PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد بنر

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 10:10
سلام

من یه بنر درست کردم که به صورت کد java scipt و HTML هست . ولی مثلا فکر کنین میخوام اینجا تو یه پست بذارم که نمیشه . البته مثال زدم تو یه جای دیگه میخوام بذارم ولی مث همینجا به صورت پست هست . چجوری میشه این بنر رو به صورت پست قرار داد . تو وب راحت میشه تو قسمت مدیریت برنامه رفت و کد رو وارد کرد ولی مستقیم مثل فایل فلش یا عکس نمیشه تو یه پست قرار داد . روشی به نظرتون میرسه ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 10:12
امکان اجرا شدن کدهای html و java در پستها بسته هست
که اگر باز باشه ، 3 سوته امکان هک شدن یا دوون شدن سایت وجود داره

این بنر رو فقط در سایت شخصی میتونید استفاده کنید و جایی اجازه نمایش و بهش نمیدن
حالت استاندارد بنر با فرمت gif هست

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 10:14
خب روشی هست یه چیزی مث بنر درست کنم که کار اون رو انجام بده و ساده هم بشه درستش کرد . مث فلش و یا امثالش . مثلا تو فیس دیدم که یچی مث بنر واسه تبلیغات میذارن ولی تو پست اینکارو میکنن .

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 16:37
خب روشی هست یه چیزی مث بنر درست کنم که کار اون رو انجام بده و ساده هم بشه درستش کرد . مث فلش و یا امثالش . مثلا تو فیس دیدم که یچی مث بنر واسه تبلیغات میذارن ولی تو پست اینکارو میکنن .
آموزشش رو داریم
از این آموزش های فتوشاپ - ساخت یک انیمیشن (http://emruzi.com/showthread.php?t=1731)استفاده کن که رایجترین روش ساخت بنر تحت وب هست

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 17:15
ممنون که یاد آوری کردی . اتفاقا قبلا دیده بودم تو ذهنم نبود . باید امتحان کنم ببینم چی در میاد :7:@};-