PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : galaxy s4 یا LG G2 یا HTC One

somijooon
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 15:17
سلام
من قصد خرید دوربین داشتم برای خودم و دیگه انتخابمم کرده بودم ولی خوب دیدم گوشی همسرم که روی کشتیه بازی درآورده و داره اذیتش میکنه.. اونا هم که روی کشتی هیچ سرگرمی ندارن.. پنجمین سالگرد ازدواجمونم نزدیکه :105: خلاصه تصمیم گرفتم به جای دوربین گوشی بگیرم و براش پست کنم
خودش به گوشی با قیمت بیشتر از 1 میلیون اصلا اعتقاد نداره ولی من این 3 تا رو پسندیدم و حالا توی انتخاب موندم که کدوم بهتره
بیشتر میخوام که اینترنت رایتلش روان باشه و فارسی ساز کردنشون مشکلی نداشته باشه
به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم
اگه گوشی دیگه ای هم میشناسین که تو همین رنج قیمت تا 2 تومن باشه و از اینا سرتر باشه بهم معرفی کنین ممنون میشم
Samsung Galaxy S4 I9500 - 16GB
LG G2
HTC One - 32GBتوی سایتهای مختلف شرایطشون رو مطالعه کردم و دیگه حسابی سردرگم شدم
و یه مورد دیگه هم اینکه اگه بدون گارانتی بگیرم به نظرتون ریسکه؟ صرفه جویی هم میشه :158: چون یکی دو نفر رو میشناسم که گارانتی گوشیهاشون هیچی رو گردن نمیگرفت ..
ممنون میشم راهنماییم کنین

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 16:40
سلام

به نظرم که همون سامسونگ بهتر از اینا هست . فقط عیبش میتونه بدنه ی ضعیفش باشه . اما پردازندش قوی تره

دوربینش از لحاظ فرم از ال جی ضعیف تره ولی نه به اون معنا که خیلی تاثیر گذار باشه . فارسی رو هم که میشه چون اندروید 4 به بالا فارسی میشه . Samsung Galaxy S4 I9500 - 16GB

من بودم رو همین گوشی بیشتر تمرکز میکردم . هر سه مورد هم تک سیم کارته هستن و اگه اشتباه نکنم موقعی که به اینترنت وتصل بشه قابلیت تماس از بین میره . البته در این مورد شک دارم

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:10
سلام...

یه نگاهی هم به گوشی های سونی بندازین....اکسپریا z گزینه خیلی خوبی میتونه باشه...جنس بدنه خوب...دوربین عالی...ضد اب...به نظرم همه چیش عالیه....

موفق باشید

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:26
سلام...

یه نگاهی هم به گوشی های سونی بندازین....اکسپریا z گزینه خیلی خوبی میتونه باشه...جنس بدنه خوب...دوربین عالی...ضد اب...به نظرم همه چیش عالیه....

موفق باشید

سلام . اتفاقا دیدم دوربیتش ضعیفتره . از نظر سخت افزاری هم پایین تره . اگرچه گوشی خوبیه ولی به پایه این مدل سامسونگ نمیرسه . تو اندرویدا الان این مدل سامسونگ تقریبا جزء چندتای اول هست . ولی خب جدا از همه ی اینا اکسپیرا هم گوشی خوبیه . ولی بازم میگم اگه من بودم رو این مدل سامسونگ بیشتر تمرکز میکردم .

