PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به اطلاعات هارد معیوب

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۵-۲۳, 23:34
سلام به همه دوستان امروزی
چند روز پیش به نت وصل شدم به محض اینکه اتصال برقرار شد سیستم هنگ کرد بعد چند دقیقه ریستارت کرد و دیگه سیستم بالا نیومد خواستم ویندوز عوض کنم پیغام خطا میداد و از یک وسیله سخت افزاری ایراد میگرفت یک هارد قدیمی داشتم اون وصل کردم تونستم ویندوز نصب کنم بعد اون یکی هارد رو هم وصل کردم باز سیستم بالا نیومد جداش که کردم درست شد
سوال اول اینکه کسی میدونه مشکل کجاست و سوال دوم اینکه اگر هارد مشکل پیدا کرده باشه میشه اطلاعاتشو بازیابی کرد اگر نشه بیچاره میشم
ممنون از راهنماییتون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۲۴, 07:20
سلام
اگر وقتی هارد وصل هست و سیستم برای بالا آوردن کار میکنه صدای ناهنجار خاصی از هارد شنیده نمیشه به احتمالا زیاد برد هاردت مشکل پیدا کرده
یکبار با تعویض همه کابلهایی که به هارد معیوب وصل میکنی امتحان کن و دقت کن تنظیمات بوت روی هاردی باشه که تازه ویندوز ریختی

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۵-۲۷, 15:02
کابل رو عوض کردم بازم حل نشده احساس میکنم صدای هارد غیر طبیعی هست

mogahi
۱۳۹۲-۰۵-۲۷, 15:26
آقای قدیری اگر صدا مثل ول کردن ساچمه روی در یخچال است به احتما 90 درصد کپسول های توی هار خراب شده و اینکه اکثرا این مشکل رو تعمیر نمیکنن هزینه خیلی زیادی داره و نیاز به اتاقک واکیوم هست و با تعویض برد هارد بر طرف نمیشه و لی یکی راحل حلی که داره و بعضی مواقع میشه اظلاعات کپی کنی این است یک هارد کاملا سالم تهیه کنی و نصب کنی و چند لحضای هاردتو توی پلاستیک وکیوم محکم بزاری که رطوبت نکشه و چند لحضه ای توی یخچال بزاری و کمی خنک که شد سریع رو سیستم بزاری و شروع به کپی کنی

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۵-۲۷, 16:15
آقای قدیری اگر صدا مثل ول کردن ساچمه روی در یخچال است به احتما 90 درصد کپسول های توی هار خراب شده و اینکه اکثرا این مشکل رو تعمیر نمیکنن هزینه خیلی زیادی داره و نیاز به اتاقک واکیوم هست و با تعویض برد هارد بر طرف نمیشه و لی یکی راحل حلی که داره و بعضی مواقع میشه اظلاعات کپی کنی این است یک هارد کاملا سالم تهیه کنی و نصب کنی و چند لحضای هاردتو توی پلاستیک وکیوم محکم بزاری که رطوبت نکشه و چند لحضه ای توی یخچال بزاری و کمی خنک که شد سریع رو سیستم بزاری و شروع به کپی کنی
ممنون از راهنماییت انشاالله که با این روش انجام بشه بعد با این روش پارتیشن بندی هاردم هم با همون حالت قبل بالا میاد؟ چون اون درایوهایی که مهم هست رو میخوام تخلیه کنم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۲۷, 16:18
محمد رضا جان همونطور که دوستمون گفتند اگر صدا داره کار مشکله

امیدوارم بتونی اطلاعاتت رو برداری

mogahi
۱۳۹۲-۰۵-۲۷, 16:28
آقای قدیری این کار اصی هست چون امکان اینکه چند این کار رو انجام بدهین ممکنه 1 یا 2 بار بیشتر نشه پس اول هارد سالم داشته باشین . بهترین مارک هارد در ایران وسترن دیجیتال هست که دارای 3 مدل هست :
لیبل آبی
لیبل سبز
و لیبل سیاد که بهترین لیبل سیاه از البته فقط کیفیتشون فرق میکنه

--------- ادغام پست ------------

آقای قدیری من شنبه انشالا راهی تهرانم در برگشت هم باید مقداری تجهیزات اکواریوم و مقداری ماهی مخصوصا دیسکس و انجل از اونجا بخرم . میتونم اگر افتخار بدید ببینمتون مشکل هلردتون رو اگر راهی مونده باشه برایش واستون انجام بدم در ضمن من مسول پشتیبانی بانک سپه خوزستان هستم