PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میشه یه کبوتر نر با دوتا ماده جفت بشه؟؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۸, 20:24
سلام بچه ها

من قضیه رو از اول تعریف کنم که همه در جریان قرار بگیرن:::

من یه جفت کبوتر داشتم که هم تخم داشتن و هم جوجه که نرش طی همون داستانایی که تعریف کردم پرید و گم شد....

الان براش یه نر گرفتم و چند ساعتی توی یه قفس کنار هم گذاشتمشون.....

بعد از چند ساعت ازادشون کردم بعد دیدم یکی از نرهای دیگه که با یه ماده دیگه جفته و تخم هم داره اومده و واسه این ماده میغوره که بعد از چند دیقه دیدم دارن باهم دونه عوض میکنن و جفتگیری کردن.....!!!! ( مادش اومد بعد از خجالتشون درومد):2:

حالا باز من با همون نری که براش گرفتم تو یه قفس کردمشون....

حالا اگه من اینارو ازاد کنم و باز باهم جفت نخورده باشن و باز بره با همون نری که با یه ماده دیگه تخم داره چی میشه داستان.....؟؟؟؟میشه اون نره با دوتا ماده جفت باشه؟؟؟

ببخشید زیاد شد.مرسی

d-a-r
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 02:17
سلام علی اقا اخه چرا بنیان های خانواده ها رو با به تاخیر انداختن ازدواج جوونا سست می کنین!!...نه حالا من از شما می پرسم واقعا چرا؟!....خوب از همین جاهاست که طلاق سرچشمه می گیره....داستان هم به نظرم مشخصه دیگه نره می خواد به جفتش خیانت کنه :-w
ولی داستان جالبی شده....با این حال من به شخصا ندیدم که یک پرنده نر (البته به جز مرغ و این قبیل) دوتا جفت بگیره اخه نرها توی این ها برای تغذیه جوجه ها و .... فکر می کنم دخیل باشن و عین مرغ و خروس عادی نباشن که همه وظایف رو دوش مرغ باشه !

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 09:11
مشکل از لوندی مادست علی جان
ماده اماده رو با یک نر دیگه زندانی کن جفت میخوره و مشکل حل میشه

elias.kh
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 09:38
با اجازه تمام اساتید
من فکر میکنم میشه.
دایی من کلی کبوتر داره و بین هوایی هاش یک ماده داره که بهش میگم پرپری.
این کبوترماده رو بین نر ها میزارن و زمانی که بخان کبوتر های در حال پرواز رو بشونن از این ماده استفاده می کنن.
حالا شاید چیزی که من گفتم هیچ ربطی به این چیزی که شما پرسیدید نداشت ولی فکر کنم بشه.
موفق باشید

aligator
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 12:33
با اجازه تمام اساتید
من فکر میکنم میشه.
دایی من کلی کبوتر داره و بین هوایی هاش یک ماده داره که بهش میگم پرپری.
این کبوترماده رو بین نر ها میزارن و زمانی که بخان کبوتر های در حال پرواز رو بشونن از این ماده استفاده می کنن.
حالا شاید چیزی که من گفتم هیچ ربطی به این چیزی که شما پرسیدید نداشت ولی فکر کنم بشه.
موفق باشید
الیاس جان اون مال نشوندن کبوترای تار شده هست وکلأ فرق داره با این موضوع....

HEAVENLY
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 12:43
علی جان 100% میشه
الان من خودم توی لونه نری دارم که دوتا ماده داره و با هردو هم سازگاری داره و هر دو ماده هم تخم و جوجه میکنن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 14:06
ممنون بچه ها

ازدیروز دوباره با همون نری که گرفته بودم تو قفس کردمش و ظهر ازاد کردم دیدم اصلا این نره هیچ بخاری ازش بلند نمیشه.....

با ابوالفضل صحبت کردم گفت بیارش یه نر دیگه بهت بدم.

جالبه پس میشه یه نر دوتا ماده داشته باشه!!!!!

بعد یه چیزی؟؟؟

معمولا یه جفت وقتی جوجه هاشون باز میشه 12 روز بعد تخم میذارن و هم به جوجه ها میرسن هم رو تخمای جدید میشینن.بعد الان اگه یه نر دوتا ماده داشته باشه باید 4 موقعیت رو پشتیبانی کنه!!!! دهنش صاف نمیشه؟؟؟؟ از مردی نیوفته یه وقت؟؟؟!!!!;)

--------- ادغام پست ------------

مشکل از لوندی مادست علی جان
ماده اماده رو با یک نر دیگه زندانی کن جفت میخوره و مشکل حل میشه

حامد جان این لوندی که گفتی یعنی چه؟؟؟

البته این کبوترشناسا یه چیزایی میگن فک کنم منظورت همون باشه.حالا یه توضیحی بده بهمون این لوندی چیه؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 14:10
اهههه تو نمیدونی لوند به چی میگن؟ نا امیدم کردی ;)

کبوتر ماده وقتی زیادی آمادگی برای جفت گیری داشته باشه به نرهای قوی که به منزل خودشون قانع نیستند چراغ سبز نشون میده
وقتی نر بهش میغوره سر تکون میده ، سینه سپر میکنه و ....

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۰۹, 14:14
اهههه تو نمیدونی لوند به چی میگن؟ نا امیدم کردی ;)

کبوتر ماده وقتی زیادی آمادگی برای جفت گیری داشته باشه به نرهای قوی که به منزل خودشون قانع نیستند چراغ سبز نشون میده
وقتی نر بهش میغوره سر تکون میده ، سینه سپر میکنه و ....

شرمنده دادا ما چ میدونیم اخه.مارو چ به این مسائل اجتماعی خطرناک.....

کم کم دارم یه چیزایی میفهمم از زندگی اجتماعی کبوتر ها.

امروز میرم ان شاالله یه شوهر خوب واسه این گیر بیارم که داغون کرد وضعیت اجتماعی لونه رو.میان منو با قفسه میندازن پشت ون میبرن!!!!!

ABOLFAZL
۱۳۹۲-۰۶-۲۶, 10:52
سلام
پست هارو خوندم
بله علی جان میشه با دوتا جفت بشه تعداد زیاد کبوتر میشه ولی اگه خودت بخواهی این کارو بکنی فکر نکنم بشه
من دیدم و داشتم کبوتری که دوتا ماده جفت بود و به همه ی جوجه هاش میرسید حتی یه مورد داشتم که تویی خونه خودم یه جفت داشته و تویی خونه همیسایه هم یه جفت دیگه
صبح میدم که نیست ( خونه همسایه بوده ) و سر ظهر میامد خونه:-o

تویی کبوتر بازی خیلی چیز می بینی میشنویی چندتا من برات میگم:
1.یه کبوتر ماده سه جوجه که هیچ کدوم از خودش نبود بزرگ کرد.
2.کبوتری که سه تا تخم بذاره و هر تا تخم هم باز بشه.
و ...