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:29
اولا که تبریک میگم بهتون بخاطر سالگرد ازاواج
و دوم هم برای به فکر همسر بود

اصولا در این موارد راهنمایی کردن بدون دخیل کردن سلیقه شخصی تقریبا غیر ممکنه هست
LG اوایل راه تولید گوشی های هوشمند هست و شروع خوبی هم داشته اما همیشه بازار هدفش بیشتر به طرف فانتزی بودن رفته و اینکه کمتر گوشی های LG از همون اول کارسخت بودن

سامسونگ گرچه گوشی همه گیری هست ( گوشی فعلی تو دست خودم هم سامسونگه ) اما کیفیت ساخت و استحکام بدنه قابل قبولی نداره
htc بزرگترین عیبش داغ کردن زیاد در زمان فشار آوردن به گوشی هست ( این رو هم داشتم ) اما از نظر کیفیت ساخت از سامسونگ و ال جی بهتره

نمیدونم حداگثر هزینه ای که براتون مقدوره چقد هست اما همونطور که گفتم سلیقه شخصی رو دخیل میکنم

اگر روی رنج قیمتی این گوشی ها که حدود 1700 هست 400 تومن بگذارید این رو بهتون پیشنهاد میدم و هیچوقت از خریدش پشیمان نمیشید

http://digikala.com/Product/DKP-5991/Asus-PadFone-2-64GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%BE%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-2-64-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

در همین رنج ( حدود 1700 ) iphone 5c 16G هم هست که اگر قابلیت گوشی بودن بیشتر مد نظرتون باشه من بیشتر توصیه میکنم
اما برای همه کاره بودن همون ایسوس البته با گارانتی سازگار ارقام
کیفیت تولیدش هم بسیار عالیست

اما اگر روی اون رنج قیمت و همه کاره بودن ( گوشی و صفحه بزرگ برای نت گردی ) تمرکز دارید بهتون سری نوت سامسونگ رو پیشنهاد میکنم

برای خرید هم اگر خواستید میتونم هماهنگ کنم براتون ارسال کنند با قیمتی مناسبتر از قیمت بازار

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:30
بله حمزه جان درسته که مشخصات سخت افزاری بالاتره ولی کیفیت ساخت سونی یه چیز دیگست...بدنه سامسونگ ها ضعیفه.توی دست که بگیری کاملا مشخصه و در گوشی های اندروید هم چون دما بالا میره پشت سامسونگ ها خیلی داغ میشه....

--------- ادغام پست ------------

بله حمزه جان درسته که مشخصات سخت افزاری بالاتره ولی کیفیت ساخت سونی یه چیز دیگست...بدنه سامسونگ ها ضعیفه.توی دست که بگیری کاملا مشخصه و در گوشی های اندروید هم چون دما بالا میره پشت سامسونگ ها خیلی داغ میشه....

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:37

--------- ادغام پست ------------

علی جان سونی خدمات گارانتیش واقعا افتضاحه
یکی از آشناها زد خرید مشکل داشت و میبایست عوض کنند براش اما نتونست حریفشون بشه و تعمیر کردند
آخرش هم گوشی نشد و به نصف قیمت فروخت

یکی دیگه باز زد خریده بود برای تست گرفته بود زیر شیر آب
آب رفته داخلش و سوخته اون رو با پیگیری زیاد تونست عوض کنه

علی بختیاری
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:39
نمیدونم حامد جان....ولی یکی از اشناهای ما گرفته خیلی ازش راضیه...هم عکساش عالی بود و هم بدنش محکم و خوب بود و هم شیک بود....از گارانتیش خبر نداشتم....

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:55
اگر قرار باشه گوشی بدون گارانتی خرید بشه که سونی هم یکی از گزینه ها هست

اما گارانتی سازگار وقتی روی چیزی میاد یعنی اعتبار
سازگار فعلا تبلتهای لنوو و گوشی و فون پد ایسوس رو داره گارانتی میکنه

فون پد واقعا آخر کیفیت تولید هست

مشخصاتش رو هم بخون علی جان
یک سر و گردن از سونی و ... بالاتره ضمن اینکه قابلیت تبلت شدن رو هم داره

somijooon
۱۳۹۲-۰۸-۱۲, 17:56
واقعا ممنونم از همه ی دوستان که راهنمایی میکنن
آقای رضایی نژاد با اون Asus بد جور منو به فکر فرو بردید
خیلی جالبه اصلا همچین چیزی ندیده بودم خیلی خاصه
من یکم عکساشو نگاه کنم دارم وسوسه میشم
ممنونم از این انتخاب

