باشن. ببخشید فکر کنم منو با دهخدا اشباه گرفتی...
9- تو اصفهان چندتا 4 راه هست که بهشون میگن 3 راه؟ فعلأ کهندژ وحکیم نظامی وفردوسی رو حضور ذهن دارم
10- چرا اخه اصفهان اینطوری ادرس میدن؟ به نظرت یه بنده خدا توی چهار باغ بالا آدرس دروازه شیراز رو بپرسه از کدوم طرف آدرسش میدن؟ میفرستند میدون امام حسین و از طرف بزرگمهرو بهشت رضوان دورش میزنند یا نه از جای دیگه ای ادرس میدن؟ زرشک!اقا ما فقط هدفمون اینه که مسافران عزیز همه جاذبه های اصفهانو با پوست وگوشتشون درک کنن!خب اگه همینجوری مردمو تاب نمیدادن وگیجشون نمیکردن که اعتراف نمیکردن نصف جهانه!!!!!! در مورد ادرس هم مگه میشه کسی ادرس بپرسه وبچه های عزیز به زینبیه وتخته فولاد که اتفاقأ یکی از در های بهشت از اونجا باز میشه هدایتشون نکنن؟؟؟:Devil:

ممنون.راسی اون مدال کاربر پاسخگوی من چی شد؟؟؟:d

سلام علی جان سلام عزیز

خوب بخت باهات یار بود و من این چند وقته واقعا مشغولم و با ذره بین نمیتونم خوب
اونجوری که دلم می خواست بسوزونمت :d اتفاقأ به همین دلیله که من هنوز سالمم:d

1-چه رنگی رو دوست داری؟رضا؟از تو دیگه انتظار نداشتم سوال تکراری بپرسی!
2-نظرت در مورد من کلا چیه؟پسر خوبی هستی،ولی یه خرده باید بیشتر تلاش کنی...(منظور تلاش کاری هست،اشتباه نکنید لدفن)
3-اون عینکه رو چند خریدی؟ فکر کنم30
4-تو فروش با انصافی؟ تا بشه سعی میکنم با مشتری راه بیام
5-اول مرغ بود یا تخم مرغ؟ نظر من با خروسه،چون توی این مسئله حقش کاملأ ضایع شدهhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(15).gif
6-اگریه آدم بدی ازت کمک بخواهد بهش کمک می کنی؟ کلأ سعی میکنم با همه کج دار ومریض رابطمو حفظ کنم
7-مورچه چندتا پا داره؟چیزی که من میدونم6تاس
8-با اینها جمله بساز:
رضا-حامد-گل- ماشین-دیدی گفتم-اصفهان دیدی اخرش حامد با یه ماشین گل زده اومد توی اون پادگان خاطراتش توی اصفهان؟

ممنون

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۷, 23:59
با سلام مجدد :Devil:

1-حیوان آزاری کردی؟اگر آره کدوم حیوان رو؟
2-همین الان دوست داری کجا باشی؟
3-از اسمت راضی هستی یا یه اسم دیگه رو دوست داری؟
4-از آمپول می ترسی؟ :d
5-تو کوچتون چندتا در سفید هست؟
6-تا حالا با بچه محلتون دعوا کردی؟
7-تو اون جمله بندی رضا رو جا انداختی به خاطر همین جریمه با
اینها جمله بساز:
ماشین دودی-سگ-گربه-پیاز-مرغ همسایه

موفق باشی

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 00:59
با سلام مجدد :Devil:

