PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین فیلم هایی که دیدی؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 11:57
در این تاپیک فیلمهای خوبی رو که دیدید به بقیه معرفی کنید و توضیحات مختصری در موردشون ارائه بدید

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 14:00
سلام

یکی از فیلمهایی که چند سال پیش دیدم و همیشه توی ذهنم هستش فیلم دیگران (others ) هستش.توی این فیلم یک مادر با دختر و پسر کوچیکس در یک خونه بزرگ زندگی میکنن و بعضی وقت ها اثاری از روح در خونه دیده میشه.فکر میکنم بیشتر دوستان دیده باشن این فیلم رو.دیگه اخرشو نمیگم اگه کسی ندیده بی مزه نشه براش.ولی اخرش واقعا جالب میشه داستان.

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 14:02
سلام

یکی از فیلمهایی که چند سال پیش دیدم و همیشه توی ذهنم هستش فیلم دیگران (others ) هستش.توی این فیلم یک مادر با دختر و پسر کوچیکس در یک خونه بزرگ زندگی میکنن و بعضی وقت ها اثاری از روح در خونه دیده میشه.فکر میکنم بیشتر دوستان دیده باشن این فیلم رو.دیگه اخرشو نمیگم اگه کسی ندیده بی مزه نشه براش.ولی اخرش واقعا جالب میشه داستان.

فیلم قشنگیه ، با بازی نیکول کیدمن

elias.kh
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 14:32
سلام
من مجموعه بورن رو خیلی دوست دارم و به نظر من بهترینش هویت برن هست .
در این فیلم جیسون برن با بازی مت دیمون نقش یک مامور مخفی فوق سری سازمان های آمریکا رو بازی می کنه و ....
اما در آخرین قسمت از این فیلم یعنی میراث برن آقا مت دیمون بازی نمیکنه.
موفق باشید

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 14:51
یه نظرم یکی از بهترین ها هری پاتر 1-7 هست.مخصوصا قسمتای اخرش که از نظر کیفیت حرف نداشتن.
داستانشم که همه میدونن دیگه ...
هری یه پسر بچه ی جادوگره که در تمام فیلم قصد داره ولدومورت(قاتل پدر و مادرش)رو به قتل برسونه.در این بین اتفاقات بیشماری برای هری میفته که داستان رو زیبا میکنه.

mohammad91
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 14:59
سلام. منم فیلمه هری پاتر رو خیلی دوست دارم
تو ایرانیتا هم چند ساله اخیر به نظرم رسوایی
که با دیدنش حال کردم

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 16:06
من فیلم زیاد دیدم و عاشق فیلمهای جیسون استاتهام هستم ولی چند تا فیلم بهتون معرفی میکنم شاید هم دیده باشید هشت میلیمتری نیکلاس کیج و تیکن که پدری هست میره دنبال دخترش که دزدیدنش خیلی جلب بود تو ترسناکها هم که واقعا" ترسیدم حلقه 2 - بوگیمن 3 - شاتر و کیس 39 عالی بودند تو طنزها هم امریکن پای ها حرف نداره البته +18 هستند و شنیدم فیلم دیکتاتور هم خیلی خنده دار هست ولی هر لینکی که پیدا میکنم برای دانلود خرابه جدیدا" هم یک فیلم ایرانی دیدم به اسم دختر دهاتی 2 تا برادر عاشق 2 تا خواهر تو یک طایفه دیگه میشن اگر کسی زبون لری بلد باشه این فیلم رو ببینه زمین رو گاز میگیره از خنده

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 20:08
منم کیس 39 رو با همین داش امیرمون نشستم نگاه کردم واقعا قشنگ بود.والبته ترسناک....

داستان دختر بچه ای هستش که به نظر خانوادش اذیتش میکنن و به یه مددکار معرفی میشن و اون مددکار پیگیر قضیه میشه و ادامه فیلم که ادمو غافلگیر میکنه.

aligator
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 23:55
من شدیدأ از فیلم تورنومنت خوشم اومد .
فیلم در مورد یه سری قاتل حرفه ای هست که توی یه مسابقه شرکت میکنن ویه سری هم بر روی هر کدوم ازین قاتلا شرط بندی میکنن.مأموریت قاتلا این هست که توی یه زمان خاص همدیگه رو توی نقاط مختلف شهر پیدا کنن و بکشند وفقط یک نفر زنده بمونه که میشه برنده اون دوره ودر صورتی که زمان به اتمام برسه وبیش از یک نفر زنده باشن به صورت خودکار توسط تراشه هایی که زیر پوست هر کدوم برای ردیابی هم دیگه و تایم گرفتن کار گذاشته شده منهدم خواهند شد.اما توی این دوره یه اتفاق خاص پیش میاد ،یکی از شرکت کنندگان که برنده چند دوره از این مسابقات هم هست به شکل حیرت انگیزی پایان این ترنومنت رو عوض میکنه....

