PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .::همستر های محمد صادق::.

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 22:16
سلام
اینم همسترای من.نظرتون چیه؟
http://emruzi.com/up/uploads/13746051090471.jpg

http://emruzi.com/up/uploads/137460510913562.jpg

عکسهای اون یکی رو هم میذارم.
فعلا

™@я€z
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 23:03
سلام عزیز

چند وقته دارید؟
بامزه وجالب بود ممنون.

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 23:20
سلام عزیز

چند وقته دارید؟
بامزه وجالب بود ممنون.
سلام
هنوز یک ماه نشده که دارمشون.
اره خیلی بامزن
somijooon
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 23:35
خیلی با نمکن من خودم قبلا چند تا همستر داشتم یه بار یکیشون تو یه زایمان 11 تا بچه آورد و چون به خوردن گوشت عادت داشت همه بچه هاشو خورد :d برای کف جاشون حتما از پوشال (براده چوب) استفاده کنین و هر 1-2 روز یک بار عوض کنین و هفته ای یکی دوبار کل تانکشو بشورین تا بوی بد و مریضی ایجاد نکنه...

aligator
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 23:38
سلام
مبارک باشه
صادق جان توی اکواریومن؟؟نیاز به بستر ندارن؟

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۱, 23:57
خیلی با نمکن من خودم قبلا چند تا همستر داشتم یه بار یکیشون تو یه زایمان 11 تا بچه آورد و چون به خوردن گوشت عادت داشت همه بچه هاشو خورد :d برای کف جاشون حتما از پوشال (براده چوب) استفاده کنین و هر 1-2 روز یک بار عوض کنین و هفته ای یکی دوبار کل تانکشو بشورین تا بوی بد و مریضی ایجاد نکنه...
ماشالله 11 تا!
چون موبلنده نمیتونم از براده چوب استفاده کنم.به موهاش میچسبه.فقط میتونم از دستمال کاغذی استفاده کنم.
مرسی که سر زدین

--------- ادغام پست ------------

سلام
مبارک باشه
صادق جان توی اکواریومن؟؟نیاز به بستر ندارن؟
سلام
سلامت باشی علی جان
اره توی اکواریوم.
اینا عادت دارن غذاشونو زیر بستر قایم کنن.یا برن روی یه چیز نرمی بخوابن.به خاطر همین بستر نیازه.یا اینکه یه بستری باشه تا ادرارشون رو جذب کنه.

aligator
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 00:22
-
سلام
سلامت باشی علی جان
اره توی اکواریوم.
اینا عادت دارن غذاشونو زیر بستر قایم کنن.یا برن روی یه چیز نرمی بخوابن.به خاطر همین بستر نیازه.یا اینکه یه بستری باشه تا ادرارشون رو جذب کنه.
خب دقیقأ منظور منم عدم وجود بستر بود!!!
تا جایی که من دیدم برای همسترا پوشال میزارن توی اکواریوما واصلأ هم به موهاشون پوشال چسبیده نیست.
استفاده از دستمال کاغذی یه خرده زیادی هزینه الکی وبی ثمر روی دستت نمیزاره؟؟

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 00:47
خب دقیقأ منظور منم عدم وجود بستر بود!!!
تا جایی که من دیدم برای همسترا پوشال میزارن توی اکواریوما واصلأ هم به موهاشون پوشال چسبیده نیست.
استفاده از دستمال کاغذی یه خرده زیادی هزینه الکی وبی ثمر روی دستت نمیزاره؟؟
وقتی اینو خریدم هزینه هاشو هم قبول کردم دیگه.اما نگران نباش.از دستمال توالت برا بسترش استفاده میکنم.هزینشم کمتره
درسته.اکثرا برشون پوشال و براده چوب میذارن.
اما براده چوب و پوشال به نوع مبلندش میچسبه.مثل این:

http://emruzi.com/up/uploads/137461414920182.jpg

اینم پشمک در حال بازی با چرخ و فلکش جلوی امروزی:

http://emruzi.com/up/uploads/137461414896881.jpg

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 16:08
سلام محمد جان

خیلی قشنگن همسترات.

منم یه مدت همستر نگه داری میکردم و باهم جفت میزدم و بچه میگرفتم ازشون.جفت زدنشون سخت بود و همش ماده نر رو میزد و هر روز باید تست میکردم ببینم میزنه یا نه تا روزی که ماده نر رو نمیزد و جفت میخوردن.

من یه تجربه خیلی ناجور از این دستمال کاغذی گذاشتن زیر همسترا دارم.یه بار که بچه گرفته بودم ازشون زیرشون دستمال بود و بعد متوجه شدم که بچه ها لای دستمالا گم میشدن و از گرسنگی میمردن و همه بچه ها از دستم رفت.ببین اگه میتونی از این ماسه پودری ها هم بگیری فک کنم خوب باشه واسه زیر دستو پاشون.

موفق باشی

اون همستر بیچاره رو هم نزار زیاد از امروزی سر در بیاره.اخر عاقبتش میشه مث ما. یه روز دسترسی نداشته باشه بدن دردو اینجوریـــــــا.;)

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 16:24
سلام محمد جان

خیلی قشنگن همسترات.

منم یه مدت همستر نگه داری میکردم و باهم جفت میزدم و بچه میگرفتم ازشون.جفت زدنشون سخت بود و همش ماده نر رو میزد و هر روز باید تست میکردم ببینم میزنه یا نه تا روزی که ماده نر رو نمیزد و جفت میخوردن.

من یه تجربه خیلی ناجور از این دستمال کاغذی گذاشتن زیر همسترا دارم.یه بار که بچه گرفته بودم ازشون زیرشون دستمال بود و بعد متوجه شدم که بچه ها لای دستمالا گم میشدن و از گرسنگی میمردن و همه بچه ها از دستم رفت.ببین اگه میتونی از این ماسه پودری ها هم بگیری فک کنم خوب باشه واسه زیر دستو پاشون.

موفق باشی

اون همستر بیچاره رو هم نزار زیاد از امروزی سر در بیاره.اخر عاقبتش میشه مث ما. یه روز دسترسی نداشته باشه بدن دردو اینجوریـــــــا.;)
شنیده بودم که دستمال کاغذی باعث گم شدن بچه ها میشه.ممنون از تذکرت.حتما اگه ماده خریدم و جفت انداختم بسترشونو عوض میکنم.
فقط منظورتو از ماسه پودری نفهمیدم!/:)

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 17:13
شرمنده دیگه داداش مارو به بی سوادیمون ببخش.منظورم همین ماسه های دریاست که به شکل پودر هستش یا این ماسه هایی که واسه بندکشی بین اجرسفال ازشون استفاده میشه.رطوبت رو هم خوب جذب میکنن.

موفق باشی

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 17:25
شرمنده دیگه داداش مارو به بی سوادیمون ببخش.منظورم همین ماسه های دریاست که به شکل پودر هستش یا این ماسه هایی که واسه بندکشی بین اجرسفال ازشون استفاده میشه.رطوبت رو هم خوب جذب میکنن.

موفق باشی
خواهش میکنم.شما استاد مایی
اره بستر مناسبی فکر کنم باشه اما تو دماغشون نمیره؟
یه بار براش کاه گذاشتم به خاطر گردی که داشت هر چند ثانیه یه بار عطسه میکرد:d

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۲, 18:11
اگه ذرات ریز بخواد مشکلی ایجاد کنه فکر کنم براده چوب بدتر باشه.فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه و مث چوب ذرات معلق هم ایجاد نمیکنه.یا حداقل کمتره.