1-حیوان آزاری کردی؟اگر آره کدوم حیوان رو؟ اره ،یادمه بچه که بودیم برای اذیت کردن بقیه بچه ها میرفتیم چندتا ازین مورچه بزرگا گیر میووردیم وبعد مینداختیمشون توی ظرف کنسرو با ذره بین یا فندک دم دماغ طرف میسوزوندیمش،اگه بدونی چه بوی بدی میدادن....:__:
2-همین الان دوست داری کجا باشی؟ توی رخت خواب
3-از اسمت راضی هستی یا یه اسم دیگه رو دوست داری؟ نه اتفاقأ اسممو دوست دارم
4-از آمپول می ترسی؟ :d نه،از بچگی نمیترسیدم،شاید یه بخشیش به خاطر این بود که همش تهدیدم میکردن به امپول ومنم برای اینکه روشونو کم کنم ترسشو توی خودم کشتم.الانم بلافاصله بعد از سما خوردگی سراغ امپول میرمhttp://emruzi.com/images/smilies/New/+%7D.gif
5-تو کوچتون چندتا در سفید هست؟یدونه
6-تا حالا با بچه محلتون دعوا کردی؟اره،زیاد
7-تو اون جمله بندی رضا رو جا انداختی به خاطر همین جریمه با
اینها جمله بساز: عزیزم طبق ویرایش های زبان فارسی دبیرستان چون مخاطب من خود شما بودی وداشتم به شما پاسخ میدادم اسمت رو از اول جمله پاک کردم!!!!!!
ماشین دودی-سگ-گربه-پیاز-مرغ همسایه
با ماشین دودی میشه همسایه رو با مرغ همسایه وپیاز وسگ وگربه وهرچی رو که بخوای جا به جا کنی:))

موفق باشی
خیلی ممنون

ABOLFAZL
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 10:30
سلام

1.اگه بگن بهت یه بلیط میدن بری زابل طوفان های 120 روز ببینی میری یا نه؟
2.نفر بعدی ذره بین کی باشه ؟
3.اگه بهت بگن همه بچه های سایت برای یه ماه میان پیشت چکار میکنی؟چه غذایی براشون درست میکنی؟کجاها می بریشون برای تفریح؟
4.کاکتوس زبان مادر شوهر بیشتر دوست داری یا کاکتوس صندلی مادر زن؟

چند تا سوال که باید جواب شون با حرف «د یا گ» شروع بشه!!!

1.با چی می سرکار؟
2.غذا مورد علاقه ات؟
3.برای مادر زن کادو چی می خری؟
4.ماهی مورد علاقه ات؟
5.به پرندهات غذا چی میدی؟
6.اسم یه شهر ایران؟
7.نظرت در مورد خاش؟
8.بهترین شغل؟
9.اوباما چه جور آدمی؟
10.هوایی اصفهان چجوری؟

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 13:17
سلام سلام

1.اگه بگن بهت یه بلیط میدن بری زابل طوفان های 120 روز ببینی میری یا نه؟ بعد از چند شب چت با علی بختیاری به این نتیجه رسیدم که کلأ طرف سیستان وبلوچستان افتابی نشم!:Nailbiting:
2.نفر بعدی ذره بین کی باشه ؟ یعنی تا حالا نفهمیدی؟؟؟؟؟ حکم من شخص حامد رضایی نژاد هست.هیچ تغییری هم نخواهد کرد
3.اگه بهت بگن همه بچه های سایت برای یه ماه میان پیشت چکار میکنی؟چه غذایی براشون درست میکنی؟کجاها می بریشون برای تفریح؟خوشحال میشم.غذا که بالاخره از خجالتشون در میام.اگه یک فصل هم بمونن انقدر جاهای دیدنی هست که ببرمشون ،خوشبختانه در این زمینه هیچ مشکلی با مهمونای بیرونیمون نداریم
4.کاکتوس زبان مادر شوهر بیشتر دوست داری یا کاکتوس صندلی مادر زن؟ بابا اسما رو تحریف نکنید!به اون میگن زبون خارسو،خارسو هم به مادر شوهر ومادر زن میگن...
مسلمأ صندلی مادر زن قشنگتره

چند تا سوال که باید جواب شون با حرف «د یا گ» شروع بشه!!!

