PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک عیب یابی نرم افزار های گوشی موبایل

Amir Masood
۱۳۹۱-۰۸-۱۷, 06:23
در این تاپیک با ارائه اطلاعات میتوانید به مشکل نرم افزاری گوشی خود پی ببرید

A.R.M
۱۳۹۱-۰۸-۲۵, 19:04
دوستان در پی اشتباه برنامه people رو در taks manager اندروید display کردم و حالا شماره هم نمیتونم بگیرم چور اونو دوباره فعال کنم

Amir Masood
۱۳۹۱-۰۸-۲۵, 19:57
سلام
امیر جان
این کاری که کردی رو به دو روش میتونی درست کنی
یکی اینکه گوشی رو خاموش کنی دوباره روشن کنی
یکی دیگه اینکه اگر بعد خاموش روشن کردن اتفاقی نیافتاد باید ریست کنی
که احتمالا هم باید ریست کنی
چیزی از توی رم پاک نمیشه ولی شماره ها و برنامه ها و مسیج ها پاک میشن
ولی خب تنها راهه
موفق باشی

A.R.M
۱۳۹۱-۰۸-۲۵, 20:01
سلام.
ممنون اقا مسعود حل شد با ریسیت .

نصیحت :
هیچ وقت با تسک منیجر گوشی ور نرید

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۱۶, 12:09
سلام
من الان یه ارک اس دست دوم خریدم ولی به یه مشکل بزرگ بر خوردم:
گوشی من فارسی نمیشه!زبان فارسی رو توی پیام ها ومخاطبین ساپورت میکنه ولی زبان اصلی فارسی نمیشه!
با چنتا موبایلی که صحبت کردم میگفتن که باید گوشیو فلش کنن تا دوباره همه چیز برگرده سر جاش ولی میخواستم بدونم راهی به جز فلش کردن هست یانه؟
واگه نیست میتونم خودم فلشش کنم؟
ممنون

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۱۶, 20:22
سلام مجدد
من الان که داشتم در مورد فلش کردن مطالعه میکردم دیدم مثل اینکه تغییر ورژن اندروید توی این گوشی ها همون فلش کردنه
همینطوره؟
اگه همینطوره گوشی من چیکار کنم برای ارتقاش؟
بازم ممنون

Rezaei
۱۳۹۱-۱۱-۱۶, 22:10
سلام مجدد
من الان که داشتم در مورد فلش کردن مطالعه میکردم دیدم مثل اینکه تغییر ورژن اندروید توی این گوشی ها همون فلش کردنه
همینطوره؟
اگه همینطوره گوشی من چیکار کنم برای ارتقاش؟
بازم ممنون

سلام

بله ، فلاش زدن فرومت کردن و نصب مجدد سیستم عامل هست که برای رفع اشکالات جدی انجام میشه در گوشی های هوشمند هم که مثل تعویض ویندوز برای سیستم میمونه (گرچه مثال درستی نیست )
شما اول سرچ کن ببین آپدیتی برای مدل گوشیت وجود داره ، در صورت وجود داشتن دانلود کن گوشی رو آپدیت کن

مسعود یک آموزش برای آپدیت ورژن اندروید گذاشته بود که با سرچ میتونی پیداش کنی

aligator
۱۳۹۱-۱۱-۱۶, 22:37
سلام

بله ، فلاش زدن فرومت کردن و نصب مجدد سیستم عامل هست که برای رفع اشکالات جدی انجام میشه در گوشی های هوشمند هم که مثل تعویض ویندوز برای سیستم میمونه (گرچه مثال درستی نیست )
شما اول سرچ کن ببین آپدیتی برای مدل گوشیت وجود داره ، در صورت وجود داشتن دانلود کن گوشی رو آپدیت کن

مسعود یک آموزش برای آپدیت ورژن اندروید گذاشته بود که با سرچ میتونی پیداش کنی
سلام
ممنون
ولی ظاهرأ ارتقاع ورژن منتفیه چون گوشی من اندروید4کارخونه هست ودیگه ورژن جدید تری براش نیومده
اگه راه حل دیگه ای برای فلش کردنش میدونید ممنون میشم کمکم کنید

Amir Masood
۱۳۹۱-۱۱-۱۷, 00:44
سلام
ممنون
ولی ظاهرأ ارتقاع ورژن منتفیه چون گوشی من اندروید4کارخونه هست ودیگه ورژن جدید تری براش نیومده
اگه راه حل دیگه ای برای فلش کردنش میدونید ممنون میشم کمکم کنید
فقط و فقط فلش زدن اونم توسط مغازه دار
چون تو تازه کار هستی اشتباه کنی ممکنه گوشیت به خواب ابدی فرو بره
2 تومن بده ولی این ریسک رو نکن
راه های دیگه ای هم هست ولی همونطور که گفتم بده بیرون بهتره

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۴, 18:26
سلام به همه دوستان

من الان یه گوشی نوکیا c2-01 دارم. من هرکار میکنم نمیتونم نرم افزاری روش بریزم.یعنی وقتی میریزم روش نرم افزار رو شناسایی میکنه و

آیکونش رو هم میاره ولی وقتی میخوام اجرا کنم این پیام رو میده : conflicting aplication . show items? و بعد که yes رو میزنم اسم نرم افزار

رو میاره و دیگه هیچی پاینش گزینه BACK داره فقط.حتی برای نرم افزار بانک ها هم اینطوریه.

