PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زیر ذره بین پنجم با حضور >> Nazgol

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۳۱, 19:14
سلام و درود بر همه امروزی ها

http://emruzi.com/up/uploads/136655732026091.jpg

زیر ذره بین این دوره بر اساس حکم حاکم ( کاربر زیر ذره بین قبل ، اینجانب ) کسی نیست جز حمزه گرامی ;)
این تاپیک از 00:00 بامداد 1 شهریور باز کشایی شده و تا 24:00 3 شهریور پذیرای شما عزیزان خواهد بود

Rezaei
۱۳۹۲-۰۵-۳۱, 23:16
خوب برای شروع و اعلام آمادگی به پاسخگویی حمزه عزیز

- بیوگرافی کامل ( تاریخ تولد - رنگ مورد علاقه - شغل - قد - وزن و .... )
- عکس

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 00:20
بههههههههههههههههه!!!!سلام حاج حمزه عزیز.
اقا پاشو ،انقدر ساکت نشین ،یه تابی توی مجلس بخور ،یه چایی تعارف کن به مهمونا،گلمون خشک شده...
خب خب خب...از هر چه بگذریم از سوالای حمزه نمیشه بگذریمhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Shame%20on%20you.gif
1-چرا ناز گل؟؟باورت میشه اون اویل که هنوز اسمتو ننوشته بودی من فکر میکردم خانمی؟؟:-?
2-چرا توی هیچ کدوم از تاپیک های اشنایی شرکت نکردی؟؟؟(چه انجمن مدیران،چه قسمت معرفی مدیران،وکلأ هیچ جا...)
3-چرا انقدر کم حرفی؟چرا توی بحثا شرکت نمیکنی؟
4-چند ساله که مغازه داری؟
5-چی شد که رفتی توی شغل گل فروشی؟
6-به جز گل فروشی فعالیت کشاورزی هم داری؟(شرح مفصل)
7-چنتا شاگرد داری؟
8-از کی وچی شد که با مهدی جان اشنا شدی؟چقدر با هم در ارتباط هستید؟
9-جعبه کمک های اولیه دم دست گذاشتی؟کسری چی داری؟
10-روزی چنتا سوال؟چنتا پست؟چنتا فاز؟

فقط قربون دستت،زود جواب بده که یه وقت خدایی نکرده نه سوالا روی زمین بمونه ونه حرارت کم بشه:70::70:

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 08:59
خوب برای شروع و اعلام آمادگی به پاسخگویی حمزه عزیز

- بیوگرافی کامل ( تاریخ تولد - رنگ مورد علاقه - شغل - قد - وزن و .... )
- عکس

سلام

خب من متولد 65/6/4 رنگ مورد علاقه من هم ارغوانی هست و رنگهایی که تو این کلاس باشن ( البته رنگ سورمه ای روشن رو هم دوست دارم . رشته ی تحصیلی من تاسیسات حرارتی و برودتی هست و 3 سال تونمایندگی ماشین سازی اراک کار کردم و از همون طریق تونستم تامین و نگهداری یه مجموعه تو سربازی رو بگیرم . بعدش که از سربازی اومدم یه مدت تو یه فروشگاه تاسیساتی مشغول شدم . از اول به گل و گیاه علاقه داشتم ولی متاسفانه تو رشته مورد علاقم نرفتم . شغلم هم که مشخصه گل فروشی ( ساخت سازه های شیشه ای - فضای سبز - و هر چیزی که تو این زمینه باشه ) قد 173 و وزنم هم 62 که یخورده کمه . دیکه اون ... ( سه نقطه هارو ) علی جان پرسیدن اونجا ج میدم .

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 08:59
سلام به استاد بزرگوارم آقا حمزه
1چند سال تو کار گل گیاهی؟
2 یک عکس از محل کارت بزار ؟
3 آکواریوم گیاهی هم داری؟
4 چی شد وارد این کلار شدی؟
5 رشته ت چیه؟
6 دوستا داشتی چی کاره بشی؟
7 بزرگترین آرزوت چیه؟
8 مجردی یا متاهل؟
9 شغل شما در آمدش خوبه ازش راضی هستی؟
یکی چون شمایی تخفیف
موفق باشی

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 09:27
بههههههههههههههههه!!!!سلام حاج حمزه عزیز.
اقا پاشو ،انقدر ساکت نشین ،یه تابی توی مجلس بخور ،یه چایی تعارف کن به مهمونا،گلمون خشک شده...
خب خب خب...از هر چه بگذریم از سوالای حمزه نمیشه بگذریمhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Shame%20on%20you.gif
1-چرا ناز گل؟؟باورت میشه اون اویل که هنوز اسمتو ننوشته بودی من فکر میکردم خانمی؟؟:-?
2-چرا توی هیچ کدوم از تاپیک های اشنایی شرکت نکردی؟؟؟(چه انجمن مدیران،چه قسمت معرفی مدیران،وکلأ هیچ جا...)
3-چرا انقدر کم حرفی؟چرا توی بحثا شرکت نمیکنی؟
4-چند ساله که مغازه داری؟
5-چی شد که رفتی توی شغل گل فروشی؟
6-به جز گل فروشی فعالیت کشاورزی هم داری؟(شرح مفصل)
7-چنتا شاگرد داری؟
8-از کی وچی شد که با مهدی جان اشنا شدی؟چقدر با هم در ارتباط هستید؟
9-جعبه کمک های اولیه دم دست گذاشتی؟کسری چی داری؟
10-روزی چنتا سوال؟چنتا پست؟چنتا فاز؟

فقط قربون دستت،زود جواب بده که یه وقت خدایی نکرده نه سوالا روی زمین بمونه ونه حرارت کم بشه:70::70:

خب امروز که جمعس خلوته نمیشه آدم خودشو بتالونه .

1. نازگل اسم مغازه من هست . و من اکثر کاربری هامو با همین اسم میذارم .آدرس ایمیل و هر چی که با اسم محل کار جور در بیاد . یخورده مشکوک هست اسمش و لی خب ... - خیلیا منو با خانم اشتباه میگیرن و بهم خ ... میدن البته تو اینجا نه . :==):

2.تو تاپیک آشنایی فکر کنم همونی رو میگی که همه اطلاعات خودشونه میذاشتن . خب من تو مشخصاتم فکر کنم همه چیز رو نوشتم . بعد من جواب 3 رو هم همینجا میدم : من چون تو مغازه هستم وقت نمیکنم که به همجا برسم و اینومیدونم که شاید این فکر پیش بیاد که من کم حرفم و یا شوخ نیستم ولی بر عکس همین قضیه هستم . ریا نباشه خخخ تو یه سایت دیگه هم فعالیت دارم اونجا هم باید به سوالات ج بدم . اینا همه کنار هم یخورده دیگه وقت نمیکنم برسم به همجا وگرنه دوست دارم تو بحث ها شرکت کنم . سعی میکنم که بیشتر باشم .

4. به صورت مستقل 1.5 هست که خودم دارم واسه خودم کار میکنم . قبلا چون دوستان گلخونه داشتن سفارش میگرفتم .

5. از بچگی علاقه زیادی به گل و گیاه داشتم و چون خونه ما یه حیاط بزرگ داشت و بیشترش باغچه بود من دیگه علاقمند شدم . حیف که عکسی ازشون ندارم و اگه هم باشه باید بگردم . اگه پیدا کنم حتما میذارم. الان هم که به یادش میفتم اینقد دوس دارم بازم تو اون خونه باشم واقعا انواع گلا رو داشتیم که همه فصله گل بدن . شاید تو یه مقطع از زمستون فقط خونه ی ما گل نداشت .