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۰-۱۰, 08:14
سلام
ون هلسینگ آخرین فیلمی که دیدم نبود ولی جزو بهترین ها بود.
داستان آدمی هست که موجودات شیطانی رو نابود می کنه

Rezaei
۱۳۹۲-۱۰-۱۰, 10:44
سلام
ون هلسینگ آخرین فیلمی که دیدم نبود ولی جزو بهترین ها بود.
داستان آدمی هست که موجودات شیطانی رو نابود می کنه

فیلم عالی بود ، یادش بخیر
تقریبا از زمان همین فیلم دیگه وقت و حوصله ایکه 2 ساعت بشینم و خیره بشم به صفحه تلویزیون یا مانیتور که داستان یک فیلم تموم بشه رو نداشتم و همه فیلمها رو خلاصه بینی کردم :d

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۱۰-۱۰, 12:10
فیلم عالی بود ، یادش بخیر
تقریبا از زمان همین فیلم دیگه وقت و حوصله ایکه 2 ساعت بشینم و خیره بشم به صفحه تلویزیون یا مانیتور که داستان یک فیلم تموم بشه رو نداشتم و همه فیلمها رو خلاصه بینی کردم :d
سلام
این که چیزی نیست حامد جان
من از تو بی حوصله تر هم دیدم!!!
یکی یه بار یه فیلم داد بهم و گفت برو نیگا کن بعد بیا برام تعریف کن!!!!
من!!!
فیلم!!!
اوغات فراغت!!!
بشر!!!

علی بختیاری
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 19:48
خیلی تغریف فیلم حوض نقاشی رو شنیده بودم....امروز بعد از مدت ها تونستم ببینمش.....خیلی به دلم نشست و خوشم اومد.....یه سکانس های خاص داره که خیلی به ادم میچسبه....

ماجرای یه پدر و مادر که مقداری عقب موندگی ذهنی دارن با فرزندشون هستش....

Nili
۱۳۹۲-۱۰-۲۹, 20:03
خیلی تغریف فیلم حوض نقاشی رو شنیده بودم....امروز بعد از مدت ها تونستم ببینمش.....خیلی به دلم نشست و خوشم اومد.....یه سکانس های خاص داره که خیلی به ادم میچسبه....

ماجرای یه پدر و مادر که مقداری عقب موندگی ذهنی دارن با فرزندشون هستش....

به نظرم شهاب حسينى تو اين فيلم خيلى خوب نقششو بازى کرده ولى خب آدم دلش مى گيره اينو ميبينه

--------- ادغام پست ------------

فيلم من مادر هستم فيلم بدى نيست

البته سکانساى حذف شده هم داره

Rezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 00:59
امشب به اتفاق خانمم فیلم جاذبه رو دیدیم
واقعا فیلم قوی و لایق اسکار هست

پیشنهاد میکنم حتما ببینید تا حد خیلی زیاد آدم رو از موود فیلمها و سریالهای 100تا یه غاز بیرون میاره

sadeqrezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 01:54
چند وقت پیش ، فیلم کاپیتان فیلیپس رو با خونواده نگاه کردیم.

به نظر من این فیلم یکی از شاهکارهای امساله . اگه نبینینش از دستتون رفته /:)

--------- ادغام پست ( فاصله بین ارسالها جهت ادغام نشدن حداقل باید 15 دقیقه باشد ) ------------

فیلم جاذبه رو دانلود کردم. فیلم قشنگیه ، امتیازش هم توی imdb خوبه. باید همین آخر هفته با چای و تخمه بشینیم پای این فیلم . :101:

masih
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 09:40
یکی از فیلم های مورد علاقه ی من 22گلوله هستش
واقعا اکثر فیلم های ژان رنو رو دوست دارم
تیکن هم خوب بود