Amir Masood
۱۳۹۲-۰۸-۱۳, 22:51
این سوال رو اگه یه ماه پیش میخوندم بدون هیچ گونه تاملی با اقا حامد موافقت میکردم
من عاشق پدفونم
هم از لحاظ کلاس و هم اینکه سخت افزار دوربین و چیپست گرافیکیش همون مدل هایی هست که توی گوشی های سونی استفاده میشه

ولی حدود یک ماهی میشه که دایی بنده به پیشنهاد خود من این گوشی تبلت رو خرید
توی همین یک ماه
پشت گوشی چون به صورت کشویی وارد اون تبلت میشه دو تا خط سر تاسری و طولی افتاده که کاملا تو ذوق میزنه

این نکته رو در نظر نگیریم بهترین گزینه است
مخصوصا برای بازی و وب گردی

غیر از این ها

اکسپریا Z1 با قیمت 1800
و lg G2 گزینه های پیشنهادی من هستن به ترتیب نوشتن اولیت بندی کنید

البته Z ultra هم میتونه گزینه خوبی باشه
قیمت حدود 1800
سخت افزار عالی
فقط دوربینش 8 مگا پیکسله که البته فقط نسبت به 13 و یا 20 مگاپیکسلی ها کمتر حساب میشه ولی در واقع چیزی از یه دوربین خوب کم نداره

somijooon
۱۳۹۲-۰۸-۱۳, 23:09
این سوال رو اگه یه ماه پیش میخوندم بدون هیچ گونه تاملی با اقا حامد موافقت میکردم
من عاشق پدفونم
هم از لحاظ کلاس و هم اینکه سخت افزار دوربین و چیپست گرافیکیش همون مدل هایی هست که توی گوشی های سونی استفاده میشه

ولی حدود یک ماهی میشه که دایی بنده به پیشنهاد خود من این گوشی تبلت رو خرید
توی همین یک ماه
پشت گوشی چون به صورت کشویی وارد اون تبلت میشه دو تا خط سر تاسری و طولی افتاده که کاملا تو ذوق میزنه

این نکته رو در نظر نگیریم بهترین گزینه است
مخصوصا برای بازی و وب گردی

غیر از این ها

اکسپریا Z1 با قیمت 1800
و lg G2 گزینه های پیشنهادی من هستن به ترتیب نوشتن اولیت بندی کنید

البته Z ultra هم میتونه گزینه خوبی باشه
قیمت حدود 1800
سخت افزار عالی
فقط دوربینش 8 مگا پیکسله که البته فقط نسبت به 13 و یا 20 مگاپیکسلی ها کمتر حساب میشه ولی در واقع چیزی از یه دوربین خوب کم نداره

دیگه امروز سفارش دادم همون رو که برام بیاد...
پس باید بهش بگم که آروم گوشی رو بذاره و برداره که کمتر خط بیفته
ممنون که گفتی مسعود جان

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۳, 23:19
یعنی دقیقا کدوم مدل ؟

somijooon
۱۳۹۲-۰۸-۱۴, 08:19
یعنی دقیقا کدوم مدل ؟
این مدل آقا حمزه
دقیقا همونی که آقای رضایی پیشنهاد دادند

http://www.digikala.com/Product/DKP-5991/Asus-PadFone-2-64GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%BE%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-2-64-%DA%AF%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA/keyword-asus-padfone

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۱۴, 10:01
مبارکه
به نظر من با توجه به اعتبار گارانتی ؛ ضد خش بودن نمایشگر و قابلیت تبدیل به تبلت بهترین انتخاب بود که با بهترین کیفیت همه کارهای مد نظر شما رو انجام میداد

از عکسهای با کیفیتش امروزی ها رو بی نصیب نگذارید ؛ طلوع و غروب دریا بسیار زیباست