6. فعلا تو همین زمینه ی گل فروشی فعالیت میکنم و اگه پیش بیاد کار فضای سبز . جلوتر از این نرفتم .
7. شاگردمون کجا بود ما خودمون هنوز باید درس پس بدیم . من خودممو خودم
8.اقا مهدی لطف دارن به ما و هر از چند گاهی به ما یه سری میزنن . تاریخش یادم نیست ولی از طریق همین سایت همون اوایل بود که آشنا شدیم . من دونبال یه گیاه آکواریومی میگشتم که داشت و بهم داد .

9. جعبه کمک های اولیه دیگه چیه . من موقع کار با اینکه دستکش مخصوص هم دارم بازم نمیندازم دستم .

10 اینو شفاف سازی کن . وقت کنم روزی یکی پست میذارم . بعضی وقتا هم وقت نمیکنم و پست نمیذارم . سوال هم که هر چی پرسیده بشه تو روز بتونم ج میدم . فاز دیگه چیه همون فلز و نول برقه

--------- ادغام پست ------------

سلام به استاد بزرگوارم آقا حمزه
1چند سال تو کار گل گیاهی؟
2 یک عکس از محل کارت بزار ؟
3 آکواریوم گیاهی هم داری؟
4 چی شد وارد این کلار شدی؟
5 رشته ت چیه؟
6 دوستا داشتی چی کاره بشی؟
7 بزرگترین آرزوت چیه؟
8 مجردی یا متاهل؟
9 شغل شما در آمدش خوبه ازش راضی هستی؟
یکی چون شمایی تخفیف
موفق باشی

سلام بزرگواری استادیمون کجا بود .

1 . نزدیک 6 ساله تو این کارم . و 1.5 هم هست که مغازه دارم .
2.
3.متاسفانه اکواریوم گیاهی ندارم ولی تو این فکر هستم که یه کوچیکشو درست کنم . دارم روی یه خاک کار میکنم واسه گیاه اگه جواب بده و مشکلی واسه ماهی نداشته باشه توضیح میدم . دارم یهکاری میکنم که به یه نتیجه واسه خاک آکواریوم گیاهی برسم و هزینه ها پایین بیاد با خیلیا هم مشورت کردم .
4.خب تو یه تاپیک توضیح دادم بیشتر علاقه بود .
5.رشته ی تحصیلیم هم تاسیات حرارتی و برودتی بود .
6.همین کاری که دارم البته خیلی گسترده تر . واقعا شیوه باغبانی تو ایران خیلی ضعیفه اگه از یه کشوری مث انگلیس الگو بگیریم واقعا پیشرفت میکنیم .
7.بزرگترین آرزوی من اینه که به آرزو هام برسم . همه ی آدما خیلی آرزو های زیادی دارن که همه هم واسشون مهمه . واسه من که یکی دو تا نیست . یکی از اونا اینه که بتونم تو زمینه ی باغبانی علمی و عملی فعالیت کنم متاسفانه تو این مملکت باسم باغبانی میاد به یه چشم کارگری که یه بیل و فورقون داره نگاه میکنن. ولی فکر من فراتر از این چیزاست .
8.فعلا که مجردیم ولی خب ...... اوهوم
9.چون تازه مستقل شدم هی بدک نیست ولی رضایت بخشم نیست . ولی در مجموع شغلی هست که میشه ازش در امد خوبی کسب کرد و راه پیشرفت زیادی داره .
دیگه بیشتر از این سوال میکردی با بیل و کلنگ میفتادم به جون گلخونت . :)):

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 09:34
منظور از سوال اخر این بود که دوست داری من توی ذره بینت روزی چنتا پست؟چنتا سوال؟وچنتا فاز رو بگنجونم؟کلأ حضورمو تا چه حد فعال کنم؟

پس عکس کو؟؟؟؟؟؟؟؟:Not talking::__::+}::r(::^:
بدون بهانه یه عکس جدید وغیر پرسنلی از خودت بزار

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 10:13
اینم یه عکس از خودم .

http://emruzi.com/up/uploads/137723951389611.jpg:==):

ولی این دیگه عکس خودمه

http://emruzi.com/up/uploads/13772399265281.jpg

علی جان هر چی دوست داری بپرس ما هستیم

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 11:30
میگم مثل خودم خوشتیپیا!:Cool:
1-اگه بگم توی همین 10-15روزه میام رشت چیکار میکنی؟
2-به نظرت چی شد که پر حامد تو رو گرفت ویهویی افتادی زیر ذره بین؟
3-نظرتو در مورد یکی یکی مدیرا خیلی مختصر ومفید بگو.
4-پرنده چی داشتی؟داری؟خواهی داشت؟
5-ماشینت چیه؟موتورت؟چی دوست داری؟
6-گوشیت چیه؟مشخصات سیستمت؟
7-بچه درس خون بودی یا شر کلاس؟
8-چرا یه شغل توی حوزه تحصیلاتت انتخاب نکردی؟
9-برای پس فردا چی تدارک دیدی؟(حتمأ با جزئیات بگو،چون میخوام کادو تهیه کنم)
10-اون "اوهوم"که در مورد تعهل گفتی دقیقأ یعنی چی؟خبریه؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 18:51
میبینم که هنوز تاپیک گرم نشده !

1- چطور با امروزی آشنا شدی ؟
2- چی باعث شد در امروزی شروع به فعالیت کنی؟3
3- اگر قرار بود رشت زندگی نکنی کجا رو برای زندگی انتخاب میکردی?
4- تا حالا شده مشتری داشته باشی که دسته گل بپیچی بعد بگه خوشم نیومد باز کن یه جور دیگه بپیچ؟
5- چند درصد مشتری ها گل مصنوعی رو به طبیعی ترجیح میدن و چرا به نظرت؟
6- امروزی رو به چند نفر معرفی کردی ؟
7- پرفروشترین گل مغازه چی هست؟
8- بیشتر مشتری ها خانم هستند یا آقا؟
9- اگر قرار باشه شغل دیگه ای رو انتخاب کنی ؟
10- نقش کامپیوتر و اینترنت در زندگیت چی بوده ؟ بودنش باعث تغییر مثبت یا منفی اثر گذاری شده؟

خوب این سوالهای دست گرمی رو جواب بده تا بعد ، من جای تو باشم سریع جواب میدم چون تجربه نشون میده که سرت شلوغ میشه به زودی

™@я€z
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 19:24
سلام به به حمزه جان نبینم داداش بسوزی :Devil:

خوب سوالهای من:

1-روحیه ات چطوره خشن یا آرام؟
2-چه آهنگی دوست داری؟
3-خیلی شغلتو دوست داری نه؟
4-بزرگترین آرزوت چیه؟
5-اگر از یه کشور خارجی پیشرفته دعوت همکاری بدهتد از ایران میری؟
7-تو طبیعت کدوم اقلیم رو دوست داری؟بیابان-جزیره-جنگل-دریا؟

فعلا همینها رو جواب بده داداش خیال کردی تو ذره بینهای دیگه کمرنگ باشی
کسی نمیاد سراغت؟ اشتباه کردی :11:

موفق باشی @};-

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۱, 22:54
ای بابا،این چه وضع پاسخگوییه؟؟؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(1).gif

فکر کردی جواب ندی من سوال نمیپرسم؟؟؟؟؟؟
کور خوندی!:r(:

واما سوالای همیشگیaligator:

