PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای فعال کردن دانلود منیجر روی یک بروزر

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 20:02
سلام دوستان

میخواستم ببینم چطور میشه دانلود منیجر رو روی یک بروزر فعال کرد؟؟؟مثلا در زمان اجرای فایل های فلش در یک صفحه اینترنت دانلود منیجر روی کروم فعال هستش و پیام دانلود فایل تصویری رو میده ولی برای فایرفاکس این پیام رو نمیده!!!

ممنون

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 20:21
روی برنامه دانلود منیجر کلیک کن بعد از اون نوار بالا به قسمت setting یا همون تنظیمات برو
اولین تبی که باز میشه تقریبا وسطش اسم تمام مرورگر های سازگار با دانلود منیجر هست
تیک بغل هر کدوم رو خواستی بزن و از اون پس برای اون مرور گر هم فعال میشه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 20:53
ممنون امیر جان

این کار رو کردم و تیک بروزرم رو هم زدم و تست کردم بازم نشد.یه بار سیستم رو هم ریست کردم ولی بازم نمیده اون پیام دانلود رو!!!!

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 21:09
دیگه سواد من تا همین جا بود
یه دلیل دیگه هم به ذهنم میرسه که اونم اینه که شاید چون کروم رو default browser قرار دادی دانلود منیجر فقط کروم رو قبول میکنه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 21:17
بازم نشد امیر داداش.این بروزرم وب فری یر هستش و میخوام فایل های فلشی که توی فیس اجرا میشرو دانلود کنم که اون پیام رو نمیده توی این بروزر.چنتا سایت دیگه رو هم تست کردم با همین وب فری یر ولی بازم پیام دانلود رو نداد.

حالا بازم باهاش کلنجار میرم ببینم چی میشه.

مرسی

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 21:25
اها اون فیلم یا فلش یا کلا هر چی که هست یه لینکی داره بالاخره درسته؟
لینکشو به صورت دستی بده به دانلود منیجر

چرا مشکلات برای تو اینقدر سخت میشن :d

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 21:31
لینک ویدئویی که به صورت فلش هستش رو چطوری میشه بدست اورد امیر جان؟؟؟ منکه هرچی ور رفتم لینکی نتونستم پیدا کنم!!!!!

mogahi
۱۳۹۲-۰۵-۲۸, 23:51
هنگامی که داناود منیجر نصب میشه به صوذت اتوماتیک این کارها اعمال میشن . اما برای دانلودفایل فلش ترفندی هست که میگم

اون صفحه حاوی فلش را با اینترنت اکسپلولر ذخیره کن یادت باشه که گزینه Save az Type روی web page compelet باشه

بعد به فولدر ذخیره شده برم و با برنامه فلش پلیر فارسی فایلی که با پسوند ُSWF هست رو اجرا کن

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 17:41
دوستان کسی میدونه چطور میشه لینک یک فایل فلش رو در بیارم بدم دانلود منیجر؟؟؟

فیلمی روی فیس هستش که حتما باید دانلودش کنم ولی دانلود منیجرم وقت پخش شدنش فعال نمیشه.... با وب فر ییر باز میکنم فیس رو.توی تنظیمات دانلود منیجر هم وارد کردم این بروزر رو ولی بازم پیام دانلود ویدئو رو نمیده....
حالا میخوام یه جوری لینک ویدئویی که داره پخش میشرو در بیارم دستی بدم به دانلود منیجر ولی هرچی سعی میکنم نمیتونم لینک ویدئو رو پیدا کنم....

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 21:01
شدنی هست اما باید کمی کد نویسی بلد باشی که از سورس صفحه کد ویدئو رو استخراج کنی
اما معمولا باید dmi بالا بیاد !!

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۷, 21:05
ممنون حامد جان.

کد نویسی که چیزی ازش سر در نمیارم.

نمیدونم والا باهاش چیکار کنم.چنتا ویدئو خوب داره اینجوری از دستم میره......

mogahi
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 18:00
اگر این فیلم ها خاص و حیاتی هستن برات لینک پیج رو بده برات دانلود کنم و برات ارسال کنم

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 18:03
ممنون محمد جان.

بالاخره که باید درست شه داداش.نمیدونم چیکارش کنم.....

mogahi
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 18:11
درسته اما اگر درست متوجه شده باشم مشکل در fb هست درسته ؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 18:27
نه محمد جان کلا با اون بروزرم که صفحه ای رو باز میکنم دانلود منیجر فعال نمیشه برای دانلود.توی تنظیمات هم وارد کردم اسم بروزر رو ولی بازم نشد

mogahi
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 18:51
با چ بروزری مشکل داری ؟

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 19:01
وب فرییر هستش امین جان.

mogahi
۱۳۹۲-۰۶-۱۹, 21:01
از این بروزر زیاد سر در نمیارم

ap_amir
۱۳۹۲-۰۶-۲۰, 23:20
درود بر شما

از آخرین ورژن فایر فاکس و اخرین ورزن دانلود منیجر استفاده کنید راستی دو سوال 1-نسخه ویندوزتان 2- از چه پروکسی استفاده می کنید رو هم بفرمائید

با سپاس

امیر

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۱, 12:03
سلام امیر جان

ویندوزم که 7 هستش.بروزر وب فریر خودش قند شکنه و فقط برای همین قضیه ازش استفاده میکنم.

ap_amir
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 00:11
سلام امیر جان

ویندوزم که 7 هستش.بروزر وب فریر خودش قند شکنه و فقط برای همین قضیه ازش استفاده میکنم.

درود بر شما

علی آقای نازنین

از آخرین ورژن فایر فاکس و اخرین ورزن دانلود منیجر بهمراه نرم افزار پروکسی Hotspot Shield استفاده کنید تا راحت بتوانید دانلود کنید

با سپاس

امیر