1.با چی می سرکار؟ دوچرخه موتوری
2.غذا مورد علاقه ات؟ دلمه
3.برای مادر زن کادو چی می خری؟گیره سر
4.ماهی مورد علاقه ات؟گورامی
5.به پرندهات غذا چی میدی؟گندم
6.اسم یه شهر ایران؟ دور!:==):
7.نظرت در مورد خاش؟ گرمه..
8.بهترین شغل؟گاوداری
9.اوباما چه جور آدمی؟ حرف30یا30 ممنوع
10.هوایی اصفهان چجوری؟ گرمه

خیلی ممنون

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 13:36
سلام علی جان

1-صفحه کلید کامپیوترت چندتا کلید داره؟
2-عکس اون مرغی رو دوست داری بگذارید
3-با موتور تک چرخ زدی؟
4-مرگ رو تو یک جمله تعریف کن
5-به نظرت زندگی حال قشنگه یا گذشته یا آینده؟
6-دوست داری ذره بین تمدید بشه؟
7-از روزهای هفته کدومو بیشتر دوست داری چرا؟
8-بهترین روز عمرت چه روزی هست؟
9-نظرت در مورد این جمله من چیه؟
حسرت گذشته را می خوریم دریغ از اینکه امروز گذشته آینده است.

موفق باشی

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 17:49
سلام علی جان سلام

1-صفحه کلید کامپیوترت چندتا کلید داره؟53تا
2-عکس اون مرغی رو دوست داری بگذارید من همشونودوست دارم وعکساشونو گذاشتم
3-با موتور تک چرخ زدی؟ الان5سالی میشه که نه
4-مرگ رو تو یک جمله تعریف کن. تمام شدن پیش مرحله زجر کشیدن ها وورود به مرحله اصلی...
5-به نظرت زندگی حال قشنگه یا گذشته یا آینده؟کلأ برای همه زندگی گذشته مخصوصأ دوران کودکی قشنگترینه
6-دوست داری ذره بین تمدید بشه؟ نه،چون لوس میشه
7-از روزهای هفته کدومو بیشتر دوست داری چرا؟پنجشنبه ها رو،چون فرداش جمعس،یا میریم تفریح یا یه دل سیر میخوابیم
8-بهترین روز عمرت چه روزی هست؟ همه روزا میتونه بهترین باشه...
9-نظرت در مورد این جمله من چیه؟
حسرت گذشته را می خوریم دریغ از اینکه امروز گذشته آینده است.
تا حدودی شعاره ولی 70% قبول دارم

موفق باشی
خیلی ممنون

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 19:36
بازم سلام
1 کتاب می خونی؟از چه نوعی؟
2 فیلم نگاه می کنی از چه مدل؟
3 بازیگر خارجی و ایرانی مورد علاقت کیه؟
4 چه ورزشی دوست داری؟
5 فکر می کردی ایران بره جام جهانی؟
بقیش رو بعدا می گم.

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 22:00
بازم سلام سلام
1 کتاب می خونی؟از چه نوعی؟گاهی اوقات،هر زمینه ای که بتونه جذبم کنه
2 فیلم نگاه می کنی از چه مدل؟زیاد،فیلمای اکشن
3 بازیگر خارجی و ایرانی مورد علاقت کیه؟ ایرانی:پرویز پرستویی وشهاب حسینی خارجی: جت لی،جیم کری
4 چه ورزشی دوست داری؟ کاراته،پینگ پنگ
5 فکر می کردی ایران بره جام جهانی؟ سعود که میکرد،ولی برد کره رو نه
بقیش رو بعدا می گم.
منتظرم
ممنون

اقا همین بود؟؟؟؟؟؟ اینا همه تهدید وکل کلی که کردید همینجا تموم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 22:33
خوب علی جان چطوری؟