1-برنامت برای ادامه راه؟

2-امیدت به اینده؟

3-ادم مذهبیی هستی یانه؟

4-نظرت راجب شلوار جین؟

5-کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

6-اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

7-اگه رئیس مجلس میشدی....؟

8-اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

9-اگه استاندار............؟

10-اگه شهردار............؟

11-اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

12-اگه مدیر یه مدرسه.........؟

13-اگه مستخدم مدرسه.........؟

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 09:47
میگم مثل خودم خوشتیپیا!:cool:.
1-اگه بگم توی همین 10-15روزه میام رشت چیکار میکنی؟
2-به نظرت چی شد که پر حامد تو رو گرفت ویهویی افتادی زیر ذره بین؟
3-نظرتو در مورد یکی یکی مدیرا خیلی مختصر ومفید بگو.
4-پرنده چی داشتی؟داری؟خواهی داشت؟
5-ماشینت چیه؟موتورت؟چی دوست داری؟
6-گوشیت چیه؟مشخصات سیستمت؟
7-بچه درس خون بودی یا شر کلاس؟
8-چرا یه شغل توی حوزه تحصیلاتت انتخاب نکردی؟
9-برای پس فردا چی تدارک دیدی؟(حتمأ با جزئیات بگو،چون میخوام کادو تهیه کنم)
10-اون "اوهوم"که در مورد تعهل گفتی دقیقأ یعنی چی؟خبریه؟

1- قدمت رو چشم ولی دیگه این دو هفته امروزی نمیام کلا نت تعطیل و گوشی هم خاموش . البته شوخی میکنم هر وقت اومدی ما در خدمتین داش .
2-والا از قرار معلوم قرار شد که هر کی اولین تاپیک رو زد بره زیر ذره بین ، البته اینجوری گفتن نمیدونم شاید با قرار قبلی این اتفاق افتاده :7:
3- سوال دیگه نبود یه تومار مختصر باید توضیح بدم که : اینیکیو بی خیال شو واقعا سخته ولی در مجموع چون صحبت مدیرا شد بگم جمع خیلی دوستانه و خوبی هست و انتقاد پذیری هم تو همه وجود داره و چون من زیاد نیستم یخورده سخته که بخوام یکی یکی توضیح بدم ولی همهی بچه های امروزی واقعا گلن .
4-بگم خب میخندین فنچ داشتم اونم راه به راه میزایید دیگه خستم کرده بود همه رو فروختم . اگه مرغ و خروس هم جز پرنده به حساب بیاری قبلنا داشتم و خیلی علاقه مندم که بازم داشته باشم . ولی الان دیگه نمیشه
5-ماشین ندارم فعلا . موتور هم خوشم نمیاد . از ماشین تو کلاس اسپرت خوشم میاد نه اینایی که میبرن اسپرت میکنن میخوابونن و اینا . ولی از هیوندا و bmw خوشم میاد . در انواع مدلا . لکسوس هم بد نیست .
ولی پولمون به اونجا که نمیکشه به شخصه از پرشیا سفید همش خوشم میومد .
6- گوشیم نوکیا n79 . مشخصات سیستم هم : رم 6 گیگ ژل - هارد 500 فعلا - گرافیک ddr3 9600 gt اورکلاک گیمر 256 بیت یک گیگ که ازش راضی هستم و چون بعضی وقتا بازی میکنم فعلا رو بازی های جدید گیر نداره - cpu هم q6600 چهار هسته ای اینتل - پاور هم که گرین هست دیگه توانش یادم رفت . مادربوردم هم ep45 ادامش یادم رفت فقط ddr3 هست . دیگه بقیه فکر نکنم مهم باشن .
7- من در کل تئوریم خوب نبود ولی عملی واقعا خوب بودم . تو کلاسم اگه شلوغ نمیکردم نمیتونستم تا آخرش صبر کنم . ولی از کلاس اخراج نشدم . شیطنت داشتم که به وقتش تعریف میکنم .
8- تو رشته ی خودم یه مدت مشغول بودم ولی علاقه به گل و گیاه بیشتر داشتم تا اینکه اومدم سمت این کار .
9- چون تولد خواهرم جند روز پیش بود با هم گرفتیم واسه همون تدارکی ندیدم . دوشنبه هم نیستم و خارج شهر میرم کار دارم .
10- نه فعلا خبری نیست ولی خب داریم یه کارایی میکنیم در زیر سطح آب هنوز روی آب نیومدیم .

میبینم که هنوز تاپیک گرم نشده !

1- چطور با امروزی آشنا شدی ؟
2- چی باعث شد در امروزی شروع به فعالیت کنی؟3
3- اگر قرار بود رشت زندگی نکنی کجا رو برای زندگی انتخاب میکردی?
4- تا حالا شده مشتری داشته باشی که دسته گل بپیچی بعد بگه خوشم نیومد باز کن یه جور دیگه بپیچ؟
5- چند درصد مشتری ها گل مصنوعی رو به طبیعی ترجیح میدن و چرا به نظرت؟
6- امروزی رو به چند نفر معرفی کردی ؟
7- پرفروشترین گل مغازه چی هست؟
8- بیشتر مشتری ها خانم هستند یا آقا؟
9- اگر قرار باشه شغل دیگه ای رو انتخاب کنی ؟
10- نقش کامپیوتر و اینترنت در زندگیت چی بوده ؟ بودنش باعث تغییر مثبت یا منفی اثر گذاری شده؟

خوب این سوالهای دست گرمی رو جواب بده تا بعد ، من جای تو باشم سریع جواب میدم چون تجربه نشون میده که سرت شلوغ میشه به زودی

1-خب داشتم در مورد کاکتوس تو نت تحقیق میکردم یهو خوردم به پست امروزی و بعدش یه تاپیک از کاکتوس هاتون که لب پنجره بود . هیچ وقت یادم نمیره . بعد عضو شدم . یه جوابی هم زیر همون عکسا گذاشتم . کم کم دیگه موندگار شدیم . و الانم که در خدمت بچه ا هستیم .

2 - من همیشه یه چیزی که تو ذهنم بوده این بود که فعالیت تو همچین جایی باعث تبادل اطلاعات میشه و همینجوری که با هم بحث میکنیم یه چیزایی یاد میگیریم و این برای من خیلی مهمه که همیشه امروزم با روزای قبلم فرق داشته باشه و یه چیز جدید یاد گرفته باشم . حتی پاسخ دادن به سوالات هم واسه من یجور یادگیری محسوب میشه چه برسه که تنوع سوالات اینجا زیاد هست و سطح اطلاعات بالا میره .

3- تا الان فکری در این مورد نکردم و همیشه دوست داشتم تو رشت زندگی کنم . واقعا نمیدونم چی بگم

4- کار من تو گلای گلدانی هست و لصلا سمت گب شاخه بریده نرفتم . ولی خب او همین گلای گلدونی همه باید کاغذ پیچید و حتی شده که تا 3 بار هم من هی گلدونو عوض کردم . ازاین چیزا خیلی داریم . حتی مشتری داشتم که گلدون اورد تا یه گل توش کاکتوس براش بکارم که اینم 3 مرتبه کاکتوس کاشتم گفت به این گلدون نمیاد و من دوباره عوضش کردم .

