PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموشی رمز ورود در هنگام روشن کردن گوشی

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 22:25
سلام

گوشیمو دستکاری کردن براش رمز گذاشتن و وقتی خاموشش کردم خواستم روشنش کنم باید بهش کد بدم که نمیدونم کدش چیه؟( منظورم پین کد نیست ) کد 5 رقمی . حالا باید چیکار کنم ؟ با فلش حل میشه ؟ اگه میشه راهنمایی کننین ؟

مدل گوشی : N79

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 22:30
با فلش که حل میشه
اما مستر کد نوکیا 12345 هست اگر تغییر نداده باشی با این باز میشه

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 22:34
با فلش که حل میشه
اما مستر کد نوکیا 12345 هست اگر تغییر نداده باشی با این باز میشه

مشکل اینجاست که همون 12345 تغییر داده شده .

با گوشی خاموش میشه فلش کرد و یا گوشی که بالا نیومده ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 22:39
اطلاعات دقیقی از فلش زدن ندارم حمزه جان اما باید روشن باشه گوشی احتمالا و یکبار ریستارت میشه

™@я€z
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 23:31
مشکل اینجاست که همون 12345 تغییر داده شده . با گوشی خاموش میشه فلش کرد و یا گوشی که بالا نیومده ؟سلام حمزه جان اگر منظورت روشن نشدن به خاطر پسورده بله مشکلی نیست فلش میشه چون همانطور که میدانیدبافلش فریمور قبلی پاک میشه و فریمور جدید نصب میشه ...اما توصیه من این هست قبل فلش حتما ببرید نمایندگی نوکیا یا تعمیرکار ماهرشاید بدون فلش رمزو بتونند بدست بیارن..

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۰, 23:42
ممنون از راهنماییت . اتفاقا تو این فکر بودم که راهی هست که بشه بدون فلش اینکارو رو کرد . الانم دارم نت رو زیر و رو میکنم . ببینم چی میشه . اگه خودم راهی پیدا کردم و درست بود حتما تو همین قسمت قرار میدم تا شاید مشکل بقیه هم تو این زمینه حل بشه .