1-دوست داری جای آقا حامد رو بگیری؟اگر آره چرا؟
2-چندتا دوست داری حامد جان رو بکشی زیر ذره بین؟
4-تیکه کلامت چیه؟
5-دوست داری بری فضا؟
6-از اقلیم های طبیعی کدومو بیشتر دوست داری؟
7-کدوم عدد رو دوست داری؟
8-تاحالا شده کسی رو اذیت کنی؟چرا؟
9-بگن یکی از افراد مشهور رو حسابی کتک بزنی چه کسی را می زنی؟
10-یه مشکلی پیش بیاد بگن یکی از بچه های سایت رو سپر کن که
قربانی بشه چه کسی رو انتخاب می کنی؟

شادو سلامت باشی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۲۸, 22:40
هنوز 24 ساعت دیگه مهمونی علی جان

خوب بریم سر اصل مطلب
1- گواهی نامه داری ؟ چندبار امتحان دادی تا گرفتی اگر داری ؟
2- اولین باری که موتور سوار شدی چطور کش رفتی تعریف کن
3- چندبار تا حالا توی طرح موتور گیری موتورت رو گذاشتند بالا؟
4- دوست داشتی در چه ماهی متولد بشی ؟
5- پنج کلمه 4 حرفی با معنی بگو که یک حرف توشون 2 بار تکرار شده باشه
6- اگر مدیر کل امروزی بودی به نظرت چه کم و کاستی داشت و باید برطرف میشد ؟
7- یک ضرب المثل اصفهانی بگو که توی اصفهان خیلی کاربرد داره
8- اگر مشتری باهات زیاد چونه بزنه چکار میکنی؟
9- اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میاد بگو ، صادقانه
کلک
فواره
امروزی
فوروارد
علی
هفت
رنگ
خونه
پدر
مادر
ازدواج
گاری
میدان
مرغابی
زنبیل
آب
خواجه
سمبلیلا (این کلمه اختراعی دخترمه وای بحالت بهش جواب ندی)
غنچه بالا (این هم مثل قبلی )
چهار ستون
نهار
خلاف
خشت
حافظ
دوغ
پولکی
قلیون
ادعا
دوگانه سوز
میر
دادا
دمپایی
دوش
شکلک
:^:

10- الان یک آدم با تجربه در امور مربوطه به ذره بین هستی ، کلا از کجا چه خبر؟ یک توصیه کن به ذره بین ندیده ها

فعلا همین
فردا میریم توی فاز جدید سئوالات

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 00:49
سلام علی
حالا کل کلی کردن رو بهت نشون می دم.
1 از چه مرورگری استفاده می کنی؟
2 دوست داری چه کسی رو از نزدیک ببینی؟
3 زیبا ترین اکواریوم توی سایت مال کیه؟
4 نظرت درباره ی گلخونم چیه؟
5 به نظرت می تونم یک مینی سالن تکثیر راه بندازم؟
6 از سوسک چه قدر می ترسی؟
7 از جنگ خون خشم انتقام خوشت میاد نه؟چرا؟
8 چرا مدیر سایت رو نمی شه برد زیر ذره بین؟
9 اگر مدیر سایت بشه می زاری ببرنت زیر ذره بین؟
10 فرق ذره بین با صندلی داغ رو در یک کلمه انگلیسی بگو؟
حالا مردی بیا جلو
:[h:

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 02:02
خوب علی جان چطوری؟ الان که اومدم ودیدم دوباره حضور فعال پیدا کردین خوشحالم

1-دوست داری جای آقا حامد رو بگیری؟اگر آره چرا؟ نه بابا،اگه گه گداری چیزی میگم همش شوخیه...
2-چندتا دوست داری حامد جان رو بکشی زیر ذره بین؟ خیلی ، حدود6تا:d
4-تیکه کلامت چیه؟...de are dige
5-دوست داری بری فضا؟ نه بابا خبری نیست که بخوام برم...
6-از اقلیم های طبیعی کدومو بیشتر دوست داری؟ دقیقأ منظورتو نفهمی دم ولی کویررو...:d
7-کدوم عدد رو دوست داری؟33:d
8-تاحالا شده کسی رو اذیت کنی؟چرا؟ اره،دلیلای زیادی داشته...
9-بگن یکی از افراد مشهور رو حسابی کتک بزنی چه کسی را می زنی؟ اون شخس کسی نیست جز جاستین بیبر...
10-یه مشکلی پیش بیاد بگن یکی از بچه های سایت رو سپر کن که
قربانی بشه چه کسی رو انتخاب می کنی؟ همکار عزیزم رضا رو:d بالاخره همکار بزرگ کردیم برای همین جاها دیگه....http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(15).gif