5- به نظر من یکی از دلایلی که مشتری ها سمت گل مصنوعی رفتن هم نگه داری راحت و هم اینکه سطح اطلاعاتشون پایینه و نمیتونن از گل نگهداری کنن . و یکی دیگه از دلایل سیستم بازار ما هست که هیچ توضیحی از مشتری واسه شرایط خونه نمیپرسن تا مشخص شه چهگل طبیعی رو میتونن بخرن و در چه مکتنی میتونن بذارن . یه مثال بزنم : مشتری میاد مغازه سوال میکنه که یه گل میخوام و من ازش میپرسم که مثلا کجا میخواین ازش نگهداری کنین بر میکرده میگه خونه دیگه یا روی یخچال و اپن . خب این مشخصه که هیچ اطلاعاتی نداره و هیچ جا همجین سوالی پرسیده نمیشه . ولی من همیشه از مشتری میپرسم و شرایط شمالی جنوبی و یا ضلع خونه و همچین مواردی رو تا بتونه یه انتخاب درست داشته باشه . اگه این مسئله همجا رعایت بشه فکر کنم بیشتر سمت گل طبیعی بیان تا مصنوعی .

6- به 4 نفر معرفی کردم که دو نفر عضو شدن ولی نمیان متاسفانه و دو نفر دیگه هم که عضو نشدن . از دوستان هستن که بعضی وقتا بهم سر میزنن . ولی تو وبلاگم لینکش کردم که حنما از اون طریق به امروزی وصل شده باشن .

7- کاکتوس چون تنوع داره به عنوان پر فروش ترین محسوب میشه .

8- 98 درصد مشتری هام خانم هستن . ولی وقتی یه اقا میاد تو مغازه مث این میمونه که به من جایزه ی نوبل دادی چون راحت خرید میکنن و میرن . ( خانم ها نبینن )

9- شغل دیگه همون تو زمینه تاسیسات و یا تامین نگهداری ( دیگ بخار و سختی گیر و .... )

10- واسه من خیلی تاثیر گذار بوده هم منفی و هم مثبت ولی در حال حاضر جنبه ی مثبت داشته واسم .

دیروز بعد از ظهر نبودم که جواب بدم رفتیم بیرون که عکساشو میذارم جای همه خالی

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 10:17
سلام به به حمزه جان نبینم داداش بسوزی :Devil:

خوب سوالهای من:

1-روحیه ات چطوره خشن یا آرام؟
2-چه آهنگی دوست داری؟
3-خیلی شغلتو دوست داری نه؟
4-بزرگترین آرزوت چیه؟
5-اگر از یه کشور خارجی پیشرفته دعوت همکاری بدهتد از ایران میری؟
7-تو طبیعت کدوم اقلیم رو دوست داری؟بیابان-جزیره-جنگل-دریا؟

فعلا همینها رو جواب بده داداش خیال کردی تو ذره بینهای دیگه کمرنگ باشی
کسی نمیاد سراغت؟ اشتباه کردی :11:

موفق باشی @};-

1- در مجموع خیلی آروم هستم ولی اگه همه جوش بیارم واقعا موقعیت بدی میشه و ممکنه که شخص مقابلم واسم مهم نباشه کی هست و یه چیز بگم . ولی به این راحتی ها هم جوش نمیارم و همیشه سعی کردم تا جای ممکن اگه حق ضایع نشه بگذرم از کنار مسائل .

2- منظورت سبک خاص هست . که من پاپ و ترنس رو بیشتر دوست دارم . از آهنگای لایت هم خوشم میاد . از آهنگای یانی و یاهل هم گوش میدم واقعا قشنگن . از سبک سنتی ایرانی هم زیاد خوشم نمیاد .

3- واقعا که علاقه شدید دارم ولی توضیح هم دادم تو یه تاپیک تو اینجا که میخوام دقیقا چجوری باشه .

4- ارزو هو که زیاد دارم اونم یه تومار توضیح دادم . لدفن سوال جیدی بپرسین خخخخ ولی واقعا دوست دارم اینقد تو کارام موفق باشم که محتاج کسی نباشم . این خودش کلی ارزو هست .

5- دوری از خانواده برام خیلی سخته ولی اگه این مسائل رو کنار بذارم خیلی هم خوبه .

6- گزینه ی 6 مفقود شد خدا رو شکر

7- تو متن بیایان نبودم تا به حال تا بتونم دقیقا درکش کنم . ولی از طبیعتی که تلفیقی از کوه و دریا باشه خوشم اومده . جزیره هم واقعا جای قشنگی میتونه باشه .

ای بابا،این چه وضع پاسخگوییه؟؟؟http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/dd%20(1).gif

فکر کردی جواب ندی من سوال نمیپرسم؟؟؟؟؟؟
کور خوندی!
:r(:

واما سوالای همیشگیaligator:

1-برنامت برای ادامه راه؟

2-امیدت به اینده؟

3-ادم مذهبیی هستی یانه؟

4-نظرت راجب شلوار جین؟

5-کدوم برندو بیشتر از همه دوست داری؟

6-اگه رئیس جمهور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود؟

7-اگه رئیس مجلس میشدی....؟

8-اگه رئیس قوه قضاییه.......؟

9-اگه استاندار............؟

10-اگه شهردار............؟

11-اگه رئیس اموزش وپرورش.......؟

12-اگه مدیر یه مدرسه.........؟

13-اگه مستخدم مدرسه.........؟

1 و 2 - برنامه که خیلی دارم ولی با این وضع فعلا امیدی نیست .

3- من مذهبی هستم ولی میانه اونجوری که خیلی تعصبی باشم نه .

4- من بیشر خودم شلوار لی میپوشم و یا کتان کش . اصلا از شلوار پارچه ای خوشم نمیاد . جوابتو فکر کنم گرفتی

5- این برند که میگی تو چه زمینه ای . ولی در مجموع ( اپل - نوکیا - سونی .... تو pc هم گیگا و اینتل

6- اگه دستم باز بود اول از همه مشکل ازواج جوونا رو حل میکردم چون خیلی شعار میدن ولی عملی نمیکنن . در مورد درمان هم خیلی مشکل داریم مخصوصا بیماری های خاص . اگه می شد که نمیشه این زیر آبی رفتنا رو هم جلوشو میگرفتم . ( ولی همیشه من میگم که اگه یه کاره ای بشم 80 درصد مشاور املاک هارو تعطیل میکنم تو رشت که خیلی زیادن )

7- یه کاری میکردم اول از همه نماینده ها فکر نکنن مجلس پارک هست و هی قدم بزنن توش و با هم حرف بزنن . یه نظمی اول به خود مجلس میدادم

8- به این اصلا فکر نکردم واقعا خیلی گسترده تر از این حرفاست . ولی یه فکر اساسی واسه شورای حل اختلاف میکردم که خیلی شیر تو شیر هست . اون بالا بالا هم رو که دیگه دیگه ....

9- والا شرح وظایف یه استاندار رو هنوز نفهمیدم که چی هست واقعا . این رو که میگم حداقل تو گیلان من نفهمیدم چیه چون چیزایی دیدم که ادم میمونه توش .

10- خب به وضع ذباله ها مخصوصا تو پیاده رو - فضای سبز - و اسفات خیابونا . بقیه موارد هم مثل گرانی و این چیزا فکر نکنم دست شهر دار باشه . دست فروشی رو هم ممنوع میکردم . جز بازار های هفتگی

11- اصلا خوشم نمیاد از این شغل حرفشم نزن .

