PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیام تسلیت به حامد عزیز

DarKfish
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:13
با کمال تاسف و ناراحتی،
امروز متوجه شدیم که دوست خوبمون،حامد رضایی نژاد، شوهرخواهرشان را در سانحه ی تصادف از دست دادند،
به عنوان فرد کوچکی در این سایت،
مصیبت وارده را بر شما و خانواده ی مرحوم تسلیت میگویم و از درگاه احدیت برای بستگان صبر و اجر مسالت میکنم.@};-

mohammad91
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:15
سلام.منم از جانبه خودم غمه وارد شده رو به شما و خانواده گرامیتون تسلیت میگم:Broken heart:

mohsen125
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:16
منم تسليت ميگم به اقاي رضايي غم اخرتون باشه

infinity
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:22
حامد جان تسلیت بنده را هم بپذیرید .
مطمئنآ غم بزرگیست ، امیدوارم خداوند به شما و خانوادهء داغدارتان خصوصآ خواهرتان قدرت تحملش را بدهند.
واقعآ ناراحت شدم ، مطمئنم در بد شرایطی هستی.
من رو در غمت شریک بدون.
ارادتمند.

mahdi3000
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:26
انا لله وانا الیه راجعون

سلام حامد جان . منم در غم خودتون شریک بدونید . به شما و خانواده محترمتون تسلیت عرض میکنم و امیدوارم که خدا به شما صبر بده و غم آخرتون باشه @};-

™@я€z
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 22:27
من هم به حامد عزیز و خانواده محترمشان
مصیبت وارده را تسلیت عرض کرده و از ایزد منان
برای عزیز از دست رفته طلب آمرزش و مغفرت دارم.

masih
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 23:10
سلام حامد جان تسلیت عرض میکنم انشاا...که اخر غمت باشه میدونم حرفهای ما نمیتونه زیاد از غمت کم بکنه ولی میتونیم باعث شادی اون مرحوم باشیم
دوستان خواهش میکنم هرکسی ک پیام منو میبینه ب احترام این مرحوم 1دقیقه سکوت کنه ویک حمد وهفت سوره وبه نیت 14معصوم 14صلوات به روح این مرحوم هدیه بکنه

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۲۲, 23:48
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام...
حامد عزیز،ضایعه درگذشت همسر خواهر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم .خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 09:08
سلام حامد جان

تاسلیت ما رو هم پذیرا باش . واقعا جای تاسف و ناراحتیه ایشالا که بقای عمر شما و خانواده باشه .

ABOLFAZL
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 10:09
هنگامی متولد میشوی در گوشت اذان می خوانند و وقتی می میری برات نماز میخوانند. به راستی زندگی چقدر کوتاه است فاصله یک اذان تا یک نماز.. (http://emruzi.com/)

زندگی حکایت مرد یخ فروشی است که از او پرسیدند: فروختی؟ گفت: نخریدند ولی تمام شد!

من هم به حامد عزیز و خانواده محترمشان

مصیبت وارده را تسلیت عرض میکنم حامدجان انشالله غم آخرت باشه.

rohollajalili
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 12:24
حامد عزيز
با نهايت تأثر و تألم ضايعه دردناك درگذشت شوهر خواهر گراميتان را تسليت عرض نموده ،از درگاه خداوند سبحان براي روح آن مرحوم غفران و رضوان الهي و براي بازماندگان گرامي صبر و اجر جزيل مسئلت مي نماييم.

محمد رضا قدیری
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 12:38
سلام به حامد عزیز تسلیت عرض میکنم آخرین غمتون باشه انشاالله

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 16:22
سلام حامد عزیز

منم مث بقیه بچه ها وقتی خبر رو شنیدم خیلی دلگیر شدم.خدا میدونه که اینجا شدیم مث برادر واسه هم و وقتی غمی یا مشکلی پیش میاد انگار واسه خودمون پیش اومده.

منم تسلیت میگم این مصیبت بزرگ رو به شما و خانوادتون.