شادو سلامت باشی
همچنین شما
ممنون

هنوز 24 ساعت دیگه مهمونی علی جان اقا این چه وضع مهمون داریه؟چایی؟شربت؟مدال؟؟؟

خوب بریم سر اصل مطلب
1- گواهی نامه داری ؟ چندبار امتحان دادی تا گرفتی اگر داری ؟اره،هم موتور،هم ماشین،برای هر کدوم یک بار ایین نامه یک بار شهر
2- اولین باری که موتور سوار شدی چطور کش رفتی تعریف کن.کلأ نیازی به کش رفتن نبود،تا یاد دارم توی خونه موتور بوده،حتی داداش بزرگم وقتی هنوز پام به پدال ترمز ودنده نمیرسین فرمون رو میداد بهم وخودش وقتی کلاچ میگرفتم دنده عوض میکرد...
3- چندبار تا حالا توی طرح موتور گیری موتورت رو گذاشتند بالا؟خدارو شکر تا حالا هیچی
4- دوست داشتی در چه ماهی متولد بشی ؟ تیر یا مردا،اخه چون زمان شروع مدرسه ها تولدم بود طول دوران تحصیل ،فقط وسایل مدرسه هدیه میگرفتم....
5- پنج کلمه 4 حرفی با معنی بگو که یک حرف توشون 2 بار تکرار شده باشه.لولو،لیلا،لیلی،الله، اجا
6- اگر مدیر کل امروزی بودی به نظرت چه کم و کاستی داشت و باید برطرف میشد ؟ من که کلأ نظرم مهم نیست،ولی هر چی رو که دیدم گفتم وشمام با موفقیت فراموشش کردی:))
7- یک ضرب المثل اصفهانی بگو که توی اصفهان خیلی کاربرد داره.مناسب جو سایت نیست!!! اخه اینجا خونواده نشسته...
8- اگر مشتری باهات زیاد چونه بزنه چکار میکنی؟ پاسش میدم سر یکی از شاگردام وبلافاصله توی افق محو میشم:d
9- اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میاد بگو ، صادقانه
کلک خودت
فواره اتش نشانی
امروزی خاکستری...
فوروارد شماره مدیریتم،نهمین مدیرم...:))
علی سرور
هفت تفریح وخواب
رنگ ابی
خونه ارامش
پدر رنج
مادر عشق
ازدواج مرغدونی!!!
گاری راننده های بدون مهارت
میدان سرگیجه
مرغابی کصافت..
زنبیل صف...
آب خنکی
خواجه بچه...
سمبلیلا (این کلمه اختراعی دخترمه وای بحالت بهش جواب ندی) فکر کنم میخواسته بگه شمبلیله...:))
غنچه بالا (این هم مثل قبلی ) زنده یاد دکتر معین...
چهار ستون 40ستون
نهار حمله...
خلاف استرس
خشت 1000
حافظ بستنیاش خوبه
دوغ ترشو شور
پولکی کنجدی
قلیون دود حبابی
ادعا میخوابونم
دوگانه سوز هم از جیره هم از اخور...
میر امیر
دادا بپا یه وقت خر نشی!!!!!!
دمپایی عکس بازی
دوش کیف میده
شکلک احساس
:^:

10- الان یک آدم با تجربه در امور مربوطه به ذره بین هستی ، کلا از کجا چه خبر؟ یک توصیه کن به ذره بین ندیده ها.خداییش به من که خیلی حال داد.بدون ترس تجربه کنید

