PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تخم مرغ مرغ امپراطور و یا جوجه دو یا 3 ماهه

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۸, 17:48
سلام

آقا یکی از اقوام ما تخم مرغ امپراطو و یا جوجه 2 تا 3 ماهه ی اونو میخواد . از کجا میشه تهیه کرد . اگه قیمت هم داری بگو ؟ خلاصه راهنمایی کن من که سر در نمیارم چی کنم .... من الله توفیق :d

aligator
۱۳۹۲-۰۸-۱۸, 19:04
حمزه جان قضیه تخم که کلأ منتفیه،چون در کمال صداقت بهت تخم بدون نطفه میفروشن...
جوجه هاشون حدود دونه ای 50تا100هست ،بسته به اصالت واستیل وپر پا...
البته وقتی خودتون قصد فروششونو داشته باشید زیاد طالب نداره،حد اقل توی قم واصفهان رو که میدونم اینجوریه.
یادمه چند سال پیش توی قائم شهر امپراطورهای درجه یکی رو توی یه بازار پرنده داشتن دیدم،حتی4تا لاری نوک کلنگی هم از اونجا اوردم خیلی اینجاها طالب داشت...
به هر حال اگه پیدا نکرد بگو تا براش سراغ بگیرم ببینم میتونم چیز به درد بخوری براش پیدا کنم یا نه.
موفق باشی

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۱۸, 19:10
حمزه جان قضیه تخم که کلأ منتفیه،چون در کمال صداقت بهت تخم بدون نطفه میفروشن...
جوجه هاشون حدود دونه ای 50تا100هست ،بسته به اصالت واستیل وپر پا...
البته وقتی خودتون قصد فروششونو داشته باشید زیاد طالب نداره،حد اقل توی قم واصفهان رو که میدونم اینجوریه.
یادمه چند سال پیش توی قائم شهر امپراطورهای درجه یکی رو توی یه بازار پرنده داشتن دیدم،حتی4تا لاری نوک کلنگی هم از اونجا اوردم خیلی اینجاها طالب داشت...
به هر حال اگه پیدا نکرد بگو تا براش سراغ بگیرم ببینم میتونم چیز به درد بخوری براش پیدا کنم یا نه.
موفق باشی

ممنون علی جان . باهاش یه صحبتی میکنم ببینم چی میگه . خودش که فکر نکنم بتونه تهیه کنه . این مسائل رو هم بهش میگم ببینم چی میگه . دستت مرسی

rman
۱۳۹۳-۱۱-۰۸, 12:51
پست خاک خورده ولی اگه اصفهان بودی از جفتم بهت میدادم تخم حالشو ببری حمزه جان!

aligator
۱۳۹۳-۱۱-۰۸, 23:23
پست خاک خورده ولی اگه اصفهان بودی از جفتم بهت میدادم تخم حالشو ببری حمزه جان!
آرمان جان زشته که بخوایم به کاربرای حرفه ای و با سابقه ای مثل شما تذکر بدیم تاپیک های قدیمی رو با اسپم بالا نیارید! :253:

rman
۱۳۹۳-۱۱-۰۹, 09:39
ا نمیدونستم این کار ممنوعه:torn:گفتم کمکی باشه در خدمت باشم.
چشم ببخشید :150: