PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید دیسکس

masih
۱۳۹۲-۰۵-۰۶, 21:09
سلام دوستان طبق مشورتی که بادوستان داشتم بعلت شرایطم تصمیم ب خرید دیسکس 3اینچی شد
من این چندوقت بدنبال دیسکس های تکثر داخل از سایز یک تاسه اینچ کیفیت خوب گشتم وپیدا نکردم همگی یا استیلو رنگ خوبی نداشتند یا نژادشونو خراب کرده بودند اکثرا هم ترکویز وپیگن هستند
الان این دیسکس ها یی که عکسشو میذارم تایلندی هستند 3اینچ قیمت هم 27تا30تومن درمیاد دوستم خرید قرنطینه کرد مشکلی نداشتند وقتی گذاشت پیش بقیه دیسکس ها فک کنم ضدوخورد داشتند نمیدونم چیشد بدن یکیشون زخم شدید پیدا کرد ک بااکری فلاوین درمانش کردم وخودم بهشون سرمیزدم امروز دیگه بعد از سیفون هم حتی اومدن غذاخوردن
میخواستم ببینم اینها نسبت ب قیمت خوب هستند؟ایاشما دوستان بهم اینارو پیشنهاد میدید یا تکثیر داخل بازهم بگردم خودم یکم گیج شدم وبازهم اگر از دوستان سراغ داشته باشه خریدارم
http://emruzi.com/up/uploads/137503314068641.jpg (http://emruzi.com/up/)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۶, 22:24
این عکسی که گذاشتی دیسکس خوبی هست و به قیمتش میازره و به هیچ وجه هم رشد سوز نشده
اگر بقیه هم در همین حد هستند که خوبه ، اما سر بلودایموند که توی عکس هست معمولیه

masih
۱۳۹۲-۰۵-۰۶, 23:06
ممنونم حامد جان بله اون بلو دایموند ها جزو اینانیستن حالا ی سوال دیسکس های تکثیر داخل خیلی خوب سایز میشن وجفت میخورن کلا راحتن تایلندی ها چی اینجورین؟؟اخه مالزی ها خیلی اروم سایز میشن توی اب ایران پدرم دراومد تابزرگشون کنم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۶, 23:27
مسلما دیسکس تکثیر داخل ( در صورتیکه اعتبار تکثیر کنندش اثبات شده باشه ) با آب ایران سازگاری نسبی بیشتری داره
اما بطور کل ، سایز کردن دیسکس به کیفیت آب مربوط میشه و به تغذیه ، نژاد کمتر اثر داره
ممکنه دیسکسهایی که قبلا سایز کردی قبل از رسیدن به دست شما شرایط خوبی نداشند که این روی ایندشون تاثیر میگذاره

خصوصی بهم بگو که برنامت چیه و چی میخوای بگیری

علیرضا
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 19:56
سلام ضمن تبریک عید سعید قربان و تشکر فراوان
من نیت کردم آکواریوم پرورش دیسکس بسازم یا بخرم خواهش میکنم در این مورد به من مشاوره بدین همچنین در مورد خرید ماهی. ممنونم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 20:59
سلام ضمن تبریک عید سعید قربان و تشکر فراوان
من نیت کردم آکواریوم پرورش دیسکس بسازم یا بخرم خواهش میکنم در این مورد به من مشاوره بدین همچنین در مورد خرید ماهی. ممنونم

سلام و عید شما هم پیشاپیش مبارک

به امروزی خوش امدید
سئوالی که پرسیدید اگر قرار باشه کامل جواب داده بشه ساعتها وقت لازم داره و حکایت مثنوی 1000 من میشه
شما باید اول توانایی های خودتون و تجربیاتی رو که دارید مشخص کنید ، بعد هدفتون رو از این کار برای خودتون واضح در نظر بگیرید و بعد مشورت بگیرید ببینید راهی که انتخاب کردید درسته یا ....