فعلا همین
فردا میریم توی فاز جدید سئوالات
ممنون

سلام علی سلام
حالا کل کلی کردن رو بهت نشون می دم.
1 از چه مرورگری استفاده می کنی؟ کرم
2 دوست داری چه کسی رو از نزدیک ببینی؟ معین(اون خانندهه)
3 زیبا ترین اکواریوم توی سایت مال کیه؟ اقا مهدی
4 نظرت درباره ی گلخونم چیه؟ خوبه،قشنگه،فقط یه مرغ کم داره که از خجالت همه گلات در بیاد;)
5 به نظرت می تونم یک مینی سالن تکثیر راه بندازم؟ چرا نتونی؟؟؟
6 از سوسک چه قدر می ترسی؟ هیچی
7 از جنگ خون خشم انتقام خوشت میاد نه؟چرا؟ خوشم نمیاد ولی یه وقتایی از کسایی که حرمت رفاقت رو بشکنن بد انتقامایی میگیرم....
8 چرا مدیر سایت رو نمی شه برد زیر ذره بین؟ کی گفته؟مدیر اون جورایی هم که شما فکر میکنید نیست!اتفاقأ خیلی گله،ولی اگه یه وقتایی قاطع عمل نکنه دیگه توی سایت سنگ روی سنگ بند نمیشه...
9 اگر مدیر سایت بشه می زاری ببرنت زیر ذره بین؟ اگه قرار باشه که توی این جور جاها هم که هدف نزدیکی وایجاد رفاقت بیشتره بخوام خودمو از کاربرم جدا کنم اصلأ ذره بینی نمیزارم....
10 فرق ذره بین با صندلی داغ رو در یک کلمه انگلیسی بگو؟ چون تا حالا روی صندلی داغ ننشستم از پاسخگویی معذورم
حالا مردی بیا جلو من که اومدم جلو!تو چرا داری عقب عقب میری؟؟؟؟؟؟؟;)
:[h:
ممنون

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 15:14
سلام
بنا به درخواست دوستان ارواتارو عوض کردم
ولی خواستم اینجا بزارمش تا به عنوان یادگاری بمونه

http://emruzi.com/up/uploads/137164219196171.jpg (http://emruzi.com/up/)

™@я€z
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 20:49
سلام علی آقای عزیز و دوست داشتنی.

1-آخرین پیغام برای دوستان امروزی
2-چرا گل به اون قشنگی خار داره؟
3-بارون رو دوست داری یا برف یا آفتاب؟چرا؟
4-تا حالا بازی کامپیوتری انجام دادی؟کدوم رو بیشتر دوست داری؟

این هم آخر حضور من در ذره بین شما امیدوارم که
اگر سوال بی موردی پرسیدم من رو به بزرگواری خودت ببخشی .

موفق و سربلند باشی.

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 22:03
سلام علی آقای عزیز و دوست داشتنی. سلام رضا جان

1-آخرین پیغام برای دوستان امروزی سعی نکنید فقط اسپم بزارید!عزیز من اینجا رتبه کاربری مهم نیست!مهم اطلاعات درست هست.پس لطفأ از ارسال پستهایی که خودتونم میدونید به پیشبرد بحث هاهیچ کمکی نمیکنه پرهیز کنید خواهشأ...
2-چرا گل به اون قشنگی خار داره؟ خب دقیقأ همینه که گلو قشنگ میکنه دیگه..
3-بارون رو دوست داری یا برف یا آفتاب؟چرا؟ همشون قشنگیای خودشونو دارن وباید باشن،ولی چون بیشتر وقتا با موتور میرم بیرون دوست دارم افتابی باشهhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
4-تا حالا بازی کامپیوتری انجام دادی؟کدوم رو بیشتر دوست داری؟اره، همه کالاف دیوتی هایی رو که تا حالا اومده فتح کردم...