12- اگه معلم نمیومد یه جوری کلاس رو جا به جا میکردم که بچه ها برن خونه خخخخخ

13- اینو تو سربازی زیاد انجام دادیم . هر کی یه اشغال میریخت دخلشو در میاوردم .

somijooon
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 12:17
سلام .. امیدوارم که زیر ذره بین همه اسرارتون لو نرفته باشه :)
یکی دو تا سوال بیشترندارم
با اجازه
1- چرا انقد تو رشت گلفروشی کمه؟ مرکز شهر منظورمه
2- قصد ندارین گلهای شاخه بریده هم کار کنین و تزیین و اینجور چیزا ؟
3- آدرس مغازه تون هم لو میدین ما مزاحم بشیم ؟
4- احساس واقعیتون نسبت به انزلیچی ها چیه؟
5- اون " اوهوم" معنی خاصی داشت؟ کی ایشالا شیرینی بخوریم؟
6- میتونین 8-9 ماه در سال تنها زندگی کنین؟ رفت و آمد هم داشته باشینا ولی خوب توی خونه تنها باشین
7- نطرتون راجب این ماشینای پلاک انزلی چیه؟
8- اگه بگن فقط یه انتخاب دارین... 1-رفتن به کنسرت خواننده مرود علاقتون و دیدنش حدود50 سال دیگه که معلوم نیست زنده باشین یا نباشین یا 2- رفتن به هزاران کنسرت دیگه در طول عمرتون ، غیر از خواننده مورد علا قه تون... کدوم رو انتخاب میکنین
شاد باشید

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 12:57
سلام .. امیدوارم که زیر ذره بین همه اسرارتون لو نرفته باشه :)
یکی دو تا سوال بیشترندارم
با اجازه
1- چرا انقد تو رشت گلفروشی کمه؟ مرکز شهر منظورمه
2- قصد ندارین گلهای شاخه بریده هم کار کنین و تزیین و اینجور چیزا ؟
3- آدرس مغازه تون هم لو میدین ما مزاحم بشیم ؟
4- احساس واقعیتون نسبت به انزلیچی ها چیه؟
5- اون " اوهوم" معنی خاصی داشت؟ کی ایشالا شیرینی بخوریم؟
6- میتونین 8-9 ماه در سال تنها زندگی کنین؟ رفت و آمد هم داشته باشینا ولی خوب توی خونه تنها باشین
7- نطرتون راجب این ماشینای پلاک انزلی چیه؟
8- اگه بگن فقط یه انتخاب دارین... 1-رفتن به کنسرت خواننده مرود علاقتون و دیدنش حدود50 سال دیگه که معلوم نیست زنده باشین یا نباشین یا 2- رفتن به هزاران کنسرت دیگه در طول عمرتون ، غیر از خواننده مورد علا قه تون... کدوم رو انتخاب میکنین
شاد باشید

سلام

1- تو رشت مرکز شهر چون ترافیک داره و هم اجاره ها بالاست و حد اقل اجاره تو مرکز بین 1.5 تا 2 تومن هست که پیش زیاد هم میخواد . ولی بیشتر گلفروشی ها متمرکز هست . مثلا تو خیابون حافظ به سمت پارک محتشم

2- فعلا که نه چون هم وارد نیستم و هم موقعیتش نیست و با کار من هم جور نیست .

3- خواهش میکنم مراحمین . از سمت دانای علی اول رشتیان . نبش بن بست 2 . گلفروشی نازگل . البته فعلا اینجا هستم شاید اغییر مکتن بدم . خلاصه ما در خدمتیم .

4- من در مجموع با هیچ شهری مشکل ندارم و واقعا هم سر در نمیارم چرا این مشکل بین دو تا شهر وجود داره . بعدشم خودمون تو انزلی فامیل داریم . ( مسخرس اگه به خاطر طرفداری دو تا تیم اینجوری مشکل داشته باشن با هم )

5-والا مشخص نیست ولی خبر میکنم هر کی تونست بیاد کادو بده :Dollar:

6- آره میتونم مشکلی با این قضیه ندارم .

7-با نمره انزلی هم مشکلی ندارم ولی یه حالی میده یه خطی هم بکشم روش جهت شوخی . اگه منطقه آزاد رو هم میگین که دقیقا متوجه منظورتون نمیشم . یعنی نوشته روش انزلی و میان تو رشت یا نه

8- گزینه ی 1 چون از کنسرت زیاد خوشم نمیاد و ترجیح میدم کسی باشه که مورد علاقه ی من باشه . اگه یانی بیاد ایران میرم حتما .

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 13:16
میبینم که هوا ابری شده ونور ذره بین هم همینطور....

1-​دوست داشتی توی کدوم دوره از تاریخ زندگی میکردی؟
2-کلأ اهل مشورت هستی یا سر خود کار میکنی؟
3-اخرین خاطره ای که یادت میاد مال چند سالگیت هست؟خوبه یا بد؟

راسی چرا اینا رو یادم رفته بود بپرسم؟؟؟؟
4-خانوادتون چند نفرس وتو بچه چندمی؟
5-دوست داشتی بچه چندم بودی؟
6-اگه بر میگشتی به عقب چقدر از مسیر کنونی زندگیتو دنبال میکردی؟
7--از چند درصد فرصت هایی که برات توی زندگی پیش اومده استفاده کردی؟
8--نظرت راجب من؟با توجه به شناختی که تا الان ازم داشتی؟بدون اغراق
9-ذکاوت زنا رو در چه حدی میدونی؟؟
10--چه غذاهایی رو بلدی بپذی؟توی پخت کدوم غذا مهارت داری؟

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 16:23

1- از اونجایی که از تلریخ خوشم نمیاد فرقی واسم نمیکنه . ولی از قرار معلوم همین دوره ای که هستیم زیاد به ما حال نمیده .

2- من از مشورت خوشم میاد ولی سر آخر اگه احساس کنم حرف طرف مقابلم درست نیست کار خودمو میکنم .

3- کلی خاطره دارما همش یهو یادم رفت : یه مرتبه جلو ایستگاه اتوبوس منتظر بودیم تا یکی از دوستامون بیاد و بریم هنرستان امتحان اصلی برق داشتیم که از شانس ما کلانتری میاد ما رو به جرم دید زدن به سمت چپ و راست میگیره ( خداییش نیت بد نداشتیم و منتظر دوستمون بودیم ) خلاصه ما رو بردن بازداشتگاه و تا غروب موندیم . جالبش اینجا بود که هر کیو اون روز آوردن کلانتری همه مال یه محل بودن به جز یه نفر . بعدش گفتن زنگ بزنید خانواده هاتون بیان منم روم نمیشد زنگ بزنم بابام . زنگ زدم عموم کلی توضیح که سوتی نده . خلاصه خانواده ها اومدن . من دیدم یا خدا بابام و عموم و پسر عموی بزرگم قشون کشیدن اومدن . گفتم مث خیار فروخت ما رو نگفت تنها بیام . خلاصه ما رو آزاد کردن . جالبش اینجا بود که امتحان رو یکی از بچه رفت داد و دبیرمون نفهمید . حالا موقع ازادی گفتن فلان روز دادگاهی دارین واقعا مسخره بود این همه جرم گیر داده بودن به ما . یکی گفتم که مال محل ما نبود باباش اومده یه لقمه آورده و با لهن خیلی زیگول ( بیا پسرم واست لقمه آوردم گشنه نمونی ) ما از خنده مردیم دیگه . چند روز بعد ما رو تو خیابون همون پدر و پسر دیدن پدره میگه ما دیروز رفتیم دادگاه شماها چرا نیومدین . یه روز دیگه وقت دادن حتما بیاین . ما هم گفتیم چسب و رفتیم . آخه ... خدا نگفت الکی پرونده درست میکنن کی به کی بود هر کی یه آدرس الکی داد تو کلانتری این پسره فکر کنم ادرس اتاق خوابشم داده بود . این خاطره ای بود که یادم اومد با اینکه تلخ بود ولی یادش میفتم خندم میگیره .

