PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پنل پیامک رایگان برای اعضا امروزی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 12:20
smsall.ir (http://smsall.ir/)

به مناسبت شروع فعالیت و فروش پنلهای ارسال و دریافت پیامک SmsAll با شرایط ویژه برای اعضای امروزی
دوستانی که در مسابقه عکاسی عید مقام کسب کرده اند هم میتوانند از تخفیف جایزه در این پنل استفاده نمایند و به اندازه درصد تخفیف پیامک رایگان در اختیار داشته باشند

با خرید این پنل در واقع امروزی را ساپورت نموده ، پنلی با امکانات کامل و قیمت بسیار ناچیز نسبت به قیمتهای ارائه شده در دیگر سایتها در اختیار خواهید داشت و شماره رند را که با قیمتهای بالای 50 هزارتومان واگذار میشود را به شکل ویژه در اختیار خواهید داشت

*** توجه : فروش به دلیل محدود بودن شماره های رند ، محدود است ***

تعداد شماره موجود : 8 عدد

یک عدد فول پنل پیامکی .................................................. .................................................. . رایگان
شماره رند اپراتور 5000 یا 3000 .................................................. ............................ 19 هزار تومان
نرخ ثابت ارسال .................................................. .................................................. .......... 95 ریال
پیامک هدیه .................................................. .................................................. ................ 50 عدد

ماژول whmcs .................................................. .................................................. ............. رایگان ( بقیه ماژول ها در حال تهیه می باشند )

بهای کل : 19000 تومان

فروش به شکل پکیج بوده و امکان ارائه پنل یا شماره جداگانه وجود ندارد.

ورود به سامانه (http://panel.smsall.ir/)
نام کاربری : demo
کلمه عبور : demo

ویژگی ها فول پنل :

- جدیدترین بانک شماره های کشوری بر اساس کدپستی ، شهر ، مشاغل و ...
- ارسال پیام کوتاه انفرادی ، گروهی ، پیوسته و ...
- امکان استعلام شماره های اختصاصی دیگر برای دریافت و ارسال پیام کوتاه
- ارسال زمانبندی
- ارسال پیام یادآوری
- سیستم نوبت دهی ( غیر رایگان )
- ارسال از خط ثابت تهران ( غیر رایگان )
- ارسال با نام تجاری ( غیر رایگان )
- پیام کوتاه نظرسنجی
- دفترچه تلفن ، پیام
- منشی پیام کوتاه
- دسترسی تلفن همراه
- گزارش دریافت پیام های ارسال شده
- دسترسی وب سرویس
- دسترسی url
- دسترسی از طریق نرم افزارهای ویندوز
- ارسال پیام کوتاه با سرعت بیش از 1000 پیامک در هر ثانیه
- شارژ حساب با کارتهای شتاب به صورت آنلاین
و ....

نمونه شماره های موجود : 30002666626277 - 30002666626267 - 30002666626252 - 50002666665000 - 50002666656666 و ....

جهت سفارش :
پس از ثبت نام در سامانه و انتخاب " فول پنل " از لیست محصولات با ما از طریق تیکت ، یا پیام خصوصی یا شماره تماسهای مندرج در اسلایدشو سایت یا آی دی یاهو : emruziir جهت فعال شدن پنل و تخصیص شماره در تماس باشید

فایل راهنما را میتوانید از ضمیمه دریافت کنید

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 15:19
سلام.

ممنون حامد جان.

طبق معمول باز برای من خوب جا نیوفتاد.میپرسم شاید سوال بیقیه هم باشه.

این دقیقا چطوری کار میکنه.؟؟؟ مثلا من میخوام هزارتا پیام تبلیغاتی برای شماره های همراه اول زاهدان بفرستم.باید چیکار کنم و هزینش چطوری میشه؟؟؟

مرسی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 16:28
سلام.

ممنون حامد جان.

طبق معمول باز برای من خوب جا نیوفتاد.میپرسم شاید سوال بیقیه هم باشه.

