PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن سرویس بلاگفا

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۲۰, 18:58
سلام

حدود چند ماهی هست که سرویس بلاگفا چه تنظیمات و چه وبلاگ باز نمیشه و یا تو یه ساعات خاصی مثل بعد از ظهرها و یا شب فقط باز میشه و تو ساعات دیگه باز نمیشه . ولی با قند شکن تو هر ساعتی که بخوام باز میشه . دلیلش به نظرتون چی میتونه باشه ؟

Rezaei
۱۳۹۲-۰۸-۲۱, 09:36
من با بلاگفا سر و کار ندارم
اما احتمالا مشکل باید از سرویس دهنده اینترنت شما باشه و آی پی ها بلوک شده بلاگفا

هر زمان اینطور شد کلا اینترنت رو غیر فعال کن و مودم رو خاموش و روشن ؛ بعد تست بزن

Hamzeh
۱۳۹۲-۰۸-۲۱, 12:44
من با بلاگفا سر و کار ندارم
اما احتمالا مشکل باید از سرویس دهنده اینترنت شما باشه و آی پی ها بلوک شده بلاگفا

هر زمان اینطور شد کلا اینترنت رو غیر فعال کن و مودم رو خاموش و روشن ؛ بعد تست بزن

نه مشکل اینجاست که در طول روز مثلا 12 ساعت باز میشه و 12 ساعت نه و زمان مشخص شده خاصی هم نداره .
اگخ مشکل از سرویس دهنده باشه کلا باید مشکل داشته باشه . اما این رو هم بگم با سرویس های دیگه تست کردم بالا اومد ولی هم زمان تست نکردم ببینم که برای منم تو همون زمان بالا میاد یا نه . کلا هر وبی با پسوند بلاگفا باشه رو باز نمیکنه . برای منم بیشتر وب خودم مهمه که خیلی اذیتم میکنه و چند بار تصمیم گرفتم که از یه سرویس دهنده دیگه استفاده کنم که این مشکل رو نداشته باشه ولی این کار هم برام سخته چون کلی اطلاعات و بازدید کننده تو این آدرس دارم و با تغییرش باید از اول شروع کنم . به هر حال ممنون / مودم رو روشن خاموش میکنم ببینم چی میشه