4- خانواده ی ما 4 نفرس . من بچه دومی که همون آخری باشه هستم .

5- چون داداش ندارم همین بچه دومی خوبه ولی اگه داشتم دوس داشتم بزرگتره باشم تا بهش زور بگم خخخ

6- ساید 70 در صد رو تغییر میدادم . اولیش هم رشته ی تحصیلی بود که میرفتم کشاورزی

7- شاید 50 تا 60درصد . در مجموع رضایت بخش نیست

8- یخورده شلخته - مردم آزار - بچه با حال - شوخ - تو کارات جدی هستی ولی دیگه چیزی تو ذهنم نیست .

9- خب به نظرم تو بعضی موارد حواسشون بیشتر جمع هست و کمتر فراموش کارن نسبت به آقایون . نمیشه هر چیزی رو ازشون مخفی کرد .

10 - خب نیمرو و اینا که هیچی . ماکارونی - پخت برنج - انواع کباب - کتلت - مرغ - کوکو - سیب زمینی سرخ کرده - دیگه یادم نمیاد آهان املتم بلدم .

1- از اونجایی که از تلریخ خوشم نمیاد فرقی واسم نمیکنه . ولی از قرار معلوم همین دوره ای که هستیم زیاد به ما حال نمیده .

2- من از مشورت خوشم میاد ولی سر آخر اگه احساس کنم حرف طرف مقابلم درست نیست کار خودمو میکنم .

3- کلی خاطره دارما همش یهو یادم رفت : یه مرتبه جلو ایستگاه اتوبوس منتظر بودیم تا یکی از دوستامون بیاد و بریم هنرستان امتحان اصلی برق داشتیم که از شانس ما کلانتری میاد ما رو به جرم دید زدن به سمت چپ و راست میگیره ( خداییش نیت بد نداشتیم و منتظر دوستمون بودیم ) خلاصه ما رو بردن بازداشتگاه و تا غروب موندیم . جالبش اینجا بود که هر کیو اون روز آوردن کلانتری همه مال یه محل بودن به جز یه نفر . بعدش گفتن زنگ بزنید خانواده هاتون بیان منم روم نمیشد زنگ بزنم بابام . زنگ زدم عموم کلی توضیح که سوتی نده . خلاصه خانواده ها اومدن . من دیدم یا خدا بابام و عموم و پسر عموی بزرگم قشون کشیدن اومدن . گفتم مث خیار فروخت ما رو نگفت تنها بیام . خلاصه ما رو آزاد کردن . جالبش اینجا بود که امتحان رو یکی از بچه رفت داد و دبیرمون نفهمید . حالا موقع ازادی گفتن فلان روز دادگاهی دارین واقعا مسخره بود این همه جرم گیر داده بودن به ما . یکی گفتم که مال محل ما نبود باباش اومده یه لقمه آورده و با لهن خیلی زیگول ( بیا پسرم واست لقمه آوردم گشنه نمونی ) ما از خنده مردیم دیگه . چند روز بعد ما رو تو خیابون همون پدر و پسر دیدن پدره میگه ما دیروز رفتیم دادگاه شماها چرا نیومدین . یه روز دیگه وقت دادن حتما بیاین . ما هم گفتیم چسب و رفتیم . آخه ... خدا نگفت الکی پرونده درست میکنن کی به کی بود هر کی یه آدرس الکی داد تو کلانتری این پسره فکر کنم ادرس اتاق خوابشم داده بود . این خاطره ای بود که یادم اومد با اینکه تلخ بود ولی یادش میفتم خندم میگیره .

4- خانواده ی ما 4 نفرس . من بچه دومی که همون آخری باشه هستم .

5- چون داداش ندارم همین بچه دومی خوبه ولی اگه داشتم دوس داشتم بزرگتره باشم تا بهش زور بگم خخخ

6- ساید 70 در صد رو تغییر میدادم . اولیش هم رشته ی تحصیلی بود که میرفتم کشاورزی

7- شاید 50 تا 60درصد . در مجموع رضایت بخش نیست

8- یخورده شلخته - مردم آزار - بچه با حال - شوخ - تو کارات جدی هستی ولی دیگه چیزی تو ذهنم نیست .

9- خب به نظرم تو بعضی موارد حواسشون بیشتر جمع هست و کمتر فراموش کارن نسبت به آقایون . نمیشه هر چیزی رو ازشون مخفی کرد .

10 - خب نیمرو و اینا که هیچی . ماکارونی - پخت برنج - انواع کباب - کتلت - مرغ - کوکو - سیب زمینی سرخ کرده - دیگه یادم نمیاد آهان املتم بلدم .

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 23:08
خب
بزار پست امشب رو هم بزارم که فردا بی کار نمونی:O]:

1-با مشتری های مورد دار چجوری برخورد میکنی؟
2-تا حالا موردی پیش اومده که از این شغل خسته بشی؟چرا؟
3-کلأ اهل تخفیف دادن هستی یا نه؟
4-خودت هم گیاه تکثیر میکنی برای فروش یا همه جنساتو میخری؟چرا؟
5-خودت بیشتر از همه با چه کاکتوسی حال میکنی؟
6-چجوری میشه الوئه ورای اصل رو از گیاهای شبیهش تشخیص داد؟(اخه شنیدم یکی دوتا گیاه فوق العاده شبیه بهش وجود داره)
7-کاکتوس old man اصل الان قیمتش چنده؟
8-یک فوت کوزه گری از پیوند زدن کاکتوس رو اموزش بده
9-به نظرت برای کار کردن وبازار گیاهان چه شهری بهترین موقعیت رو داره؟(بعد از محلات)
10-یه ضربالمثل با لهجه محلی وهمراه با ترجمه وتفسیر برامون بنویس
ممنون از پاسخگوییهای یه خرده با تأخیرت;)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۲, 23:49
چندتا سئوال داشتم از حضورتون ;)

1- یک تیکه کلام رشتی ها ؟
2- بازی مورد علاقه کودکی؟
3- شیرین ترین لهجه ایرانی؟
4- یک کشور همسایه آسیایی رو برای زندگی انتخاب کن
5- این که میگن چاهکن همیشه ته چاهه چرا الان صادق نیست ؟ تقصیر دستگاه حفاریه یا چاهکن؟
6- یک عیب امروزی رو بگو
7- یک عیب من رو بگو
8- حالا یکی از عیبهای خودت رو هم بگو :d
9- بیشترین سرعتی که روندی چقدر بوده ؟
10 - یکی از آرزوها کودکی یا نوجوانیت که الان یادش که میای خندت میگیره رو بگو

به دلیل کم کاری حمزه باید تاپیک رو چند روزی تمدید کنیم موافقید؟

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۳, 15:55
خب
بزار پست امشب رو هم بزارم که فردا بی کار نمونی:O]:

1-با مشتری های مورد دار چجوری برخورد میکنی؟
2-تا حالا موردی پیش اومده که از این شغل خسته بشی؟چرا؟
3-کلأ اهل تخفیف دادن هستی یا نه؟
4-خودت هم گیاه تکثیر میکنی برای فروش یا همه جنساتو میخری؟چرا؟
5-خودت بیشتر از همه با چه کاکتوسی حال میکنی؟
6-چجوری میشه الوئه ورای اصل رو از گیاهای شبیهش تشخیص داد؟(اخه شنیدم یکی دوتا گیاه فوق العاده شبیه بهش وجود داره)
7-کاکتوس old man اصل الان قیمتش چنده؟
8-یک فوت کوزه گری از پیوند زدن کاکتوس رو اموزش بده
9-به نظرت برای کار کردن وبازار گیاهان چه شهری بهترین موقعیت رو داره؟(بعد از محلات)
10-یه ضربالمثل با لهجه محلی وهمراه با ترجمه وتفسیر برامون بنویس
ممنون از پاسخگوییهای یه خرده با تأخیرت;)

یه توضیح بدم در مورد ساعت کاریم که من از 9.30 الی 10 میام نت تا ساعت 1 و از اونور از 5 تا 10.30 شب بیشتر نیستم واسه همون دیر ج میدم . همیشه گله داری مسئولین رسیدگی کنن این چه وضعیه . الانم نتم کلا قطعه واسه همون صبحی نتونستم ج بدم و الانم با موبایلم کانکت شدم و اسپیکر سیستم داره میره تو مخم و هی میگه دیدیرید دیدیرید .