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 10:45
اقا بلوک 13 مگه میشه بد باشه ؟ :d
ما که از همین تخیل بازیا لذت فراوانو میبریم
مجموعه 3 ایکس هم چیزای توپی بودن یادش بخیر

masih
۱۳۹۳-۰۱-۲۷, 12:05
به نظرم شهاب حسينى تو اين فيلم خيلى خوب نقششو بازى کرده ولى خب آدم دلش مى گيره اينو ميبينه

--------- ادغام پست ------------

فيلم من مادر هستم فيلم بدى نيست

البته سکانساى حذف شده هم داره
خواهر به نظر من هردوبازیگر هم مرد هم زن اصلا نقششونو خوب بعنوان عقب مانده ی ذهنی بازی نکردند
بااینکه یکی از بازیگران محبوبمه اقای حسینی وبازیشو ستایش میکنم ولی این فیلم واقعا یه بازی ضعیف ازش نشون داد
شما معلولین ذهنی رو ببینید وبااینها مقایسه کنید
یادم نیست کدوم بازیگر خارجی بود فکر کنم رابرت دنیرو بود نقش عقب افتاده هار. بازی میکرد اون نقش واقعا دیدنی بود

sadeqrezaei
۱۳۹۳-۰۱-۲۸, 00:55
فیلم 47 رونین رو چند روز پیش دیدم. خیلی خوش ساخت هست و داستانش هم گیرایی داره و در حد مطلوبی هم اکشنه.

کلا فیلم های کیانو ریوز رو دوست دارم. (ماتریکس ها رو که کلی خاطره دارم)

kalantar.yahya
۱۳۹۳-۰۶-۱۳, 11:55
بچه ها
امروز فیلم خط ویژه رو دیدم
از همه نظر عالی و بی نقص بود
فقط فرقش با بقیه فیلم ها توی این بود که اخرش زیاد خوب تموم نشد
میتونم به جرات بگم بهترین فیلم ایرانی که تاحالا دیدم
زندگیه واقعی رو به تصویر کشیده
استرس های واقعی
امیدوارم ببینین و لذت ببرید

elias.kh
۱۳۹۳-۰۶-۱۵, 08:25
سلام
من به همه فيلم الهام رو پيشنها مي كنم اين فيلم عالي بود با بازي عالي لئوناردو ديكاپريو اين فيلم جز 250 فيلم برتر IMbD هست حتما نگاه كنيد

AGSL
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 15:26
با سلام من عاشق سریال "super national" هستم .این فیلم درباره ی دوبرادر هست که به دنبال شیاطین آزاد شده از جهنم هستن.و اتفاقات جالبی برای آنها در طول فیلم می افتد.:Blushing:

hashem_stark
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 15:50
با سلام من عاشق سریال "super national" هستم .این فیلم درباره ی دوبرادر هست که به دنبال شیاطین آزاد شده از جهنم هستن.و اتفاقات جالبی برای آنها در طول فیلم می افتد.:Blushing:

سلام من سه فصل اول این سریال و دوست داشتم بعدش دیگه چرت و پرت شد بیشتر کفر گونه شده هی میرن جهنم برمیگردن میمیرن زنده میشن خلاصه مصخره شد دیگه نگاه نمیکنم

فریبرز
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 18:08
سلام دوستان
من دوتاازبهترین سریالهایی که دیدم یکی سریال 24 و دیگه سریال فرار از زندان بوده.خیلی بااین دوتا حال کردم خوش باشید.

hashem_stark
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 18:32
از نظر من بهترین سریال دکستره بعد Game-of-Thrones- این سریال یکی از بهترین سریالهای دنیاست تو همه سریالها در موردش صحبت میشه خیلی عالیه من عاشق این سریالم فقط حیف که هر فصلش ده قسمته و زود تمام میشه به نظرم این سریال تاریخی میشه :83:
بعد The Walking Dead و The Mentalist البته سریال Person of Interest با بازی ساراشاهی رو هم دوست دارم سریال True Blood هم بد نیست سریال Sons of Anarchy هم خوبه پر از خشونت و بکش بکشه خیلی خفنه

خنده دارهم Two and a Half Men و The Big Bang Theory و Two Broke Girls حرف ندارن البته Modern Family و The Exes هم بدک نیستن

muhammad76
۱۳۹۳-۱۱-۲۲, 20:11
سلام
یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم Belle und Sebastian بوده
به همه توصیه میکنم که این فیلم زیبا رو ببینید
http://www.emruzi.com/upc.php?file=142367643160666_Belle-and-Sebastian-2013-720p-BaranFilm.jpg