PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دربی 77 تهران

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۴, 23:52
در این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست به مسائل پیرامون این بازی میپردازیم و چند روز بعد از بازی قفل خواهد شد

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۴, 23:54
به نقل از ورزش 3 :

تيمهاي فوتبال پرسپوليس و استقلال در چارچوب هفته هشتم ليگ برتر از ساعت 18 و 50 دقيقه فردا در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر خواهند رفت. اما هواداران اين دو تيم که حدود 2 هزار نفر هستند از بعد از ظهر امروز با حضور در خرگوش دره در محلي که چادرهاي مخصوص براي هواداران در نظر گرفته حضور پيدا کردند. در اين چادرها از هواداران استقلال و پرسپوليس به صرف شام نيز پذيرايي شد و تعدادي کاتالوگ مختلف براي احترام گذاشتن هواداران به يکديگر در دربي فردا پخش شد.

*ماشينهاي پليس نيروي انتظامي و راهنمايي و رانندگي نيز در اطراف خرگوشدره و ورزشگاه آزادي گشت ميزنند و امور نظم را بر عهده دارند.

*فروش پرچمهاي قرمز و آبي از همين الآن در ورزشگاه آزادي آغاز شده به طوريکه پرچمفروشان کنار خيابان ايستادهاند و پرچمهاي خود را ميفروشند.

*برخي از دوربينهاي تلويزيوني نيز امشب به اردوگاه سرخابيها آمدهاند و گزارشهايي را از هواداراني که از شمال، جنوب و شرق و حتي غرب کشور آمدهاند، تهيه ميکنند.

*فاصلهاي از سوي مأموران شهرداري بين هواداران دو تيم به وجود آمده تا درگيري با توجه به کريخوانيهاي آغاز شده پيش نيايد. البته مأموران مخصوصي نيز در چادرها مستقر هستند و نظم و انضباط محل اسکان هواداران دو تيم را زير نظر دارند.

*فيلمهاي سينمايي در تلويزيونهايي که در چادرها نصب شده براي علاقهمندان فيلمهايي را به تصوير ميکشد که همين موضوع باعث شده تا هواداران در چادرهاي خود حوصلههايشان سر نرود.

*پيراهن فرهاد مجيدي بر تن برخي از هواداران استقلال و همچنين پيراهن بازيکناني مانند صادقيان، سيد صالحي و حتي شماره 8 پرسپوليس بر تن برخي هواداران پرسپوليس ديده ميشود.

*برخي از مسئولان فدراسيون فوتبال با اعلام برخي از افرادي که در چادرها مستقر هستند امروز سري به هواداران در چادرها زدند و با آنها دقايقي به گفتوگو پرداختند.

*تشويق ايمون زايد مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس که در يک دربي سه بار دروازه استقلال را باز کرد توسط هواداران پرسپوليس و شعارهايي که هواداران استقلال براي مجيدي ساخته بودند کري بين هواداران دو تيم در خرگوش دره بود. گفتني است مأموران نيروي انتظامي در اطراف خرگوش دره مستقر هستند و اجازه اين موضوع را که هواداران خارج از چارچوب در نظر گرفته شده بروند، نميدهند.

هی وااای من ، اسطوره های قرمز رو میباشید ؟

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۱۴, 23:54
مسئله ای نداریم!
استقلال میبره وپرسپولیس مثل همیشه بازندست...
به نظر من همین الان تاپیکو ببند;)

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۴, 23:57
خوب این که کاملا مشخصه علی جان
اما باید پیرامونش کمی تجزیه و تحلیل بشه که پرسپولیسی ها پی به نقاط ضعف خودشون ببرند ;)

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 00:05
اخه میدونی جالبیش چیه؟؟؟
ما دوتا دوست پرسپولیسیه 2اتیشه داریم که توی فیسشون از 2ماه پیش کری خوندنو کلید زده بودن...توی این چند روز مونده به دربی یکیشون کلأ سپر انداخت واعلام حمایت از تیم شهرشون کرد واون یکی هم کلأ روزه سکوت گرفت:|
به نظر شما عایا رقیب گریخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته این دوستانو نه من میشناسم ونه حامدجان ونه خواجه حافظ شیراز!:))

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 00:19
از این موارد زیاد پیدا میشه این روزا
برای کری خوب چه چه میزنند ولی وقت بازی غیب میشن

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 09:00
به نقل از فارس، اين در شرايطي است که حدود 4 هزار هوادار پشت درهاي بسته بودند و پس از باز شدن دربها براي اينکه ازدحامي پيش نيايد با کمک نيروي انتظامي به داخل ورزشگاه هدايت شدند.

