PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره برای علاقه مند کردن ماهی به تغذیه

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۰۵, 22:48
سلام
من چند روزی میشه که با تغذیه فایترهام به مشکل برخوردم.
تغذیشون به صورت منظم با بیوماروغذای انرزی ماهیران وغذای فایتر انجام میگرفت وهرچند علاقه زیادی به غذای فایتر نشون نمیدادند ولی انرژی و بیومار رو خیلی خوب میخوردند.
متأسفانه3-4روز به دلیل کم کاری اصلأ بهشون غذا ندادم...
الان که مجددأ تغذیه رو شروع کردم هیچکدوم غذانمیخورند ودونه ها انقدر توی اب میمونند تا از بین برند...
به نظرتون برای علاقه مند کردن مجددشون به تغذیه چکار کنم؟؟
ممنون

masih
۱۳۹۲-۰۹-۰۶, 13:39
سلام
من چند روزی میشه که با تغذیه فایترهام به مشکل برخوردم.
تغذیشون به صورت منظم با بیوماروغذای انرزی ماهیران وغذای فایتر انجام میگرفت وهرچند علاقه زیادی به غذای فایتر نشون نمیدادند ولی انرژی و بیومار رو خیلی خوب میخوردند.
متأسفانه3-4روز به دلیل کم کاری اصلأ بهشون غذا ندادم...
الان که مجددأ تغذیه رو شروع کردم هیچکدوم غذانمیخورند ودونه ها انقدر توی اب میمونند تا از بین برند...
به نظرتون برای علاقه مند کردن مجددشون به تغذیه چکار کنم؟؟
ممنون
سلام علی جان
داداش اولا که اگر همو ببینند خیلی توی رقابتشون واسه غذاموثره
من جوری هستش که میخوان بپرن اون طرف غذای همو بخورند
دوما ببین داداش غذادستسازو میخورن یانه اگر میخورن توی دل غذاهاشونم پودر کن بریز تا ب طعمش عادت کنند وکم کم دوباره غذاخشک هاتو جایگزینشون بکن
اگرهم دل نخوردند فعلا میتونی از کرم خونی یا ارتمیای زنده استفاده کنی ک ضعیف نشند
فقط سریعتر اقدام کن چون درسته مقاومه ولی عیف که شدند مریضی های متعددی میگیرند

aligator
۱۳۹۲-۰۹-۰۶, 13:51
سلام علی جان
داداش اولا که اگر همو ببینند خیلی توی رقابتشون واسه غذاموثره
من جوری هستش که میخوان بپرن اون طرف غذای همو بخورند
دوما ببین داداش غذادستسازو میخورن یانه اگر میخورن توی دل غذاهاشونم پودر کن بریز تا ب طعمش عادت کنند وکم کم دوباره غذاخشک هاتو جایگزینشون بکن
اگرهم دل نخوردند فعلا میتونی از کرم خونی یا ارتمیای زنده استفاده کنی ک ضعیف نشند
فقط سریعتر اقدام کن چون درسته مقاومه ولی عیف که شدند مریضی های متعددی میگیرند
ممنون مسیح جان
ترکیب غذای دل برای فایتر همونی هست که برای فلاور و... مورد استفاده قرار میگیره؟؟؟

masih
۱۳۹۲-۰۹-۰۶, 13:58
ممنون مسیح جان
ترکیب غذای دل برای فایتر همونی هست که برای فلاور و... مورد استفاده قرار میگیره؟؟؟
خواهش میکنم داداش
اره ی چیز ساده
دل وسیر واسفناجو انتی اکسیدانها واگر دردسترست هست اسپرولینا واستا گازنتین

mahdi121
۱۳۹۳-۰۸-۰۷, 21:18
سلام
یکی از بهترین روشهای غذا دهی دونه به ماهی بهتر چند لحظه در اب ورلم خیس بخور بعد به ماهی داده شود