PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای تغذیه در ماه رمضان

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۷, 19:01
سلام به همه

دوستان الان برنامه غذاییم اینجوریه: ساعت 10 صبحونه.ساعت 2 ناهار ساعت 4 تمرین و بعدش ادامه ناهار ( واسه اینکه حجم غذام زیاد نشه و اذیتم نکنه نصفش میکنم ) ساعت 6 سیب زمینی اب پز و نیم ساعت بعدش تخم مرغ اب پز.اخر شبم شیر و بیسکوییت.

خداروشکر الان توی عضلاتم تغییرات خوبی حس میکنم و بقیه هم که میننم میگن که تغییر کردم.

حالا میخواستم ببینم توی ماه رمضون چطوری برناممو تغییر بدم.اینجوری خوبه؟؟

بعد افطار یه استراحت کوتاه و بعد تمرین و بعد تمرین سیب زمینی اب پز و نیم ساعت بعدش تخم مرغ.اخر شب هم شیر.سحری هم که معمولی میخورم.

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۴-۱۷, 19:17
اول این نکته رو بگم که همه کار و احکام خداوند حساب و کتاب داره
بزرگترین مسئولیتی که به یک انسان بعد از یکتا پرستی داده شده حفظ سلامت و امانت داری بدنش هست

تا جایی که وقتی راهی برای حفظ این سلامت از گرسنگی نمیمونه (در زمان گرسنگی به عنوان مثال) همه حرامها جایز میشه ، پس باید به حفظ سلامت اهمیت داد

شما مشکل گوارشیت چیز حادی نیست خدا رو شکر اما گرسنگی میتونه برای سلامتت بسیار مضر باشه و همه علائم رو برگردونه
باز مشورت کن ، اما من در حد اطلاعات بسیار ناقصم فکر نمیکنم که روزه برای شما مجاز باشه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۴-۱۷, 19:23
بله حامد جان من الان تقریبا 3 ساله نمیتونم بگیرم.یعنی یک روز میگیرم و وسط روز دیگه بی حال میوفتم تا دم اذان و دیگه نمیگرفتم.گفتم امسال وضعیتم بهتره بگیرم.( دلم تنگ شده خداییش )

ولی سعی میکنم یه روزو بگیرم ببینم چطوره اگه مث سالای پیش بودم که دیگه هیچی همین برنامه الانو میرم جلو.

ehsantaghavi2007
۱۳۹۲-۰۴-۱۷, 21:12
علی جان در روزه گرفتن عوامل مختلفی موثره که زیاد به وزن ربطی نداره بیشتر به سحری خوردن و اینکه چی بخوری خیلی مهمه
باید سحری را جوری بخوری که درصد بیشتر غذا آب باشه و چیز هایی که واسه شما که لاغری باعث بشه زخم معده و مری و روده و ... نگیری
پیشنهاد می کنم به یک پزشک سنتی معتبر مراجعه کن ولی هیچ مکملی ازش نگیر و بخواه که پیشنهادات غذایی بهت بده
ایشاالله بتونی روزه بگیری
موفق باشی