این دقیقا چطوری کار میکنه.؟؟؟ مثلا من میخوام هزارتا پیام تبلیغاتی برای شماره های همراه اول زاهدان بفرستم.باید چیکار کنم و هزینش چطوری میشه؟؟؟

مرسی
سلام
جتما تا بحال پیش آمده از شماره هایی مثل شماره های اعلام شده ( 14 رقمی یا کمتر ) پیام تبلیغاتی روی موبایلتو آمده باشه
شما با داشتن یک پنل و شماره اختصاصی ، در واقع یک موبایل تحت اینترنت برای ارسال پیامک انبوه ( اطلاع رسانی یا تبلیغاتی ) در اختیار دارید

یک یوزر و پسورد بعد از خرید در اختیارتون قرار میگیره که از آدرس سایت وارد پنل خودتون خواهید شد و به اندازه نیاز ارسال پیامک ( مثل کارت شارژ ) پنل رو شارژ میکنید و مورد استفاده قرار میگیره

برای اطلاعات بیشتر میتونید وارد پنل نمایشی بشید

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 17:14
سلام . یعنی الان اینایی که نوشتی شهر رشت رو هم ساپورت میکنه . چون من پنل دارم ولی رشت بانک مخصوص رشت نداره . که بخوام به افراد خاص اس بدم . یا مشاغل خاص و یا محل خاصی

--------- ادغام پست ------------

سلام . یعنی الان اینایی که نوشتی شهر رشت رو هم ساپورت میکنه . چون من پنل دارم ولی رشت بانک مخصوص رشت نداره . که بخوام به افراد خاص اس بدم . یا مشاغل خاص و یا محل خاصی

--------- ادغام پست ------------

به اطلاع میرساند در حال حاضر ارسال از خطوط ثابت قطع میباشد.

این یعنی چی ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 18:03
بله حمزه جان بانک شماره های کشوری کامل هست

http://emruzi.com/up/uploads/137770022931461.jpg (http://emruzi.com/up/)

به شرکتهای رسمی که با مدرک مستدل بتونن مالکیت خط ثابت تهران رو ثابت کنند با اخذ مبلغ 150 هزار تومن امکان ارسال با درج شماره خط ثابت بجای شماره پنل واگذار میکنیم
از امروز صبح ارسال از این خطها اختلال داره از طرف اپراتور که تا رفع کامل مشکل قطع شده

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 00:52
شماره های

50002666616666
50002666026666
50002666665000

واگذار شد

موجودی شماره : 17 عدد

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 02:16
شماره 13 رقمی بسیار رند

5000266665000
آماده واگذاری با پنل میباشد

قیمت شماره های 13 رقمی رند با فول پنل
30
هزار تومان (
10 هزار تومان زیر قیمت نماینده
، تخفیف ویژه خرید عمده به مشتری انتقال میبابد )

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 11:34
شماره 50002666666777 واگذار شد

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 14:08
سلام
اقا حامد واقعا عالیه
اصلا این قیمت به قول خودت تا اولین پیام برای خودم نیومد باورم نشد
ولی خب خیلی خوب داره کار میکنه
ممنون به خاطر این پیشنهاد و تخفیف :[l1:

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 14:47
این فروش ویژه فقط تا پایان وقت روز شنبه ادامه داره و از صبح یکشنبه قیمتها به حالت عادی ( پنل طلایی 98 هزارتومان سالیانه ) در خواهد آمد و شماره رند به قیمت مصوب ( حداقل قیمت با توجه به تکراری بودن ارقام و ... 30 هزار تومان ) واگذار خواهد شد

در این مدت هر کدام از اعضای امروزی میتوانند با تخفیف ویژه فقط و فقط 1 پنل را در اختیار داشته باشند و برای سفارش پنلهای بعد از روال عادی سفارش پیگیری خواهد شد

شماره همراه پنل بعد از اتمام فروش ویژه شماره 14 رقمی غیر گلچین خواهد بود

تعداد سئوال و درخواست اولیه بسیار زیاد ( اینجا و جاهای دیگه که آگهی فروش ویژه دادم ) اما انگار این قیمت باور نکردنی هست برای کاربران و باید به قیمت اصلی برگشت داده بشه

ایراد ما ایرانی هاست دیگه که هر چیزی رو گرون بخریم فکر میکنم جنس خوب خریدیدم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 16:41
شماره 50002666636666 واگذار شد

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 17:05
بله حمزه جان بانک شماره های کشوری کامل هست

http://emruzi.com/up/uploads/137770022931461.jpg (http://emruzi.com/up/)

