PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید لپ تاپ تا 2 میلیون

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:06
سلام دوستان

یکی از همکاران ازم خواسته براش لپ تاپ بگیرم تا سقف 2 تومن....میخواستم نظر دوستان رو بدونم که چ مارک و مدلی بگیرم؟؟؟

چند وقت پیش برای یکی از دوستان hp 4530s گرفتم خیلی راضی هستش ازش...نطرتون چیه همینو بگیرم براشون؟؟؟قیمتش باید همین حدودا باشه الان...

بیشتر برای فیلم نگاه کردن و یا نهایتا بازی و اجرای نرم افزارای افیس کارشون هست و حرفه ای نیستن...فکر میکنم ظاهر و کیفیت تصویر بیتشر ملاک باشه...

ممنون

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:14
نه علی جان 4530 مشکل نصب درایور داره و بلوتوث و ... به خوبی روش نصب نمیشه و کاربر رو اذیت میکنه

بهترین گزینه Acer v3 هست با مشخصات زیر
cpu i5
ram 4g
hdd 500g
graphic 2g

گارانتی و پک سازگار

قیمت حدود 2 تومن هست اگر نتونستی گیر بیاری بگو برات میفرستم

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:18
سلام دوستان

یکی از همکاران ازم خواسته براش لپ تاپ بگیرم تا سقف 2 تومن....میخواستم نظر دوستان رو بدونم که چ مارک و مدلی بگیرم؟؟؟

چند وقت پیش برای یکی از دوستان hp 4530s گرفتم خیلی راضی هستش ازش...نطرتون چیه همینو بگیرم براشون؟؟؟قیمتش باید همین حدودا باشه الان...

بیشتر برای فیلم نگاه کردن و یا نهایتا بازی و اجرای نرم افزارای افیس کارشون هست و حرفه ای نیستن...فکر میکنم ظاهر و کیفیت تصویر بیتشر ملاک باشه...

ممنون

این هم لینک مشخصات و قیمت

http://digikala.com/Product/DKP-20600/Acer-Aspire-V3-571G-53234G50Makk/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%B1-%D9%88%D9%8A-3-571-%D8%AC%D9%8A-53234G50Makk/keyword-acer-v3

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:21
ممنون حامد جان...

والا یه چنتا از دوستان ایسر گرفتن راضی نیستن ازشون...یکی یه قطعه ازش سوخته بود اساسی در به درش کرد...

کیفیتش در حد اچ پیه هستش؟؟؟

عکساشو نگاه کردم چنتا رنگ داشت...هست همه رنگ هاش؟؟؟

ارسالش چطوره حامد جان؟؟؟پست قبول میکنه؟؟؟شما فقطط ایسر کار میکنی؟؟؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:24
ممنون حامد جان...

والا یه چنتا از دوستان ایسر گرفتن راضی نیستن ازشون...یکی یه قطعه ازش سوخته بود اساسی در به درش کرد...

کیفیتش در حد اچ پیه هستش؟؟؟

عکساشو نگاه کردم چنتا رنگ داشت...هست همه رنگ هاش؟؟؟

ارسالش چطوره حامد جان؟؟؟پست قبول میکنه؟؟؟شما فقطط ایسر کار میکنی؟؟؟

این مدل کیفیت خیلی خوبی داره علی جان ، من به مرحوم دامادمون و 2 تا از آشناهای دیگه همین مدل رو دادم مشکلی که نداشته هیچ هر کس هم دیده طلبه شده

یک رنگ داره فعلا موجود ، نوک مدادی و یک قسمتهای کوچیکی هم نقره ای

نه من نمایندگی hp , Acer , Asus , Dell , lenovo رو دارم اما توی این رنج قیمت بهترین پیشنهاد همینی هست که بهت گفتم

با پست مشکلی نداره ، اما اتوبوس راحتتره و کم هزینه تر

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۷-۲۲, 16:31
باشه حامد جان...

من به این بنده خدا نشونش میدم ببینم چی میگه....اگه اوکی شد زحمتش با خودت داداش...والا من زیاد با این اتوبوس ها جور نیستم حامد جان .تقریبا هیچ اطمینانی بهشون نیست راننده های این خط...خیلی اذیت میکنن...یکی از دوستان هست که از دبی تب لت میاره بندر و از اونجا با اتوبوس میفرسته برای اینجا .خیلی اذیت میکنن این راننده ها...

هزینه پست چقدر تفاوت داره با اتوبوس ؟؟؟

بعد با کیف و لوازم جانبی هم یه جمعی بزن بگو داداش تا بهشون بگم....

بازم ممنون