PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت اجرای عکس متحرک داخل سیستم

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۶, 20:39
سلام

چطوری میتونم یه عکس متحرک رو بدون اینکه از مرورگر بالا بیارم قابل اجرا باشه . برای مثال

http://up.pnu-club.com/images/jd0dfka9uw30t7r63mp.gif

این عکس رو سیو میکنم . فقط با مرورگر نشون داده میشه و با برنامه های دیگه دیگه متحرک نیست . ربطی هم به کانکت و یا کانکت نبودن نداره و فقط با مرورگر نمایش داده میشه .

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 01:23
اطلاع دقیقی ندارم حمزه جان
اما وقتی فرمت gif تعیین میشه و همه مراحل ایونت سازی و انیمیشن درست انجام شده باشه در هر برنامه ای که این فرمت رو اجرا کنه باید به شکل متحرک اجرا بشه
فکر میکنم این عکس کامل نیست

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 08:48
والا اینو من فقط تو مرورگرم تونستم متحرک ببینم . فرمتشم jif هست . ولی کلا عکس متحرک هایی که به این شیوه درست میشن نمیدون چرا اجرا نمیشه . البته یه احتمال هم هست که خود ویندوز توانایی اجرا رو نداشته باشه . و همونطور که گفتی نیاز به یه برنامه ی خاص باشه .

™@я€z
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 09:40
والا اینو من فقط تو مرورگرم تونستم متحرک ببینم . فرمتشم jif هست . ولی کلا عکس متحرک هایی که به این شیوه درست میشن نمیدون چرا اجرا نمیشه . البته یه احتمال هم هست که خود ویندوز توانایی اجرا رو نداشته باشه . و همونطور که گفتی نیاز به یه برنامه ی خاص باشه .

سلام

حمزه جان اگر ویندوز 7 دارید به طور پیشفرض فرمت gif رو پشتیبانی نمیکنه و
باید از برنامه جانبی مثل IrfanView استفاده کنید اگر پیدا نکردید
بفرمایید براتون آپلود کنم.

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 10:00
سلام

حمزه جان اگر ویندوز 7 دارید به طور پیشفرض فرمت gif رو پشتیبانی نمیکنه و
باید از برنامه جانبی مثل IrfanView استفاده کنید اگر پیدا نکردید
بفرمایید براتون آپلود کنم.

سلام . آقا ممنون از راهنماییت . آره ویندوز 7 دارم . دستت درد نکنه برنامه رو پیدا میکنم .

™@я€z
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 12:45
سلام . آقا ممنون از راهنماییت . آره ویندوز 7 دارم . دستت درد نکنه برنامه رو پیدا میکنم .

خواهش می کنم عزیز
اگر هنوز دانلود نکردی این برنامه برای دانلود:

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۰۷, 16:21
خواهش می کنم عزیز
اگر هنوز دانلود نکردی این برنامه برای دانلود:

ای دستت طلا . ممنون دانلودش کردم .