ولی نیمبوز رو روش نصب کرده بودم و با یکم گیرو گرفتاری اجرا میکرد امروز گوشی رو ریست کردم شاید درست شه ولی دیگه همون نیمبوز رو

هم کار نمیکنه.یعنی کار میکنه ولی اون به اینترنت وصل نمیشه تا کار کنه.تنظیمات اینترنتمم درسته چون میتونم باهاش سایت ها رو باز کنم.

بعد یه مشکل دیگه ام که بعد از رست پیش اومده اینه که من قبلا با بلوتوث به لپ تاپ وصلش میکردم و به اینترنت وصل میشدم ولی الان اونم کار نمیکنه و با کابل وصل کردم گوشیرو.

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۰۴, 19:34
الان متوجه شدم که نرم افزار هایی که تو گوشیم هست اصلا نمیتونن به اینترنت وصل بشن و مشکلشون همینه.در صورتیکه اینترنت خطم کار میکنه و الان با همین اینترنت اینجام.

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:31
سلام

دوستان کسی نظری نداره واسه مشکل من ؟؟؟ الان مشکل اینترنت حل شده ولی وقتی نرم افزار بانک رو روش میریزم ( هر بانکی) این پیغام رو میده ::: ? conflicting application.show items بعد که yes رو میزنم اسم نرم افزار رو میاره و فقط گزینه back داره. گوشیم نوکیا c2-01 هستش

مرسی

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:35
سلام

دوستان کسی نظری نداره واسه مشکل من ؟؟؟ الان مشکل اینترنت حل شده ولی وقتی نرم افزار بانک رو روش میریزم ( هر بانکی) این پیغام رو میده ::: ? conflicting application.show items بعد که yes رو میزنم اسم نرم افزار رو میاره و فقط گزینه back داره. گوشیم نوکیا c2-01 هستش

مرسی

احتمالا فضای کافی برای نصب نداری علی جان

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:45
رم 2 گیگ رو گوشیمه حامد جان.منم همین فکر رو میکردم و این رم رو گذاشتم رو گوشی و فایل نرم افزار رو مستقیم ریختم روی رم و اجراش کردم که بازم همین داستان بود

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:51
رم 2 گیگ رو گوشیمه حامد جان.منم همین فکر رو میکردم و این رم رو گذاشتم رو گوشی و فایل نرم افزار رو مستقیم ریختم روی رم و اجراش کردم که بازم همین داستان بودفقط این کافی نیست علی جان
باید محل نصب هم روی مموری انتخاب شده باشه ، ممکنه دیفالت نصب روی رم گوشی باشه

علی بختیاری
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 15:58
ممنون.از کجا باید این تنظیمات رو درست کنم پیداش نمیکنم؟؟؟ من گوشیرو ریست فکتوری هم کردم حامد جان.

Rezaei
۱۳۹۱-۱۲-۱۲, 16:05
به نظرم بهتره با یک موبایل فروشی مشورت کنی ، با این مدل آشنایی ندارم علی جان
اما برای امتحان یک مقدار حافظه خود گوشی رو خالی کن و تست بزن ببین چی میشه

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۲۷, 07:06
سلام دوستان
یه چندوقتیه یه مشکلی پیش اومده.یه گوشی huawi y300 دارم که سرعتش خیلی اومده پایین.حتی بعضی وقتا یه عکس ساده روهم بازنمیکنه.خیلی ازبرنامه هاروپاک کردم ولی فایده نداره.البته مشکلات درزمان کارکردن بااینترنت هست.حدود یک ساله دارم وتابحال فلش یا آپدیت نشده.ولی توی وایبر و واتس آپ تادلتون بخواد حجم پرشده.ازراهنمایی شما دوستان پیشاپیش تشکر.خوش باشید.

mbz
۱۳۹۳-۱۱-۲۷, 08:08
سلام دوستان
یه چندوقتیه یه مشکلی پیش اومده.یه گوشی huawi y300 دارم که سرعتش خیلی اومده پایین.حتی بعضی وقتا یه عکس ساده روهم بازنمیکنه.خیلی ازبرنامه هاروپاک کردم ولی فایده نداره.البته مشکلات درزمان کارکردن بااینترنت هست.حدود یک ساله دارم وتابحال فلش یا آپدیت نشده.ولی توی وایبر و واتس آپ تادلتون بخواد حجم پرشده.ازراهنمایی شما دوستان پیشاپیش تشکر.خوش باشید.
سلام دوست عزیز
این مشکل تقریبا برای همه گوشی هاست
شما باید اول بری تو قسمت درباره تلفن و مشخصات رام گوشیت رو ببینی چیه
بعد سرچ کنی و همون رام رو دانلود کنی
و بعد بکاپ گرفتن از اطلاعات مهم مثل شماره تلفن ها و ... اون رام رو دوباره نصب کنی روی گوشیت (گوشیت باید 100% فول شارژ شده باشه)
بعد سرعتش میشه مثل روز اول
به زبون ساده بگم مثل عوض کردن ویندوز کامپیوتر میمونه!
اگه لازم بود بگو تا تاپیک آموزش نصب رام گوشیت رو باز کنم و توش توضیح بدم هرچند کار زیادی نداره و سرچ کنی خودت یاد میگیری