HEAVENLY
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 16:26
سلام حامد عزیز این غم وارد شده رو بهت و خانواده ت تسلیت میگم امیدوارم غم اخرت باشه
دو روز پیش هم دوست صمیمی من در اثر تصادف فوت کرد. از دست دادن عزیز غم بزرگیه خدارحمتش کنه
ارادتمند

shima512
۱۳۹۲-۰۶-۲۳, 16:58
منم تسلیت عرض میکنم

somijooon
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 13:43
آقای رضایی نژاد ، این غم بزرگ رو بهتون تسلیت میگم و برای شما ، خواهر عزیز و خانواده ی گرامیتون از خداوند طلب صبر میکنم.. خیلی متاسف شدم.. روحش شاد و یادش گرامی

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 14:33
با سلام
من هم به شما و خانواده ی بزرگوارتون تسلیت می گم .
امید بر آن که غم آخر شما باشد.

d-a-r
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 15:05
سلام اقا حامد عزیز
حتی فکر کردن به این که ادم عزیزانشو از دست بده برای هر کسی زجر اور هست چه برسه به تجربه کردنش..
ضایعه ی بزرگیه و دو روزه هر چی فکر می کنم براتون چی بنویسم هیچی به نظرم نمیاد...فقط بهتون تسلیت می گم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 15:32
سلام به همه و ممنون از تک تک پیامها و لطفتون
داداشم بود ، رفیقم بود ، عزیزم بود و مهمونم
عصر 5 شنبه گذشته با هم به حومه شهر رفتیم برای گردش ، اما من بدون یک زخم و اون بدون جون عزیزش

خوزستانم فعلا
یک عکس 206 سفید تصادفی منتشر شده به اسم ماشینی که حاج توفیق آلبوناصر شهردار شادگان توی این ماشین بوده که صحت نداره

mogahi
۱۳۹۲-۰۶-۲۴, 20:28
حامد عزیز مسیبت وارده رو به شما تسلیت میگم و بسیار ناراحت شدم وقتی شندیم و اینکه من اهل اهواز هستم و هر کمی از دستم بر بیاد کاملا در خدمتت هستم متاسفانه نمیشه شماره بدم و پیامم هم بسته است اما شما لطف کن پیام بده تا بتونم شمارمم رو بدم به شما بری خدمت گذاری به یه دوست

راحله
۱۳۹۲-۰۶-۲۵, 09:54
منم تسلیت میگم انشالله غم اخرتون باشه

sharifi
۱۳۹۲-۰۶-۲۵, 13:19
سلام آقا حامد
تسلیت من رو هم پذیرا باش
از خداوند برای شما و خانواده محترم صبر مسالت دارم.
روحش شاد

mohammad sadegh
۱۳۹۲-۰۶-۲۶, 02:45
سلام حامد جان
من هم به نوبه ی خودم به شما و خانواده ی محترمتون تسلیت عرض میکنم و از درگاه حق طلب امرزش عزیزتون رو دارم...
انشالله غم اخرتون باشه...

امیدسامان
۱۳۹۲-۰۶-۲۶, 20:35
سلام
آقا حامد عزیز. دوست خوبم
خداوند به شما صبر بده
شرمندم که بعد از ارسال سوالام متوجه این کامنت و پیام تسلیت شدم .
اگر از قبل میدونستم مزاحم نمیشدم
خداوند روح مرحوم رو شاد کنه و به شما صبر بده
حرفای من نمیتونه غم شما رو کاهش بده . اما امیدوارم که خداوند بهترین جایگاه رو برای مرحوم مغفور در نظر بگیره
غم اخرتون باشه
یا حق

محسن بهزادی
۱۳۹۲-۰۶-۲۸, 20:37
سلام حامدجان
یك چند به كودكی ، به استاد شدیم
یك چند ز استادی خود شاد شدیم
پایان سخن شنو كه ما را چه رسید
از خاك برآمدیم و بر باد شدیم
هرچند دیره
هرچند تاثیر نداره
هرچند تسکینی نیست
اما داغ کشیده ام و داغت رو درک میکنم.
انشالله با معصومین محشور بشه.
تسلیت میگم حامد جان
انشاالله بقای عمر شما و خونوادتون.

ZeUs
۱۳۹۲-۰۶-۲۹, 13:19
سلام
من هم به نوبه ی خودم مصیبت وارده رو به شما حامد جان و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم و از خداوند منان طلب صبر برای شما بازماندگان و مغفرت برای ان عزیز درگذشته دارم