PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت و گو درباره مصرف جرمی ساید پی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۸-۰۱, 13:32
سلام دوستان

من چند وقتیه دارم قفس رو با جرمی ساید ضد عفونی میکنم.به ازای هر یک لیتر 10 سی سی مخلوط میکنم و اسپره میکنم توی قفس...روی ظرف اب و غذاخوریشون هم اسپره میکنم..تقریبا هفته ای یک بار این کارو انجام میدم....اینجوری خوبه؟؟؟

بعد میخواستم ببینم اگه توی ابی که برای کبوترا میذارم تا خودشون رو بشورن هم از این جرمی ساید بریزم مشکلی نداره؟؟

ممنون

aligator
۱۳۹۲-۰۸-۰۱, 13:50
سلام دوستان

من چند وقتیه دارم قفس رو با جرمی ساید ضد عفونی میکنم.به ازای هر یک لیتر 10 سی سی مخلوط میکنم و اسپره میکنم توی قفس...روی ظرف اب و غذاخوریشون هم اسپره میکنم..تقریبا هفته ای یک بار این کارو انجام میدم....اینجوری خوبه؟؟؟

بعد میخواستم ببینم اگه توی ابی که برای کبوترا میذارم تا خودشون رو بشورن هم از این جرمی ساید بریزم مشکلی نداره؟؟

ممنون
سلام
دز مصرف ور که باید از روی خود محلول یا کاتالوگش بخونی.بهتره موقعی که میخوای ظرف اب ودون رو ضد عفونی کنی خالی باشن وبعد ازیه مدتی مجددأ با اب شسته وخشک بشن وبعد توشون اب وغذا بریزی.
نیازی به ضد عفونی به روش حمام نیست.همون که محل رو ضد عفونی کنی،پرنده بیمار رو قرنتینه کنی کافیه.شما این خرج اضافی رو که میخوای برای ضد عفونی بدن انجام بدی رو مواد تقویت کننده بدی به پرندت خیلی بهتره.
موفق باشی

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۸-۰۲, 18:56
سلام

ممنون علی جان....

بعد یه سوال دیگه....اگه وقتی پرنده ها توی قفس هستن محلول رو اسپری کنم توی قفس که روی پرهای اینها هم بریزه مشکلی نداره؟؟؟اخه یه جایی خوندم که توی سالن های مرغ داری اسپره میشه در فضای اونجا...

واسه اون مواد تقویت کننده که گفتی تاپیک بزنیم و اونجا صحبت کنیم علی؟؟؟

بازم ممنون

aligator
۱۳۹۲-۰۸-۰۲, 21:50
علی جان مقایسه فضای مرغداری با خونه اصلأ کار درستی نیست.
90%کارهایی که توی مرغداری انجام میشه گله ایه واصلأ به فضای خونه ربطی نداره...
اسپری کردن مواد روی بال پرنده ها مشکلی نداره،ولی دیگه یه جوری رعایت کن که داریم میریم رو به سرما وخیس شدن پرنده ها توی این فصل تأثیر عکس داره...
مواد تقویت کننده هم که دیگه معلومه داستانش،بازم اگه سوال خاصی داشتی تاپیک بزن،در خدمتم.
موفق باشی.