PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای مصرف ال-ارژنین

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۳, 21:28
سلام دوستان

میخواستم ببینم این ال ارژنین رو میشه بدون دوره هم مصرف کرد؟؟؟ یا حتما باید در کنار دیگر مکمل ها مصرف بشه.مثلا من تو دوره نیستم و هر روز معمولی تمرین میکنم میتونم مصرف کنم؟؟؟

بعد نحوه مصرفش چطوره؟؟؟ به شکل قرصن؟؟حدود قیمتم اگه دارین ممنون میشم بگین.

مرسی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۱۳, 23:07
ال آرژنین به شکل کپسول هست و میتونی خارج از دوره مکملی هم مصرف کنی اما بهترین حالت نتیجه دهی ال آرژنین زمانی هست که شما کراتین و پروتئین هم مصرف داری
دز دقیقش رو یادم نیست الان ، اما هر مکملی که خریداری کنی دز نرمال رو روی قوطی نوشته و شرح داده

اگر اشتباه نکنم روزانه تا 4 عدد در سطح تمرینی غیر حرفه ای میشه مصرف کرد 2 تا بعد از نهار یکی بعد از تمرین و یکی قبل از خواب

بسیار آمینو اسید توپی هست و در زمان تمیرن شاداب میکنه بدن رو

چند سال پیش که همراه مکمل مصرف میکردم داخل یک نایلون دارویی (از این کوچیکها) اندازه وعده بعد از تمرین برده بودم مغازه ، دوره که تموم شد 4-5 تایی اضافه مونده بود توی کشو و نگاهشون نکردم یکروز در کشو رو که باز کردم دیدم موش باهاشون مشغوله و عجب هیکلی شده بود موشه
انگار میومد دز روازنه از اینها میزد و میرفت

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۴, 08:36
ممنون حامد جان.

موش تو کشو مغازه؟؟؟ خب یه چنتا وسیله ام میدادی بسازه بدنوم بیچاره ;)

خب به نظرت بذارم با همون دوری بگیرم مصرف کنم؟؟؟ اخه الان سر تمرین احساس میکنم خیلی بدنم کم میاره.مخصوصا شنبه ها که برنامه سنگینه نمیتونم ستارو کامل کنم و بدنم شل میشه وسط کاری.الان حس میکنم کراتین و این ال ارژنین بتونه بهم کمک کنه.اگه صلاح میدونی از اول ماه میتونم مکملارو تهیه کنم و شروع کنم دوررو اگرم این قضیه طبیعی هستش این بی حال شدن که فعلا با همون سیب زمینی و تخم مرغ ادامه بدم.

مرسی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۱۴, 08:49
بیحالی و ضعف بخاطر افت قند خون هست و این یک هشداره که مقدار کلری دریافتی کمتر از اندازه نیاز بدن هست و ممکنه باز با کاهش وزن روبرو بشی
اما اگر منظورت از بی حالی عدم قدرت مناسب موقع تمرین هست که بدن خالی میکنه (اصطلاحا) بخاطر اماده نبودن هست باید تمرینات رو جدی تر دنبال کنی و حتی الامکان ستها رو کامل بزنی

از نطر من موردی نداره اگر میتونی مکمل مطمئن پیدا کنی شروع کن
یک کراتین 300 گرمی بگیر با یک وی آلبومین و یک بسته هم ال آرژنتین

ادامه بحث در تاپیکهای مشاوره تمرین و ...