به شرکتهای رسمی که با مدرک مستدل بتونن مالکیت خط ثابت تهران رو ثابت کنند با اخذ مبلغ 150 هزار تومن امکان ارسال با درج شماره خط ثابت بجای شماره پنل واگذار میکنیم
از امروز صبح ارسال از این خطها اختلال داره از طرف اپراتور که تا رفع کامل مشکل قطع شده

اینو متوجه نشدم الان واسه اینکه بشه این فرم رو به دست آورد باید مبلغ 150000 تومن واریز کرد . چون من بانک مشاغل یا چیزی تو پنل ندیدم . که بتونم به تفکیک بفرستم . یا شهر رشت رو

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 17:09
بعضی از شرکتها برای در اختیار قرار دادن این بانک شماره تا 200 تومن هم پول میگیرند اما برای کاربران ما رایگانه
نیاز به مبلغ اضافه ای نیست
مراحل زیر رو طی باید کرد تا به این امکان برسی ، روی پنلت فعال هست

منوی ارسال > ارسال کشوری > ارسال جدید

بعد گزینه های رو متوجه خواهی شد

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 17:21
پیداش کردم . :[l3:

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۸, 08:42
8 شماره موجود است

5000266665000
5000266662666

30002666626252
30002666626277
30002666626268
30002666626267
30002666626278
30002666626269

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۸, 18:42
7 شماره موجود است
5000266662666 واگذار شد

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۸, 23:22
فایل راهنما به پست اول ضمیمه شد

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 13:03
فروش ویژه فقط تا 12 امشب اعتبار دارد ، هر کاربر فقط 1 پنل لطفا درخواست بیشتر ندهید

6 شماره موجود است
30002666626269واگذار شد

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 15:41
ببخشید حامد جان یه سوال پیش اومد برام.

اگه شماره ها تموم بشه بعد چی میشه؟؟؟باز شماره جدید میذاری هر چند وقت؟؟؟بعد اگه کسی یه شماررو بگیره کلا برای خودش میشه؟؟؟تا چه مدت؟؟؟بعد از نظر هزینه مثلا 1000 تا پیام یک پارتی فارسی کلا چقد هزینه بر میداره؟؟؟ ببینم اگه کسی خواست بتونم براش توضیح بدم.اخه این هفته به همه بچه ها سپردم.

مرسی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 15:49
ببخشید حامد جان یه سوال پیش اومد برام.

اگه شماره ها تموم بشه بعد چی میشه؟؟؟باز شماره جدید میذاری هر چند وقت؟؟؟بعد اگه کسی یه شماررو بگیره کلا برای خودش میشه؟؟؟تا چه مدت؟؟؟بعد از نظر هزینه مثلا 1000 تا پیام یک پارتی فارسی کلا چقد هزینه بر میداره؟؟؟ ببینم اگه کسی خواست بتونم براش توضیح بدم.اخه این هفته به همه بچه ها سپردم.

مرسی
خواهش
فروش ویژه فقط تا 12 امشب هست علی جان
از فردا اگر شماره ها تموم بشه یا نه برمیگرده روی قیمت اصلی ، به صفحه اصلی سایت (http://smsall.ir) برو قیمت پنلها رو میبینی

نه شماره مالکیتش در اختیار من هست و برای استفاده یک ساله به کاربر واگذار میشه و در واقع آبونمان از کاربر گرفته میشه و بعد از یک سال هزینه تمدید به قیمت روز و عرف شماره رند خواهد بود

1000 تا پیامک با این تعرفه تقریبا 10 هزار تومن در میاد
البته این پنله فقط برای استفاده تجاری و تبلیغاتی هست و همه پیامکها چک میشه اگر کسی استفاده شخصی داشته باشه اول اخطار داده میشه و در صورت تکرار پنلش مسدود میشه و پولی که داده از جیبش میره

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 15:55
حامد جان بانک اطلاعات شماره ها رو باید از کجا گیر اورد؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۹, 16:05
حامد جان بانک اطلاعات شماره ها رو باید از کجا گیر اورد؟

قبلا به حمزه گفته بودم

مراحل زیر رو طی باید کرد تا به این امکان برسی ، روی پنلت فعال هست

منوی ارسال > ارسال کشوری > ارسال جدید

بعد گزینه های رو متوجه خواهی شد

فایل راهنمای پست اول رو دانلود کن و با دقت بخون