PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اجرا ویندوز بعد از بوت شدن

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۷-۲۹, 18:24
سلام

یه مدتی هست که وقتی سیستم رو روشن میکنم بعضی وقتا بعد از بوت شدن وقتی ویندوز رو انتخاب میکنم و میرم توش صفحه مشکی میمونه و هیچ اتفاقی نمیفته و با ریست کردن هم خوب نمیشه . من هم رم کامپیوتر رو میکنم و دباره جا میزنم و بعضی وقتا جای کابل ساتا هار رو عوض میکنم خوب میشه . بعضی وقتا هم بین کار هنگ میکنه و باید ریست کنم و خیلی کم هم صفحه ی آبی رنگ میاد که خیلی زود هم میره . از همین صفحه ی معروف لعنتی که میبینمش فشارم میزنه بالا .

یه جفت رم 1 گیگ با مشخصات 1333 1gb ddr3

// // 2 // // 2gb ddr3 1333

هارد هم 500 ساتا هست

من قبلا بایوس مادربورد رو آپدیت کردم و از f2 به f8 تبدیلش کردم که خیلی مشکلات برام داشت و از همون موقع این اتفاقات هم افتاد و دباره برگردوندمش به حالت اولیه با کلی دردسر که بازم خدارو شکر خیلی خوب شد ولی این مشکلم بر طرف نشده . حالا نمیدونم به هم ربط دارن یا نه ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۷-۲۹, 18:42
کابلهای هارد رو کلا عوض کن و اگر اسلت آزاد داری رم ها رو هم جابجا کن یکبار هم بایوس رو لوود دیفالت کن و سیو کن
اگر درست نشد احتمال مشکلات زیادی از قبیل بایوس مادربرد ، هارد و یا حتی رم وجود داره

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۷-۲۹, 18:48
کابلهای هارد رو کلا عوض کن و اگر اسلت آزاد داری رم ها رو هم جابجا کن یکبار هم بایوس رو لوود دیفالت کن و سیو کن
اگر درست نشد احتمال مشکلات زیادی از قبیل بایوس مادربرد ، هارد و یا حتی رم وجود داره

کابل هار رو عوض میکنم ببینم چی میشه . 4 تا اسلت بیشتر ندارم . یا باید رم رو کم کنم ببینم چی میشه . یکی یکی تست کنم . من بیشتر فکر میکنم مشکل از بایوس باشه چون بعد آپدیت این مشکل پیش اومد البته ریکاوری کردم و برگردوندمش به حالت اولیه . تنظیمات بایوس رو رو هم چند بار دیفالت کردم و تغییر دادم نشد . حالا کابل رو عوض میکنم ببینم چی میشه . ممنون از راهنمایی

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۰۳, 09:29
سلام

تو مرحله ی اول دو تا رم 1 گیگ رو برداشتم . و فعلا سیستم خیلی خوب داره کار میکنه و هیچ مشکلی دیگه ندارم . خیلی از مشکلات دیگه ی من هم بعد از برداشتن این دو تا رم حل شد .

حالا یه سوال ؟ اگه مشکل از این دو تا رم باشه ارزش نشون دادن به کسیو داره که براش هزینه کنم یا نه ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۰۳, 18:51
احتمالا یکی از همین رمها مشکل داره
چرا ارزشش رو نداشته باشه

رم گارانتی مادام العمر داره (اگر جنس پدر مادر دار باشه) و رم مشکل دار رو به شرکت گارانتی کننده ( روز رم هالوگرام باید زده باشه یا کارت گارنتی داشته باشه ) بفرستی رم نو بهت میدن