1- پیش اومده که بیان البته بستگی به نوع مورد داره اگه اورژانسی باشه شوت میکنم بیرون ولی نباشه یجوری کنار میام و بعد در موقع مناسب دکش میکنم . اصولا عادت ندارم با مشتری بد تا کنم .

2- کلا شده از کار و کسب خسته بشم ولی از شغلم نه .

3- ریا نباشه چون قیمتام پایینه زیاد تخفیف نمیدم ولی اگه مشتری ثابت باشه و یا تعداد گل بگیره و یا قیمتش بالا باشه راه میام . مخصوصا خانم ها که خیلی در مورد تخفیف صحبت میکنن .

4- خودم چند نوع گیاه تکثیر میکنم . توانایی تکثیر رو دارم ولی فعلا هم وقت و هم جا ندارم . اگه بتونم حتما .

5- من از کاکتوس ژیمنو البته نه این رنگیاش . و هم از کاکتوس فرو خوشم میاد .

6- خودم چون تکثیرش میکنم در موردش یه مطلب میذارم . تو یه جمله بگم که الوئه ورا فقط یکی هست و بقیه انواع الوئه هستن و گونه های فراوانی هم داره . آلوئه ورا اصل وقتی کوچیک هست خال خال های سفید ( زرد کمرنگ شیری ) روش داره . و به تدریج که بزرگ میشه کمتر میشه این رنگ . این یه روش ساده هست .

7- درست و درمونش که تو دست خونه دار بمونه از 50 الی 60 تومن شروع میشه . اگه ارزون تر باشه یا به درد صاحبش نمیخوره یا یه مشکل فنی داره . البته همونطور که گفتی خیلیا اینو با کاکتوس های دیگه اشتباه میگیرن

8- باشه یه نمونه رو که خودم هم تست کردم و جواب گرفتم رو تو یه تاپیک میگم . البته فکر کنم گفتم .

9-اول از همه سرمایه به نظرم مهمه اگه باشه زیاد شهرش مهم نیست چون تنوع اب و هوایی ما باعث شده تا هر منطقه ای واسه خودش یه قطبی بشه . اب و هوای شمال بهترین شرایط رو داره ولی متاسفانه خوب بهش نرسیدن . گیلان و مازندران و اصفهان پتانسیل خوبی دارن . ولی تو بوشهر هم حتی گل های شاخه بریده خوبی داره تولید میشه . اولویت الان مکانیزه بودن گلخونه مخصوصا سیستم هیدروپنیک هست که میشه محصول رو با تنظیمات کامپیوتری کم و زیاد کرد تا شرایط بازار فروشش بهم نخوره و دچار خسارت نشه .

10- اسب بوشو خو پایا نعل بِزنه گوسکا هم خو پایا راستا گودِ

میگه : اسب رفت پای خودشو نعل بزنه ، قورباغه هم پاهاشو بلند کرد که نعل بزنه

فکر کنم منظور دقیقش این باشه که تا یه کاری یه نفر انجام میده بقیه میرن ازش کپی میگیرن . نمونه ی بارزش مثلا همین چشم و هم چشمی : یکی یه کاری میکنه و یا وسیله ای میگیره و طرف مقابل هم میخواد همون کار رو بکنه با اینکه تو توانش نیست . و یا بعضی از افراد که تو کار کپی هستن مخصوصا تو فضای مجازی .

چندتا سئوال داشتم از حضورتون ;)

1- یک تیکه کلام رشتی ها ؟
2- بازی مورد علاقه کودکی؟
3- شیرین ترین لهجه ایرانی؟
4- یک کشور همسایه آسیایی رو برای زندگی انتخاب کن
5- این که میگن چاهکن همیشه ته چاهه چرا الان صادق نیست ؟ تقسیر دستگاه حفاریه یا چاهکن؟
6- یک عیب امروزی رو بگو
7- یک عیب من رو بگو
8- حالا یکی از عیبهای خودت رو هم بگو :d
9- بیشترین سرعتی که روندی چقدر بوده ؟
10 - یکی از آرزوها کودکی یا نوجوانیت که الان یادش که میای خندت میگیره رو بگو

به دلیل کم کاری حمزه باید تاپیک رو چند روزی تمدید کنیم موافقید؟

1- اوووووووووووو . یکی از تیکه کلامای معروف هست .

2- ماشین بازی و خاک بازی ( مخصوصا خاک بازی . با گل خونه میساختم . یکی دیگه هم ور رفتن با گلا بود پدرشونو در آوردم من . کود رو میریختم تو سرنگ و میکردم تو تنه گلا خدا به دادم برسه . )

3- والا راستیتشو بگم شاید خودمم یه ته لهجه داشته باشم ولی از لهجه خوشم نمیاد . حالا خوب و یا بد باشه دیگه نمیدونم .

4- کشور همسایه آسیایی یعنی چسبیده به خودمون که هیچمکدوم . ولی در کل اسیایی کره جنوبی

5- دستگاه حفاری ( نکته مهم همون دستگاه هست )

6- بد تر از خودم خیلی پیش میاد که در حال تغییر سرور و اینا هست و سایت بالا نمیاد . بعضی وقتا هم 4 کیلومتر مطلب مینویسم و بعد موقع گذاشتن عکس حال ما رو میگیره . البته همیشگی نیست .

7- چیزی تو شما ندیدم که بشه به عنوان عیب گفت .

8- فراموش کارم شدید . برای مثال صبحی مغازه رو تمیز کردم و یادم رفت شیر آب رو ببندم . یه 2 ساعتی باز بود . گوش و چش اداره ی آب فعلا کور .

9- چون ماشین ندارم در مورد ماشین که هیچ . با موتور تا 90 تا رفتم . ولی از سرعت ترس ندارم و با اقوام و یا دوستا رفتیم جایی سرعت هم برن نمیترسم .

10- یکی از اروزهای کودکیم این بود که پخش کارتون های تی وی دست من بود و من تعیین میردم که چی بده . چندتا دیگه هست که فوق خندس ولی خب نمیشه گفت .

از اینکه دیر جواب میدم واقعا ببخشین نت من صبحی قطع بود و الانم قطعه و با موبایل اومدم . صبحی هم کابل موبایل همرام نبود وگرنه ج میدادم . شبا هم تا 10.30 بیشتر نیستم .