این هم آخر حضور من در ذره بین شما امیدوارم که
اگر سوال بی موردی پرسیدم من رو به بزرگواری خودت ببخشی .

موفق و سربلند باشی.
ممنون رضا جان،همینطور شما
نه بابا اینجا همه با هم بحث کردیم ورفاقتامونو بیشتر کردیم.اگه یه وقت پامو از مرز گذاشتم اونور فقط وفقط قصدم همین بوده و از تمامی شما عزیزان عذر میخوام.
خب ظاهرأ این پست اخر ذره بین من خواهد بود(چیزی که از ساعت اولین پست بر میاد ساعت00میشه 12امشب) لحظات شاد ومفرحی بود. واقعأ جالب بود .جا داره از همه دوستانی که توی ایجاد این لحظات کمک کرده تشکر کنم.
تا ذره بین چهارم با حامد رضایی نژاد یاعلی....

elias.kh
۱۳۹۲-۰۳-۲۹, 22:12
سلام
فکرکردی می زارم از زیر ذره بین راحت در بیای.:^:
1 این آواتار از کجا؟
2 چرا تو و علی باهم آواتارتون رو عوض کردید؟
3 من هم باید آواتار خودم رو که البته آواتار نیست عوض کنم؟
4 نظرت درباره ی آواتار های پیشفرض امروزی چیه؟
5 چند ساعت در روز میای پای اینترنت؟
6 کمترین نمرت از چه درسی؟
7 در چه سالی؟
8 یکی از کارنامه هات ور برامون بزار؟ ( اگر می خای نزار ولی لطف می کنی بزاری)
9 از کی تو امروزی از همه بیشتر خوشت میاد؟
10 نظرت درباره ی مدیریت چیه؟
تا بعد

aligator
۱۳۹۲-۰۳-۳۰, 00:46
الان به صورت کاملأ خود جوش یه روز دیگه ذره بین تمدید شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام سلام الیاس جان
فکرکردی می زارم از زیر ذره بین راحت در بیای.:^: نه بابا چه دررفتنی؟من خداحافظی کردم چون باید امشب بسته میشد
1 این آواتار از کجا؟ کلأ همه ارواتارای من از فیس میان مگه اینکه خلافش ثلبت بشه!http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
2 چرا تو و علی باهم آواتارتون رو عوض کردید؟به من که همه گیر دادن ،منم به نظر جمع احترام گذاشتم.علی بختیاری هم که دیگه داره کم کم جای ارنولد رو میگیره ونیاز بود که ارواتارشو بدنسازی کنه...
3 من هم باید آواتار خودم رو که البته آواتار نیست عوض کنم؟ اره اتفاقأ.خیلی پیشنهاد خوبیه...
4 نظرت درباره ی آواتار های پیشفرض امروزی چیه؟خب،به چیز کلی وکار راه بندازه دیگه...
5 چند ساعت در روز میای پای اینترنت؟ بستکی داره،حدود4تا5ساعت
6 کمترین نمرت از چه درسی؟25. فیزیک 1 میانترم
7 در چه سالی؟ اول دبیرستان
8 یکی از کارنامه هات ور برامون بزار؟ ( اگر می خای نزار ولی لطف می کنی بزاری) مشکل گذاشتن کارنامه نیست.مشکل پیدا کردن پرونده هامه...
9 از کی تو امروزی از همه بیشتر خوشت میاد؟کلأ با همه دوستان رابطم خوبه،ولی با مدیرا مخصوصأ علی بختیاری ورضا وخود اقا حامد راحت ترم
10 نظرت درباره ی مدیریت چیه؟ خب یه سری جذابیت ها رو داره وکلی مسئولیت...
تا بعد
بعد؟؟؟؟؟؟؟؟ کلأ یه روز تمدید شده !!!!!!!!
ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۳-۳۰, 09:16
با تشکر از علی عزیز بخاطر پاسخگویی به سئوالات دوستان و کاربران عزیزاین تاپیک بسته و به آرشیو امروزی اضافه شد