PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای رفع مشکل نرم افزار KMplayer

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 08:09
سلام
نمی دونم چرا نمی تونم با این نرم افزار هیچ فیلمی یا کیلیپی رو نگاه کنم .
کا ام پلیرم و فلش پلیرم آخرین نسخه است.
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 14:41
سلام الیاس جان.چه پیامی میده وقتی میخوای فیلمی رو باهاش باز کنی؟؟؟

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 18:49
سلام اون مشکل رو حل کردم ولی برای لود زیرنویس با فرمت srt مشکل دارم.
منظور این که زیر نویس رو لود میکنه ولی نمایش نمی ده
ممنون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 19:37
الیاس جان من این توضیح رو پیدا کردم ببین به دردت میخوره....

نمایش زیرنویس در نرم افزار KM Player

برای نمایش زیرنویس در نرم افزار KM Player کافیست نام فایل زیرنویس همانند نام فیلم و در یک پوشه کنار هم باشد. برای مثال اگر فیلمی با نام Movie.avi داریم ، زیرنویس آن باید Movie.srt باشد. در صورتی که نام فایل و نام زیرنویس بدین صورت باشد با کلیک بر روی فیلم به صورت خودکار زیرنویس نیز نمایش داده خواهد شد.
اگر زیر نویس کنار فیلم در یک پوشه نباشد ، برای نمایش دادن زیرنویس کافیست پس از اجرای فیلم در نرم افزار ، فایل زیرنویس را به صورت Drag & Drop در داخل نرم افزار KM Player کشیده و رها کنید. بدین صورت زیر نویس شما نمایش داده خواهد شد.

elias.kh
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 22:34
الیاس جان من این توضیح رو پیدا کردم ببین به دردت میخوره....
سلام
ممنون علی جان ولی این کار رو کردم زیرنویس لود میشه ولی نمایش نمیده

aligator
۱۳۹۲-۰۶-۲۷, 22:43
الیاس جان یه حالت دیگه هم هست،اگه تا حالا فایل زیرنویس دانلود کرده باشی حتمأ دیدی که فایلهای زیرنویس برای اندازه تصویرهای مختلف وجود داره!!!شاید فایل زیرنویست مناسب کیفیت فیلم نیست

thosein
۱۳۹۳-۱۰-۰۱, 13:31
سلام

چطور میتونم یه فیلم رو تو kmplayer با یه دوبله دیگه نگاه کنم . فایل دوبله رو دارم نمیدونم چطوری رو فیلم add کنم . پسوند فایل هم ac3 هستش .

با تشکر

Rezaei
۱۳۹۳-۱۰-۰۱, 15:37
من تابحال اینکار رو انجام ندادم اما بر اساس همون زیر نویس عمل کنید احتمال داره که مشکل برطرف بشه
فایل دوبله رو توی فولدر فیلم بگذارید و دقیقا همنام با فیلم نامگذاری کنید بعد از پلی کردن فیلم هم میتونید فایل دوبله رو بکشید و روی پنجره در حال نمایش رها کنید