* در گيتهاي بليت فروشي بليت 15 هزار توماني وجود ندارد و فقط بليتهاي 8 هزار توماني مخصوص اطراف جايگاه طبقه پايين و 5 هزار تومان مخصوص طبقه دوم فروخته ميشود.

* هر هواداري که بليت تهيه ميکند به داخل ورزشگاه راهنمايي ميشود و براي جلوگيري از بازار سياه حق ندارد به بيرون بيايد.

* در مقابل درب غربي و شرقي ورزشگاه آزادي با توجه به اينکه هواداران شب گذشته به استراحت پرداختند، زبالههاي فراواني روي زمين ريخته شده که ماموران شهرداري در تلاشند تا آنها را پاکسازي کنند. در اين ميان مسئولان شهرداري منطقه 22 نيز بهترين فرصت را براي تبليغ خود پيدا کردند.

* پلاکاردهاي بزرگ در مقابل اطراف ورزشگاه آزادي نصب شده که قاليباف شهردار تهران در حال تقدير از مسئولان شهرداري منطقه 22 است.

* در حال حاضر نيز رفت و آمد هواداران مقابل گيتهاي بليت فروشي بسيار عادي است و مشکل خاصي وجود ندارد.

* ماموران نيروي انتظامي و راهنمايي و رانندگي از ساعت 5 و 30 دقيقه صبح امروز در اتوبان تهران - کرج و همچنين اطراف ورزشگاه آزادي مستقر شدند و رفت و آمد هواداران و اتومبيلها را زير نظر دارند.

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 09:23
سلام به همه

ان شالله بازی خوب و پر گلی رو ببینیم.مثلا 3-0 استقلال یا مثلا 4-0 استقلال . فقط مساوی نشه اگه 5-0 استقلال هم شد ما مشکی نداریم فقط مساوی نشه.

زمان بازی هستین همه؟؟؟ منم اگه بیدار بودم هستم.الان تازه از ازمایشگاه اومدم و شب داغونی رو داشتیم و تصمسم دارم 24 ساعت بخوابم و بعد که بیدار شم ببینم اس اس ترکونده.

mohsen125
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 09:30
سلام به همه

ان شالله بازی خوب و پر گلی رو ببینیم.مثلا 3-0 استقلال یا مثلا 4-0 استقلال . فقط مساوی نشه اگه 5-0 استقلال هم شد ما مشکی نداریم فقط مساوی نشه.

زمان بازی هستین همه؟؟؟ منم اگه بیدار بودم هستم.الان تازه از ازمایشگاه اومدم و شب داغونی رو داشتیم و تصمسم دارم 24 ساعت بخوابم و بعد که بیدار شم ببینم اس اس ترکونده.
علی آقا خسته نباشی شما برو استراحت کن خیالت هم راحت همون 5-0 اس اس میزنه:)>-:)>-

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 19:46
خیلی بازی کسل کننده ای بود.اصلا کیف نداد.

من نمیدونم وقتی کیروش بازی اینارو میبینه تو دلش چی میگه با خودش!!!!

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 22:17
من مجبور شدم ساعت 6برم از خونه بیرون وتا الان حالم گرفته بود که چرا بازیو ندیدم.
ولی الان دو تا تیم پایتخت نشین ازم دلجویی کردن با این بازی بیکیفیتی که ارائه دادن:))
چرا هیچ کدوم از خبر گذاریا از این بازی تمجید نکردن؟؟؟؟؟؟

rohollajalili
۱۳۹۲-۰۶-۱۵, 23:36
تا بوده همین بوده بازیهای دربی عمدتا بی حال برگزار میشه ولی زنده باد والیبال و تیم ملی

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۶, 00:16
پس انگار من چیزی رو از دست ندادم که بازی رو ندیدم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۱۶, 20:46
بازيکن پرسپوليس ميگويد ترس از باخت سبب شده بود تا داربي جذابي را شاهد نباشيم.

رضا حقيقي در حاشيه تمرين اين تيم پس از داربي اظهار کرد: پرسپوليس اکثر بازيهاي اين فصل را خوب بازي کرده بود اما به دليل شرايط خاص داربي اين تيم نتوانست بازي خودش را ارائه کند و ترس از باخت نيز سبب شده بود بازيکنان ما با ترس بازي کنند.

به نقل از ايسنا، او با اشاره به شرايط خاص داربي افزود: ديدار دو تيم پرسپوليس و استقلال داراي شرايط خاصي است نميشود فقط درباره اين بازي نظر داد. اميدوارم شرايط عوض شود و بتوانيم نتايج بهتري را کسب کنيم.