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۴, 12:54
خب میبینم که داری به لحظه های اخر نزدیک میشیو خوشحالی،فکر کنم دیگه قیافت داره اینجورثی میشه::[l1:

واما سوالای امروز(فکر کنم دیگه از دست من راحت بشی):
1-چرا نازگل؟این اسمو از کجا اوردی؟کی پیشنهاد داد؟
2-توی زندگیت از الگوی خاصی پیروی میکنی یا اصلأ الگو برات معنی نداره؟
3-همونجوری که میگی با ازدواج اسان موافقی،شده توی مجالس خاستگاری دخترای فامیلتون هم به نفع داماد تلاش کنی که شرایط اسون بشه؟یا تو هم از اونایی که میگن مرگ فقط برای همسایس(شرایط دشوار دیگرانو کم اهمیت میدونی)؟
4-کلأ خانواده پر جمت یا کم جمعیت؟چرا؟فکر میکنی خانواده ای که در اینده تشکیل میدی چند نفره باشه؟
5-این جوابایی رو که میدی بر اساس دانش شخصیت میدی یا از کتاب وبروشور استفاده میکنی؟اسمای گیاها رو چطور؟
6-چرا توی تایپ از حروف اختصاری استفاده میکنی(مثلأ به جواب میگی ج)مگه داری پیامک تایپ میکنی که خرجت کمتر بیوفته؟
7-گفتم بزار یه سنت شکنی کرده باشم!چرا همه سوال اخرو تخفیف میدن؟؟؟؟من میخوام سوال 7رو بهت تخفیف بدم!http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
8-نظرت با پیشنهاد حامد جان مبنی بر اینکه ذره بینت تمدید بشه چیه؟
9-یه جمله 15کلمه ای معنی دار بگو که بدون نقطه باشه وتوی 5تا از کلمه هاش یک حرف دو بار تکرار شده باشه و توی 3تا از اون 5کلمه اون حرف تکراری هم اول وهم اخر کلمه باشه:1:
10-در مورد نفر بعدی زیر ذره بین تصمیم گرفتی؟اگه اره کیه؟

ممنون از پاسخگویی جذاب وپر انرژِیت.با ارزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز
موفق باشی:[l3:

اها راسی،برو شمارتو توی اون تاپیکی که خودت میدونی ثبت کن میخوام نصف شبا بهت تک زنگ بزنم ونزارم بخوابی شمارتو ندارمhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۵, 08:57
خب میبینم که داری به لحظه های اخر نزدیک میشیو خوشحالی،فکر کنم دیگه قیافت داره اینجورثی میشه::[l1:

واما سوالای امروز(فکر کنم دیگه از دست من راحت بشی):
1-چرا نازگل؟این اسمو از کجا اوردی؟کی پیشنهاد داد؟
2-توی زندگیت از الگوی خاصی پیروی میکنی یا اصلأ الگو برات معنی نداره؟
3-همونجوری که میگی با ازدواج اسان موافقی،شده توی مجالس خاستگاری دخترای فامیلتون هم به نفع داماد تلاش کنی که شرایط اسون بشه؟یا تو هم از اونایی که میگن مرگ فقط برای همسایس(شرایط دشوار دیگرانو کم اهمیت میدونی)؟
4-کلأ خانواده پر جمت یا کم جمعیت؟چرا؟فکر میکنی خانواده ای که در اینده تشکیل میدی چند نفره باشه؟
5-این جوابایی رو که میدی بر اساس دانش شخصیت میدی یا از کتاب وبروشور استفاده میکنی؟اسمای گیاها رو چطور؟
6-چرا توی تایپ از حروف اختصاری استفاده میکنی(مثلأ به جواب میگی ج)مگه داری پیامک تایپ میکنی که خرجت کمتر بیوفته؟
7-گفتم بزار یه سنت شکنی کرده باشم!چرا همه سوال اخرو تخفیف میدن؟؟؟؟من میخوام سوال 7رو بهت تخفیف بدم!http://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif
8-نظرت با پیشنهاد حامد جان مبنی بر اینکه ذره بینت تمدید بشه چیه؟
9-یه جمله 15کلمه ای معنی دار بگو که بدون نقطه باشه وتوی 5تا از کلمه هاش یک حرف دو بار تکرار شده باشه و توی 3تا از اون 5کلمه اون حرف تکراری هم اول وهم اخر کلمه باشه:1:
10-در مورد نفر بعدی زیر ذره بین تصمیم گرفتی؟اگه اره کیه؟

ممنون از پاسخگویی جذاب وپر انرژِیت.با ارزوی بهترین ها برای تو دوست عزیز
موفق باشی:[l3:

اها راسی،برو شمارتو توی اون تاپیکی که خودت میدونی ثبت کن میخوام نصف شبا بهت تک زنگ بزنم ونزارم بخوابی شمارتو ندارمhttp://emruzi.com/images/smilies/yahoo/Big%20grin.gif

1- خب گلفروشی باید یه اسم داشته باشه که به هیکلش بخوره . چندتا گزینه داشتم ولی طبق قانون نباید اسم تکراری گذاشت بین چند تا گزینه به این اسم رسیدم . با خواهرم به این اسم رسیدیم . البته اون انتخاب کرد .

2-هر چیز که باعث پیشرفتم باشه واسم الگو هست حالا از هر کی و هر جایی باشه . اینجور نیست که شخص خاصی الگوم باشه . بعضی افکار بهنظرم تو الویت هست .

3- خداییش پیش بیاد حتی اگه تو خانواده ی درجه ی 1 هم باشه من بازم با آسونش موافقم چون سر خودمم میاد . تا جایی که بتونم واسه اینکار تلاش میکنم . از هزینه ی اضافی و بعضی چیزا خوشم نمیاد .
اصلا عاقا عقد کنین برین سر خونه چه کاری بقیه چیزا :__::[l4:

4- کم جمعیت . تو جمع کردن خودمون موندیم . خب کم جمعیت تو این وضع زمونه بهتره ( از لحاظ کنترل ) بعد مگه پرورشگاهه . خودم باشم 3 تا 4 نفر

5- اکثر جوابایی رو که میدم 80 درصدش تجربه ی خودم هست . تز کتاب و سایتای خارجی هم استفاده میکنم . ولی تا خودم مطمئن نباشم هیچوقت توصیه نمیکنم . اسامیه گلا رو هم که تنوع زیادی دارن و نمیشه که همه رو بلد باشم . اکثر مواقع خانواده رو میدونم و از همون طریق یا تو سایتا و یا کتاب اسم دقیقشو میگم . چیزیو که ندونم واقعا میگم نمیدونم . یکی از دلایلی که من تو نت وارد شدم همین بود که به اطلاعات خودم اضافه کنم و واقعا هم برای من موثر بود .

6- خب چ کنم میخوام به سُ لات زود ج بدم . شوخی میکنم دیگه عادت کردم . تو تاپیکای دوستانه بیشتر اینجوری جواب میدم . به چه چیزایی گیر میدی . باید وزارت گیر و گورات درست کنن بشی وزیرش :oo:

7- چند درص بود تخفیفش - زرنگی تو یه سوالت چند تا سوال میپرسی جمع که ببندی بالای 15 تا سوال پرسیدی .

8- مشکلی ندارم من محکم وایستادم در مقابل سوالها خخخ . مخصوصا خودت کم نمیارم نترس

9- 15 کلمه ای میگم .

حاصل عمر مرا داس عمل كرده درو
كه هوا و هوس اعمال مرا داده گرو

10- DarKfish (http://emruzi.com/member.php?u=5) :->

میرم شمارمو ثبت میکنم ولی یه سر به پروفایلم بزنی تو بیوگرافیم شمارم هست .

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۵, 21:40
با تشکر از دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند و حمزه عزیز که پاسخگو بودند
این تاپیک بسته و به بایگانی امروزی اضافه شد